Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Webvizarts »

  Webvizarts to kompleksowa obsługa w zakresie budowy materiałów promocyjnych oraz marketingu internetowego. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, konkurencyjnych cen, krótkich terminów realizacji oraz pełnej dyspozycyjności. Oferta obejmuje szeroki zakres usług: głównie grafikę i programowanie, ale też tworzenie systemu identyfikacji wizualnej, aplikacji, filmów i animacji, prezentacji, landing page itp. Webvizarts Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Każdy z nas gubi się w przepisach i regulacjach. Co ciekawe, także wszelkiego rodzaju poradnie prawne czy kancelarie mają z tym problem. Dlatego też wiele osób poszukuje pomocy w różnorodnych kwestiach prawnych, szczególnie gdy grozi im odpowiedzialność karna. W takim przypadku konieczny jest prawnik. Jak wiadomo prawników jest bardzo dużo, jak jednak wybrać tego najlepszego. Do tego znakomicie nadaje się internet, gdzie można znaleźć oferty prawników. Za pomocą wyszukiwarki wyszukamy dla siebie najbliżej znajdującą się kancelarię prawną, wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszemy słowo prawnik Poznań

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRANDBROKER-zarządzanie wartościami niematerialnymi i prawnymi. »

  BRANDTRANSACTIONS to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartości finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach: pośrednictwo w obrocie mark

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • MrLingua - korekta textów angielskich »

  MrLingua - english proofreading oferuje usługę korekty textów angielskich. Korekta textów napisanych po angielsku wykonywana jest przez native speakerów języka angielskiego .

  MrLingua zajumje się korektę wszelkich textów napisanych w języku angielskim: katalogi reklamowe, wydawnictwa, strony internetowe.

  Jeżeli chcesz być pewien pewną ze Twoje dokumenty napisane są poprawnym językiem angielskim wyśłij dokument do nas. Nasi korektorzy sprawnie poprawią zasugerują konieczne zmiany. Dodatkowo po skączonej korekcie istnieje możliwość omówienia zasadności dokonanych zmian.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa PZU Warszawa »

  Agent ubezpieczeniowy PZU specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży polis i ubezpieczeń mieszkań, domów, samochodów, majątkowych i innych. W ofercie posiada takie firmy ubezpieczeniowe jak PZU, Compensa, Warta. Obsługuje teren Warszawy i okolic.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac dyplomowych »

  Redagowanie teksów naukowych czy konsulting ze strony przedsiębiorstwa daje gwarancję że usługa będzie spełniała najwyższe standardy. Osoby trzecie robią to niedbale i nie czują obowiązku ponoszenia odpowiedzialności za redakcje teksów. Ponosimy całą odpowiedzialność, można powiedzieć że to nasza silna strona !

  Dzięki naszej licznej kadrze redaktorów, pomagamy z wielu dziedzin naukowych. W perspektywie ostatnich lat, stało się jasne, że nasza pomoc dobrze zaowocowała współpracą w konsultacjach naukowych czy redagowaniu teksów naukowych. Dzięki naszym doświadczonym redaktorom pomoc w redagowaniu prac przebiega płynnie i realizowana jest terminowo.

  Reasumując, zajmujemy się promowaniem usług; związanych z konsultacją naukową, przy pisaniu wypracowań, prac zaliczeniowych czy esejów.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Bońkowski Consulting” - pozyskiwanie dotacji na rozwój firmy »

  Prezentujemy Państwu firmę Bońkowski Consulting, która profesjonalnie zapewnia Państwu pomoc w uzyskaniu dotacji finansowych. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas liczy się Państwa satysfakcja i zadowolenie. Pomożemy uzyskać dotacje z Urzędu Pracy, dotacje unijne, dotacje dla Obszarów Wiejskich oraz dotacje dla Organizacji Pozarządowych. Realizujemy również Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej. Nasze działania koncentrują się również wokół tworzenia fachowych biznesplanów i strategii rozwoju. Zapewniamy międzynarodowy consulting i studia wykonywalności. Wszystkie nasze usługi mają na celu zdobycie dodatkowych finansów przez Państwa firmę, opracowanie profesjonalnych planów rozwoju, a także ich wdrożenie w życie. Oferujemy miłą obsługę, doradztwo doświadczonych specjalistów i atrakcyjne ceny usług. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na bonkowski-consulting.pl.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Szczecin »

  Firma Blue.Heat zajmuje się montażem wentylacji, klimatyzacji i systemów cieplnych na terenie Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego.
  Dodatkowo oferujemy doradztwo już na etapie projektowania oraz serwis urządzeń.
  Dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piec kremacyjny »

  Innowacyjne krematorium dla zwierząt to wyjątkowo przyjazne rozwiązanie jeśli mowa o ekologii. Tego rodzaju krematoria otwierane są zarazem dla zwierząt domowych, z których usług może korzystać każdy Kowalski, jak i otwierane są krematoria dla zwierzyny hodowlanej, które służą utylizacji. Przykładowy piec krematoryjny kojarzy się w szczególności z tragiczną kartą historii. Niemniej obecnie tego typu piece są niezwykle pomocne w procesach pochówku ludzi, jak również i coraz częściej i zwierząt. Profesjonalna kremacja jest całkowicie bezpieczna jak i pomocna w tym właśnie procesie.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - dr Piotr Sołhaj »

  Zakres usług świadczonych przez adwokata Piotra Sołhaja obejmuje szerokie spektrum zagadnień. Do kancelarii adwokackiej można zgłosić się po pomoc w sprawach spadkowych i karnych, a także po porady w sprawie odszkodowań lub rozwodów. Firma podejmuje się obsługi prawnej spółek i przedsiębiorstw. Radca przyjmuje w Krakowie.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »