Radca Prawny Olsztyn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Olsztyn

Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

Szczegóły strony www.op-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę www.op-kancelaria.pl:

Radca Prawny Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach warszawa »

  Szukając sensu życia po utracie pracy możemy wpędzić się w depresję. Jeśli tylko zauważycie pierwsze tego symptomy to nie wahajcie się ani chwili dłużej. W takiej sytuacji konieczny i bardzo potrzebny jest Wam osobisty coach warszawa. Posiadam olbrzymie doświadczenie w coachingu dzięki czemu potrafię pomóc każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Dlatego odwiedź moją stronę www.wiszenkocoaching.pl, przeczytaj informacje o mnie i mojej ofercie a następnie zgłoś się. Skuteczny coaching warszawa z pewnością będzie w stanie odmienić Twoje życie na lepsze.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AJ Finance- biuro rachunkowe Wrocław »

  Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe skierowane do szerokiej grupy odbiorców (klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa). Skuteczne i kompleksowe działania według konkretnych potrzeb i wymagań. Najlepsza kadra specjalistów w swojej dziedzinie. Fachowe doradztwo, rozsądne ceny, rzetelność, zaangażowanie wsparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariaminsk.pl »

  Kancelaria Radosława Domalewskiego z Mińska Mazowieckiego zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno klientów biznesowych jak i osób prywatnych.
  Jeśli jesteś zainteresowany usługami prawnymi Kancelarii zapraszamy na stronę internetową do pełnego zapoznania się z ofertą Kancelarii Radosława Domalewskiego.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna notariusze kraków »

  Kancelaria Notarialna Bogny Dembowskiej w siedzibą w Krakowie to firma mogąca pochwalić się kilkunastoletnim stażem w sferze świadczenia całościowych usług notarialnych. Personel kancelarii tworzą wyłącznie osoby mogące pochwalić się znakomitymi kwalifikacjami zawodowymi i głęboką znajomością prawa. Dzięki temu wszyscy klienci tej placówki mogą mieć całkowitą pewność, że zostaną obsłużeni w sposób kompetentny i profesjonalny. Zakres proponowanych czynności jest nadzwyczaj szeroki i obejmuje miedzy innymi przygotowywanie aktów notarialnych, obsługę testamentów, zapisywanie protokołów, odbieranie na przechowanie dokumentów, wypisywanie weksli i czeków, a także wykonywanie wypisów, odpisów i wyciągów. Dokładniejsze informacje dotyczące działania tej kancelarii dostępne są pod adresem

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna KoDo Creative »

  Agencja interaktywna KoDo Creative istnieje od 2006 roku i specjalizuje się w reklamie internetowej i promocji firmy w Internecie. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu internetowego. Agencja Kodo Creative to zespół doświadczonych e-marketerów, współpracujących z klientami z branży budowlanej, turystycznej oraz e-commerce. Jako pasjonaci skutecznego i efektywnego marketingu i sieci dostarczamy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania w zakresie promocji firmy online - wiemy, w jaki sposób zrealizować stawiane cele i pokonywać wyzwania. Na rynku usług online wyróżnia nas wysoka skuteczność - współpracując z nami zwiększasz swoją sprzedaż i zyskujesz nowych klientów.Wiedza i zdobyte przez lata doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam dostarczać wyjątkowe usługi dla wyjątkowych klientów, od teraz dostępne także dla małych i średnich firm.Specjalizujemy się w reklamie internetowej (linki sponsorowane) i promocji firm w Internecie. Oferujemy kompleksową obsługę - projektujemy serwisy oraz sklepy internetowe, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords, a także pozycjonujemy strony naszych klientów. Świadczymy również usługi doradcze - wykonujemy audyty i ekspertyzy oceniając dotychczasowe działania firmy w obszarze marketingu internetowego oraz zaplecza IT, doradzamy, jakie działania powinny być podejmowane, aby poprawić zwrot z inwestycji.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TC Concept. sp z o.o. »

  Nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające funkcje budżetowania i raportowania w firmie. Doradztwo i wsparcie merytoryczne. Kompleksowa obsługa procesu wdrożenia od zdefiniowania i opisania potrzeb, przez wdrożenie narzędzi informatycznych, po wsparcie po wdrożeniu.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne Warszawa »

  Jestem niezależnym doradcą kredytowym z niemal 8-letnim doświadczeniem w pracy w branży finansowej i bankowości. Od 6 lat specjalizuje się w doradztwie w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, pomagam Klientom indywidualnym i biznesowym nabywać nieruchomości oraz pozyskiwać tanią gotówkę pod zabezpieczenie hipoteki. Prowadzę również bardzo wiele trudnych spraw konsolidacyjnych i pomagam Klientom łączyć drogie kredyty gotówkowe w jeden tani kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką. Na co dzień współpracuję z niezależnym biurem kredytowym Financial PROFIT działającym głównie na terenie Polski centralnej, Warszawy i aglomeracji warszawskiej. Chciałbym Was dziś zaprosić do odwiedzenia serwisu poświęconemu kredytom zabezpieczonym hipoteką. Interesuje Cię kredyt hipoteczny i szukasz najlepszej oferty? A może chcesz sprawdzić czy masz szansę uzyskać kredyt hipoteczny w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Znalezienie najlepszej oferty kredytu hipotecznego nie jest łatwym zadaniem dla osoby bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy finansowej. Bez wątpienia warto poradzić się w tym zakresie specjalisty ds. kredytów hipotecznych. Nie da się porównać kosztów kredytu rozpatrując jedynie takie elementy oferty jak prowizja za udzielenie kredytu czy marża banku (marża + WIBOR = oprocentowanie kredytu), aktualnie o cenie kredytu decydują bardzo często koszty ubezpieczeń i dodatkowych produktów bankowych, które sprzedawane są w pakiecie z kredytem hipotecznym.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Veto założenie firmy w Wielkiej Brytanii »

  Specjaliści, którzy preferują kontynuować własną spółkę o zagraniczne obszary, na pewno powinni spojrzeć na ofertę Veto Sp. z o.o ze Szczecina. Veto jest wyspecjalizowane w pomaganiu podczas zakładania spółki w państwie brytyjskim. Przedstawiciele powiedzą jakiego rodzaju ruchy dobrze jest rozpocząć po to by mianować się dyrektorem przedsiębiorstwa w UK, i jakie etapy powinno się przeprowadzić by przybyły wykonujący obowiązki pracownik realizował zadania w zgodzie z tamtejszym ustawodawstwem. Przedsiębiorstwo Veto udziela także istotnych wskazówek prawnych z zagadnień między innymi odszkodowań, obowiązku zapłaty za usługi i zwrotu z odprowadzanego podatku. Jeśli wolelibyście podjąć kontakty biznesowe z personami, które w swoich fachu będą pełni świetnych umiejętności oraz prezentują kompletną wiedzę prawną, przydatne jest by nawiązać kontakty z grupą prawników z obszaru Szczecina. Doradca Veto również chce zaprezentować prowadzonego bloga biura, w miejscu którego pokazywane będą tematyczne teksty.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Global Rating Sp. z o.o. »

  Global Rating to działająca w Polsce agencja ratingowa oferująca usługi analizy ryzyka niewypłacalności dla emitentów dłużnych instrumentów finansowych. Oprócz usług ratingowych spółka zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych, wierzytelności i instrumentów finansowych. Uzupełniającym przedmiotem działalności jest analiza rynku i specjalistyczne analizy podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »