Szkolenia dla spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia dla spółdzielni

Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
- podatek vat w spółdzielni
- wkłady w spółdzielni
- udziały w spółdzielni mieszkaniowej
- wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
- rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
- prawo spółdzielcze

Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
- pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
- analizy finansowe do wfośigw
- tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
- pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
- pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

Szczegóły strony www.kcrp.pl:

Podlinkuj stronę www.kcrp.pl:

Szkolenia dla spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i szkolenia. Inwestowanie na giełdzie »

  Inwestowanie na giełdzie. Kursy i szkolenia na temat inwestowania. Będziesz wiedział jak zarabiać na giełdzie. Gwarantuję Ci, że możesz stać się finansowo niezależnym. Zacznij inwestować!
  Im szybciej zaczniesz, tym efekt będzie szybszy i lepszy.
  Zostań inwestorem giełdowym.
  -Naucz się czytać to co mówi giełda
  -Chciej tego co chce giełda
  -Stwórz skuteczną strategię inwestycyjną
  -Kontroluj ryzyko i emocje

  Niewielki kapitał i trochę czasu - tyle potrzebujesz na początek...

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka »

  Jesteśmy firmą działającą od 2006 roku w branży szeroko pojętego bezpieczeństwa. Firma założona została przez przez specjalistę ds.bezpieczeństwa zatrudnionego w Zakładach Azotowych w Puławach, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

  Obecnie firma zatrudnia lub współpracuje z wieloma profesjonalistami, dysponującymi rozległą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa z całej Polski na co dzień pracujących w dużych zakładach przemysłu chemicznego, zakładowych i państwowych strażach pożarnych, biurach projektowych, uczelniach technicznych. Stale poszerzamy swój zakres usług i teren działania.

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem procesowym, bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową.

  Działania firmy RiskCon - Inżynierskie Biuro Analizy Zagrożeń i Oceny Ryzyka, ukierunkowane są na zapobieganie stratom związanym z niebezpiecznymi zdarzeniami w zakładach przemysłowych i innych obiektach produkcyjnych i usługowych. Służymy pomocą osobom prowadzącym procesy przemysłowe w spełnieniu wymogów prawnych związanych z opracowywaniem dokumentacji i analiz. Specjalizujemy się w Ocenie Ryzyka Wybuchu, opracowywaniu Dokumentów Zabezpieczenia przed Wybuchem, wyznaczaniu stref zagrożonych wybuchem. Opracowujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingoplanet - Szkoła języków obcych - Nauka angielskiego i niemieckiego, materiały edukacyjne. »

  Szkoła języków obcych oferuje zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy m.in. szkolenia dla dzieci od 2 do 10 r.ż. w małych grupach, zajęcia indywidualne (korepetycje), naukę języka w przedszkolach, spotkania konwersacyjne dla dorosłych i wyjazdy zagraniczne z lingwistami. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem. W ofercie firmy znajdują się również materiały edukacyjne do nauki języka. Dla stałych klientów oferujemy liczne promocje.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Marketingowe, Interpersonalne, Sprzedażowe »

  Firma Advance to prężnie rozwijający się zespół specjalistów z dziedziny szkoleń. Dzięki naszej wiedzy nauczysz się zarządzać czasem, zrozumiesz jak być asertywnym i staniesz się mistrzem autoprezentacji. Nasze szkolenia organizowane są w całej polsce. Możliwe są także zamknięte szkolenia w firmach. Pamiętaj, że umiejętności interpersonalne są podstawą udanych kontaktów biznesowych. Z nami nauczysz się rozmawiać, duskutować i negocjować. Sprawdź ofertę już dziś.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z kawą »

  Sklep internetowy producenta kawy Piccolo Caffe - Remex Caffe Service. Specjalnie dla Państwa w naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości kawa ziarnista, jak również profesjonalny sprzęt baristyczny. Asortyment wzbogaciliśmy najlepszymi herbatami i czekoladami. Świadczymy usługi cateringowe.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych - MdM »

  Storna zawiera tematykę związaną z kredytami hipotecznymi w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Limity, przepisy, wymagania dostępne w skróconej i przejrzystej wersji. Każda osoba wybierająca opcję kredytu mieszkaniowego z dofinansowaniem MdM powinna się zapoznać z treściami dostępnymi na stronie. Poprzez serwis jest możliwość skorzystania z darmowej pomocy fachowego doradcy MdM lub zapisania się na darmowe szkolenie z zakresu dofinansowania programu Mieszkanie dla Młodych, na którym można dowiedzieć się niezbędnych aspektów związanych z kredytem mieszkaniowym również bez MdM. Sprawdź czy spełniasz warunki aby skorzystać z dopłaty do kredytu.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia iso 9001 »

  Centrum.jakosci.pl jest portalem internetowym, który dostarcza kompleksowej wiedzy w zakresie systemów jakości ISO. Internauci poruszając się po stronie będą mogli dowiedzieć się o aktualnościach związanych między innymi z nowymi regulacjami, czy też szkoleniami prowadzonymi w poszczególnych miastach. Dzięki darmowym ebookom osoby pracujące i zawodowo zajmujące się systemami jakości ISO mogą poszerzyć też swoją wiedzę.

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak wygrać na zakładach bukmacherskich? »

  By zarobić pieniądze na zakładach bukmacherskich musimy grać inaczej niż inni. Skoro 95% osób nie zarabia to nie ma innego wyjścia! By tak się stało, musimy grać wartościowe typy bukmacherskie, czyli takie gdzie wynik mnożenia oferowanego kursu na mecz przez prawdopodobieństwo trafienia jest większe niż 1. Takie typy bukmacherskie to tak zwane Value Bet (wartościowy typ bukmacherski). Nie oznacza to jednak, że każde takie typowanie zakończy się sukcesem, ale oznacza, że grając takie typy zarobimy pieniądze na przestrzeni długiego okresu czasu. Oczywiście przydatne będzie wyznaczenie systemu bukmacherskiego, który prócz proponowanych typów przedstawi nam jak dobierać stawki do poszczególnych zakładów. Badania wykazały, że ten kto chce zarobić pieniądze na typach bukmacherskich musi działać niczym dobrze naoliwiona maszyna - typy bukmacherskie wyznaczać mechanicznie, a nie zastanawiać się i oceniać subiektywnie poszczególne mecze. Wpływ naszej subiektywnej oceny meczu na wynik finansowy osiągany w zakładach jest nieodzowny. Ten kto nie potrafi wyłączyć ze swojej gry emocji oraz sympatii (czy jej braku) względem danej drużyny może pożegnać się z szansami na zarobek w zakładach. To skomplikowana sprawa by odpowiedzieć jasno na pytanie jak powinien wyglądać dochodowy system bukmacherskich. Gdy chcemy poznać sekret graczy, którzy na zakładach bukmacherskich dorobili się fortuny możemy przeczytać poradnik zamieszczony na stronie o najlepszych typach bukmacherskich w sieci!

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowców szkolenie - Szkolenia Inelo »

  Jeżeli działacie Państwo w branży transportowej, na pewno powinniście być zainteresowani szkoleniami w zakresie ewidencji czasu pracy kierowców. Jeżeli zatem chodzi o rozliczenie i ewidencję czasu pracy kierowców, szkolenia z obsługi tachografu, etc., jak najbardziej warto zapisać się na jedno z naszych szkoleń. Na stronie internetowej są informacje o naszej działalności, a także terminy najbliższych szkoleń.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Portal powstał w związku z myślą o menedżerach, osobach będących profesjonalistami i pasjonatami Human Resources czy tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Proponujemy Ci miejsce pozwalające na zapoznanie się z trendami. Dzięki nam zapoznasz się też z najnowszymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy HR. Wszystko o czym powiedzieliśmy jest przedstawiane w formie, którą można określić jako ciekawa, przystępna i użyteczna.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »