Szczęsny Ł. Kancelaria notarialna notariusz wroclaw - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szczęsny Ł. Kancelaria notarialna notariusz wroclaw

Kancelaria Notarialna Łukasz Szczęsny to lider w dziedzinie świadczenia usług notarialnych na terenie Wrocławia. Niemniej jednak swoją propozycję kieruje również do potencjalnych klientów spoza miasta. W obliczu tak wysokich standardów powinno się bowiem czasem przejechać kilka lub kilkadziesiąt kilometrów. Najważniejszy nacisk kładzie się tutaj na maksymalne bezpieczeństwo obrotu prawnego. Wiadomo, iż tego rodzaju usługi wymagają stosownego nastawienia. Dlatego też pracownicy naszej kancelarii są do Państwa dyspozycji zarówno w siedzibie firmy, jak i nad drodze telefonicznej, mailowej, a nawet sms-owej. Tak innowacyjna propozycja znamionuje o tym, iż kancelaria dopasowuje się do obowiązujących wymogów rynku. Wysokie standardy obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Więcej informacji można wypatrzyć na stronie internetowej:

Szczegóły strony www.notariusz-szczesny.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-szczesny.pl:

Szczęsny Ł. Kancelaria notarialna notariusz wroclaw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Kraków - ALL-BART Consulting »

  Zajmuje się świadczeniem usług prawnych związanych z opracowywaniem projektów dokumentów (umów, porozumień gospodarczych), ochroną praw autorskich, ochroną dóbr osobistych w Internecie, tworzeniem dokumentacji przetwarzania danych osobowych, przeprowadzaniem audytów przetwarzania danych osobowych. Świadczymy usługi zarówno w języku polskim jak i angielskim prawniczym. Przygotowujemy projekty regulaminów, raportów i analiz dotyczących przedstawionych problemów prawnych, opiniujemy umowy wdrożeniowe, licencyjne.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Idcon ochrona danych osobowych »

  Nasza oferta to kompleksowa ochrona danych osobowych. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Ustawę o ochronie danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych. Przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie obowiązków administratora bezpieczeństwa informacji lub wsparcie dla osoby wykonującej obowiązki ABI w organizacji. Zidentyfikujemy dane osobowe, połączymy je w zbiory i pomożemy przy rejestracji. Dzięki naszej pomocy przetwarzanie danych osobowych w Twojej organizacji odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Pożyczka hipoteczna jest wygodnym źródłem finansowania większych zakupów lub inwestycji przewyższających wartością typowy kredyt konsumencki. Na naszej stronie dowiesz się jakie banki oferują te pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości i na jaki procent Ci jej udzielą. Zestawiono też koszty zawierające opłaty i prowizje bankowe tak aby potencjalny klient wybrał najkorzystniejszą ofertę pożyczki hipotecznej. Pamiętaj ze pożyczka hipoteczna nie jest zagrożeniem przejęcia Twojej nieruchomości - nie w bankach które opisujemy i porównujemy, zapraszamy.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór Budowlany Warszawa »

  Kierownik budowy i inspektor nadzoru budowlanego. Nadzór na budowach domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów przemysłowych, obiektów magazynowych i innych. Prowadzenie odbiorów developerskich mieszkań i domów. Doradztwo techniczne na budowach. Ocena stanu technicznego i inwentaryzacja budynków. Prowadzenie nadzoru i wykonywanie odbiorów na terenie Warszawy i aglomeracji Warszawskiej. Rafał Mikołajczyk

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną firmą oferującą usługi prawne na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową oraz profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów. Prowadzimy sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Poznań »

  Telefoniczne porady prawne jakie umożliwia nasza firma to skuteczny sposób na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo nieruchomości czy też prawo pracy. Doradcy prawni udzielający porad prawnych to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancje, że twoje sprawy zostaną załatwione szybko i rzetelnie. Zapraszamy do korzystania z porad prawnych naszego biura.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Gotówkowe dla Polaków w Anglia/UK »

  Oferta dla Polaków pracujących w Anglii/UK poszukujących pożyczki lub kredytu gotówkowego w złotówkach w Polsce! Kredyt Gotówkowy na dowolny cel w renomowanym Banku: - kredyt na samochód, - kredyty na wykończenie domu lub mieszkania, - kredyt na pierwszą własną wpłatę na kredyt hipoteczny, - kredyt na spłatę innych kredytów, - a może kredyt na wymarzone wakacje, - gotówka na dowolny cel. Możliwe ubezpieczenie kredytobiorcy od zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę kredytu. Zapraszamy

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASVALIA Agencja Detektywistyczna »

  Biuro detektywistyczne z siedzibą w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą usług detektywistycznych (zdrady, poszukiwania, ustalenia majątkowe, badanie wariografem, badanie wykrywaczem kłamstw, śledztwa) oraz inne usługi.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyzacja testów outsourcing »

  ProfiZone oferuje outsourcing w szerokim zakresie usług. Firma ze Szczecina prowadzi doradztwo w sprawie takich usług jak testowanie hurtowni danych oraz usługi testowania dla firm a także automatyzacja testów. Oferujemy rozwiązania i doradztwo. ProfiZone rozpoczęło działalność w 2014 roku w Irlandii. Od tego momentu firma rozwinęła się wdrażając nowe produkty, ulepszone procesy oraz doradztwo i usługi w obszarze oprogramowania. Świadczymy outsourcing: testowanie hurtowni danych, testowanie Business Intelligence oraz automatyzacja testów. Oferujemy zautomatyzowane testowanie hurtowni danych i integracji danych a także testowanie interfejsu użytkownika aplikacji analityki biznesowej. Ciągle ulepszamy nasze produkty oraz istniejące rozwiązania, procesy i metody działania. Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych oraz rozwiązania ETL na podstawie wymagań klienta. Oferujemy usługi testowania dla firm oraz testowanie w chmurze czyli rozwiązanie z zakresu Cloud Computing. Firma ProfiZone zaprasza na swoją stronę internetową na której przeczytasz informacje o nas, naszych produktach, sprawdzisz usługi, poznasz nasz zespół i zapoznasz się z portfolio. Zapraszamy również na nasz blog. ProfiZone zapewnia usługi testowania dla firm związane z doradztwem. Dzięki nam poprawisz jakość swoich rozwiązań, poprawisz wydajność pracy i wyników, osiągniesz sprawność w swoich działaniach. Oferujemy rozwiązania oparte na synergii zespołu projektowego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Schody, balustrady dla domu i firmy »

  Schody balustrady dla domu i firmy.
  Oferujemy różnego rodzaju schody drewniane samonośne, obicia schodów betonowych, schody półkowe, zabiegowe, kręcone, dywanowe. Balustrady szklane, metalowe, podświetlane. Działamy na terenie całego kraju. Pomiar gratis.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »