PTAdwokaci - kancelaria adwokacka z Pruszkowa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PTAdwokaci - kancelaria adwokacka z Pruszkowa

PTAdwokaci to mieszcząca się w Pruszkowie kancelaria adwokacka, świadcząca kompleksowe porady prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jej zasięg obejmuje cały kraj. Prawnicy i adwokaci kancelarii PTAdwokaci zajmują się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego, korporacyjnego, spadkowego, pracy oraz budowlanego.

Szczegóły strony ptadwokaci.pl:

Podlinkuj stronę ptadwokaci.pl:

PTAdwokaci - kancelaria adwokacka z Pruszkowa

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem prawnym, pisaniem pozwów i wniosków a także wypełnianiem jakichkolwiek formularzy sądowych. Korzystanie z pomocy prawnika on-line o wiele redukuje cenę porady a także skraca czas oczekiwania na usługę. Zadaj pytanie i sprawdź ile to kosztuje. Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa. Siedziba porad prawnych to Warszawa.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria Adwokacka T&T z Krakowa oferuje szeroki wachlarz usług obejmujących pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa jak: karne, cywilne czy rodzinne, a także dotyczące umów, prawa lokalowego, nieruchomości i inwestycji budowlanych. Kancelaria świadczy pomoc prawną dla Klientów w kilku językach min.: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vis Legis Kancelaria prawniczo windykacyjna »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, grup producentów rolnych, rolników oraz klientów indywidualnych, windykację należności oraz pomoc dłużnikom w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy firmą, która ma ambicję być dla Ciebie czymś więcej niż kancelarią. Chcemy być Twoim cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej Kancelarii niezmienna jest tylko jedna rzecz - zasady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza Kancelaria Adwokacka dostarcza zaawansowaną obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wspomagamy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o utwierdzonej pozycji na rynku. Elementarnymi filarami postępowania Kancelarii jest kompetencja, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach także dostosowanie do sytuacji finansowej klienta. Kancelaria zapewnia Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Kancelaria świadczy pomocą prawną (porady i konsultacje prawne) klientom indywidualnym, jak również reprezentuje interesy klientów przed sądami wszystkich instancji oraz przed innymi organami. Oferta dla firm obejmuje usługi w aspekcie bieżącej obsługi prawnej, dochodzenia roszczeń, przetwarzania i opiniowania umów oraz inne. Doświadczenie zawodowe i życiowe w połączeniu z profesjonalizmem i efektywnością zapewnia najwyższą jakość naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  nasza kancelaria przyjmuje zarówno firmy jak i osoby prywatne. Pomagamy przy założeniu działalności gospodarczej, udzielamy porad prawnych i konsultacji oraz pomagamy w sprawach cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych czy egzekucyjnych.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Opole »

  JHC Adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenie województwa opolskiego. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Myślenice »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego w Myślenicach Karoliny Szynalik. Właściwość miejscowa komornika obejmuje miejscowości położone w granicach gmin: Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Gdów, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. informacje o aktualnych licytacjach ruchomości, nieruchomości, wzór wniosku o wszczęcie egzekucji świadczeń alimentacyjnych oraz wzór wniosku egzekucyjnego.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Wolna »

  Jeżeli uważają Państwo, że doświadczona i profesjonalna kancelaria adwokacka w łodzi musi kosztować bardzo dużo pieniędzy to gwarantujemy wam, że po odwiedzeniu naszej strony firmowej i po dokładnym zapoznaniu się z naszą ofertą usługową bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie. Zawsze staramy się skorzystać z takich rozwiązać, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi adwokatami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasza nowoczesna kancelaria adwokacka w łodzi to doskonała propozycja zarówno dla klientów indywidualnych jak i również dla firm. Dzięki naszej fachowe pomocy szybko zapomnicie o problemach prawnych i skupicie się na swoich codziennych sprawach. Zapewniamy naszym klientom bardzo konkurencyjne ceny, rzetelność oraz poufność. Oferowane przez naszą kancelarie adwokacką usługi prawne odpowiadają zawsze potrzebom naszych klientów. Kompleksowe usługi adwokackie od a do z tylko u Nas.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »