Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Multimedia Polska »

  Strona Internetowa, na łamach której dowiesz się wszystkiego o wycieku danych osobowych z serwerów spółki Multimedia Polska a także o kłamstwach rzecznika w/w firmy, piractwie jednego z administratorów a także o próbach cenzurowania Internetu przez Multimedia Polska w ten sposób, że blokowano dostęp do strony nielubieich.pl by klienci firmy nie dowiedzieli się o kompromitacji. Witryna nie jest dziełem konkurencji a wszelkie zawarte na niej informacje są prawdziwe.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice, Chorzów »

  Biuro rachunkowe INVESTUM oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla firm i podmiotów gospodarczych na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy sie w obsłudze spółek kapitałowych i osobowych. Prowadzimy księgi handlowe, kadry, płace i rozliczenia VAT, CIT, PIT. Reprezentujemy naszych klientów przed ZUS i US. Nasze biuro rachunkowe zapewnia wszystkim klientom wgląd do swoich rozrachunków i zobowiązań poprzez panel klienta. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator Leasingowy kompasfinansowy.pl »

  Kalkulator leasingowy - Wylicza średnią ratę leasingową dla 15 firm leasingowych, podaje najniższą możliwą ratę. Klient może złożyć zapytanie o leasing lub skontaktować się z Doradcą leasingowym i kredytowym. Najlepszy kalkulator leasingowy dostępny w internecie. Doświadczeni doradcy, 10 firm leasingowych w ofercie. Leasing - Kredyt samochodowy - Kredyty hipoteczne - Faktoring - Kredyty dla Firm.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Szukasz optymalnej lokaty? Oszczędź czas i pieniądze. Przygotowaliśmy i zebrali w jednym miejscu popularne oferty produktów finansowych, zestawienia, porównania, ranking lokat bankowych. Możesz sprawdzić TOP 10 lokaty bankowe lub też wyszukać ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Wystarczy że wypełnisz prosty formularz, podając kwotę lokaty, walutę i okres. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, a jeżeli wybierzesz atrakcyjną lokatę możesz wprost z naszej witryny wypełnić wniosek do banku. Porównaj i wybierz optymalne lokaty. Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszym porównaniu lokat znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kancelaria Excambium zajmuje się profesjonalnym i całościowym dochodzeniem odszkodowań. Reprezentujemy naszego Klienta na każdym etapie procesu uzyskiwania odszkodowań, łącznie z prowadzeniem sprawy sądowej. Zajmujemy się sprawami z zakresu:
  -nieszczęśliwych wypadków
  -wypadków przy pracy
  -wypadków komunikacyjnych
  -błędów lekarskich
  -śmierci osób bliskich
  -dochodzimy odszkodowań rolniczych, a także za słupy
  Charakteryzuje nas niska i stała prowizja, a także doświadczona kadra.
  Zapraszamy do zgłoszenia sprawy. Wstępna analiza oraz wycena zadośćuczynienia nie jest płatna.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Cisek - prawnik »

  Oto jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kieruje ją adwokat, mecenas Paweł Cisek. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30. Klienci przyjmowani są po uprzednim ustaleniu - telefonicznym, osobistym bądź elektronicznym - spotkania. Na polecenie naszego interesanta realizujemy sprawy powiązane z prawem rodzinnym, karnym i gospodarczym. Obsługujemy klientów zamieszkałych na obszarze Łańcuta oraz okolic. Adwokat prowadzi sprawy, głównie z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi oraz w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobrekonto.pl - najlepsze konta bankowe »

  Jak wybrać odpowiednie konto bankowe? Okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta, często zakładamy kilka rachunków ponieważ wcześniej nie przeanalizowaliśmy oferty banków i do końca nie jesteśmy zadowoleni z otrzymanych produktów. Przygotowaliśmy zestawienie kont bankowych oraz dokładne porównanie wraz z opisem na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze dobrego konta osobistego, firmowego, walutowego lub oszczędnościowego.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe APN »

  APN Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Aleksandra Krupińska, prezes zarządu i jednocześnie główna księgowa jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach kierunku Finanse i Ubezpieczenia, posiada także trzy dyplomy uczelni podyplomowych (Rachunkowość, Podatki, Angielski w Biznesie), oraz 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg Rachunkowych, które poparte jest certyfikatem ministra finansów nr 39093/2010. Profesjonalizm, wysoka elastyczność, niskie ceny to tylko niektóre z zalet, dzięki którym będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • HRSG szybka i srawna rekrutacja »

  HRSG specjalizuję się w realizacji projektów na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach IT & Telecom, Sales & Marketing, Office Staff, Finance & Banking.HR Solutions Group to zespół doświadczonych konsultantów. HRSG powstało z myślą o przekraczaniu barier na rynku Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doświadczenie i wiedza naszych konsultantów, pozwoliły stworzyć idealny model pracy, który ma na celu przyspieszenia całego procesu rekrutacji.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo oświatowe »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa oświatowego, a w szczególności zatrudnieniu nauczycieli, awansie zawodowym nauczycieli, a także zarządzaniu w oświacie. Poruszane problemy prawne w artykułach z pewnością rozwieją wiele wątpliwości związanych z interpretacją przepisów prawa oświatowego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników pracujących w sektorze oświaty do przyjemnej lektury.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »