Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 70

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FINANCE & INVEST - pożyczki bez bik »

  Udzielamy pożyczek bez sprawdzania w BIK ani BIG, bez poręczycieli. Bez ukrytych opłat i bez prowizji! Nasze pożyczki są oprocentowane od 3% do 10% w skali roku i udzielamy ich na kwotę do nawet 200 000 zł.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nie płać zus »

  Działalność w kraju - ubezpieczenie w Anglii, możesz płacić niższy ZUS ciągle działając jedynie w kraju. Zezwala na to prawodawstwo Uni Europejskiej. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na, wyższą emeryturę. Gdy osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę w Wielkiej Brytanii prowadzi swoją firmę w Polsce, podlegać będzie pod prawo tego kraju, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli Wielkiej Brytanii. Oszczędność na składkach ZUS w UK wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Zapewniamy pełny dostęp do systemu rabatów i zniżek w składkach. Ponadto istnieje możliwość aby wcale nie płacić jeśli podamy innym osobom ten system i podpiszą one taką samą umowę. Zus nie musi być drogi, a Ty nie płać ZUS. Abonament kosztuje jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS. Dowiesz się bardziej szczegółowo na stronie nieplaczus.eu

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mandays.eu - konsultanci SAP, programiści ABAP, eksperci CRM »

  Platforma mandays.eu to nowatorskie podejście w oferowaniu zasobów profesjonalnych. Podstawą oferty jest wolny czas eksperta (np. pomiędzy projektami) automatycznie stanowiący bazę dla generowanej oferty. Setki ekspertów aktualizując jedynie swój kalendarz stają się dostępni dla Klientów za pośrednictwem działających w ramach Platformy Operatorów. Klient po wyszukaniu oferty łączącej oczekiwane kompetencję, zakres czasowy oferty oraz akceptowalną przez niego cenę może dokonać natychmiastowego zakupu.
  Experts for Business jako pierwszy Operator Platformy mandays.eu specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy specjalistów działających na rynku usług SAP - od konsultantów i programistów ABAP począwszy na kierownikach projektów i ekspertach biznesowych kończąc.
  Rejestracja zajmuje tylko chwilę i nic nie kosztuje - sprawdź dlaczego to rozwiązanie jest dla Ciebie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Tyskie biuro rachunkowe, zlokalizowane blisko centrum miasta oraz prowadzone przez księgową z wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe służy Tobie pomocą przy prowadzeniu księgowości i rachunkowości. Dodatkowo świadczy usługi związane z kadrami i płacami, ZUS, PITy, rozliczenia. Pamiętaj, że dobra księgowa to podstawa poważnej firmy. Biuro prowadzi usługi ma terenie środkowego Śląska, a głównie w Rybniku, Pszczynie i Mikołowie.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANDAN business & finance group »

  Niezależni doradcy finansowi. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu kredytów, leasingu oraz dochodzeniu odszkodowań. Pomagamy w bezpiecznym inwestowaniu. Doradzamy przy zawieraniu ubezpieczeń majątkowych, osobowych i zdrowotnych.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • IRIDUM - odszkodowania, dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu bądź mieniu, jak i dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Współpracujemy z biegłymi oraz najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz Wrocław - kafelkarz, malowanie »

  Polecana firma budowlana z Wrocławia świadczy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz. Wrocław i okolice to obszar naszego działania. Specjalizujemy się w pełnym wykończeniu mieszkań deweloperskich, wykończeniu domów jednorodzinnych, biur i sklepów oraz w remontach wszelkich pomieszczeń.Idealnie wykończona łazienka, ściany i posadzki gładkie jak TAFLA, staranne malowanie ścian i sufitów, terminowość, doświadczenie i rzetelność - oto nasze wyróżniki.W zakres naszych usług wchodzi układanie glazury, montaż paneli podłogowych, malowanie ścian i sufitów, adaptacje instalacji wodnej i kanalizacji, adaptacje instalacji elektrycznej, zabudowa płytami gipsowymi - sufity podwieszane, wentylacje, kanalizacje, kominki, montaż wc podtynkowego. Pomagamy również w odbiorze mieszkania od dewelopera we Wrocławiu i okolicach.Zadzwoń, zapytaj, poproś o wycenę.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNA-ONLINE || UNA Sp. z o. o. Import Export »

  Una, to spółka handlowa będąca operatorem importu transakcyjnego, inicjowanego w imieniu własnym oraz na zlecenie, exportu wzt oraz broker platform handlu stock price. Niezależnie od działalności własnej, firma una oferuje wsparcie logistyczne podmiotom gospodarczym działającym w sektorze towarów akcyzowych. Pośredniczy w obrocie handlowym licencjami, technologiami i atrybutami know- how. Firma posiada doświadczonych partnerów we wszystkich krajach unii europejskiej z dodatkowym uwzględnieniem szwajcarii i księstwa liechtensteinu oraz w krajach europejskich, nie będących członkami wspólnoty – Montenegro, Islandią i Turcją. Una oferuje klientom między innymi strategię "step by step" gdzie pilotuje eksportera już w działaniach organizacji zagranicznych oddziałów Firmy lub przy zakładaniu samodzielnych spółek.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fokusownia »

  Przeprowadzenie badań na grupie docelowej to czynności wymagające nie tylko merytorycznego stworzenia treści badania, ale także zmuszające do sporych działań logistycznych. Badaną grupę winno się nie tylko zgromadzić w odpowiednim czasie i przestrzeni, ale również zapewnić im właściwe warunki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości jakie daje fachowo wyposażona sala fokusowa. Zapewnia ona wygodę zarówno uczestnikom przeprowadzanego badania, a także wygodę pracy wykonującym badanie. Fokusownia umożliwia wykonanie niezbędnych czynności zarówno w grupie badanych jak i podczas pojedynczych spotkań, równocześnie dając możliwość nadzorowania przebiegu badania bez ingerowania w nie na skutek zastosowania najnowocześniejszej technologii oraz weneckich luster. Badania przeprowadzone w właściwym pomieszczeniu mają dużą wartość poznawczą ponieważ nic ich nie zakłóca i nie dekoncentruje uwagi respondentów. Jednocześnie fokusownia gwarantuje sposobność nagrywania, a nawet przekazywania na żywo przebiegu badań.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trinity Shelf Companies - sprzedaż gotowych spółek »

  Największy dostawca gotowych spółek w Polsce, sprzedaż gotowych spółek zoo oraz pozostałych, nowe spółki na sprzedaż, rejestracja i zakładanie firm, usługi księgowe, wsparcie administracyjne, wirtualne biuro, likwidacja spółek.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »