Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leasing Konsumencki - kalkulator Nr 1 »

  Kalkulator rat leasingu konsumenckiego dla osób fizycznych. Proste i szybkie obliczenie raty leasingowej w 15 firmach leasingowych oraz najniższej raty z doradcą. Całkowicie bezpłatnie. Wylicza prawidłowe parametry oraz umożliwia kontakt z profesjonalnym doradcą leasingowym.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum Vitae »

  Centrum profesjonalnego CV. Dowiedz się, jak przygotować swój życiorys i list motywacyjny, aby zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy. CV.pl oferuje również płatną usługę przygotowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl Księgowość »

  Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

  Zajmujemy się obsługą podmiotów z całej Polski.

  Nasze biuro rachunkowe mieści się w Łodzi.

  Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  Dojazd do siedziby naszej firmy jest szybki i wygodny, dodatkowo posiadamy obszerny i bezpłatny parking.

  Nasze usługi księgowe wykonywane są terminowo i rzetelnie.


  Nasza firma kompleksowo obsługuje wszelkie podmioty gospodarcze. W szczególności zobowiązane do prowadzenia:
  1.księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  2.ksiąg rachunkowych (pełna księgowość

  Obługujemy w firmach również kadry i płace.

  Dodatkowo naszym klientom możemy zaproponować:
  ■elektroniczną archwizację dokumentów (pdf)
  ■księgowość internetową (pełna odpowiedzialność po stronie biura) – dostęp poprzez panel klienta
  ■panel klienta z dostępem do najważniejszych danych oraz dokumentów rejestrowych firmy
  ■automatyczne powiadamianie e-mail o należnych składkach Zus, kwocie podatku dochodowego, VAT
  ■wirtualne biuro (Rejestracja Państwa firmy pod naszym adresem)

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki nr 1 »

  Portal finansowy, w którym scharakteryzowane został produkty bankowe oferowane na polskim rynku usług bankowych. Zapraszamy do zapoznania się szczególnie z nowym produktem jakim jest pożyczka chwilówka - czyli kredyt "na kilka dni" który cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • SteamArt - innowacyjna myjnia parowa »

  Firma SteamArt rozwinęła największą w Polsce sieć franczyzową mobilnych myjni parowych (SteamArt Mobile) oraz prowadzi dystrybucję maszyn służących do mycia parowego. Promowana technologia oraz wypracowane standardy przyczyniły się do zdobycia prestiżowego tytułu „Jakość Roku 2011” w kategorii Ekologia. Nowoczesność i wyjście naprzeciw potrzebom klienta kierują działaniami firmy, które doprowadziły do rozpowszechnienia nowej jakości czyszczenia na terenie całego kraju. Myjnia parowa SteamArt to komfort klienta (mobilna jednostka przyjeżdża w ustalone miejsce), nacisk na ekologię (ogromna oszczędność wody bez użycia środków chemicznych) i podniesienie standardu czyszczenia.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPM Doradztwo - Dotacje UE dla firm »

  Pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne dla firm z sektora MSP oraz dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, na terenie całego kraju. Bierzemy pod uwagę każdą możliwość otrzymania dofinansowania, zarówno w skali lokalnej, regionalnej oraz krajowej. W naszym zakresie usług znajdują się:1. Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych do funduszy europejskich;2. Opracowanie Biznes-planów, Studiów wykonalności oraz analiz finansowo-ekonomicznych;3. Rozliczanie dotacji ue;4. Przygotowanie strategii marketingowej;5. Prowadzenie szkoleń kierunkowych.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TaxCare24.pl Biuro Rachunkowe Doradca - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Oferujemy dla przedsiębiorców prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy uruchomić nową działalność gospodarczą. Swoim Klientom umożliwiamy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe TEMA A. i B. Jankowscy s.c. »

  Usługi biura rachunkowego: Prowadzenie rachunkowości, Rozliczenia z US, ZUS, kadry i sprawy płacowe, Doradztwo podatkowe, Roczne zeznania podatkowe, Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, księgowość.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • CMT Advisory »

  Firma CMT Advisory zajmuje się doradztwem transakcyjnym i gospodarczym, w szczególności przy procesach takich jak fuzje, przejęcia, rynek kapitałowy czy pozyskiwanie finansowania. Dotyczy to zwłaszcza współpracy z firmami rodzinnymi, szukającymi pomysłu na rozwój. Zatrudnieni przez CMT Advisory pracownicy łączą akademicką wiedzę z pasją, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej złożonymi zadaniami. Wśród branż stanowiących obszary zainteresowania firmy znajdują się m.in. energetyka i OZE, bankowość, budownictwo i infrastruktura, e-commerce i inne.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fertis Consulting - Dotacje unijne dla firm, dotacje UE »

  Firma Fertis Consulting zajmuje się kompleksową pomocą przy pozyskiwaniu dotacji unijnych przede wszystkim dla przedsiębiorstw.

  Doradztwem unijnym zajmujemy się od 2008 roku. Pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 220 milionów złotych dotacji, w szczególności na projekty inwestycyjne oraz badawczo-rozwojowe. Ponad 91% przygotowanych przez nas projektów otrzymało dofinansowanie.

  Tworzymy grono specjalistów posiadających merytoryczną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem przy pozyskiwaniu dotacji unijnych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »