Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow


Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatow to młoda kancelaria prawna w Płocku. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego: rozwód, separacja, alimenty, kontakty; prawa nieruchomości: znoszenie współwłasności, zasiedzenia; prawa spadkowego: dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku; prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego. Kancelaria Adwokacka Kamila Flatow świadczy usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Szczegóły strony www.plock-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.plock-adwokat.pl:

Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca Prawny Wanda Potępa - porady online »

  Kancelaria prawnicza zapewnia kpmpleksową obsługe prawną firm oraz klientów indywidualnych. Sprecjalizujemy się w sprawach szczególnie trudnych i wymagających wielkiego zaangażowania. W sprawach prostych polecamy skożystania z porad on-line, jest to prosty sposób na otrzymanie porady bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki »

  Polecamy korzystanie z usług Kancelarii gospodarczej Effekti. Tylko tutaj kompletna pomoc prawna w takich dziedzinach jak zakładanie spółek z o.o., ich sprzedaż czy też kupno. Lata doświadczeń na rynku tak skomplikowanych operacji, wiele przeprowadzonych transakcji i zadowolenie klientów. Stawiaj tylko na profesjonalne i rzetelne kancelaria gospodarcze

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlop macierzyński »

  Wnioseki, informacje, aktualne dane i wszystko co powinna wiedzieć mama, lub kobieta spodziewająca się dziecka. Serwis jest aktualizowany u wciąż jest na czasie. Zapraszamy do współtworzenia serwisu i jego redagowania.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gdynia »

  Strona zawierająca omówienie nowych oraz ważnych orzeczeń wydawanych głównie przez Sąd Najwyższy. Strona tworzona przez adwokata i radcę prawnego z Kancelarii mieszczącej się w Gdyni. Strona jest bardzo często aktualizowana i każdy może znaleźć tu ciekawe informacje.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Piotr Gardecki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Gardeckiego zaprasza i oferuje pełen zakres usług prawnych. Zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych. Także można pobrać ze strony wzory pism procesowych. Z powodzeniem pomagamy również i w bardzo trudnych przypadkach procesowych, windykacji długów czy roszczeń majątkowych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 1 »

  Kancelaria Notarialna Anna Poswa Beata Janowska s.c. znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych godzinach niż godziny urzędowania Kancelarii bądź w sobotę. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Jacek Skupień »

  Notariusz dokonuje czynności notarialnych w zakresie: nieruchomości gruntowych i lokalowych (np. umowy sprzedaży nieruchomości, jej darowizny lub zamiany), spraw spadkowych (np. testamenty, odrzucenie spadku, protokoły dziedziczenia i poświadczenia dziedziczenia), spraw majątkowych małżeńskich (np. umowy intercyzy, czy podziału majątku), poświadczeń (np. własnoręczności podpisu czy też zgodności kopii z oryginałem) i innych czynności (np. pełnomocnictw, protestów weksli i czeków i in.).

  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz wskażemy możliwe rozwiązania w celu przygotowania umowy, która w najlepszy sposób zabezpieczy Państwa interesy.
  Wszelkie informacje udzielane bezpłatnie i nie zobowiązują do dokonywania czynności.

  W kancelarii dostępna jest sieć Wi-Fi z szybkim dostępem do Internetu.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Agata Baran Tarnów »

  Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, pracowniczych, gospodarczych oraz administracyjnych. Kilkuletnie doświadczenie gwarantuje Klientom rzetelną, pewną i godną zaufania pomoc prawną w zakresie prawa procesowego, materialnego i windykacji należności.
  Agata Baran jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR–2715. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki prawniczej współpracowała z kancelariami adwokatów i radców prawnych oraz kancelariami odszkodowawczymi działającymi na terenie całego kraju.
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w formie prowadzenia spraw sądowych, udzielania porad prawnych oraz sporządzania i opiniowania umów. Główne obszary praktyki to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracownicze, prawo administracyjne oraz prawo gospodarcze.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niedotlenienie przy porodzie - Prawa Pacjenta »

  Zastanawiasz się czy możesz domagać się odszkodowania z powodu błędu medycznego ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej PRAWAPACJENTA : prawapacjenta.org/ . Współpracujemy z kancelarią BFP i mec. Jolantą Budzowską. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Na stronie internetowej można również podać swój numer telefonu, a my zadzwonimy !
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »