Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu jest świadomym wyborem tego faktu przez firmy. Specjalne komórki stworzone właśnie w tym celu mają dokonywać świadomych wyborów co do określonych celów strategicznych firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest również nazywana społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw pochodzi ze skrótu csr czyli Corporate social responsibility. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest faktem, który dosięga coraz więcej firmy szczególnie w dobie kryzysu lub akcji kryzysowych w jakich znaleźć się mogą firmy.W dobie mijającego kryzysu pojawiło się wiele ciekawych faktów oraz zdarzeń, które mają bezpośredni wpływ biznes. Takim faktem może być odpowiednie zarządzanie funduszami w firmie oraz odpowiednie zarządzanie firmą w dobie kryzysu. csr, to właśnie społeczna odpowiedzialność biznesu, która wpływa na oddziaływanie firmy i jej funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Wykształcony doradca podatkowy jest uprawniony do prowadzenia ksiąg rachunkowych, poza tym posiada uprawnienia do występowania w funkcji pełnomocnika w postępowaniu sądowym w zakresie kontroli decyzji administracyjnych związanych z obowiązkami podatkowymi. Doradca podatkowy, jak wskazuje określenie tego zawodu, oferuje doradztwo i świadczy usługi pomocy prawnej w zakresie prawa skarbowego. Informacje na temat doradców podatkowych legalnie wykonujących swój zawód znajdziemy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, która prowadzi listę prawników uprawnionych do doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Green Media Agencja Public Relations »

  Zapewniamy dwustronny przepływ informacji pomiędzy firmą a jej otoczeniem. Dbamy o pozytywne relacje z mediami. Pomagamy budować zaufanie poprzez skuteczną politykę komunikacyjną, odpowiednio dopasowaną do strategii firmy. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w zakresie Public Relations i znajomość rynku mediów pozwolą Państwu dotrzeć z informacją do właściwych osób w odpowiednim czasie.

  Łączymy pasję i kreatywność z dbałością o detale. Cechuje nas wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do klienta. Nasza wiedza w połączeniu z pomysłowością pomogą Państwu w tworzeniu efektywnych kampanii PR. Podążamy za nowymi trendami, wciąż udoskonalając naszą ofertę, by móc sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klienta.

  Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w naszych klientów, dopasowując kampanię do indywidualnych potrzeb i budżetu.

  Jesteśmy firmą eko-przyjazną, wspieramy ekologiczne inicjatywy i przedsięwzięcia.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • MKWADRAT nieruchomości Ełk »

  mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości to firma powstała aby urzeczywistniać pomysły biznesowe i mieszkaniowe swoich klientów. Kompleksowo realizujemy zadania dotyczące terenu Mazur i północno wschodniej Polski. Jesteśmy po to aby zaoszczędzić Twój czas.
  Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem przedsiębiorstw oraz realizacją od początku do końca inwestycji mieszkaniowych.
  Na kompleksową obsługę składają się:

  * Profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  * Wybór terenów pod inwestycję
  * Wykonanie projektów budowlanych
  * Uzyskanie odpowiednich pozwoleń;
  * Wykonanie zaplanowanego przedsięwzięcia
  * Zarządzanie firmami
  * Doradztwo Kredytowe,
  * Ubezpieczenia,


  Naszym klientom z Ełku i okolic proponujemy:
  Do wyboru gotowe projekty domów oraz możliwość ich adaptacji. Usługi remontowo-budowlane, zabudowy kuchni i wnęk.
  Nasza znajomość Ełckiego rynku nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami dała nam prawo do nawiązania współpracy z najlepszymi lokalnymi fachowcami. Sami gwarantujemy ich solidność.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw »

  Agencja detektywistyczna Detektyw.net.pl posiada w swojej ofercie takie usługi jak: ustalanie ojcostwa, poszukiwanie osób zaginionych oraz spadkobierców, wykrywanie zdrady małżeńskiej oraz ustalanie spadkobierców. Dzięki szerokim kontaktom w wielu miastach w Polsce możemy poszczycić się wysoką skutecznością oraz krótkim czasem operacyjnym. Nasze wieloletnie doświadczenie procentuje w postaci bogatego portfela klientów VIP. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy, produktu – nazwane.pl »

  Ekipa nazwane.pl oferuje fachowe tworzenie nazw firm i produktów. Naming to usługa realizowana przez nazwane.pl wszechstronnie. Projektowanie nazw przebiega od zaprezentowania wstępnych pomysłów, poprzez badania i analizy dotyczące zaproponowanych nazw, po rejestrację wybranej nazwy. Odpowiednia nazwa dla produktu czy firmy jest istotnym elementem przyczyniającym się do odniesienia sukcesu. Z tego powodu zaleca się powierzyć tworzenie nazw profesjonalistom, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu tworzenia nazwy. Nazwane.pl oferuje również renaming, czyli zmianę nazwy firmy bądź produktu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Włoszczowa »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego zaprasza do korzystania ze swoich usług – oferujemy szeroki zakres działań kierowanych do osób prywatnych, spółek prawa handlowego, firm. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie sprawy związane z podatkami będą zawsze w należytym porządku, opracowujemy także dla swoich klientów długofalowe strategie gospodarcze, dzięki czemu współpraca z nami może być jeszcze bardziej owocna. Zajmujemy się między innymi poradami i konsultacjami w zakresie interpretacji przepisów prawa handlowego, optymalizacji podatkowej, przygotowywaniem pism, audytami podatkowymi i innymi kwestiami.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Olsztyn »

  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu najwyższego odszkodowania w zdarzeniach objętych ubezpieczeniem OC.
  Prowadzimy sprawy z terenu Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego. Działamy również na terenie całego kraju. Nie pobieramy żadnych zaliczek, dojazd do klienta gratis, darmowe analizy stanu prawnego. Biuro w Olsztynie ul. Kołobrzeska 13 pok. 216. Nie otrzymałeś odszkodowania w wystarczającym zakresie, dostałeś odmowę zgłoś się do mnie. Prowadzone są sprawy dotyczące zdarzeń nawet od 10.08.1997 r.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Synergia project - wdrożenia oprogramowania dla firm. Gardens Eden, Sage Forte, płatnik »

  Synergia project oferuje analizę przedwdrożeniową oraz wdrożenia systemów finansowych oraz programów klasy biznes erp takich jak: sage symfonia handel, symfonia finanse, eden gardens, płatnik oraz inne. Zakres działań Poznań i okolice. Profesjonalna propozycja przeprowadzenia analizy potrzeb firmy i pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich pod względem funkcjonalnym, finansowym i technologicznym rozwiązań ERP. Pełna obsługa małych i średnich firm. Kompleksowe wdrożenia programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace, począwszy od projektu systemu płacowego, poprzez instalację i konfigurację oprogramowania, aż po przeszkolenie jego docelowych użytkowników.

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »