Radca Prawny Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Radca Prawny Warszawa

Kompleksowa obsługa prawna - porady, reprezentacja przed sądami,organami administracji publicznej,sporządzanie opinii oraz umów.Doradztwo prawne dotyczy zarówno pomocy osobom prywatnym jak i też przedsiębiorcom.Pomoc prawna w sprawach rodzinnych (prowadzenie spraw o rozwód,alimenty),prawie pracy,nieruchomości (obsługa prawna inwestycji budowlanych),prawie ochrony konsumenta,prawie spadkowym,ochronie dóbr osobistych.Oprócz tego obsługa prawna w zakresie dochodzenia należności biznesowych czy odszkodowań (np.błędy w sztuce lekarskiej,wypadki komunikacyjne)

Szczegóły strony radcaprawnywarszawa.com:

Podlinkuj stronę radcaprawnywarszawa.com:

Radca Prawny Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy - Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria świadczy stałą pomoc prawną w zryczałtowanym miesięcznym wynagrodzeniem oraz doraźną pomoc prawną wykonywaną na podstawie konkretnego zlecenia klienta.
  Zapewniamy profesjonalizm i należytą staranność, współdziałanie przed sądami polskimi z prawnikami zagranicznymi, pełnomocnictwo przed sądami wszystkich instancji.
  Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarancją bezpieczeństwa prawnego klientów.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna - kancelaria prawna Lex Omni »

  Interesuje Państwa profesjonalna pomoc prawna, dzięki której będziecie mogli w pełni wykorzystać możliwości obrony swoich praw? A może interesują Was porady prawne online, które odpowiedzą na nurtujące Was pytania? Jeśli tak, zapraszamy do naszego serwisu! Dbając nie tylko o komfort, ale również czas naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalna pomoc prawna przez Internet. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przygotowane przez nas porady prawne online są doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych. Dlatego też taka forma pomocy powinna spotkać się z Państwa zadowoleniem. Dbamy o to, aby niesiona przez nas pomoc prawna współgrała z zachowaniem wysokich standardów zawodowej wiedzy i staranności. Staramy się, aby świadczone przez nas porady prawne znajdowały się na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria prawna pamięta o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Uważnie wysłuchujemy się w Państwa problemy, a następnie szukamy optymalnych rozwiązań. Ciągle jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując porady prawne poparte długoletnią wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Piotra Janasa i Luizy Krawczyńskiej świadczy usługi prawne polegające na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów, reprezentowaniu przed sądami, organami administracji, organami ścigania, jak również organami państwowymi i innymi instytucjami oraz w negocjacjach pomiędzy stronami.

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz prowadzi sprawy klientów indywidualnych. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, jak również świadczymy pomoc prawną w konkretnych sprawach klientów. Działalność Kancelarii opiera się na zasadach etyki, rzetelności i profesjonalizmu zawodowego.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Michał osiński [radca prawny] »

  Budowana od lat renoma i marka Kancelarii gwarantuje jej Klientom doświadczenie, skuteczność, innowacje, zaufanie i pasję. Kancelaria specjalizuje się m. in. w prawie procesowym, gospodarczym, morskim i transportowym.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  Szukasz Pomocy Prawnej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
  Nadrzędny cel Kancelarii to zapewnienie każdemu z naszych Klientów profesjonalnej i rzetelnej obsługi prawnej, która w sposób należyty zabezpieczy jego interesy.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców.
  Pracujemy w oparciu o jednostkowe zlecenia, jak i na podstawie umów o stałą obsługę prawną.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego.
  Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.
  Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez nas w formie online. KOSZT POMOCY PRAWNEJ ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Kamiński »

  Działająca w centrum województwa świętokrzyskiego Kancelaria Konrada Kamińskiego gwarantuje swoim klientom całościową radę prawną dosłownie w najtrudniejszych sprawach. Oferta jest skierowana do klientów prywatnych, firmowych, do stowarzyszeń oraz dodatkowo organów administracji publicznej. świadczenia świadczone są ad hoc, także w Internecie, a także na regułach stałej obsługi prawnej. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, opiekuńczym, spadkowym, prawie pracy, prawie karnym, a również prawie umów i domów i mieszkań. Para się ona udzielaniem wskazówek ustawowych, sporządza pisma procesowe i opinie prawne, para się też usługami w ramach reprezentowania klientów przed sądami. Po pełną ofertę zapraszamy na stronę kancelarii.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka cywilna »

  Spółka cywilna to najprostsza spółka. Rejestrację spółki cywilnej stanowią przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy założenie innych spółek opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.Żeby utworzyć spółkę cywilną dostateczne jest wyłącznie podpisanie umowy spółki cywilnej. Sugeruję Ci mieć w świadomości fakt, że nie jest potrzebny wpis omawianej spółki do rejestru spółek.Działanie spółki cywilnej jest również stanowią normy prawne kodeksu cywilnego, przy czym jej codzienna działalność jest znacznie tańsza niż ma to miejsce w przypadku spółki zoo lub drugiego rodzaju spółek podlegających prawu handlowemu.Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej godną rozważenia? Dlatego jest spółką minimalizującą wydatki, a także najbardziej przystępną w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog Prawo Nieruchomości »

  Blog z tematyki prawa nieruchomości z poradami, przepisami i regulacjami.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej a zwłaszcza w tematyce:
  - Służebności;
  - Użytkowanie wieczyste;
  - Prawo Spółdzielcze;
  - Droga konieczna;
  - Zasiedzenie;

  Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo prawne klientów.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne LexVin »

  Kancelaria Prawna LexVin świadczy usługi prawne tj. przygotowanie pism procesowych (pozew, apelacja, sprzeciw od nakazu zapłaty), jak również reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Jeżeli masz problem prawny a nie wiesz jak go rozwiązać zadaj nam pytanie prawne.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »