Rachunkowosc-wroc.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rachunkowosc-wroc.pl

Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.rachunkowosc-wroc.pl:

Podlinkuj stronę www.rachunkowosc-wroc.pl:

Rachunkowosc-wroc.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Księgowość jest od zawsze niezwykle istotną gałęzią każdej działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców prowadzących mikroprzedsiębiorstwa nie potrafi lub po prostu nie chce jej prowadzić. Dobrym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, które to jest firmą oferującą outsourcing usług księgowych czy chociażby kadr i płac.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk »

  Witryna słupskiego biura rachunkowego zajmującego się kompleksową obsługą księgowo - kadrową firm. W ofercie szeroki zakres usług.

  Długoletnie doświadczenie na rynku poparte certyfikatami Ministra Finansów zapewnia bezpieczeństwo współpracy.

  Obsługujemy różne rodzaje firm i rozliczeń. Na stronie znajdą Państwo wykaz wszystkich usług oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finiks – Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Finiks to doświadczony zespół oferujący prowadzenie rozliczeń oraz reprezentowanie firm przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. W ofercie księgowość w formie podatkowej księgi przychodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Jesteśmy firmą, która powstała w 2002 roku. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej i księgowej firmom. Posiadamy zespół skutecznych oraz doświadczonych specjalistów, praktyków, którzy zajmują się outsourcingiem księgowo-finansowym. Nasze usługi obejmują również prowadzenie spraw kadrowych i płacowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do korzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRU CENTRUM RACHUNKOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O. »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół profesjonalistów, który specjalizuje się w obsłudze księgowej także dużych spółek a także jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, dzięki czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń zajmuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. sporządzaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień lekarskich, urlopów. Więcej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe DJG »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Warszawy. Kompleksowe usługi z zakresu reprezentowania firm przed urzędami oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doradztwo podatkowe, a także sporządzanie przelewów i bilansów.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu) nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:
  Ewidencja Przychodów (Ryczałt)
  Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)
  Księgi Handlowe (Pełna księgowość)
  Rejestry Zakupów i Sprzedaży VAT
  Ewidencja Środków Trwałych lub
  Wykaz Środków Trwałych
  Ewidencja Wyposażenia
  Ewidencja Przebiegu Pojazdu
  Wyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)
  Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)
  Reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym
  Sporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)
  Reprezentowanie płatnika przed ZUS
  Aktualne porady księgowe i podatkowe
  Bieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowych
  Monitorowanie limitu – Kasa Fiskalna
  Monitorowanie limitu – Podatek VAT
  Monitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i Rozchodów
  Monitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe J.J. Wysoccy w miejscowości Piła zostało wpisane do rejestru ewidencji gospodarczej 1 kwietnia 1994 r. Doradca podatkowy Jolanta Wysocka posiada wpis do rejestru doradców podatkowych o numerze 05736. Biuro rachunkowe podejmuje się prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, przygotowania bilansów, zestawień i rozliczeń dla ZUS i Urzędu Skarbowego, spraw kadrowo-płacowych. Firmę cechuje terminowość, dokładność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.biuro-gapinska.pl »

  W ramach naszej oferty zapewniamy naszym klientom usługi księgowe. Działamy na polskim rynku już od dziesięciu lat. Posiadane na polskim rynku doświadczenie pozwala nam świadczyć na rzecz naszych klientów usługi kompleksowe. Zapewniamy między innymi właściwe oraz skuteczne kontakty z poszczególnymi urzędami. Prowadzimy nasze usługi na rzecz firm z różnych branż, które korzystają z różnych form księgowości, czy różnych form opodatkowania. Zajmujemy się sprawami kadrowymi oraz płacowymi i oferujemy prowadzenie spraw sprawozdawczości księgowej. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić w pełni indywidualne warunki współpracy! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »