Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca i oferty pracy - GoWork.pl »

  Zbior ofert pracy ze wszystkich poratli pracy w polsce. ciekawe polaczenie i dobre wyszukiwanie. Latwo znalezc pracę opinie o pracodawcach, forum praca. W społeczności możliwość dodania swojego CV, doświadczenia. Rózne miasta takie jak warszawa, kraków, poznań, gdańsk, katowice, tychy i inne

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu Ancla »

  Witam, Firma Ancla sp z o.o. zajmuje się doradztwem firmą w zakresie przygotowywania planów rozwoju eksportu. Naszą działalność można podzielić na 2 części. Pierwsza część to pomoc w przygotowaniu kompleksowych planów rozwoju eksportu dla firm. Druga część naszej działalności to opiniowanie przygotowanych już przez firmy planów rozwoju eksportu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dodatkowe szczegóły oferty. Posiadamy liczne referencje oraz wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • CODES – rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu »

  Pomagamy budować efektywne strategie wzrostu. Integrujemy zarządzanie strategiczne ze strategią rozwoju firmy budując rynkową przewagę konkurencyjna. Reputacja i wizerunek to podstawa, na której holding lub firma może opierać swoją strategię.
  Rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu.
  Strategia ponadprzeciętnego wzrostu opiera się na poszukiwaniu lub tworzeniu nisz rynkowych, w których firma może zająć dominującą pozycję konkurencyjną. Kluczowymi elementami sukcesu jest odkrycie rynku o dużym potencjale wzrostu, zbudowanie kompetencji pozwalających na uzyskiwania na nim ponadprzeciętnych marż oraz zbudowanie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej przez długi czas.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vis Legis Kancelaria prawniczo windykacyjna »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, grup producentów rolnych, rolników oraz klientów indywidualnych, windykację należności oraz pomoc dłużnikom w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy firmą, która ma ambicję być dla Ciebie czymś więcej niż kancelarią. Chcemy być Twoim cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej Kancelarii niezmienna jest tylko jedna rzecz - zasady. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe - kredyty, leasing, ubezpieczenia »

  Finare Group doradztwo finansowe zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie dotacji unijnych, pożyczek unijnych, kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, kredytów inwestycyjnych, kredytów konsolidacyjnych, leasingów, leasingów samochodów osobowych, leasingów samochodów dostawczych, ubezpieczeń, ubezpieczeń dla fim, ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń turystycznych, funduszy inwestycyjnych, odszkodowań powypadkowych. Sprawdź na naszą ofertę na stronie www.finare.pl/

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Kiedy szukasz wskazówek przy pisaniu pracy, zapraszamy do skontaktowania się z naszym specjalistą. Oferujemy pomoc przy pracach takich jak: prace magisterskie, prace licencjackie. Jeśli planujemy znaleźć kogoś, aby wsparł nas przy opracowaniu pracy dobrze to rozplanować odpowiednio wcześnie, aby czasu na prace magisterskie zostało niemało. Wtenczas będziemy przekonani, że pisanie prac nie będzie zrobione nie solidnie, tylko ktoś do tego przysiądzie, zakupimy porządne materiały i będziemy kiedyś za to należycie nagrodzeni. Kluczowa przy pisaniu prac jest jakość, więc jeśli ktoś sądzi, że koszty tych ofert są jednak wygórowane, to może próbować znaleźć tańsze oferty, mimo to powinien też zauważyć że za ceną idzie efekt końcowy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Verseo.pl »

  Agencja Verseo.pl zajmuje się projektowaniem kampanii reklamowych. Prowadzimy Kampanie Adwords(SEM), pozycjonujemy serwisy www, budujemy aplikacje internetowe. Najważniejsza dla jest jakość naszej pracy oraz zadowolenie klienta. Lubimy współpracować z ludźmi długookresowo. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Kimla »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej, jak również na podstawie zleceń o charakterze jednostkowym z zakresu szeroko pojmowanych usług prawnych.
  Zakres oferowanej obsługi prawnej obejmuje w szczególności doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, analizę i przygotowanie aktów prawnych, pism procesowych oraz projektów umów, ugód, statutów i regulaminów, jak również reprezentację Klientów podczas prowadzonych negocjacji oraz zastępstwo prawne przed sądami, organami ścigania, organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stolarek Kancelaria Prawa Rodzinnego »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek. Zastępstwo procesowe, sporządzanie pism procesowych w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku dorobkowego, władzę rodzicielską. Obszar działania: Radom, Szydłowiec, Orońsko, Przysucha, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Warka, Warszawa, Grójec, Białobrzegi, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Łukowicz Kancelaria Adwokacka sp. k. »

  Kancelaria adwokacka z Wrocławia przez Kamilę Łukowicz specjalizuje się w usługach prawnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz prawa karnego. Porady prawne świadczone są zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »