Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studium wykonalności »

  CashFlow jest firma consultingową specjalizującą się w pozyskiwaniu funduszy unijnych, pisaniu biznesplanów oraz przeprowadzaniu studium wykonalności. Firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz na e-usługi. CashFlow świadczy kompleksowe usługi w zakresie dopełniania wszelkich formalności związanych z otrzymaniem funduszy z Unii Europejskiej. CashFlow gwarantuje profesjonalizm, terminowość oraz skuteczność na poziomie ponad 80%.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ForUnit Nowysz i Wspólnicy Sp.J. - Outsourcing płacowo-kadrowy »

  ForUnit specjalizuje się w działaniach z obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim. W ramach tej dziedziny oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę administrowania pracownikami. ForUnit specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy pracowników dla firm z różnych branż. Posiada w swojej ofercie specjalistyczny produkt do wspomagania planowania czasu pracy oraz rozliczania czasu pracy dla pracowników w kontekście obiektów np. dla kasjerów, stanowisk produkcyjnych itp. Dostęp do aplikacji jest z poziomu przeglądarki internetowej. Aplikacja posiada intuicyjny i ergonomiczny interfejs. System jest otwarty, co pozwala na szybką i skuteczną integrację z systemami typu ERP a szczególności z systemami kadrowo-płacowymi. Korzyścią dla firmy jest dostęp do różnych wersji planów, informacja czy zostały zaplanowane zasoby ludzkie na danym obiekcie, pewność że Kierownicy planują czas pracy wg obowiązujących przepisów z Kodeksu pracy

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MyNaming to studio projektowe zajmujące się projektowaniem nazw, haseł i sloganów marketingowych »

  MyNaming powstał z myślą o tych, którzy poszukują kreatywnych, bezpiecznych, trafnych słów, które mogłyby stanowić wsparcie dla ich działań marketingowych. Nasza oferta obejmuje projekty dla firm, dla produktów i usług.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK z komornikiem »

  Według najświeższych analiz, Polacy coraz rzadziej korzystają z usług wielkich banków i nie ma się czemu dziwić, bo żądają one bardzo wielu dokumentów, na które po prostu nie mamy zazwyczaj czasu. Z drugiej strony popularne okazują się takie alternatywy, jak przeróżne kredyty bez BIK.
  Ich zasadniczą zaletą jest dostępność dla każdego Polaka. To bez znaczenia, ile zarabiasz, z pewnością nie będziesz mieć kłopotów z uzyskaniem takiego kredytu. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś jeszcze, zapraszamy na nasz serwis w internecie, gdzie zamieszczamy teksty na ten temat.
  Reasumując, kredyty bez BIK to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, musimy jednak wiedzieć o tym jak najwięcej, a poradniki i konkretne wskazówki odnajdziesz na łamach naszego serwisu. Naturalnie, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • UFK Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Proponowana przez nas oferta,
  obejmuje pełną obsługę księgową
  firm i przedsiębiorstw.
  Adresowana jest zarówno do spółek handlowych,
  spółek osobowych
  jak i osób fizycznych.
  Oprócz usług z zakresu
  rachunkowości prowadzimy również szkolenia
  i doradztwo.
  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje
  oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Bielsko »

  MacB.pl - agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W swojej ofercie posiadamy skuteczne pozycjonowanie, profesjonalne kampanie Adwords oraz analitykę internetową. Zapraszamy do współpracy - pomożemy Ci zwiększyć przychody z sieci!

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie Pożyczki Porównanie »

  Porównanie ofert instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki internetowe online. Porównanie obejmuje oferty takich firm jak: lendon, bocian pożyczki, incredit, filarum, netcredit, ekspress kasa, otpima, okmoney, aasa, provident, vivus, sms ekspres, wonga sms365, via sms, soho credit, kredito24, sms kredyt, profi credit

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR »

  Biuro Rachunkowe TERMAR w Wieleniu oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi rozchodów. Nasza działalność obejmuje gminy: Czarnków, Człopa, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Wronki i miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia i rzetelności oraz pewność, wiedzę i zaufanie pracowników. Bezpieczeństwo danych dzięki programom VARICO, rozliczanie VAT, prowadzenie ewidencji VAT oraz porady księgowo-podatkowe. Nasze biuro to księgowy dla Ciebie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twój Dyrektor Finansowy - doradztwo, finanse »

  Portal tdf.biz.pl świadczy usługi z zakresu: przygotowania i opracowania projekcji i prognoz finansowych. Dostarczamy modele finansowe o dowolnym stopniu szczegółowości i na dowolnie długi okres. Pomagamy optymalnie zarządzać płynnością oraz dokonujemy kompleksowej oceny sytuacji finansowo-ekonomicznej przedsiębiorstwa. Strukturyzujemy transakcje kredytowe w oparciu o oczekiwania naszych Klientów oraz prowadzimy w ich imieniu negocjacje umów kredytowych z dostawcami finansowania (banki, fundusze inwestycyjne, itp.). Przygotowujemy i opracowujemy biznes plany i budżety, a także programy restrukturyzacyjne i naprawcze.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »