Rachunkowosc-wroc.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rachunkowosc-wroc.pl

Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.rachunkowosc-wroc.pl:

Podlinkuj stronę www.rachunkowosc-wroc.pl:

Rachunkowosc-wroc.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Gdańsk, księgowość Trójmiasto - Back Up »

  Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem usług księgowych, finansowych i kadrowych dla małych i średnich firm na terenie Gdańska i w całym Trójmiaście. Zapewniamy fachową i terminową pomoc oraz pełną dyskrecje w zakresie przechowywanych informacji. Zajmujemy się także doradztwem finansowym związanych z handlem zagranicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej jak i kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego w naszym biurze w Gdańsku.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Oferowane przez Kancelarie Podatkową Ryszard Błaszczyk z Poznania usługi podatkowe obejmują kompleksową obsługę Klienta z zakresu prawa podatkowego oraz wszystkich przepisów z nim powiązanych. Poznańska Kancelaria Podatkowa to również biuro księgowe, świadczące obsługę księgowo – płacową dla firm, jak i innych podmiotów gospodarczych. W obydwu przypadkach nad wszystkim sprawami czuwa zespół specjalistów, dzięki którym żadna kontrola skarbowa nie będzie stanowiła problemu dla Klienta.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Katarzyna Kępka »

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Kępka prowadzi kompleksową finansowo- księgową obsługę podmiotów gospodarczych.
  Oferujemy usługi z zakresu: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
  Biuro rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.
  Odbiór dokumentów na życzenie klienta.
  Wyprowadzamy zaległości.

  Możliwość pracy w siedzibie klienta (outsourcing) - znajomość programów SAP, Symfonia

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Jako biuro rachunkowe świadczymy pełne usługi z zakresu usług księgowych, administracji kadr i płac, oraz raportowanie korporacyjne, rachunkowość zarządczą, doradztwo podatkowe oraz usługi prawnicze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AGK- biuro rachunkowe Opole »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości skierowane zarówno do podmiotów rozpoczynających jak i prowadzących już działalność. Najlepsza kadra specjalistów, która w sposób profesjonalny i rzetelny podejmuje się realizacji powierzanych im spraw. Wieloletnie doświadczenie,wiedza, konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania delegacji »

  Aplikacja E-Delegat to idealny i niezawodny program do rozliczania delegacji online.
  Łatwy i przystępny interfejs pozwala użytkownikowi na komfortowe korzystanie z aplikacji.
  Celem programu jest ułatwienie procedury rozliczania delegacji, niezależnie od czasu ich trwania, miejsca pobytu czy środka transportu. Program umożliwia rozliczanie delegacji krajowych oraz delegacji zagranicznych, automatycznie wylicza należności z tytułu diet, noclegów, przejazdów oraz innych dodatkowych kosztów.
  E-Delegat posiada dodatkowe moduły, które ułatwiają codzienną pracę - moduł Biuro, który pozwala planować zadania, moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM) czy komponent pozwalający na dodawanie dokumentów.
  Dostęp do archiwalnych informacji oraz funkcja monitorowania aktywności użytkowników pozwala na łatwiejsze prowadzenie ewidencji. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że podróże służbowe zostaną rozliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zawsze aktualne dane oraz dostępność online powodują, że rozliczanie podróży służbowych stanie się łatwością.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Storno - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zależy Ci na tym, aby znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem?
  W takim razie zapraszamy do współpracy. Działamy już 23 lata. Możemy się pochwalić ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy nie roztają się z nami od kilku lub nawet kilkunastu lat. Proponujemy nie tylko usługi księgowe i kadro-płacowe, ale również doradztwo podatkowe. W naszej ofercie prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kpir(książka przychodów i rozchodów).
  Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Serwis dobre-biuro-rachunkowe.pl ma za zadanie zaprezentować biura rachunkowe funkcjonujące w Polsce oraz umożliwić Klientom dokonanie ich oceny, aby polecić dane biuro innym lub je odradzić. Z jednej strony chcemy pomóc przyszłym i obecnym przedsiębiorcom w znalezieniu dobrego, rzetelnego biura rachunkowego, a z drugiej - umożliwić księgowym, doradcom podatkowym, kancelariom i spółkom prawa podatkowego zaprezentowanie się potencjalnym Klientom.
  Wierzymy, że wymiana informacji, jest kluczem do wspólnego sukcesu.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Meritum »

  Nasze biuro rachunkowe pragnie być przede wszystkim wsparciem dla klienta w budowaniu wartości jego firmy.
  Świadczymy usługi w postaci rozliczeń, przygotowywania sprawozdań finansowych firmy, rozliczeń deklaracji podatkowych, planowania podatkowego, pomagamy także w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możecie się Państwo spodziewać pełnego profesjonalizmu w podejściu do powierzonej nam dokumentacji.
  Prawidłowo prowadzona rachunkowość, to szansa na uzyskanie właściwych i wiarygodnych informacji, które mogą mieć wpływ na lepszy rozwój firmy.

  Dlatego też prześledzimy dochody i wydatki firmy, tak aby zapobiec wszelkim rozbieżnościom i pomyłkom. Dokonamy sprawdzenia poprawności wszystkich transakcji pieniężnych, aby upewnić się, że wszystkie one zostały przeprowadzone według określonych przez prawo wytycznych.
  Dzięki nam oszczędzacie Państwo nie tylko czas, który możecie poświęcić na rozwój firmy, ale także pieniądze.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »