Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Izmałkowa Consulting »

  Jesteśmy jedyną firmą badawczą na polskim rynku, która specjalizuje się w badaniach etnograficznych. Nasza metodologia opiera się na klasycznych technikach z dziedzin etnografii, antropologii i psychologii, które zaadaptowaliśmy na potrzeby marketingu i biznesu. Współpracujemy z antropologami i psychologami zarówno w kraju, jak i na całym świecie (Szwecja, Anglia, USA).

  Badania etnograficzne realizowane przez Izmałkowa Consulting służą m.in.:
  • Poszukiwaniu insightów
  • Eksploracji i segremtacji rzeczywistej
  • Badaniu potencjału marki
  • Badaniu pozycjonowania z określeniem nowych dróg rozwoju
  • Badaniu konceptów nowych marek
  • Badaniu mechanizmów promocji
  • Analizie sposobu używania produktów/usług

  Z usług Izmałkowa Consulting korzystały takie firmy, jak: Agros Nova, Allianz, BRE Bank, Danone, Grupa Żywiec, Herbapol, ING, Levi's, Martini, mBank, MTV, Netia, Nestle, PepsiCo, Reporter, Żagiel i inne.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka »

  Jesteśmy firmą działającą od 2006 roku w branży szeroko pojętego bezpieczeństwa. Firma założona została przez przez specjalistę ds.bezpieczeństwa zatrudnionego w Zakładach Azotowych w Puławach, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

  Obecnie firma zatrudnia lub współpracuje z wieloma profesjonalistami, dysponującymi rozległą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa z całej Polski na co dzień pracujących w dużych zakładach przemysłu chemicznego, zakładowych i państwowych strażach pożarnych, biurach projektowych, uczelniach technicznych. Stale poszerzamy swój zakres usług i teren działania.

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem procesowym, bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową.

  Działania firmy RiskCon - Inżynierskie Biuro Analizy Zagrożeń i Oceny Ryzyka, ukierunkowane są na zapobieganie stratom związanym z niebezpiecznymi zdarzeniami w zakładach przemysłowych i innych obiektach produkcyjnych i usługowych. Służymy pomocą osobom prowadzącym procesy przemysłowe w spełnieniu wymogów prawnych związanych z opracowywaniem dokumentacji i analiz. Specjalizujemy się w Ocenie Ryzyka Wybuchu, opracowywaniu Dokumentów Zabezpieczenia przed Wybuchem, wyznaczaniu stref zagrożonych wybuchem. Opracowujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Behapowiec S.C. - Usługi BHP i PPOŻ. »

  Firma Behapowiec S.C. z siedzibą w mieście Krotoszyn zajmuje się świadczeniem usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. W ofercie posiada m.in. prowadzenie szkoleń, doradztwo oraz wykonywanie dokumentacji. Firma swoim obszarem działania obejmuje województwo wielkopolskie i dolnośląskie.
  Firma w 2011 r. obchodzi 20-lecie co świadczy o jej olbrzymim doświadczeniu w tematach związanych z BHP i PPOŻ.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABIDENTITY kreowanie logo oraz symboli dla firm i produktów. »

  Każda firma posiada cechy, które ją w sposób pozytywny wyróżniają i to one powinny być prezentowane i podkreślane, także przez formę i treść logo firmowego. LABIDENTITY pomaga firmom w budowaniu wysokiej świadomości i reputacji ich marki. Projektujemy logo, logoznaki oraz logotypy dla firm, produktów, usług i towarów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Zarządzana przez nas spółka służy fachową radę jeżeli chodzi o prowadzenie firmy. Wykorzystujemy zespół specjalistów, którzy doradzą jak wprowadzić narzędzia rekrutacyjne ale także szybko powiększyć sprzedaż. W porozumieniu z właścicielem firmy chcemy wdrożyć postępowanie, z wykorzystaniem którego zarządzanie zmianą stanie się dużo łatwiejsze. Posiadamy ogromną wiedzę, kompetencje a także doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne doradzanie Klientom w kluczowych decyzjach.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe eFKa Beata Górniak »

  Obsługa księgowa prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie ustawą o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont opracowanie polityki rachunkowości przygotowywanie i modyfikowanie zakładowych planów kont prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji reprezentowanie klienta w urzędach sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych sporządzanie i analizowanie bilansu zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych (GUS) sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ExpressBook - Skuteczne i profesjonalne biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe ExpressBook zajmuje się obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych. Dokonuje księgowań, sporządza odpowiednie rejestry i deklaracje, a także reprezentuje klientów w Urzędach Skarbowym i ZUS

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep bhp Orso »

  Sklep oferuje artykuły bhp w postaci podstawowych znaków bezpieczeństwa oraz piktogramów a także instrukcji bhp dla sprzętu oraz maszyn, których na co dzień używają poszczególni pracownicy .
  Firma oprócz sprzedaży oznaczeń ewakuacyjnych świadczy kompleksowe usługi w z zakresie bhp i ppoż, dbając o wywiązanie się z wszelkich wymagań jakie stawiają nam normy ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Sprawdzamy jakie oznaczenia są konieczne następnie dostarczamy znaki do klienta i umieszczamy je w wymaganych miejscach.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »