Rachunkowosc-wroc.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rachunkowosc-wroc.pl

Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.rachunkowosc-wroc.pl:

Podlinkuj stronę www.rachunkowosc-wroc.pl:

Rachunkowosc-wroc.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa Tel.022-2266000 »

  Obsługa prawna i podatkowa. Sprawy sądowe. Działalność gospodarcza, spółki, KRS. Nieruchomości, sprawy budowlane. Planowanie przestrzenne. Podatki. Internet i prawo. Prawo w Internecie. Prawa autorskie i pokrewne. Zamówienia publiczne. Długi, upadłość, postępowanie upadłościowe, egzekucyjne.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ZKCO - profesjonalna rachunkowość warszawa »

  Kancelaria ZKCO złożona jest z kilku zespołów: podatkowego, rachunkowego i konsultingowego z zakresu prawa i ds. funduszy europejskich. Reprezentujemy firmy w najróżniejszych kwestiach przed organami administracji publicznej, prowadzimy usługi rachunkowe, sporządzamy analizy finansowe. Biuro rachunkowe znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów. Rachunkowość prowadzona jest fachowo, posiadamy wieloletnie doświadczenie. W naszym zespole znajduje się biegły rewident Anna Obara. Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii ZKCO.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pioniew Service »

  Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach, posiadamy 20 letnie doświadczenie, specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm: pełna księgowość, kadry i płace. Reprezentujemy podatników w US i ZUS, sporządzamy sprawozdania do GUS. Oferujemy nowoczesne narzędzia do monitoringu online danych księgowych klienta.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Flexible Finance Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Flexible Finance z Bydgoszczy zaprasza do współpracy na płaszczyźnie księgowo-podatkowej. W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo wszystkie zagadnienia dotyczące sporządzania dokumentacji PODATKOWO-KSIĘGOWEJ, KADROWEJ, STATYSTYCZNEJ, PFRON, SOD, INTRASTAT, itd. Naturalnie służymy doradztwem w tematyce zarządzania i organizacji w firmie, zasobów ludzkich, prawa, analizy projektu, a nawet analizy strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów!
  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Stawiamy sobie za cel sprostaniu oczekiwaniom naszych klientów, borykających się z biurokratyczną zawiłością organów podatkowych.

  Szanujemy twój czas - to my odbierzemy dokumenty!
  Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC, należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Używamy oprogramowania Comarch Optima.
  Zapraszamy na naszą stronę www.ffinance.com.pl

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek w Poznaniu - Delta Solution »

  Przedsiębiorstwo Delta Solution to firma zajmująca się głównie sprzedażą gotowych spółek jak i zakładanie spółek na życzenie Klienta. Dodatkowo Delta Solution prowadzi usługi księgowe dla Klientów z Poznania oraz okolicy. Dodatkowe informacje na temat działalności uzyskać można na stronie www firmy.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Union »

  Centrum Finansowo-Szkoleniowe Union Sp. z o.o. powstało w roku 2003. Od samego początku istnienia naszej firmy kładliśmy ogromny nacisk na potrzebach klientów. To właśnie dlatego na rynku usług księgowych i szkoleniowych działamy zdecydowanie, dostosowując usługi i ofertę pod indywidualne wymagania. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący obsługę księgową przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej takich jak stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie socjalne, a także zamknięte szkolenia z prowadzenia ksiąg rachunkowych, działalności gospodarczej,sporządzania biznes planów i rozliczanie finansowe projektów unijnych. Dokonujemy wszelkich starań by oferta naszych usług była coraz bardziej korzystna i interesująca. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności zachowując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Niewątpliwym atutem naszego biura jest lokalizacja w ścisłym centrum Katowic. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, usługi księgowe Międzybórz, Syców, Wrocław »

  Kancelaria Gospodarcza Woźniak & Klejn dysponuje adresem do wynajęcia tzn. wirtualnym biurem, wszystko pod jednym adresem. Jednocześnie proponujemy skorzystanie z naszych usług księgowych. Rozliczamy podatki, prowadzimy książki przychodów i rozchodów. Doradzamy w kwestii prowadzenia działalności, pomagamy w zdobywaniu dofinansowań do działalności gospodarczej. W razem potrzeby piszemy wnioski do Urzędów Pracy o wsparcie finansowe przy rozpoczęciu działalności gospodarczej. Organizuje audyt dotacyjny, kompleksowo opracowuje wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorców Prowadzimy księgowość. Obsługujemy teren Wrocławia, Oleśnicy, Sycowa, Międzyborza.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE KPIR50.PL »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziło nowoczesny system prowadzenia księgowości. Jest to tzw. księgowość hybrydowa. To połączenie księgowości online oraz tradycyjnego biura rachunkowego. Kontakt z Klientem odbywa się online za pomocą poczty elektronicznej. Po stronie biura rachunkowego wszystkie operacje księgowe są wykonywane przez licencjonowanego księgowego. Po zaksięgowaniu wszystkich dokumentów wysyłamy w imieniu Klienta deklaracje do ZUS i US a Klient otrzymuje od nas księgi, ewidencje, raporty w postaci PDF. Klient oszczędza czas i pieniądze. Za pełną usługę do 20 dokumentów zapłacisz tylko 50zł. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dochód - księgowy Bielsko »

  Firma, której usługi mamy przyjemność Ci zaprezentować na co dzień zajmuje się podatkami. Jesteśmy specjalistami w tej branży, na rynku działamy już od kilkunastu lat, a na stałą współpracę z nami zdecydowało się już mnóstwo małych i dużych firm. Jeżeli i Ty szukasz kogoś zaufanego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie opowiemy Ci o tym jak działamy, znajdziemy korzystne rozwiązania i zrobimy wszystko, żebyś zapłacił jak najmniejszy podatek. Zapraszamy Cię na stronę dochod. Czeka tam na Ciebie nasz księgowy bielsko.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Everte Lublin »

  Prowadzisz firmę i poszukujesz księgowej, która zajmie się Twoimi finansami? A może masz dużą firmę zatrudniającą sporo pracowników i potrzebujesz obsługi kadr i płac? Jeśli zaliczasz się do takich osób, a dodatkowo mieszkasz w Lublinie lub okolicach to zapraszamy do skorzystania z usług Biura rachunkowego Everte. Na oficjalnej stronie firmowej prezentujemy zakres świadczonych usług, cennik oraz nasz zespół. Jesteśmy ludźmi kreatywnymi z doświadczeniem i wykształceniem ekonomicznym. Z uwagi na rosnące potrzeby klientów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »