Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LOGOZONE, kreatywne biur projektantów wyspecjalizowanych w kreowaniu logo, logotypów, logoznaków »

  LOGOZONE to interdyscyplinarny zespół projektantów wyspecjalizowanych w kreowaniu logo, symboli dla firm i produktów i znaków towarowych. Jesteśmy specjalistami w kreowaniu logo wyróżniających firmę i produkt na rynku, dopasowanych do potrzeb rynku i konsumentów.
  Logo i symbol firmowy posiadają wiele cech graficznych i elementów składowych pomagających firmie odróżnić się od konkurencji i wyróżnić na rynku. Przybiera formę logoznaku, logotypu, symbolu, sygnetu lub grafiki abstrakcyjnej. Logo powinno być uzupełniane w kompletny system identyfikacji wizualnej. Zmiana logo firmowego ma na celu repozycjonwanie marki firmy lub oferty. Logo jest wzorcowym elementem komunikacji firmy i jako takie tworzy informację czym jest firma i jakie zajmuje miejsce na rynku. Funkcją jest także wyróżnienie danej firmy wśród innych o tym samym profilu działalności oraz umożliwienie jej efektywnego dialogu z szeroko rozumianym otoczeniem. Branding i rebranding służą pozycjonowaniu firm. Znaki stosowane są na opakowaniach i na samych produktach.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Green Media Agencja Public Relations »

  Zapewniamy dwustronny przepływ informacji pomiędzy firmą a jej otoczeniem. Dbamy o pozytywne relacje z mediami. Pomagamy budować zaufanie poprzez skuteczną politykę komunikacyjną, odpowiednio dopasowaną do strategii firmy. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w zakresie Public Relations i znajomość rynku mediów pozwolą Państwu dotrzeć z informacją do właściwych osób w odpowiednim czasie.

  Łączymy pasję i kreatywność z dbałością o detale. Cechuje nas wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do klienta. Nasza wiedza w połączeniu z pomysłowością pomogą Państwu w tworzeniu efektywnych kampanii PR. Podążamy za nowymi trendami, wciąż udoskonalając naszą ofertę, by móc sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klienta.

  Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w naszych klientów, dopasowując kampanię do indywidualnych potrzeb i budżetu.

  Jesteśmy firmą eko-przyjazną, wspieramy ekologiczne inicjatywy i przedsięwzięcia.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacje Podatkowe - Koszty »

  Firma jest pośrednikiem na rynku faktur kosztowych pomiędzy firmami. Kontaktujemy podmioty, które potrzebują kosztów VAT z tymi, które są w stanie udzielić kosztów w danym okresie rozliczeniowym. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi podmiotami w swoich branżach. Dostarczamy legalnych, najlepszych kosztów VAT. Obsługujemy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna białystok »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Eugenii Jabłokow w Białymstoku to profesjonalne usługi prawne świadczone na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji pozarządowych. Kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi związane zarówno z przygotowywaniem pozwów i pism procesowych jak i doradztwem prawnym dla firm. Ponadto oferuje sporządzanie opinii prawnych i umów oraz świadczy szereg innych usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • III filar emerytalny Nowy Sącz »

  Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego. W przypadku osób myślących o stworzeniu własnego, wysoce rentownego programu inwestycyjnego proponujemy programy: emerytalne (III filar), stypendialne - ułatwiające zgromadzenie środków na wykształcenie dzieci, wnuków, rentierskie - umożliwiające wypracowanie ponadprzeciętnych zysków ze zgromadzonego już kapitału z możliwością wypłat np. comiesięcznych. Proponujemy spotkanie na którym pokażemy, jak dotychczas inwestowane środki, mogą przynosić większe zyski.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Rachunkowo-finansowe biuro to ludzie z pasją. Dodatkowo nasi pracownicy pomogą zawsze. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Oferta jest kierowana dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Nasz teren to: Województwo Wielkopolskie. Proponujemy: Audyt finansowy, audyt podatkowy, badanie bilansu, audyt projektów unijnych. Masz pytania? zadzwoń. Czekamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anna Chilińska, tel. 509346351 »

  Podstawowym przedmiotem działalności Kancelarii jest obsługa prawna na rzecz podmiotów gospodarczych oraz doradztwo prawne dla klientów indywidualnych. Misją Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb klientów. Zajmujemy się udzielaniem porad i konsultacji prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych oraz tworzeniem umów i wniosków.Udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa; w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, tj. w siedzibie firmy, telefonicznie, drogą elektroniczną. Jest to najczęściej praktykowany sposób świadczenia pomocy prawnej, wynika to z ogromnej liczby przepisów prawa oraz ich zawiłości. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom Piła - biuro nieruchomości »

  Dom Piła to biuro nieruchomości dzięki któremu znajdziesz nieruchomość jakiej szukasz. Dom Piła, mieszkanie Piła, działki piła, lokale Piła na wynajem oraz na sprzedaż. Na stronie znajdziesz liczne ogłoszenia z Piły oraz okolic.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • {Archiwizacja, archiwizowanie dokumentów - www.sap.waw.pl »

  Biegłe usługi złączone z przechowywaniem oraz rozporządzaniem dokumentami – to my możemy zrealizować je całościowo i z zachowaniem wszelkich najwyższych reguł archiwizacji oraz przetwarzania danych. Dostarczamy swoje usługi na rzecz odbiorców biznesowych i instytucji, pomagamy wtedy, jak toczona jest likwidacja firmy czy też istotne jest zlecenie usług przechowywania dokumentacji zewnętrznym firmom. Nasza oferta to przechowywanie dokumentów, również ich rozdzielanie oraz klasyfikacja wedle wymagań kontrahentów.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucja komornicza »

  Firma Komornik stop skutecznie pozwoli Ci na pozbycie się komornika. Zadzwoń do nas – rozmowa nic nie kosztuje, a z pewnością będziemy w stanie odpowiedzieć na wiele Twoich pytań i wyjaśnić wiele wątpliwości. Doświadczony zespół prawników pomoże Ci w sposób profesjonalny - począwszy od takich spraw jak pisma odwoławcze, pomoc prawną na ochronie przed komornikami skończywszy. Skontaktować się z firmą można także poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie komornikstop.pl w dziale kontakt. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »