Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certum Windykacja »

  Windykujemy szybko i skutecznie. To podstawowa działalność naszej Firmy. Jesteśmy specjalistyczną firmą windykacyjną, skutecznie odzyskującą zamrożone w wierzytelnościach środki. nPomagamy podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu ich problemów windykacyjnych oferując specjalistyczne usługi zarządzania wierzytelnościami takie jak: * nadzór nad płatnościami;n * skuteczne negocjacje z dłużnikami;n * przeprowadzenie postępowania sądowego;n * prowadzenie postępowania egzekucyjnego;n * pieczęć prewencyjna;n * wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem płatniczym;n * audyt windykacyjny;n * szkolenia windykacyjne dla działów sprzedażowych i księgowych. Szybko - zależy nam na błyskawicznym odzyskaniu twoich należności; Skutecznie - w konfrontacji z dłużnikiem, mamy zdecydowanie większe od niego szanse; Doświadczenie - windykacją zajmujemy się zawodowo; Brak opłat wstępnych - nie pobieramy opłat za zlecenie windykacji, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu; Za rozsądną cenę - Sprawdź naszą ofertę w zestawieniu z innymi cennikami firm windykacyjnych; Pomagamy, nie naciągamy - ponieważ inwestujemy własne środki, masz pewność że na szybkiej egzekucji zależy nam w równym stopniu co tobie; Dotrzymujemy obietnic - nie składamy nierealnych deklaracji i nie przyjmujemy zleceń licząc, że \\\"a nuż się uda\\\". Jeśli zajmujemy się sprawą, to po to żeby odzyskać Twoje pieniądze;

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty samochodowe »

  Co. FINANCE Centrum Obsługi Finansowej powstała w 2000 r.
  Specjalizujemy się w zakresie udzielania kredytów samochodowych, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych.
  Doświadczenie na rynku samochodowym oraz wiedza w zakresie produktów bankowych gwarantuje wybór procedury finansowania na najwyższym poziomie.
  Wykwalifikowana kadra doradzi i wybierze prostą i szybką procedurę kredytową.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Pos »

  Zagadnienia oraz oferta dotycząca terminali kart płatniczych oraz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych. Oferujemy zarówno terminale stacjonarne jak i terminale gsm w atrakcyjnych cenach z szerokim wachlarzem usług dodatkowych.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro Rachunkowe EBG w Szczecinie specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla klienta biznesowego. Prowadzenie księgowości na pomorzu zachodnim zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw handlowo-usługowych o różnej wielkości i różnym zakresie prowadzonej działalności. Zapewniamy swoim klientom szeroką gamę rozwiązań księgowych: prowadzenie pełnej księgowości, księgę przychodów i rozchodów, formalności kadrowo-płacowe, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym, rozliczenia ZUS.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alior Instytut Biznesu »

  Alior Instytut Biznesu to skuteczne szkolenia z zakresu sprzedaży, jakości obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz efektywności osobistej.

  Alior Instytut Biznesu to spółka, która powstała na gruncie doświadczeń zebranych w trakcie tworzenia i budowania Alior Banku. Zgromadziliśmy nasze najlepsze sprawdzone wzorce szkoleniowe, najlepszych trenerów i utworzyliśmy Alior Instytut Biznesu. Tak samo jak Alior Bank dbamy o najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów. Oferujemy szkolenia najwyższej jakości.

  Wszystkie nasze programy zostały sprawdzone w praktycznych działaniach a ich efekty biznesowe zostały potwierdzone w praktyce. Nasi trenerzy to grupa specjalistów, która reprezentuje wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem. Jesteśmy praktykami. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w codziennej pracy Alior Banku i przynoszą wymierne efekty biznesowe. Dowodem na to jest niezaprzeczalny sukces marki Alior Banku na polskim rynku – funkcjonujemy na nim zaledwie 3 lata.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • LUST Ubezpieczenia Głogów »

  Od kilkunastu lat zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowo-finansowym oraz odszkodowaniami. Lata praktyki w branży pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard obsługi klientów. Współpracujemy z kilkunastoma czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych oraz rzetelną, profesjonalną i kompleksową obsługę. U nas znajdziecie Państwo odpowiednie dla siebie ubezpieczenie w korzystnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę oraz do naszego biura w Głogowie!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty terminowe »

  Zamierzasz odpowiednio ulokować środki, jednak nie wiesz, którą ofertę wybrać? Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszymi treściami. Mamy bazę treści dotyczących aktualnych wiadomości ze sfery inwestowania. Zobaczysz tam dodatkowo kategorie lokaty, w której znaleźć można teksty o bieżącej sytuacji w branży. Dzięki temu dowiesz się jak wybrać najciekawszą lokatę i nie nabrać się na sztuczki instytucji. Nasz serwis pomoże Ci wskazać ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Małgorzata Bańkosz-Ruśkowska »

  Kancelaria Notarialna Małgorzaty Bańkosz-Ruśkowskiej istnieje na rynku od 1998 roku. Wieloletnie wykonywanie zawodu notariusza pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »