Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow


Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatow to młoda kancelaria prawna w Płocku. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego: rozwód, separacja, alimenty, kontakty; prawa nieruchomości: znoszenie współwłasności, zasiedzenia; prawa spadkowego: dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku; prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego. Kancelaria Adwokacka Kamila Flatow świadczy usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Szczegóły strony www.plock-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.plock-adwokat.pl:

Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca Prawny Wanda Potępa - porady online »

  Kancelaria prawnicza zapewnia kpmpleksową obsługe prawną firm oraz klientów indywidualnych. Sprecjalizujemy się w sprawach szczególnie trudnych i wymagających wielkiego zaangażowania. W sprawach prostych polecamy skożystania z porad on-line, jest to prosty sposób na otrzymanie porady bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Legeo.pl »

  W życiu często doświadczasz problemów prawnych, z którymi nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc.
  Kancelarie prawne zajmują się przeważnie dużymi sprawami, takimi które wymagają mnóstwa pracy i są bardzo drogie, a Internet jest pełen darmowych porad - zbyt ogólnych lub nie budzących zaufania.

  Istnieją znane internetowe serwisy, które udzielają profesjonalnych, płatnych porad, jednak odnosi się wrażenie, że są podobne do kancelarii – chcą sprzedać usługi, za które musisz zapłacić, a których nie zawsze potrzebujesz

  Każdy Twój problem wymaga szybkiej i wiarygodnej odpowiedzi, dzięki której będziesz wiedział co zrobić kontaktując się z urzędem/sądem, mając problem z uciążliwym sąsiadem czy dochodząc odszkodowania od sprawcy szkody.
  Potrzebujesz prostej, taniej, odnoszącej się do Twojego problemu porady, potrzebujesz kogoś, kto po prostu powie, co dokładnie w twojej sytuacji należy zrobić żeby znaleźć rozwiązanie.

  Nie potrzebujesz powoływania aktów prawnych, orzeczeń czy literatury ale odpowiedzi, za którą ktoś weźmie odpowiedzialność i nie będzie zasłaniał się paragrafami, których nie rozumiesz, a za których przytoczenie oczekuje zapłaty.

  Płacąc za usługę chcesz żeby traktowano Cię jak Klienta. Chcesz wiedzieć komu, za co i ile zapłacisz. Chcesz mieć gwarancję, że nikt Cię nie oszuka i będziesz wiedział do kogo się zwrócić o dodatkowe wyjaśnienia. Jeśli płacisz prawnikowi, chcesz mieć pewność, że dowiesz się, co masz zrobić.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy zbiorowe, postępowanie grupowe. Utwórz grupę »

  Bezpłatne narzędzie do tworzenia grup osób zainteresowanych dochodzeniem swoich praw poprzez pozwy zbiorowe. Porady prawne, aktualności i bezpieczna wymiana informacji pomiędzy członkami grup. Pozew zbiorowy to najskuteczniejsze narzędzie, by móc skutecznie uzyskać odszkodowanie grupowe.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - Prawo zamówień publicznych »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy doradza w sprawach dotyczących prawa zamówień publicznych.

  Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.

  Duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Zakres pomocy prawnej:
  - prawo zamówień publicznych
  - ustawa o samorządzie gminnym
  - ustawa o finansach publicznych
  - ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi
  - ustawa o dyscyplinie finansów publicznych
  - prawo cywilne

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Witold Sawicz Zielona Góra »

  Współpraca z nami oznacza okazjonalne, okresowe lub stałe wsparcie funkcjonowania spółki w podstawowych dziedzinach aktywności gospodarczej, ułatwiając osiąganie zamierzonych celów i ograniczając potencjalne zagrożenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa »

  Porady prawne przez telefon to możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy lub prawa karnego. Porady prawne udzielane są w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC Podatki: Podatki i Rozliczenia PIT »

  Poszukujesz prostych rozwiązań w kwestii rozliczania podatku? ABC-Podatki.pl powstał z myślą o podatnikach, którzy nie chcą obciążać budżetu domowego zbędnymi wydatkami na biuro rachunkowe. Wejdź na stronę i pobierz: program pit, naucz się: jak rozliczyć podatek i przejrzyj: instrukcje wypełniania PIT i wskaźniki podatkowe a także zaczerpnij porady prawnej w dziale prawo podatkowe.

  Wszystkie te informacje udostępniamy za darmo. Serwis uzupełniają artykuły związane z podatkami, rozliczeniami i finansami a także bazy, np. urzędów skarbowych.

  ABC Podatki to Twój podręcznik szybkiego rozliczenia PIT. Nie czekaj i skorzystaj z możliwości darmowego wypełniania deklaracji.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka S.Doniec - Gorlice »

  Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest adwokat Sebastian Doniec, ma swoją siedzibę w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76. Oferuje pełen zakres usług prawniczych z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Klientami kancelarii są osoby prywatne, podmioty gospodarcze i instytucje publiczne, dla których oferowane jest m.in.:
  - udzielanie konsultacji i porad prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych,
  - reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi,
  - sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  - sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berendowicz Zabrze »

  berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych. Nasi prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.
  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i rzetelność działania.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne warszawa »

  Jesteśmy kancelarią prawną znajdującą się w Warszawie. W głównej mierze zajmujemy się prowadzeniem spraw z dziedziny prawa karnego związanych z jazdą pod wpływem alkoholu jak i narkotyków. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w tym temacie. Dzięki naszym usługom każdy może zminimalizować karę jaką otrzyma za tego rodzaju wykroczenie. Dodatkowo dzielimy się wiedzą jak się bronić przy tego rodzaju oskarżeniach. Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszych usług dla każdego jest bardzo dobrym wyborem.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »