Radca Prawny Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Warszawa

Kompleksowa obsługa prawna - porady, reprezentacja przed sądami,organami administracji publicznej,sporządzanie opinii oraz umów.Doradztwo prawne dotyczy zarówno pomocy osobom prywatnym jak i też przedsiębiorcom.Pomoc prawna w sprawach rodzinnych (prowadzenie spraw o rozwód,alimenty),prawie pracy,nieruchomości (obsługa prawna inwestycji budowlanych),prawie ochrony konsumenta,prawie spadkowym,ochronie dóbr osobistych.Oprócz tego obsługa prawna w zakresie dochodzenia należności biznesowych czy odszkodowań (np.błędy w sztuce lekarskiej,wypadki komunikacyjne)

Szczegóły strony radcaprawnywarszawa.com:

Podlinkuj stronę radcaprawnywarszawa.com:

Radca Prawny Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Patryk Mikulski »

  Poznańska Kancelaria Radcy Prawnego Partyka Mikulskiego zajmuje się obsługa prawną przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Patryk Mikulski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy i prawie administracyjnym. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, odszkodowaniami, obrotem wierzytelnościami, opiniowanie umów i ich negocjowanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek Reveno.pl »

  Firma Reveno oferuje usługi skutecznego i szybkiego odzyskiwania należnych świadczeń odszkodowawczych dla klientów indywidualnych. Odszkodowania mogą dotyczyć wypadków w pracy a także powypadkowych (komunikacyjnych) oraz błędów lekarskich i szkód majątkowych. Klienci firmy Reveno mogą liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz fachową i rzetelną pomoc.
  Reveno to skuteczne odzyskiwanie odszkodowań - firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo nieruchomości »

  Prawo nieruchomości definiowane jest przez przepisy prawa polskiego - pojęcie nieruchomości w polskim systemie prawnym dokładnie definiuje art. 46. § 1 kodeksu cywilnego (k.c.), „nieruchomościami są części powierzchni ziemskiej stanowiące odrębny przedmiot własności (grunty), jak również budynki trwale z gruntem związane lub części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności” (art. 46. § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst pierwotny: Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia wrocław »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje oraz przyjmuje klientów bezustannie od 1993 roku. Notariusze działają ściśle z ustawą Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują tworzenie rozmaitego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Jednak o ile wymagają tego specyficzne warunki, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu interesanta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo morskie »

  Kancelaria adwokacka z główną siedzibą w Szczecinie, której założycielem jest adwokat Michał Skwira świadczy usługi kompleksowego doradztwa oraz opieki prawnej w zakresie prawa morskiego, prawa cywilnego oraz rodzinnego również w kwestii spadków.

  Profesjonalne i rzetelne doradztwo poparte licznymi sukcesami.

  Dodatkowe specjalizacje, które świadczy kancelaria związane są przede wszystkim z doradztwem w zakresie prawa administracyjnego, handlowego oraz prawa karnego i wykroczeń.

  Wszyscy klienci objęci opieką kancelarii otrzymują pomoc podczas pisania wszelkiego rodzaju pism do sądów, pozwów oraz w trakcie odpowiedzi na nie.

  Nowością w ofercie jest ochrona prawna dla handlu internetowego. Pełna opieka podmiotów gospodarczych z każdej branży, również dla sklepów internetowych.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rybnik - Kancelaria prawna Rybnik »

  Kancelaria prawna w Rybniku. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, jak również w zaresie odszkodowań i obsługi wierzytelności.

  Prowadzimy doradztwo prawne w sprawach:
  pracowniczych,windykacji należności,podatkowych (Urząd Skarbowy),
  spadkowych,ubezpieczeń społecznych (ZUS, KRUS),odszkodowawczych,upadłości konsumenckiej,rodzinnych,rozwodowych i alimentacyjnych,lokalowych,o podział majątku,administracyjnych.

  Sporządzamy pisma: urzędowe,pozwy oraz inne pisma procesowe,skargi, zażalenia, odwołania, wnioski, i inne.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadosc.pl »

  Zadosc.pl to portal o odszkodowaniach. Swoim zakresem tematycznym obejmuje błędy medyczne, prawo pracy, wypadki drogowe, wypadki w pracy, a także wywłaszczenia i zwolnienia z pracy. W serwisie regularnie pojawiają się nowe artykuły poradnikowe. Poza artykułami, zamieszczane są tu również wideo porady. Z zawartości serwisu internauci dowiedzą się jak zaksięgować odszkodowanie dla pracownika czy też poznają informacje na temat odszkodowania za wypadek w pracy.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Global-lex.pl »

  W serwisie global-lex.pl użytkownicy Internetu znajdą porady prawne w różnych dziedzinach. Oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. By uzyskać poradę prawną, wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. Porad udziela ekspert w zakresie prawa. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego rodzaju dokumentów prawnych. Kontakt z firmą możliwy jest drogą tradycyjną oraz elektroniczną.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »