Podkategoria: Serwisy i prasa - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy i prasa Podkategoria: Serwisy i prasa

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Aktualności Szkolenia Online »

  Na naszym Portalu znajdziesz Aktualności z dziedziny rachunkowości i podatków. Możesz też skorzystać z Bezpłatnych Szkoleń Online. E-Szkolenia zostały przygotowane zgodnie z najlepszymi standardami e-learningu. Wszystkie treści w Portalu są nieodpłatne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis internetowy PracujMądrze.pl »

  Portal PracujMądrze.pl jest prowadzony przez autora bloga o zarabianiu przez Internet. Autor na w/w stronie chce pokazać swoim czytelnikom, że pracować w domu może dosłownie każdy kto tylko chce. Poznaj sposoby na skuteczne zarabianie pieniędzy przez Internet i zacznij żyć inaczej.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto ogłoszenia »

  Serwis i-mo.pl to internetowe ogłoszenia samochodowe. Użytkownicy mają możliwość jednoczesnego zamieszczenia swojego anonsu motoryzacyjnego na wielu portach: wewnątrz i-mo, na serwisie Gratka.pl czy motoAllegro.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Scann.R »

  Portal www.scanner.com.pl to zespół dziennikarzy, redaktorów, pasjonatów, wielbicieli nowych technologii, graczy komputerowych, którzy przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz wyszukują wartych uwagi wiadomości, nowych produktów oraz ciekawych osób.
  Nasz zespół od wielu lat związany jest z branżą papierniczą, biurową, szkolną i zabawkarską co w skrócie określa się branżą PBS.
  Wśród nas są także osoby, którym nie jest obca branża zabawkarska.
  Od kilkunastu lat jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów PaperWorld we Frankfurcie, Spielwarenmesse w Norymbergi czy też American International Toy Fair w Nowym Jorku.
  W Polsce jesteśmy niemalże na wszystkich kontraktacjach organizowanych przez największe hurtownie. To właśnie tam mamy okazję spotkać się z naszymi czytelnikami.
  W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim rzetelnością.
  Cenimy wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje, targi, podczas których nie tylko bacznie obserwujemy zmiany rynkowe, ale także spotykamy wyjątkowych ludzi, których na bieżąco będziemy Wam przedstawiać.
  Nie boimy się krytyki. Naszą misją jest być dla Was i czynić rzeczywistość branżową jeszcze przyjemniejszą.
  Wyniki naszej pracy na bieżąco trafiają na naszą stronę www.scanner.com.pl. W swoich publikacjach szczególny nacisk jednak kładziemy na testy produktów, które trafiają w nasze ręce. Jeżeli w ocenie naszego Działu Testujacego coś jest warte zakupu, to możecie być pewni, że tak jest.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gazeta Osiedlowa HIP - Dobra Reklama »

  Wydanie internetowe Gazety HIP to nowe wcielenie osiedlowej gazetki informacyjnej, obecnej na rynku reklamowym Krakowa, Wieliczki, Skawiny od ponad 20-tu lat.
  e-hip.pl to przejście ze stron drukowanych do świata wirtualnego. Wydanie internetowe zawiera wszystkie bieżące ogłoszenia drobne zgłoszone przez naszych czytelników do wydań drukowanych.
  Wydanie internetowe zawiera również reklamy ramkowe (modułowe) publikowane w wydaniach drukowanych z linkami do stron www tych firm.
  Na bieżąco są tu również publikowane ważne informacje i numery telefonów. Łączny nakład wydań drukowanych to 64 tys. egz. mieięcznie kolportowane bezpośrednio do mieszkańców.
  Gazetka kolportowana jest w Krakowie na osiedlach: Kurdwanów, Piaski Nowe, Wola Duchacka Zachód, Ruczaj, Podwawelskie, Cegielniana, Prokocim, Bieżanów, Złocień, Rżąka, Kliny oraz w Swoszowicach, Skawinie, Wieliczce i Niepołomicach.
  Gaeta HiP to Dobra Reklama !

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niekonwencjonalnie o łupkach »

  Portal poświęcony tematyce gazu łupkowego, ropy naftowej, gazu ziemnego. Codzienne informacje, artykuły oraz wiadomości.Głównym naszym zamiarem jest popularyzowanie wiedzy oraz informacji dotyczących sektorów gazu ziemnego, ropy naftowej,a także, metanu z pokładów węgla. Chcieliyśmy stworzyć miejsce gdzie, będzie można zapoznać się z wiadmościami zarówno Polski jak i Świata dotyczących branży oil&gas, miejsce gdzie młodzi ludzie będą mieli możliwość do wyrażenia swojej opinii i spostrzeżeń dzieki redagowaniu i publikowaniu własnych analiz oraz artykułów.
  Współpraca z Kołami Naukowymi powinna dostarczyć Nam merytorycznych wiadomości oraz dać możliwość członkom kół publikacji swoich wyników badań naukowych czy ciekawych spostrzeżeń dotyczących branży naftowo-gazowniczej.
  Staramy się także, przedstawiać opinię ekspertów ze środowisk nauki i przemysłu, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tanich Części - Sabała »

  Sklep motoryzacyjny online - SABAŁA posiada profesjonalną platformę TecDoc dzięki której każdy dobierze części do swojego samochodu. Posiadamy w ofercie szeroką gamę produktów markowych w atrakcyjnych cenach.Znajdziesz u Nas miedzy innymi
  tuleje
  cewki
  amortyzatory
  świece żarowe
  sworznie wahacza
  świece zapłonowe
  przeguby
  chłodnice
  rozrządy kompletne do wszystkich samochodów
  akumulatory
  intercoolery
  przewody zapłonowe
  sprzęgła zestawy
  wentylatory
  Dołącz do grona zadowolonych klientów
  Zapraszamy

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kudelski Communications - Usługi dla Firm »

  W firmie Kudelski Communications stawiamy na załogę i partnerskie relacje z klientami. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na wykonywanej pracy. Oferujemy usługi dla firm z zakresu usług biurowych, transkrypcje i edycja nagrań, przepisywanie tekstów, oraz tłumaczenia. Naszą specjalnością są transkrypcje nagrań z rozpraw sądowych, sądów polubownych, arbitrażowych i cywilnych, oraz transkrypcje grup fokusowych i indywidualnych wywiadów pogłębionych.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie najlepiej kupić obligacje? - czasobligacji.pl »

  Osoby, które ciekawi opcja inwestycji w obligacje, skorzystać mogą z informacji publikowanych na stronach takich jak www.czasobligacji.pl. Na stronie tej przeczytamy dużo interesujących treści, koncentrujących się na temacie skutecznego inwestowania, poszerzymy horyzonty, nauczymy się, jak inwestować, żeby przyniosło to oczekiwane zyski oraz poznamy najważniejsze zagadnienia z zakresu obligacji.

  Obligacje to rewelacyjna możliwość zysku zarówno dla przedsiębiorstw, które poszukują środków na rozwój swojego biznesu, jak również dla prywatnych inwestorów, chcących ulokować swe pieniądze we właściwym miejscu. Inwestując w ten sposób, zyskać można od 6% do 11% w skali roku, przychód jest zatem dużo większy niż ten, jaki uzyskać możemy poprzez wpłacenie swoich pieniędzy na lokatę.

  Inwestowanie w obligacje korporacyjne jest w miarę proste. Zapoznając się z poradami dostępnymi na witrynie CzasObligacji.pl, zwiększamy swoją szansę na sukces, uważnie śledząc temat. Poradniki typu obligacje i instrumenty pochodne lub obligacje korporacyjne na rynku publicznym znacznie rozjaśnią nam każdą z najbardziej kluczowych spraw, zapoznając nas z tematyką.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje korporacyjne - jak inwestować »

  Jednym z serwisów, w którym posiadamy możliwość przejrzenia wysokiej jakości tekstów nawiązujących do obligacji jest witryna korporacyjny.net. Wchodząc na tę witrynę zobaczysz ważne wieści, jakie przeważnie są potrzebne do utrzymania w świecie obligacji.Wśród ciekawostek oraz podpowiedzi zobaczysz także wyjaśnienie wyjaśniające to, czym są obligacje korporacyjne, a co należy do innego typu papierów wartościowych.Najważniejsze definicje są bardzo szczegółowo sprawdzone, co sprawia, że nawet osoba mająca do czynienia z zagadnieniem po raz pierwszy, bez kłopotów zrozumie funkcjonowanie obligacji korporacyjnych.Informacje adresowane są też do wąskiego grona czytelników. Lecz prostota treści daje możliwość, by bez problemu odnaleźć się wyżej wymienionemu laikowi. Codziennie wzrasta zainteresowanie serwisem, co sprawia, że tworzone są aktualne teksty, jakie mają w treści ponadto zdanie eksperta do danej sytuacji, która miała miejsce albo dopiero pojawi się w branży. Korporacyjny.net to sprawdzone miejsce do nauki z dziedziny obligacji. Każdy internauta pragnący wartościowych informacji dostaje szansę przeczytania tego bez wychodzenia z domu.W przypadku, gdy szukasz miejsca w sieci, jakie ma dobrej klasy teksty z tematyki finansów, to obowiązkowo odwiedź portal korporacyjny.net

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Start Kariery - planowanie kariery zawodowej »

  Start Kariery to portal skierowany do osób młodych, które stoją na progu swojej kariery zawodowej. Porusza tematy związane z rozwojem osobistym, planowaniem kariery zawodowej, przedsiębiorczością oraz finansami osobistymi. Wzbogacony o wywiady z ciekawymi ludźmi oraz bazę pomysłów na biznes. Pomaga w wyborze kierunku studiów i zawodu.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-maszbud.pl on-line o maszynach budowlanych »

  Gazeta elektroniczna w której znajdziesz artykuły o maszynach budowlanych: wiadomości, nowości, wydarzenia, prezentacje. W e-maszbud.pl opisujemy różne maszyny budowlane, poruszamy tematykę finansową rynku maszyn budowlanych. Piszemy o serwisie maszyn, o osprzęcie do maszyn budowlanych oraz o wielu innych tematach związanych z rynkiem maszyn budowlanych.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Co to jest inflacja »

  Business.biz.pl to portal opisujący takie tematy jak: kredyty refinansowe, ekonomiczne prowadzenie firmy, karta kredytowa i debetowa, ekonomiczne zarządzanie oszczędnościami, jak dbać o finanse, czy warto założyć własny biznes, praca w biznesie przynosi wynagrodzenie, firmy biznesowe, prognozy dla Polski dotyczące bezrobocia, rola finansów w życiu, bezcenna wiedza ekonomiczna, podwyżka podatku vat, czym tak naprawdę zajmuje się ekonomia, dobra lokalizacja, mała firma, zatrudnij ekonomistę, bycie księgowym, przerzucalność podatkowa, decyzje pieniężne, kredyt dla ciebie, import towarów, czas założyć konto osobiste, makroekonomia, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, jak załatwić kredyt, obecny system podatkowy w polsce, kredyty już prawie tylko w złotówkach, własny biznes, podatki vat a promocje, kiedy uczyć dziecko oszczędzania, kredyt konsolidacyjny, kategorie kosztów, po co nam bycie oszczędnym, problemy na serwisach aukcyjnych, kontrola i kary, rodzaje bezrobocia, jak wybrać biuro rachunkowe, inwestowanie kapitału, czy warto decydować się na własny biznes, filmy o biznesie, nowy bank, firma przynosząca dochody, przyczyny i skutki inflacji, problemy z prowadzeniem własnego biznesu, internet opiniuje każdy biznes, nazwa i logo firmy, kontrola podatkowa, stawka preferencyjna 8%, sprawdź notowania giełdowe.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cenniczek.com - promocje, wyprzedaże, gazetki »

  Znajdziecie tu najciekawsze promocje, wyprzedaże oraz prawdziwe okazje ze sklepów w których najczęściej robicie zakupy.Szukamy dla was produktów w najatrakcyjniejszych cenach,udostępniamy aktualne gazetki,godziny otwarcia waszych ulubionych sklepów oraz pokazujemy jakie korzyści wynikają z prowadzenia polityki sprytnych zakupów.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis i naprawa projektorów i rzutników multimedialnych »

  Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis projektorów wszystkich producentów. Oferujemy bezpłatną diagnozę oraz konkurencyjne ceny napraw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół fachowców. Jesteśmy bezpośrednim importerem lamp do projektorów. Uszkodzony rzutnik multimedialny można do nas dostarczyć osobiście, przesłać dowolnym kurierem lub korzystając z formularza na naszej stronie zamówić transport. Zaufało nam wiele firm oraz prywatnych użytkowników.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lokalne firmy, produkty, usługi. Najlepsze atrakcje, imprezy, wydarzenia w okolicy »

  Dostarczamy informacji o usługach i ofercie handlowej firm lokalnych oraz o promocjach, wydarzeniach, imprezach, spotkaniach, ofertach specjalnych itp.Firmom dajemy narzędzia do aktywnego szerzenia informacji poza krąg osób będący ich klientami (panel informacji o wyprzedażach, promocjach, ogłoszenia o nowościach, spotkaniach, imprezach)Mieszkańcom umożliwiamy zamieszczanie BEZPŁATNIE ogłoszeń lokalnych o różnym charakterze np. oddam, sprzedam, szukam pracy, znaleziono (lokalny bazar internetowy i szybka bieżąca informacja)Chcemy zaoszczędzić Wasz czas i umożliwić sprawne, precyzyjne odnalezienie różnych rzeczy w jednym miejscu (poszukiwanych usług, propozycji na czas wolny, wyprzedaży, aktualnych ogłoszeń)Stawiamy na rzetelność informacji, jej precyzję i łatwość wyszukania oraz aktualność danych i ofertJesteśmy dla Państwa i jesteśmy otwarci na uwagi, sugestie, mające na celu poprawianie użyteczności i kolejne udoskonalenia, które niezmiennie, od początku naszej działalności, wdrażamy.Oferty usługowo-handlowej szukamy po słowach kluczowych, np. usługi budowlane, salon kosmetyczny, hydraulik.Z nami znajdziesz to, czego szukasz.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla niezależnych autorów Rozpisani.pl »

  Rozpisani.pl to portal gdzie piszący znajdą szeroką ofertę usług wydawniczych i potrzebne know-how, które pomogą im zaistnieć na rynku książki.
  Nasza oferta self-publishingu jest dla tych, którzy chcieliby wydać książkę na własną rękę. Dzięki Rozpisani.pl mogą skorzystać m.in. z profesjonalnej redakcji, korekty, druku, konwersji na ebooka czy promocji. Zyskują także dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. Amazon, Empik, Ravelo, Merlin, Gandalf. Kalkulator usług, który jest częścią serwisu, pozwala im w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki. Portal dostarcza także przydatnych informacji (np. jak pisać czy promować własną twórczość) oraz nowinek z rynku wydawniczego.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obczyzna.pl »

  Obczyzna.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy, na którym publikowane są oferty pracy za granicą. Współpracujemy z agencjami pracy, aby dostarczać naszym użytkownikom jak najlepsze oferty pracy. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i życzymy przyjemnych poszukiwań pracy z Obczyzna.pl!

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny-zysk.com - lokaty terminowe »

  Czy warto inwestować w lokaty terminowe? Z pewnością tak, co potwierdzają dane o sposobach oszczędzania Polaków. Większość z nas jeśli oszczędza to robi to za pomocą lokat bankowych. Jednak przez założeniem depozytu w banku, dobrze jest sprawdzić i porównać ze sobą oferty. Zajrzyj na nasz portal jeśli planujesz otworzyć lokatę. Dzięki naszym zestawieniom najlepszych lokat bankowych w Polsce porównasz oprocentowanie oraz sprawdzisz inne parametry lokat - takie jak termin zapadalności. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które nie są ekspertami od rynków finansowych, ale chciałby zacząć bezpiecznie inwestować swoje oszczędności.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bookto.pl porównywarka cen ebooków »

  Bookto.pl to wyszukiwarka e-booków oraz porównywarka cen ebooków i audiobooków dostępnych w Polsce. Wszystkie polskie ebooki w jednym miejscu. Bestsellery, nowości, darmowe ebooki, self-publishing, ebookowe promocje. U nas dowiesz się, gdzie najlepiej kupować e-booki. Zapowiemy Ci, które książki pojawią się w najbliższym czasie w wersji elektronicznej. Na naszym blogu podpowiemy Ci, co warto przeczytać i nie tylko. A niezależni Autorzy będą mieli wreszcie szansę na odkrycie. KORZYSTAJĄC Z BOOKTO.PL:Oszczędzasz czas i pieniądze - w jednym miejscu wyszukujesz, porównujesz i.... kupujesz gdzie chcesz!Nic Cię nie omija - wszystkie aktualne promocje w jednym miejscu z licznikiem odmierzającym czas do końca danej akcji… co do sekundy.Kupujesz, za ile chcesz - dzięki usłudze „BOOK TO” dowiesz się, kiedy Twoja upragniona książka znajdzie się w atrakcyjnej cenie.Wiesz więcej – podajemy ilość stron, cenę książki papierowejTestujesz-kupujesz – u nas będziesz mógł online przeczytać fragment demo prawie każdej książki bez konieczności ściągania pliku na dysk. Sprawdź, co kupujesz!I zawsze wiesz, co dobre – po prostu sprawdzaj „Rekomendacje Bookto”Sam tworzysz swoje promocje - u nas dostajesz kody rabatowe na zakupy w swoich ulubionych platformach i sam decydujesz, które książki chcesz kupić taniej.Dostajesz więcej – sprawdzaj nasze autorskie promocje BOOK BOX. To Ci się opłaci.To do dzieła!

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy i prasa

Serwisy i prasa - nowa strona:

Adres: