Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porozumienie na rzecz rozwoju Galicja »

  Głównym celem działalności PNRR Galicja jest wspieranie rozwoju naszego regionu, wspieranie regionalnych inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo technicznej oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. PNRR Galicja realizuje program wsparcia lokalnej przedsiebiorczości m.in. poprzez darmowe szkolenia przeznaczone dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, aktywną promocję samozatrudnienia wśród absolwentów szkół średnich i wyższych, promocję działalności lokalnych firm, oferujemy również szeroki zakres bezpłatnych usług doradczych. PNRR Galicja zapewnia pomoc naszych partnerów w pozyskaniu dotacji z PUP i dotacji ze środków unijnych, przygotowujemy biznes plany, pomagamy także ubiegającym się o kredyty. Nasz zespół konsultantów wykonuje także analizy finansowe i zajmuje się doradztwem operacyjnym, a także strategicznym.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efra - biuro księgowe »

  Biuro rachunkowe Efra zapewnia pełną i profesjonalną obsługę księgową firm - Pomoc i rozliczenia dotacji z UP, prowadzenie ksiąg i rozliczanie ZUS, US i inne. Nasze biuro podatkowe na bieżąco udziela porad w zakresie przepisów prawa podatkowego. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje rzetelne i fachowe wykonywanie zadań nam powierzonych.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • METALOGO NAMING Specjalista pozycjonowania marek poprzez projekty »

  Oferuje Klientom projekty nazw nowych firm, produktów i usług. Nazwy są podstawowym narzędziem komunikacji werbalnej firm. Efektem naszych prac są: charakterystyczny wizerunek marki, konkurencyjna strategia rynkowa i wysoka świadomość marki. Podstawą wszystkich prac jest pozycjonowanie marki, ocena jej pozycji konkurencyjnej i wyznaczenie strategii komunikowania marki. Nasza firma zapewnia Klientom nazwy skuteczne - to znaczy takie, które budują markę, oryginalne - czyli niepowtarzalne na rynku i bezpieczne, czyli podlegające pełnej ochronie prawnej. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam realizować najtrudniejsze projekty a wielkość zespołu skracać czas ich realizacji.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Kreatywna MOVINGO - projektowanie logo, naming, copywriting, identyfikacja wizualna »

  Agencja Kreatywna MOVINGO - Twoi eksperci od wizerunku.

  Dobry wizerunek to największy kapitał Twojej firmy, który pomoże Ci przyciągnąć klientów i podbić nowe rynki. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz - a my gwarantujemy Ci, że dzięki naszym rozwiązaniom wykorzystasz tę szansę w 100%.

  Wykorzystując naszą wiedzę, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie skutecznie zadbamy o wizerunek Twojej firmy na trzech płaszczyznach: stworzymy dla Ciebie profesjonalne logo i kompletny system identyfikacji wizualnej, wykreujemy nazwę firmy z wolną domeną jakiej potrzebujesz, napiszemy skuteczne teksty reklamowe.  MOVINGO - zmieniamy wizerunki firm na dobre.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP, PPOŻ, kursy bhp, doradztwo »

  Ośrodek Szkolenia DORADCA S.C. zaprasza Dyrektorów i Właścicieli Firm do korzystania z naszych usług. Ośrodek nasz jest nowoczesną placówką dydaktyczną opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu w działalności szkoleniowej i doradztwie BHP, PPOŻ.

  Ośrodek na bieżąco analizuje potrzeby rynku w zakresie nowych treści kształcenia i doskonalenia pracowników.

  Zlecenie wyspecjalizowanej firmie obsługi BHP i PPOŻ. jest formą najtańszą i najwygodniejszą dla zakładów zatrudniających do 100 pracowników.

  Przy zawarciu umowy, wszystkie szkolenia z zakresu BHP są bezpłatne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady finansowe »

  Darmowe porady finansowe. Na stronie udostępniamy bogaty zbiór artykułów dotyczących sprawnego zarządzania finansami. Znajdziesz tu informację dotyczące inwestowania oszczędności, zarządzania nieruchomościami. Przedstawiamy oferty kredytowe wielu baków, oraz wyjaśniamy wiele zawiłości finansowych. Jeśli masz kłopot finansowy, potrzebujesz dobrego kredytu - Wejdź na naszą stronę i znajdź rozwiązanie swojego problemu.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne sosnowiec »

  Jesteśmy radcami prawnymi, którzy doskonale wiedzą jak szalenie ciężkie do zrozumienia jest dla zwykłego Kowalskiego polskie prawo - w związku z tym staramy się w możliwie jak największym stopniu je uprościć. Czyli jeżeli klient zada nam pytanie, postaramy się odpowiedzieć na nie w jasny sposób, jak najmniej prawniczego języka, który jest często kompletnie niezrozumiały. Oprócz udzielania porad prawnych pomagamy w pisaniu różnego rodzaju podań, np. pozwu rozwodowego. Jesteśmy kancelarią prawną z Sosnowca, a więc przede wszystkim kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Zagłębia. Chcielibyśmy nadmienić, że nie będą Państwo zbyt długo czekali na udzielenie przez nas pomocy prawnej, terminy są bardzo szybkie.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »