Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 75

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi dla Firm »

  Usługi dla firm to alternatywne rozwiązanie dla firm chcących afirmować nowoczesny wizerunek własnej firmy w prestiżowym i eleganckim biurze w różnych miastach Polski. Projekt skierowany jest do firm nowo powstałych, rozwijających się oraz prężnie funkcjonujących na rynku, dla których stacjonarne Biuro jest zbędne w procesie zarządzania i kierowania firmą. Wirtualne Biuro powstało z zamysłem zaoszczędzenia Państwa pieniędzy jak i czasu, który w obecnym zabieganym świecie biznesu jest bezcenny. Oferujemy Naszym klientom : n• Siedzibę firmy w prestiżowym biurowcu w Centrum miasta Łódź, Poznań i Wrocław Indywidualny nr telefonu i faxu wraz z obsługą sekretarską Możliwość poboru dokumentów księgowo – biurowych potrzebnych w bieżącej działalności Prowadzenie terminarza spotkań Obsługę korespondencji Porady prawne Wirtualną asystentkę, która pomoże i odciąży Państwa przy załatwianiu spraw biurowych: rezerwacja hotelu, sali szkoleniowej, cateringu itd…

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Organizacja Franczyzodawców »

  Podstawowym celem i zadaniem Organizacji Franczyzodawców jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego jak również wobec innych organów i organizacji, w tym, na forum międzynarodowym.

  Polska Organizacja Franczyzodawców zrzeszająca polskie firmy franczyzowe jest patronem odbywającego się co rok Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo zawodowe i kariery »

  Serwis innapraca.pl to ekspercki komentarz do historii i doświadczeń osób z pracy.
  Udzielamy fachowego komentarza, odpowiadamy na pytania, udzielamy wiedzy
  z dziedziny doradztwa zawodowego.Ponadto promujemy książkę Ewy Pióro
  i Pawła Burdzy "Jak znaleźć pracę i nie zgubić po drodze siebie".
  Osoby, które widzą potrzebę indywidualnego podejścia do swojej sytuacji zawodowej
  mają okazję skorzystać z unikalnego coachingu "Znajdź pracę".
  6 unikalnych sesji coachingowych i wysokiej wartości materiały wspierają osoby
  w poszukiwaniach pracy.Coaching jest skuteczny i sprawdzony na próbie
  120 osób - beneficjentów Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej.
  W trakcie coachingu osoba optymalnie pisze swoje CV i ćwiczy z coachem
  rozmowę kwalifikacyjną. Ponadto ustala plan działania poszukiwań pracy.
  Doradzamy bez wzgledu na wiek, pomagamy podjac decyzje o zmianie zawodu,
  pracodawcy, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej.
  Aktywnie pracujemy z osobami pragnacymi zmiany, okreslamy ich mocne strony
  a na ich podstawie formulujemy wspólnie strategie celów i sposoby ich osiagniecia....

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa ASSANTE »

  Od zawsze chciałem prowadzić własny butik kreatywny. Miejsce w którym będą wykluwały się ciekawe pomysły graficzne i marketingowe. Miejsce w którym będę mógł dopracować je od strony technicznej i produkcyjnej, na potem przekazać zadowolonemu i uśmiechniętemu zleceniodawcy, który poza uregulowaniem należności za usługę powie \"asante*\" i wróci z kolejnym zleceniem. Nareszcie się udało, po 20 latach tułaczki w celu zdobycia niezbędnych szlifów i doświadczenia, udało mi się stworzyć assante. Jest takie jak je sobie wymarzyłem. Zapraszam więc do realizacji swoich i moich marzeń.nassante**n* \"asante\" w języku suahili oznacza \"dziękuję\"n** assante nic nie oznacza w żadnym języku, ale fajnie brzmi

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  Nasza strona dotyczy kwestii motoryzacji. Staramy się poruszyć ten temat z różnych stron więc zagłębiamy się w sprawy dotyczące motoryzacji zaczynając od kredytów samochodowych a kończymy na ciekawostkach i kawałach dotyczących tego tematu. Zapraszamy do oglądania materiałów wideo poruszających tematykę świata motoryzacji. Filmy pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne, przez co w prosty sposób można dojść do tematów, które nas ciekawią. Na stronie oprócz aktualności ze świata samochodów i materiałów wideo oferujemy kalkulator i porównywarkę pożyczek samochodowych. Wykorzystując je, bardzo łatwo znajdą Państwo aktualne w danym momencie na rynku kredyty samochodowe i wybiorą te, odpowiadające Państwa potrzebom.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Piotra Janasa i Luizy Krawczyńskiej świadczy usługi prawne polegające na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów, reprezentowaniu przed sądami, organami administracji, organami ścigania, jak również organami państwowymi i innymi instytucjami oraz w negocjacjach pomiędzy stronami.

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz prowadzi sprawy klientów indywidualnych. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, jak również świadczymy pomoc prawną w konkretnych sprawach klientów. Działalność Kancelarii opiera się na zasadach etyki, rzetelności i profesjonalizmu zawodowego.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • IWB - Izolacje Wodochronne Budynków »

  Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą i wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów.OFERUJEMY KOMPLEKSOWO: wycena wg zasad i norm kosztorysowania nadzór techniczny nad pracami izolacyjnymi izolacje wodochronne systemowe izolacja przeciwwilgociowa obiektów i budynków uszczelnienia zewnętrzne budynków i budowli uszczelnienia wewnętrzne budynków iniekcja i quasiprzepony obiektów izolacje bitumiczne natryskowe hydroizolacja obiektów inżynierskich naprawa betonów konstrukcyjnych naprawa zbrojenia konstrukcji budynków zabezpieczenia antykorozyjne i chemoodporne izolacje wodochronne fundamentów obiektów hydroizolacje ścian piwnic techniki KMB iniekcje kurtynowe zabytkowych ścian podlewki konstrukcyjne i wypełnianie kawern wzmacnianie murów i ścian obiektów tynki renowacyjne oraz tynki tracone hydrofobizacja elewacji obiektów renowacja cegieł, piaskowca i wapienia likwidacja stalaktytów i wykwitów wapiennych zabezpieczenia konstrukcyjne mostów i wiaduktów izolacje zbiorników p-poż i zbiorników retencyjnych naprawy pęknięć ścian i stropów obiektów remonty balkonów i tarasów wzmacnianie materiału budowlanego montaż termoizolacji wewnętrznej renowacje zabytkowych tarasów i balkonów

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Team Evolution - Szkolenia i Coaching »

  Firma Team Evolution zajmuje się realizacją profesjonalnych przedsięwzięć szkoleniowych oraz programów coachingowych (indywidualnych i grupowych) w firmach i instytucjach.
  Nasza oferta to ciekawe rozwiązania, profesjonalni trenerzy i coachowie oraz konkurencyjne ceny.
  ​Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Kompleksowość naszej oferty pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań rozwojowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomosci w hiszpani »

  Prowadzimy działalność w Hiszpanii od 1990 roku, gwarantując najwyższą jakość usług. W zakresie prowadzonej przez nas działalności zajmujemy się pośrednictwem oraz doradztwem prawnym w zakresie kupna / sprzedaży nieruchomości oraz spółek.

  Do naszej codziennej pracy podchodzimy z przyjemnością, to dla nas pasja, a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Przez lata naszej pracy zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne w profesjonalnej i rzetelnej obsłudze.

  Jesteśmy polską firmą i dobrze rozumiemy potrzeby polskiego klienta. Cieszy nas każde dobrze wykonane wyzwanie, staramy się wykonać jak najlepiej powierzoną nam pracę, chcemy aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »