Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E księgowość »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu usług księgowych, doradztwa gospodarczego oraz prawnego dla firm i podmiotów gospodarczych. Specjalnością opisywanej firmy jest e księgowość, czyli wykonywanie usług księgowych za pośrednictwem internetu. Księgowość internetowa pozwala na ograniczenie kosztów oraz przyśpieszenie całego procesu rachunkowego. Za pośrednictwem internetu oferowana e księgowość obejmuje między innymi przesyłanie plików oraz wirtualny dostęp do nich przez 24 godziny na dobę. W zakresie księgowości firm i podmiotów gospodarczych prezentowane biuro rachunkowe oferuje praktycznie pełną obsługę. Oferuje ono również kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorstw. W ofercie firmy oferującej e księgowość, znajduje się także zabezpieczenie kredytów kupieckich, które daje pewność że wszystkie płatności należne Twojej firmie zostaną uregulowane. Kolejną specjalnością firmy jest windykacja należności. W skład takiego procesu windykacyjnego wchodzi rozwiązywanie problemów ze spłatami na drodze przed sądowej, a następnie przeprowadzenie skutecznego procesu windykacyjnego, którego zwieńczeniem jest uzyskanie wyroku sodowego, a w dalszej kolejności egzekucja komornicza. W zakres bogatych usług wchodzi także wywiad gospodarczy, który ma na celu określenie kondycji finansowej i wypłacalności danej firmy. A zatem jeżeli interesuje Cię e księgowość oraz pozostałe usługi świadczone przez przedstawianą firmę, to zapraszamy do odwiedzenia jej witryny internetowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna »

  Serwis e-prawnik.pl został stworzony dla osób potrzebujących pomocy prawnej. U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług kancelarii, skorzystaj z usług naszego serwisu. Sporządzimy dla Ciebie opinię prawną, przygotujemy dokument prawny oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach, udzielając porady prawnej. Tylko u nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, opinię prawną lub dokument. 

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale do kart płatniczych »

  Strona prezentuje opis tematów związanych z usługą przyjmowania kart płatniczych. Wiele artykułów tematycznych wprowadzi Cię w temat, pozwoli wybrać najlepsza ofertę. Serwis umożliwia kontakt z centrum rozliczeniowym

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Gliwice - Goldenegg Gliwice »

  Kredyty Hipoteczne Gliwice : Firma Goldenegg Gliwice oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kredytami gotówkowymi, kredytami hipotecznymi w tym również w walutach obcych. Klientom oferuje ponadto profesjonalną pomoc doradców w kwestii wyboru Otwartych Funduszy Emerytalnych, Indywidualnych Funduszy Emerytalnych, polis ubezpieczeniowych czy też polis inwestycyjnych. Profesjonalny zespół doradców analizując rynki finansowe przygotowuje i oferuje klientom jedynie najkorzystniejsze i sprawdzone oferty instytucji finansowych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BDP Aval Alicja Rusiniak – Warszawa - doradztwo podatkowe, pełna księgowość, ZUS, KPiR »

  BDP AVAL Alicja Rusiniak - Warszawa Bemowo - Usługi księgowe, doradztwo podatkowe, pełen zakres - KPiR, pełna księgowość, Kadry i Płace, podatki, ZUS, ewidencje. Pełen zakres usług księgowych i podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratium- księgowość Poznań »

  Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, BHP, doradztwo finansowe i prawne. Zespół wybitnych ekspertów, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem dba o profesjonalny przebieg wszelkich powierzanych spraw. Innowacyjna komunikacja, która usatysfakcjonuje wymagających klientów.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • HR Consulting- doraztwo personalne »

  Agencja Doradztwa Personalnego świadczy usługi na najwyższym poziomie,
  które obejmuje m. in. doradztwo personalne, rekrutacja pracowników, szkolenia. Wykwalifikowany zespół specjalistów z zaangażowaniem wykonujący wszelkie powierzane im zadania i obowiązki.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - Link4-Ubezpieczenia.pl »

  Link4 dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów wprowadziło do swojej oferty nie tylko możliwość ubezpieczenia swojego pojazdu za pomocą wykupienia obowiązkowego OC, ale i szereg innych usług co pozawala na pełne korzystanie z ich oferty.

  Klient bez konieczności wychodzenia z domu może w szybki i prosty sposób dzięki link4 kalkulator oc, obliczyć wysokość stawki OC na podstawie kilku informacji, co znacznie skraca i upraszcza procedury zawarcia umowy z ta firmą. Działanie kalkulatora nie jest skomplikowane, co pozwala na jego korzystanie również osobą nie obeznanym w tematyce ubezpieczeń. Link4 ubezpieczenia oferuje swoim klientom nie tylko wybór ubezpieczenia OC, ale i możliwość wykupienia pakietu Autocasco czy ubezpieczenia szyb samochodu.
  Dzięki zróżnicowaniu oferty usługi Link4 dopasowane są dla każdego klienta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • LuxuryEstateMarket.com | Oferty luksusowych nieruchomości »

  Oferujemy pomoc w nabyciu luksusowej nieruchomości w Cannes i na Teneryfie. Prywatny doradca ds. nieruchomości pomoże Ci w zakupie wymarzonej posiadłości za granicą. Naszym klientom zapewniamy wsparcie doradcze i logistyczne na każdym etapie transakcji, partnerstwo i dyskrecję.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »