Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EKancelaria24.pl »

  W dobie Internetu, ciągłego braku czasu, zabiegania w życiu codziennym, zdarza się, iż pilnie potrzebujemy drobnej porady prawnej. Skorzystanie w rzeczywistym świecie z usług Radcy Prawnego, Mecenasa, Kancelarii Prawnej, wiąże się z dużymi kosztami już za sama wycenę wstępną naszej sprawy, a całkowita kwota za kompleks usług prawniczych jest zazwyczaj bardzo wysoka.

  Idealnym rozwiązaniem jest nasz internetowy portal porad prawnych. Tworząc go doszliśmy do wniosku, iż czas i pieniądze są bardzo ważne i należy je szanować.

  Nasze porady prawne przygotowywane są przez ekspertów prawników z dużym doświadczeniem zawodowym. Zadając nam pytanie masz pewność uzyskania rzetelnej i kompletnej porady prawnej, często popartej odpowiednimi paragrafami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Porady prawne w sieci eKancelaria24.pl

  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wysłać zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub na e-mail: biuro@ekancelaria24.pl

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soflab Technology »

  Soflab Technology Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu: zapewnienia jakości w projektach IT, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych. Naszym doświadczeniem wspieramy Klientów w korzystaniu z usług dostawców IT.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mokotów »

  Credos jest biurem specjalizującym się obsłudze klientów mających wysokie wymagania w stosunku do usług outsourcingu księgowo – płacowego. Od 1999, współpracując z firmami z różnych sektorów gospodarki, zdobyliśmy bogate doświadczenie w outsourcingu. Opracowaliśmy własne standardy współpracy z klientami, oparte na rzetelności, terminowości i zaufaniu.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • OMEC - szkolenia i zarządzanie projektami »

  Jesteśmy grupą profesjonalnych praktyków i metodyków, na którą składają się konsultanci, specjaliści różnych dziedzin i coachowie z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na procesach zarządzania przedsiębiorstwami, jak również na przeprowadzeniu i wdrażaniu projektów, związanych z ich lepszym funkcjonowaniem. Odpowiadając za szkolenia oraz zarządzanie projektami oraz, dbając o najwyższe standardy obsługi naszych klientów, oferujemy Państwu specjalistyczne usługi outsourcingowe, szkoleniowe i edukacyjne, które dają realne narzędzia pracy w aspekcie zarządzania, doradcze, dzięki którym łatwiej będzie Państwu diagnozować i rozwiązywać ewentualne problemy oraz techniki, które realnie wspomagają rozwój procesu zarządzania, który ukierunkowany jest na cel, jakim jest powodzenie. Gdy jeszcze wziąć pod uwagę liczne nagrody, wyróżnienia i akredytacje, można bez przesady powiedzieć, ze Omec to profesjonalizm, który dzięki wieloletniej praktyce i doskonałej kadrze pozwala na osiąganie najlepszych wyników. Proszę zapoznać się z naszą ofertą i samemu ocenić jej wartość.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Andrzej Babilas Rybnik adwokat wodzisław śląski »

  Szukasz doświadczonej i sprawdzonej kancelarii adwokackiej? Zaznajom się z ofertą rybnickiej kancelarii Andrzeja Babilasa! Pracownicy tej placówki posiadają bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę z obszaru prawa administracyjnego, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa karnego, a także prawa pracy oraz prawa gospodarczego i handlowego, dzięki czemu zapewniają zleceniodawcom najwyższy standard obsługi. Oferta obejmuje indywidualne porady prawne w formie konsultacji, a także reprezentowanie kontrahentów przed sądami, urzędami i instytucjami. Dołącz do grona zadowolonych kontrahentów Andrzeja Babilasa! Dane kontaktowe oraz szczegółowe wiadomości odnajdziesz pod adresem

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek Reveno.pl »

  Firma Reveno oferuje usługi skutecznego i szybkiego odzyskiwania należnych świadczeń odszkodowawczych dla klientów indywidualnych. Odszkodowania mogą dotyczyć wypadków w pracy a także powypadkowych (komunikacyjnych) oraz błędów lekarskich i szkód majątkowych. Klienci firmy Reveno mogą liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz fachową i rzetelną pomoc.
  Reveno to skuteczne odzyskiwanie odszkodowań - firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz i Toruń »

  Kancelaria zajmuje się fachową pomocą prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.

  Zespół młodych i przedsiębiorczych prawników pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego problemu oraz zminimalizować ewentualne ryzyka.

  Kancelaria zajmuje się fachowym i kompleksowym doradztwem prawnym z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego (rozwody, podział majątku, spadki, alimenty), prawa cywilnego, gospodarczego, windykacją należności, sporządzaniem umów oraz prowadzeniem negocjacji.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości online - Stima »

  Chcesz sprzedać mieszkanie? Najpierw skorzystaj z naszej oferty, a dowiesz się, jaką cenę możesz uzyskać. Tylko teraz profesjonalna wycena mieszkania jest zupełnie za darmo, a co najważniejsze – może być zrobiona online. To naprawdę wygodny i szybki sposób na poznanie rzeczywistej wartości lokalu. Poprzez Automatyczny Serwis Szacowania Nieruchomości STIMA.pl możliwa jest również wycena domu. Na pewno warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, dlatego już dziś zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jakie to łatwe.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i projektowanie usprawnień organizacji »

  Optymalizacja grupowania obiektów. Procesy informacyjne zarządzania. Struktury organizacyjne.Przedmiotem oferowanych usług jest projektowanie usprawnień organizacyjnych w dowolnych przemysłowych lub nieprzemysłowych systemach (obiektach) gospodarczych lub w instytucjach niekomercyjnych, bez względu na charakter prowadzonej przez nie działalności.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna/Porady prawne »

  Prawo administracyjne/budowlane:
  ● zażalenia, skargi i odwołania,
  ● wnioski o wydanie decyzji, o wznowienie postępowania, o uchylenie, zmianę lub stwierdzenie nieważności decyzji,
  ● pozwolenia, koncesje i zezwolenia niezbędne m.in. przy prowadzeniu działalności gospodarczej,
  ● umowy z wykonawcami,
  ● decyzje o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę,
  ● zezwolenia na przyłącza,
  ● legalizowanie samowoli budowlanej,
  ● wnioski o dokonanie wpisów w księgach wieczystych,
  ● wsparcie w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów oraz w uzyskaniu kredytów.

  Prawo cywilne:
  ● stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku,
  ● odpowiedzialność za długi spadkowe,
  ● skuteczne odrzuceniu spadku i zabezpieczenie małoletnich dzieci,
  ● zachowek,
  ● pozwy, pisma procesowe,
  ● wstąpienie w stosunek najmu.

  Prawo handlowe:
  ● zakładanie i rejestrowanie, przekształcanie, likwidacja spółek,
  ● projekty umów,
  ● zezwolenia, licencje, koncesje,
  ● przygotowywanie dokumentów, wnioski do KRS.

  Upadłość konsumencka:
  ● analiza sytuacji finansowo-prawnej i okoliczności powstania zadłużenia pod kątem ustalenia możliwości ogłoszenia upadłości,
  ● skuteczne oddłużanie,
  ● wnioski o ogłoszenie upadłości,
  ● porady dot. możliwości i sposobów skorzystania z proc. upadłości konsumenckiej przez osoby prowadzące działalność gospodarczą.

  inne...

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »