Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria LegisLatte »

  LegisLatte to profesjonalna kancelaria prawnicza. Doskonała znajomość specyfiki prawa oraz bogate, wieloletnie doświadczenie przy obsłudze spraw pozwala zaoferować kancelarii doradztwo prawne o najwyższej jakości. Kancelaria świadczy porady prawne i obsługę prawną z prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego, prawna pracy, prawa upadłościowego a także własności intelektualnej i przemysłowej zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób indywidualnych. Kancelaria oferuje również pomoc prawną on-line.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości »

  Biuro nieruchomości „Mój Dom” działające w Żyrardowie i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Biuro obejmuje zasięgiem następujące miejscowości: Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking najlepszych kont, kredytów, ubezpieczeń i inwestycji »

  Porównanie ofert banków oraz największych instytucji finansowych. Z nami weźmiesz nisko oprocentowany kredyt, założysz bezpłatne konto konto internetowe lub ubezpieczysz samochód - wszystko bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj - zadbaj o swoje finanse!

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analityka internetowa i badania marketingowe online »

  AnalitykaWeb.pl świadczy usługi z zakresu analityki internetowej, optymalizacji konwersji i badań marketingowych online. Jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujemy się optymalizacją konwersji i analityką webową. Pomagamy biznesom lepiej wykorzystać potencjał internetu do zdobywania nowych, zadowolonych i lojalnych klientów bez zwiększania kosztów ich pozyskania. Zadowolony użytkownik firmowej witryny to większe zyski!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator oc »

  Udostępniamy Kalkulator OC i AC. Na naszej stronie odnajdą Państwo oferty ubezpieczeniowe zaufanych ubezpieczycieli posiadających w swojej ofercie ubezpieczenia AC i OC oraz szereg pozostałych rodzajów ubezpieczeń. Jeśli interesuje Państwa najtańsze ubezpieczenie OC na rynku to nasz kalkulator OC z pewnością się przyda. Ubezpieczenie OC czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni nas na wypadek wypadków drogowych, do których doszło z naszej winy. To ubezpieczenie musi opłacić każdy właściciel pojazdu a w razie nie przestrzegania tego obowiązku musi liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi oraz z przymusem pokrycia kosztów każdego wypadku drogowego, który spowoduje. AC jest ubezpieczeniem nieobowiązkowym ale chroni nas na wypadek ewentualnych kosztów stłuczek, które powstały z naszej winy, kradzieżą, niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Zakłady ubezpieczeń dają możliwość wykupienia ubezpieczenia OC i AC razem w pakiecie co bardzo się opłaca jeżeli zdecydujemy się na obydwa. Istnieje kilka spraw które decydują o koszcie ubezpieczenia. Kierowcom, którzy na swoim koncie nie mają wypadków, oferowane są duże zniżki, o których przeczytają Państwo już w naszym serwisie i u przyszłych ubezpieczycieli. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora OC.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stone Consulting - Materiały z kamienia »

  TONE CONSULTING istnieje na rynku od 1992 roku. Obecnie firma działa na terenie Polski, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, Czech i Włoch. Posiadana wiedza i doświadczenie na rynku, pozwala nam zrealizować każde zamówienie związane z kamieniem.

  Zajmujemy się:

  Sprzedażą szerokiej gamy wyrobów z granitu, piaskowca, kwarcytu, marmuru, porfiru i bazaltu dla potrzeb budownictwa drogowego, mieszkaniowego i ogólnego: krawężnik, kostka brukowa (nieregularna, regularna, rzędowa), opornik, parapety, płyty fasadowe, płyty chodnikowe, płyty posadzkowe, schody blokowe, stopnie kamienne, kamień murowy.

  Zaopatrywaniem firm zajmujących się wydobyciem i obróbką kamienia w materiały eksploatacyjne, narzędzia, maszyny, części zamienne.

  Doradztwem technicznym:
  - w zakresie technologii wydobycia surowców skalnych,
  - w zakresie obróbki ręcznej i mechanicznej kamienia,
  - w zakresie doboru i zastosowania kamienia,
  - ekspertyzy i oceny jakości surowców skalnych,
  - oceny jakości wyborów z kamienia i robót kamieniarskich

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Synecty - programy motywacyjne, lojalnościowe - budzimy emocje »

  Program lojalnościowy, program motywacyjny B2B! Profesjonalne rozwiązania za zakresu kreacji oraz wdrażania programów lojalnościowych, programów motywacyjnych, połączonych z wielopoziomową zintegrowaną komunikacją. Napędzamy Twoją sprzedaż silnikiem lojalności. Programy działające na rynkach B2B kierowane bezpośrednio do Twoich klientów oraz do służb handlowych. Własny system CMS dedykowany do każdego programu - wdrażamy systemy IT na których świetnie funkcjonują programy lojalnościowe. Zintegorwana komunikacja - nasze programy lojalnościowe wspierane są zintegrowaną komunikacją w postaci dedykowanych smsów, oraz emailingu. Mailing - Zaplanowany oraz spersonalizowany mailing podnosi skuteczność działań. Tworzymy kreacje spójne z całą koncepcją programu.Smsy, mmsy wprost do telefonu Twoich klientów z bieżącymi informacjami dotyczącymi akcji promocyjnych.Katalogi nagród Online'owe oraz drukowane katalogi z nagrodami.Strona www - specjalnie przygotowywana strona www / platforma dla Twoich klientów, gdzie będą mogli sprawdzać stan zaawansowania uczestnictwa w programie.Klienci - program lojalnościowyJakich klientów nagradzać? Jak ustawić progi z nagrodami? Jakich zachęt użyć alby program był skuteczny? - znamy odpowiedzi na te pytania. Służby handlowe - program lojalnościowy C

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum Pożyczkowe ChwilówkiForum.pl »

  Forum dyskusyjne skupiające się na tematyce pożyczania pozabankowo a więc za pośrednictwem firm oraz instytucji pozabankowych. Firmy takie udzielają zarówno pożyczek krótkoterminowych w postaci chwilówek jak również długoterminowych z ratami miesięcznymi działających na identycznych zasadach jak kredyt w banku, tyle że często z wyższym oprocentowaniem. Wśród wielu tematów znalazły się opinie na temat konkretnych firm udzielających chwilówek i pożyczek, wymienione zostały ich główne plusy i minusy, warunki uzyskania pożyczki czy opinie użytkowników którzy korzystali z danych chwilówek. Ponadto mamy okazję zapoznać się z tematycznymi artykułami dzięki którym możemy znaleźć dla siebie pożyczkę w sytuacji kiedy dopiero ukończyliśmy 18 lat a nie wszystkie firmy udzielają pożyczek w tak młodym wieku, nie chcemy wysyłać opłaty weryfikacyjnej w celu uzyskania pożyczki czy szukamy pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK. Szereg informacji znajdziemy również w przypadku jeśli prowadzimy własną firmą a potrzebujemy pożyczki na jej rozwój czy szybką inwestycję.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »