Szkolenia dla spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia dla spółdzielni

Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
- podatek vat w spółdzielni
- wkłady w spółdzielni
- udziały w spółdzielni mieszkaniowej
- wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
- rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
- prawo spółdzielcze

Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
- pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
- analizy finansowe do wfośigw
- tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
- pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
- pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

Szczegóły strony www.kcrp.pl:

Podlinkuj stronę www.kcrp.pl:

Szkolenia dla spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BMTC Poland »

  BM TRADA Certification jest jedną z wiodących jednostek certyfikujących, akredytowaną przez UKAS z ponad 30- letnim doświadczeniem w usługach certyfikacyjnych.
  BM TRADA założona w 1974r posiada biura przedstawicielskie w ponad 25 krajach.
  Od początku 2010 roku oferuje usługi również na terenie Polski, świadczone przez BMTC Poland Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu.
  Realizujemy usługi certyfikacji następujących systemów zarządzania:
  -Jakością na zgodność z ISO 9001
  -Środowiskiem na zgodność z ISO 14001
  -Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na zgodność z OHSAS 18001
  -Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z ISO 27001
  -Bezpieczeństwem Żywności na zgodność z ISO 22000
  Powyższe certyfikacje realizowane są w systemie akredytacji UKAS.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informatyzacja księgowości, magazynu, sprzedaży. »

  Usługi w zakresie wdrożenia systemów zarządzania (finansowo-księgowe, magazyny, sprzedaż, kadry i płace, CRM). Serwis i szkolenia. Zintegrowane systemy finansowo-księgowe, sprzedażowe, CRM, kadry i płace, wdrażanie systemów i serwis.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Wrocław »

  Opis usług związanych z praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin. Technologia, chemia, sprzęt.nJak się powinno a jak nie należy czyścić dywanów- na tej stronie znajdą Państwo wszelkie informacje.
  Jeśli mają Państwo domowe sposoby na czyszczenie dywanów prosimy o przesłanie.
  Witryna została zbudowana po to, by służyć wymianie takich informacji.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe Excel, VBA, SQL, Oracle »

  Od 2005 roku, oferujemy naszym klientom profesjonalne szkolenia komputerowe. Nasza wiodąca tematyka to szkolenia Excel, szkolenia Visual Basic for Applications VBA, kursy Oracle zarówno SQL jak i PL/SQL i administracja bazą danych. Oprócz tego proponujemy również szkolenia z zarządzania projektami, na podstawie programu Microsoft Project, a także systemy zarządzania treścią CMS na przykładzie Joomla.nnZ naszych usług korzystały największe firmy w Polsce. Mamy wielu zadowolonych, stałych Klientów, którzy poświadczyli nasze doświadczenie i zaangażowanie pisemnymi referencjami.nnOferowane przez nas szkolenia otwarte organizowane są w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Kielce, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Bydgoszcz. Oczywiście możemy też przeprowadzić szkolenie zamknięte dla Państwa w dowolnym miejscu Polski. nnKorzystamy z usług sympatycznych wykładowców z wysoką kulturą osobistą i bogatym doświadczeniem, poświadczonym pisemnymi referencjami oraz certyfikatami. Dlatego też nie stanowią dla nas szkolenia na dowolnym poziomie zaawansowania.nnNasi trenerzy są bardzo mobilni, mogą przyjechać do Państwa do firmy i przeprowadzić szkolenie indywidualne lub konsultacje. W takim wypadku zarówno termin szkolenia jak i zestaw zagadnień - program kursu mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb.nnCały czas poszerzamy swoją ofertę, obecnie poszerzyliśmy ją o szkolenia autorskie z dziedziny VBA a także szkolenie zamknięte Adobe Photoshop i Illustrator.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Zorganizuj naradę którą twoi współpracownicy zapamiętają długo. Wiele hoteli konferencyjnych ma w swojej ofercie dyskotekę. Jeśli chciałbyś zaaranżować konferencję na wysokim poziomie oraz zależy ci na kompleksowej obsłudze niezwłocznie poznaj naszą domenę. Zapraszamy do dodania reklamy swego hotelu do naszej witryny.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uwodzenie mężczyzn »

  Uwodzenie mężczyzn od A do Z w ofercie firmy Womans Attitude – przed nami mężczyźni nie maja żadnych tajemnic. Chcesz poznać ich sekrety, pragnienia i sposób myślenia. Zdobywaj wiedze i wykorzystuje w sposób jaki będziesz tego chciała. Firma Womans Attitude oferuje możliwość pozyskania sprawdzonej wiedzy na najwyższym poziomie.

  Firma Womans Attitude zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem kursów z tematyki uwodzenia dla kobiet. Prowadzi warsztaty dla grup kilku osobowych oraz treningi indywidualne. Bogate doświadczenie oraz właściwe podejście do klientów gwarantują zadowolenie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry szkoleniowe i symulacje biznesowe »

  Symulacje biznesowe doskonale sprawdzają jako narzędzie kształcenia menedżerów wyższego szczebla (strategicznych). W sytuacjach, w których tradycyjne formy rozwoju (studia podyplomowe, szkolenia) nie do końca spełniają swoją rolę lub po prostu wyczerpały swój potencjał edukacyjny rozwiązaniem może okazać przeprowadzenie symulacji biznesowej. Profesjonalna symulacja biznesowa, najlepiej prowadzona przez jej autora będącego również doświadczonym menedżerem i trenerem, może przynieść uczestnikom i firmie zlecającej wiele bardzo korzyści.

  Gry szkoleniowe są formą zbliżoną do tradycyjnych szkoleń, z tą różnicą, że koncentrują się na rozwoju umiejętności uczestników, ewentualnie pracy nad podstawami. Główną metodą prowadzenia zajęć są (jak wskazuje sama nazwa): – gry oparte o fabułę (jedna lub więcej), – zadania zespołowe lub indywidualne. Aspekt przekazywania tradycyjnie rozumianej wiedzy jest w grach szkoleniowych ograniczony do tzw. podsumowań lub całkowicie pominięty. W grach szkoleniowych nie używa się w procesie dydaktycznym (w przeciwieństwie do szkoleń) takich metod jak: – wykład, prezentacja, dyskusja, scenki. Gry szkoleniowe mogą być prowadzone w sali szkoleniowej (indoor) bądź w plenerze (outdoor).

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe »

  Bezpłatna wyszukiwarka, w której znajdziesz sale szkoleniowe w Warszawie i w całej Polsce. Są tu obiekty i sale konferencyjne od mieszczących kilkadziesiąt osób na małe szkolenie po centra konferencyjne na duże kongresy.

  Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Dzięki szczegółowym parametrom znajdziesz tu sale szkoleniowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb a także atrakcje na wieczór i niezbędnych usługodawców.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Dla swoich klientów prowadzimy księgi rachunkowe, różnego typu ewidencje (trwałych środków, wartości prawnych i niematerialnych czy wyposażenia). Sporządzamy także wszelkie przelewy, finansowe sprawozdania, statystyczne sprawozdania. Możemy również wykonać deklaracje podatkowe. W zakresie kadrowo-płacowym zajmujemy się tworzeniem deklaracji, raportów, miesięcznych list wynagrodzeń i ich przesyłaniem do ZUS-u. Umożliwiamy wysłanie ZUS-owskich deklaracji online przy pomocy podpisu kwalifikowanego. Kolejnym obszarem naszych działań jest sporządzanie umów pracowniczych - o pracę, dzieło, zlecenie. Przygotujemy dla państwa roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników oraz poprowadzimy ich osobiste akta. Organizujemy także szkolenia BHP dla firm. Księgowość Raś i Raś oferuje oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia. Osobom prywatnym proponujemy pomoc w wypełnianiu wniosków o zrot VAT za wydatki poniesione w remontach budownictwa mieszkalnego. Jeśli twoja firma zatrudnia osoby niepełnosprawne pomożemy ci napisać sprawozdania do PFRON oraz stworzymy wniosek o dofinansowanie czy zwrot zapłaconych składek.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elmar - szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego. »

  Nasza firma już od wielu lat organizuje szkolenia z obsługi klienta niepełnosprawnego. Zauważamy, że z każdym rokiem zapotrzebowanie na takie szkolenia jest coraz większe. Rosnąca świadomość firm, presja społeczeństwa, a także odwaga osób niepełnosprawnych, nie obawiających się mówić o swoich problemach. Efektem tego są coraz częściej organizowane szkolenia savoir vivre w stosunku do klienta niepełnosprawnego. Kto jest ich zamawiającym? Oczywiście firmy, instytucje i szkoły. W skrócie – każde przedsiębiorstwo, które posiada punkt obsługi klienta, powinno zainwestować w takie szkolenie. Nie jest ono skomplikowane i kosztowne, w zamian za to udziela ważnych informacji, przydatnych podczas każdego kontaktu z osobą niepełnosprawną ruchowo. Czy takie szkolenia są konieczne? Z punktu widzenia rozwoju firmy i zdobywania nowych klientów, jak najbardziej. Pracownik, który wie jak obsługiwać taką osobę, będzie na wagę złota i stanie się znakomitą wizytówką firmy. Klient obsługiwany przez niego, otrzyma wszystko czego oczekiwał, podane w sposób profesjonalny i z szacunkiem do swojej osoby.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »