Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biznesnafali »

  Dostarczamy ważnych informacji biznesowych o znaczeniu strategicznym. Szanujemy twój czas podając informacje w sposób zwięzły i przejrzysty. Dostarczamy informacji pomocnych w negocjacjach handlowych i biznesowych. Opisujemy różne zjawiska, pomagamy znaleźć pracę, PR nie jest nam obcy.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • MT Marketing »

  MT Marketing jest firmą marketingowo- reklamowo-doradczą. Zajmujemy się pozyskiwaniem klientów oraz budową marek dużych korporacji. MT Marketing powstało w 2004 r. w Warszawie jednak od sierpnia 2006 r. nasza główna siedziba mieści się w Łodzi, gdzie prowadzimy kampanie zarówno dla organizacji charytatywnych jak i dla firm z obszaru teleinformatyki.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Pinakolada.pl »

  Agencja Reklamowa Katowice.
  Oferujemy pełen zakres usług reklamowych: logotypy, poligrafia, tworzenie stron internetowych, reklama zewnętrzna, reklama na pojazdach, wydruki wielkoformatowe, wycinanie ploterowe, organizacja spotkań i eventów, prowadzenie kampanii marketingowych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  www.pinakolada.pl
  Agencja Reklamowa Pinakolada.pl
  ul. Mikołowska 39/21
  40-066 Katowice
  +48 509 871 864
  +48 505 447 999
  biuro@pinakolada.pl
  www.pinakolada.pl

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo samorządowe - Curulis - WPF, obligacje komunalne, szkolenia »

  Firma doradcza Curulis opracowuje: wieloletnia prognoza finansowa, emisja obligacji, analizy ekonomiczne, przekształcenia w spółki komunalne. Organizuje szkolenia i dostarcza oprogramowanie dla jst.

  Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Specjalizujemy się w tworzeniu analiz ekonomiczno-finansowych, przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do pozyskiwania środków zewnętrznych, organizacji szkoleń.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne :: Spadki, Rozwody, Alimenty »

  Biuro doradztwa prawnego Dariusz Kostyra to firma z ponad 8 letnim doświadczeniem specjalizująca się w udzielaniu porad prawnych, reprezentacji i pisaniu pism procesowych m.in. z takich zagadnień jak odwołania od decyzji, pozwy o rozwód, spadki, alimenty, windykacja sądowa i inne. Głównym atutem firmy Porady Prawne Dariusz Kostyra jest wysoki poziom merytoryczny oraz przystępna cena świadczonych usług. Firma świadczy zarówno pomoc stacjonarną w swym biurze w Warszawie oraz oddziale w Ostrołęce, jak również świadczy pomoc prawną poprzez Internet. W zespole Kancelarii znajdują się również specjaliści z zakresu prawa rosyjskiego i ukraińskiego.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania statystyczne »

  Profesjonalne opracowania statystyczne - sprawdź to! Sprawdzone analizy statystyki medycznej. BIO-STAT Studio analiz opracowań medycznych jest firmą, która wykonuje analizy statystyczne, dostarcza wyników w zakresie przetwarzania informacji oraz proponuje szkolenia i konsultacje w zakresie statystyki dla rynku medycznego. Szczegółowe dostępne jest już w zakładce O nas na naszej stronie www.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka kredytów »

  Pragniemy dziś zaprezentować Wam serwis, z którym odnalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego i innego rodzaju kredytu stanie się o wiele mniej skomplikowane dzięki porównywarce kredytów. Do niedawna przed otrzymaniem pożyczki musieliśmy zazwyczaj na wstępie składać wizytę w dużej liczbie instytucji bankowych aby zapoznać się z ich warunkami. Ta strona ma na celu usprawnienie tego procesu. Prezentowana porównywarka kredytów hipotecznych, kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych i refinansowych pozwoli na początkowe przeanalizowanie dostępnych ofert, wyselekcjonowanie najlepszych oraz kontakt z wybranym bankiem za pomocą formularza na stronie. Kalkulator kredytowy pozwoli dowiedzieć się na jaką pożyczkę rzeczywiście powinniśmy sobie pozwolić i jaki możemy dostać. W każdej chwili masz możliwość wejść na stronę, aby otrzymać sprawdzone informacje o tym która instytucja finansowa ma obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy i gdzie można liczyć na pomoc w postaci kredytu konsolidacyjnego za pomocą którego spłacisz dotychczasowe kredyty. Zapraszamy do korzystania z naszej porównywarki kredytów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Zarządzana przez nas spółka służy fachową radę jeżeli chodzi o prowadzenie firmy. Wykorzystujemy zespół specjalistów, którzy doradzą jak wprowadzić narzędzia rekrutacyjne ale także szybko powiększyć sprzedaż. W porozumieniu z właścicielem firmy chcemy wdrożyć postępowanie, z wykorzystaniem którego zarządzanie zmianą stanie się dużo łatwiejsze. Posiadamy ogromną wiedzę, kompetencje a także doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne doradzanie Klientom w kluczowych decyzjach.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Finansowy »

  Ilość stron WWW tworzących polską sieć Internet jest już ogromna, coraz trudniej znaleźć więc wartościowe strony i rzetelne informacje na dany temat. Niestety wielu stronom zdecydowanie bliżej jest do SPAM-u niż wiarygodnego źródła informacji. Aby zebrać w jednym miejscu wszystkie interesujące strony o tematyce finansowej i biznesowej stworzyliśmy Katalog Finansowy, ogólnopolską bazę stron i firm związanych z tematyką lub funkcjonujących w branży finansowej. Ogólnopolski katalog stron finansowych pozwala w jednym miejscu wyszukać ciekawe strony o interesującej nas tematyce. Aby ułatwić poruszanie się w katalogu podzieliliśmy go na kilkanaście głównych kategorii tematycznych, są to m.in. Banki i SKOK-i (przykładowe podkategorie to banki komercyjne, oprogramowanie bankowe i produkty bankowe), Kredyty bankowe (przykładowe podkategorie to biura kredytowe, doradcy kredytowi, kredyty dla firm i kredyty hipoteczne) oraz Doradztwo i konsulting (przykładowe podkategorie to doradztwo finansowe i doradztwo inwestycyjne). Nie mogło oczywiście zabraknąć także kategorii zawierających strony o ubezpieczeniach, biznesie, inwestycjach czy nieruchomościach. Strony internetowe o dużej wartości merytorycznej i o wysokim PR można dodawać do Katalogu Finansowego zupełnie bezpłatnie, w zamian oczekujemy jedynie umieszczenia odnośnika do naszej strony. Szukasz najlepszych stron finansowych? Odwiedź Katalog Finansowy pod adresem www.katalogfinansowy.org i znajdź strony o interesującej Cię tematyce.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »