Podkategoria: Serwisy i prasa - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy i prasa Podkategoria: Serwisy i prasa

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Publikacje naukowe »

  Serwis Publiko zawiera zbiór publikacji naukowych, które wydawane są przez najbardziej popularne wydawnictwa. Prezentowane są najnowsze pozycje literatury, głównie z dziedziny komputeów i informatyki. Każda książka jest dokładnie opisana, zawiera graficzną formę okładki oraz sugerowaną przez wydawnictwo cenę. Serwis stara się aby prezentowana oferta książek była stale aktualna.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe - Monetary »

  Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu nasz serwis - Monetary. Portal nasz prezentuje obszerny zestaw informacji na temat ekonomii oraz finansów. Znajdą u nas Państwo zestawienie najpopularniejszych kont oszczędnościowych, listę banków oferujących kredyty gotówkowe. Ponadto na łamach serwisu prezentujemy najnowsze wiadomości z Polski i świata. Wiadomości dotyczące, kredytów, ubezpieczeń oraz ogólne informacje. Dodatkowo jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, uwagi czy propozycje, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Życzymy miłego przeglądania. Pozdrawiamy serdecznie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Superfabryka - produkcja, jakość, mechanika, automatyka »

  Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu liderów polskich firm produkcyjnych, którzy od lat związani są z optymalizacją procesów produkcyjnych, zarządzaniem jakością i automatyzacją produkcji. Dzielimy się swoimi uwagami, podpowiadamy, kierujemy do źródeł wiedzy. Bierzemy udział w licznych krajowych i zagranicznych imprezach targowych, skąd natychmiast relacjonujemy najciekawsze informacje. Na portalu znaleźć można najwyższej jakości nowoczesne rozwiązania szkoleniowe, oferowane specjalnie dla polskich małych i średnich firm.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal oferty pracy »

  Aktualne oferty pracy z całej Polski.
  Administracja państwowa
  Budownictwo, Geodezja
  Doradztwo, Konsulting
  Farmacja, Biotechnologia
  Finanse i bankowość, Ekonomia
  Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  Grafika, Kreacja artystyczna, Fotografia
  HR, Kadry
  Informatyka - administracja
  Informatyka - programowanie
  Internet, E-commerce
  Inżynieria, Konstrukcja, Technika
  Księgowość, Podatki, Controlling
  Kadra zarządzająca
  Logistyka, Zakupy, Transport
  Marketing, Reklama, Promocja i PR
  Media, Dziennikarstwo, Rozrywka
  Medycyna, Opieka zdrowotna
  Motoryzacja
  Nieruchomości, Architektura
  Obsługa klienta, Call Center
  Ochrona osób i mienia
  Prawo
  Biuro i administracja
  Produkcja, Praca fizyczna
  Produkcja spożywcza
  Rolnictwo, Ochrona środowiska
  Sprzątaczki, Opiekunki, Gosposie
  Sprzedaż, Handel
  Szkolenia, Edukacja
  Telekomunikacja
  Ubezpieczenia
  Zdrowie, Moda i Uroda

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości dla ludzkości »

  Blog o społecznych aspektach nieruchomości i zachowaniach człowieka w galeriach handlowych, biurach i mieszkaniach. Wpływie i znaczeniu architektury, zielonych technologiach, ale również takich zjawiskach jak e-commerce (e-handel, zakupy online).

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing mocno zakrapiany turystyką »

  Serwis stanowi otwartą platformę ekspercką dla osób profesjonalnie zajmujących się marketingiem internetowym, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z branżą turystyczną i sektorem horeca.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble wiklinowe - kufry, szafy, zabawki - wiklinowe okazje »

  Materiał do wykonywania mebli jakim jest wiklina daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o tworzenie co możemy zauważyć w ofercie sklepu internetowego z nowoczesną witryną www jakim jest - wiklina-okazje - zawierająca meble wiklinowe, zabawki dziecięce, kufry, skrzynie, wazony, meble ogrodowe oraz szafy.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czas Hydraulika »

  Serwis dla branży instalacji sanitarnych.
  Oferty pracy, zlecenia, przetargi, dział humor, forum instalacji sanitarnych oraz dział market ofert służący do promocji firm wykonawczych, handlowych, usługowych oraz ośrodków szkoleniowych z zakresu branży instalacji sanitarnych i wentylacji

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baza instrukcji i serwisów RTV AGD »

  Serwis InstrukcjaPolska.pl jest innowacyjnym zbiorem dostępnych na rynku polskim instrukcji obsługi. Każda instrukcja obsługi jest w formacie PDF i języku polskim. Instrukcje pozyskiwane są od producentów i internautów. W zbiorach serwisu znajdziesz instrukcję zarówno do telefonu, pralki, samochodu jak i wzory pism biurowych. Dodatkową funkcją serwisu jest baza serwisów RTV AGD. Dzięki funkcji Buttonu jest to również narzędzie do zwiększania sprzedaży

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne projekty domów z wizją »

  Witryna www Projekty z Wizją oferuje niezliczoną paletę wizualizacji domów dla zainteresowanych. Jeżeli wypatrujesz dla siebie i własnej familii wspaniałego projektu to na pewno odnajdziesz go u nas. W naszej ofercie znajdziesz kompletne schematy domów jednorodzinnych - w tym parterowe czy piętrowe. Dostarczamy pełne informacje na temat kosztów, czasu konstrukcji czy materiałów. Najciekawsze projekty posiadają niezwykle bogatą specyfikację, jaka pomoże każdemu przyszłemu właścicielowi własnego domu. Zapraszamy do wejścia na stronę!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mapautoservice.eu - Lokalizator warsztatów samochodowych »

  Do obowiązków każdego kierowcy należy cykliczna wymiana dwa razy do roku. Wyminę opon w swoim pojeździe możemy dokonać samodzielnie, lecz jeśli nie znamy się na tym zbyt dobrze zalecana jest wizyta w Auto Serwis. Tam na pewno wspomniana czynność zostanie wykonywana praktycznie na poczekaniu. Bardzo ważną sprawą jest jednak, aby Auto Serwis w celu wymiany opony odwiedzić na długo przed nadejściem pierwszych śniegów. Tego rodzaju działanie pozwoli każdemu kierowcy na o wiele bezpieczniejszą jazdę podczas zimy. Dzieje się tak za sprawą odmiennej struktury opony zimowej, która charakteryzuje się unikalną budową zwłaszcza bieżnika. Można to zaobserwować spoglądając na jego specyficzną budowę, a także na materiał z jakiego powstała opona przeznaczona do jazdy zimowej. W tym wypadku bieżnik ma znacznie więcej lameli oraz bardzo unikalne klocki oraz szerokie rowki obwodowe. Taka właśnie struktura opony gwarantuje pojazdowi doskonałą przyczepność nawet na mokrej nawierzchni przy jednoczesnej dbałości o maksymalnie krótkiej drodze hamowania. To sprawia, że w trosce o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy w zimie warto podjechać pod Auto Serwis i wymienić opony na zimowe. Przy okazji nie zaszkodzi jeśli mechanik przeprowadzi też prace związane z wyważeniem kół, co z kolei chroni przed uszkodzeniem zawieszenia. Takie warsztaty znajdziesz na www.mapautoservice.eu

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe »

  Bezpłatna wyszukiwarka, w której znajdziesz sale szkoleniowe w Warszawie i w całej Polsce. Są tu obiekty i sale konferencyjne od mieszczących kilkadziesiąt osób na małe szkolenie po centra konferencyjne na duże kongresy.

  Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Dzięki szczegółowym parametrom znajdziesz tu sale szkoleniowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb a także atrakcje na wieczór i niezbędnych usługodawców.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje »

  Strona internetowa rynku Catalyst, który działa od września 2009. Umożliwia obrót obligacjami komunalnymi, korporacyjnymi i listami zastawnymi na własny rachunek lub na rachunek klienta. Rynek obligacji Catalyst działając na 4 platformach obrotu jest dostosowany nie tylko do potrzeb różnego rodzaju inwestorów, ale też do emisji o różnych wartościach.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bankowy serwis studencki »

  Kontostudenta.pl to strona poświęcona zagadnieniom finansowym, dedykowana studentom. Znaleźć na niej można wiadomości o produktach bankowych dopasowanych do potrzeb młodych ludzi, porównania, rankingi i praktyczne porady pozwalające wybrać dobry bank dla studenta. Dla wszystkich wyjeżdżających na zagraniczną wymianę, redakcja serwisu przygotowała praktyczny przewodnik, który pozwoli poznać specyfikę życia za granicą, a dzięki temu dobrze przygotować się do wyjazdu. Serwis kontostudenta.pl został wyróżniony przez wiele czołowych polskich uczelni, które rekomendują studentom lekturę artykułów umieszczonych na jego stronach.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej Arcforce Polska »

  Doświadczona Agencja Pracy Tymczasowej (nr KRAZ: 6173) kierująca swoje usługi do przedsiębiorstw oraz osób poszukujących pracy. Oferta firmy obejmuje: rekrutację, leasing pracowniczy oraz pełną obsługę kadrową przedsiębiorstw z branż: przetwórstwo rolno-spożywcze, przemysł mięsny, sektor rolny w ramach pracy tymczasowej. Arcforce Polska oferuje legalną pracę w Polsce i za granicą, zapewniając wszystkie należne świadczenia.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe - wybierz tanie konto internetowe »

  Darmowa porównywarka produktów bankowych. Wybierz najlepsze konto bankowe i otwórz je poprzez naszą stronę. Załóż najlepszy rachunek bankowy dla swojej firmy. Masz oszczędności i chcesz je ulokować? Wybierz najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe w kraju. Porównaj atrakcyjne karty kredytowe z wysokimi limitami.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualizacja i chmura obliczeniowa »

  Virtual-IT to portal poświęcony wirtualizacji, środowiskom chmurowym i technologiom pokrewnym, skierowany do początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. W portalu, interesujące treści znajdą zarówno administratorzy, inżynierowie i pasjonaci. Codziennie na łamach serwisu publikujemy garść informacji z branży. W serwisie znajdziesz cenne porady, spostrzeżenia i badania rynku informatycznego. Znajdziesz w nim aktualne wiadomości z takich obszarów jak wirtualizacja, prywatna i publiczna chmura obliczeniowa czy pamięć masowa. Dużą wartością dla naszych czytelników stanowią zagadnienia techniczne w formie artykułów eksperckich i porad. Znajdziesz u nas również testy macierzy typu NAS. Wszelkie wątpliwości związane z tą tematyką rozwieje społeczność specjalistów skupiona wokół forum. Odwiedź nasz serwis a budowa i wybór odpowiednich rozwiązań dla nowoczesnych serwerowni stanie się prosty. Ponadto w serwisie regularnie publikujemy informacje o konferencjach i seminariach branżowych, na których nie może Cię zabraknąć. Odwiedź nas a cloud computing nie będzie skrywał przed Tobą żadnych tajemnic.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Dowiedz się, w jaki sposób założyć własną firmę i jak nią efektywnie zarządzać tak, aby odnieść sukces. Na naszym serwisie internetowym zapoznasz się także z pomysłami na biznes, poradami prawnymi i finansowymi.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniu autocasco »

  Blog autocascowy.pl został stworzony dla osób, które szukają pomocy i rady w wyborze najlepszego pakietu ochrony dla swojego samochodu. Autorką witryny jest Ilona Dzierzgowska wieloletni specjalista z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych. Stara się przekazywać swoją wiedzę za zakresu ubezpieczeń autocasco w sposób przystępny użytkownikowi. Strona jest głownie poświęcona tematyce autocasco ale nie brakuje na niej również informacji z zakresu ubezpieczenia oc czy też pakietów dodatkowych takich jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy też assistance samochodowym. Chcesz się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy ac. Chcesz wiedzieć dlaczego ilość zakupionych polis spada? To wszystko znajdziesz na tym blogu.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy walut »

  Portal finansowy prezentuje aktualne informacje z rynków walut i finansów. Głównym celem portalu jest dostarczenie użytkownikom najnowszych i rzetelnych informacji finansowych do których zaliczają się kursy walut, notowania giełdowe, bitcoin. Serwis prezentuje notowania walut na podstawie publikacji NBP, natomiast notowania waluty bitcoin aktualizowane są na bieżąco, na podstawie kilku kantorów internetowych. W serwisie użytkownik może skorzystać z kalkulatora walutowego, dzięki czemu będzie mógł przeliczyć złotówki, euro, dolary na wskazaną przez siebie walutę po aktualnym kursie. Portal przedstawia również najnowsze produkty finansowe i omawia je szczegółowo. Użytkownik serwisu finansowego może porównać oferty kont bankowych, jak również wybrać najlepszy wariant kredytowy z przedstawianych w serwisie.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy i prasa

Serwisy i prasa - nowa strona:

Adres: