Podkategoria: Serwisy i prasa - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwisy i prasa Podkategoria: Serwisy i prasa

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Monitor Sądowy i Gospodarczy »

  Monitor Sądowy i Gospodarczy to ogólnopolski dziennik urzędowy wydawany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Każdy numer MSiG podzielony jest na dwie części. W pierwszej publikowane są ogłoszenia różnych podmiotów (spółek prawa handlowego, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, organów nadzoru) wymagane przez:

  * Kodeks spółek handlowych,
  * Kodeks postępowania cywilnego,
  * Prawo upadłościowe i naprawcze,
  * Prawo o postępowaniu układowym,
  * Prawo bankowe

  oraz inne aktualnie obowiązujące akty prawne.

  Druga część MSiG zawiera treść nowych wpisów do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Dla nowych podmiotów publikowane są kompletne "metryki" ze wszystkimi informacjami wymaganymi przy rejestracji (m.in. dane adresowe, skład organów nadzoru, struktura własnościowa, przedmiot działalności), a dla już istniejących - tylko te elementy, które uległy zmianie.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczpospolita – zamów ogłoszenie przez internet »

  Jeśli chcą Państwo zamówić ogłoszenie w Rzeczpospolitej zapraszamy do serwisun www.reklama-rzeczpospolita.pl Tu w łatwy sposób w kilka minut dokonają Państwo zamówienia dowolnie wybranej przez siebie formy reklamy.
  W naszej ofercie znajdą Państwo ogłoszenia drobne, modułowe, komunikaty, nekrologi.
  Serwis www.reklama-rzeczpospolita.pl umożliwia zamówienie ogłoszenia w trybie online 24h- 7 dni w tygodniu. Jeśli chcą Państwo zamówić ogłoszenie poprzez fax 71 343 59 28 lub 71 341 98 85 lub osobiście w naszym Biurze Ogłoszeń zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.
  Jeśli mają Państwo pytania dotyczące ogłoszeń lub reklamy w Rzeczpospolitej prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 785 55 23 lub 501 384 294.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Targi - Expovortal.com - Dziennik Targowy »

  Expovortal.com Dziennik Targowy - jedyny w Polsce i jeden z nielicznych w Europie stały, profesjonalnym portalem targowym. Od lat zapisuje historię polskich targów, kształtuje ich wizerunek, promuje przemysł targowy i tworzymy marketing targowy.

  Jest portalem organizatorów targów, przedsiębiorstw usług targowych, wystawców i zwiedzających. Jest to w Polsce ponad milionowa społeczność, dla której chce być biznesowym, marketingowym i intelektualnym przewodnikiem po targach w Polsce i Europie.

  Oferuje najlepszą wiedzę i doświadczenie w znajomości rynku targowego oraz w reklamie i promocji targowej. Targi to przecież komunikacja marketingowa, której ostatecznym celem jest sprzedaż.

  Nowy zespół Expovortalu jest pionierem marketingu targowego oraz promocji i reklamy targowej w Polsce. W świecie biznesu jest uznanym źródłem wiedzy i opinii o polskich targach i praktycznej informacji o polskiej ofercie targowej.

  Targi, niestety, nie są w Polsce tematem publicznej debaty, co jest zwyczajem krajów o potężnych gospodarkach. Szkoda, że tak ważny instrument ekonomii, gospodarki i życia publicznego nie znajduje należnego targom miejsca w polityce gospodarczej i w mediach.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.4bikes.pl »

  4bikes.pl - Twój sklep motocyklowy. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów motocyklowych od kasków po buty w najlepszych cenach na rynku. Wszystkie artykuły pochodzą od najbardziej renomowanych firm w motocyklowym świecie:Acerbis, Adrenaline,AGV, Akito, Akrapovic, Alpinestars, ARLEN NESS, Asterisk,AXO,Berik, Caberg, Daytona, Dunlop, EVS, Fly Racing, Forma, Fox, Givi, Grex, Halvarssons, Held, HJC, Ixon, Kappa, Leatt Brace, Macna, Marushin, MDS, Michelin, Mitas, MODEKA, Nitro, No Fear, Nolan, O\'NEAL, Oxford, Polisport, Puma, Scorpion, scott, SHAD, shark, Shinko, Shiro, SIDI,SPIDI, Spool, STR, Suomy, TCX, THOR, UFO PLAST, Wanda, XPD, i wiele innych. Posiadamy również duży wybór odzieży off-road i zabezpieczeń (alarmy, łańcuchy). Każdy produkt posiada gwarancję, większość akcesoriów ochronnych - międzynarodowy atest bezpieczeństwa. Nasz sklep to także miła i profesjonalna obłsuga. Artykuły dostarczane są w krótkim czasie od złożenia zamówienia wybraną przez klienta metodą (kurier, poczta). Kwestią wyboru jest też metoda płatności - wcześniejszy przelew na konto lub gotówką przy odbiorze. 4bikes.pl to zakupy bez ryzyka - każdy artykuł można zwrócić bez koniecznośco podania przyczyny (do 10 dni od otrzymania przesyłki).

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty Płatnicze 24 »

  Strona poświęcona najnowszym wiadomościom z rynku kart płatniczych. Znajdziesz na niej informacje o kartach debetowych, kredytowych, nowinkach technicznych oraz promocjach. Dzięki stronie zrozumiesz jak działa PayPass i PayWave oraz jak z głową używać karty kredytowej. Przeczytaj już dziś1

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma ogłoszeniowo-reklamowa »

  Portal prezentujący oferty sprzedaży, kupna, usług firm oraz osób prywatnych. Strona umożliwia bezpłatne zamieszczanie ofert, sortowanie, wyszukiwanie oraz dodawanie zdjęć i mapy z lokalizacją przedmiotu lub usługi.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Falowniki.pl wortal techniczny poświęcony napędom energoelektroniki . Znajdziesz tu opisy, dane techniczne, dane znamionowe falowników. Przemienniki częstotliwośc oferowane od wszystkich producentów. Znajdziesz tu wywiady, recenzje i aktualności od producentów falowników. Serwis opisuje falowniki następujących firm: * ABB
  * Actimax
  * Apator Control
  * Berges
  * Bonfiglioli
  * Control Techniques
  * Danfoss
  * Delta Electronics
  * Eaton Electric
  * Enel
  * Eurotherm Drives
  * Fuji Electric
  * GE Power Protection
  * Hitachi
  * Hyundai
  * IMO
  * Invertek Drives
  * KEB
  * Lenze
  * LG Industrial Systems
  * Long Shenq Electronic
  * Lovato
  * Lust
  * Mitsubishi
  * Moeller Electric
  * NAIS
  * Nord
  * OBRUSN
  * Omron
  * PDL Electronics
  * pDRIVE
  * Powtran
  * Rockwell Automation
  * Santerno
  * Schneider Electric
  * SEW Eurodrive
  * Shenzhen INVT Electric
  * SIEI
  * Siemens
  * Stöber
  * Teco (Taian)
  * Tek Drive
  * Toshiba
  * Toyo Denki
  * Twerd
  * Vacon
  * Watt Drive
  * Yaskawa
  Dodatkowo znajdziesz ty giełdę falowników

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych. »

  Strona firmowa effective design, agencji interaktywnej.Projektowanie stron internetowych. Najtańsze strony internetowe. Pomożemy zaistnieć twojej firmie w sieci. Projektowanie stron z pasją. Strony internetowe w najniższych cenach.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji Venture Capital »

  Podstawy inwestycji Venture Capital: model finansowy, streszczenie menadżerskie, due diligence, negocjacje, term-sheet, umowa inwestycyjna, monitoring, wyjście, fazy rozwoju i finansowania, zalety i wady, oczekiwania inwestorów…

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotówkowe »

  Serwis finansowy opisujący szczegółowo pożyczki gotówkowe i kredyty chwilówki. Zamieszczone zostały również oferty produktów bankowych. Klienci maja możliwość porównania i wybrania najlepsze propozycji.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski Informator Żeglarski »

  nformator Żeglarski to baza informacji o rynku żeglarskim w Polsce. Twój żeglarski Niezbędnik. Zebraliśmy najlepsze firmy oferujące swe usługi w zakresie czarterów, serwisów, sprzedaży itp. U nas nie zabładzisz...

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki i ebooki: księgarnia elektroniczna »

  Księgarnia elektronicznych wydań książek i gazet. Pobierz książki w formacie PDF lub MP3 (ebooki i audiobooki). Szeroki wybór tytułów i wydawców. Uzupełnij już dziś swoją bibliotekę! Szukasz lektury lub chcesz prenumeratę czasopism, gazet lub wydawnictw fachowych? Szukasz bajek lub hitów ostatniego roku. Odwiedź naszą stronę!

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów gotówkowych 1sekunda.com.pl »

  1sekunda.pl to ranking kredytów gotówkowych, zawierający najbardziej korzystne oferty pożyczek gotówkowych z polskiego rynku finansowego.

  Ranking powstał w oparciu o podstawowe wskaźniki, którymi kierują się pożyczkobiorcy przy braniu kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Fundamentalne parametry oceniane przy ustalaniu kolejności to: realna stopa oprocentowania pożyczki, przejrzystość i konkurencyjność oferty.

  Ranking umożliwia użytkownikom szybki kontakt z pracownikami wybranego banku, którzy przedstawią mu odpowiednią jego oczekiwaniom ofertę.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kart kredytowych 2sekunda.com.pl »

  2sekunda.com.pl to ranking kart kredytowych, który zawiera najkorzystniejsze oferty kart kredytowych oferowanych przez polskie banki.

  Ranking powstał w oparciu o podstawowe wskaźniki, którymi kierują się klienci przy braniu karty płatniczej (kredytowej). Podstawowe parametry oceniane przy ustalaniu kolejności to: limit dostępny na karcie, opłaty za używanie karty kredytowej i bezpieczeństwo oferty.

  Ranking umożliwia użytkownikom szybki kontakt z pracownikami wybranego banku, którzy przedstawią mu odpowiednią jego oczekiwaniom ofertę.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Groundflight.pl - Profesjonalnie o lataniu - Najnowsze wiadomości »

  Portal groundflight.pl jest serwisem informacyjnym poświęcony branży lotniczej.
  Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania i z doświadczeniem w lotnictwie.
  Przekazujemy Państwu zawsze najnowsze i najciekawsze wiadomości z polskich, ale także i międzynarodowych lotnisk, linii lotniczych oraz firm zajmujących się obsługą naziemną.
  Przekazujemy Państwu również informacje o biurach podróży, najciekawszych ofertach Tour Operatorów jak również o promocjach w ofertach biletowych linii lotniczych.
  Objęliśmy patronat nad stroną www.PrawaPasazera.pl gdzie mogą Państwo zweryfikować, czy podczas Waszej podróży zapewniono Wam przysługującą prawem pomoc.
  Szczególnie dotyczy to sytuacji takich jak odwołany lot, opóźnienie samolotu czy też odmowę wejścia na pokład.
  Pomożemy Państwu dotrzeć na lotnisko, znaleźć odpowiedni parking czy też zarezerwować hotel.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbijarka.pl - Płać mniej, zbijaj cenę! »

  zbijarka.pl to nowowczesny serwis umożliwiający kupowanie usług i towarów z możliwością zbierania najbardziej korzystnych ofert. Masz pieniądze? To Ty decydujesz u kogo je wydasz! Nie trać czasu na szukanie, niech sprzedawcy i dostawcy zgłoszą się do Ciebie!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komercyjne »

  Chcesz kupić nieruchomość? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem, czy sprzedaż, w tym serwisie znajdziesz dziesiątki najbardziej interesujących propozycji z całego kraju. Już na początku wybierzesz odpowiednią zakładkę i określisz parametry nieruchomości. Po chwili będziesz cieszył się przeglądaniem wyłącznie interesujących ofert. Wśród propozycji hotele, magazyny, biura oraz wiele innych obiektów.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • NIMES Consulting: idealnym partnerem na rynki zagraniczne »

  NIMES Consulting jest młodą i dynamiczną spółką konsultingową z siedzibą w Warszawie i Krakowie. Nasza oferta konsultingowa jest ukierunkowana na udzielanie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwom zainteresowanym procesem internacjonalizacji, zarówno na rynkach europejskich jak i pozaunijnych.Usługi internacjonalizacji stanowią podstawę działalności firmy NIMES Consulting. Dzięki współpracy z rozwiniętą siecią profesjonalistów jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dodatkowe usługi, wykraczające poza doradztwo marketingowe.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olkuska Tablica Ogłoszeń »

  www.olkusz.org to tablica ogłoszeń dla ludzi z Olkusza i okolic. Możesz u nas umieścić darmowe ogłoszenia we wszystkich popularnych kategoriach. Nie trzeba się logować by umieścić ogłoszenie w serwisie. Możliwość dodania do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia.
  Tylko na www.olkusz.org szybko kupisz i sprzedasz wszystko co tylko zapragniesz.
  www.olkusz.org to Twoja nowa ulubiona strona internetowa !!!!

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy i prasa

Serwisy i prasa - nowa strona:

Adres: