Szkolenia dla spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia dla spółdzielni

Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
- podatek vat w spółdzielni
- wkłady w spółdzielni
- udziały w spółdzielni mieszkaniowej
- wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
- rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
- prawo spółdzielcze

Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
- pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
- analizy finansowe do wfośigw
- tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
- pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
- pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

Szczegóły strony www.kcrp.pl:

Podlinkuj stronę www.kcrp.pl:

Szkolenia dla spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy Warszawa »

  Nauka jazdy w Warszawie Ośrodek Szkolenia Q-Mobil. To jakość z najwyższej półki. Prowadzimy kursy na prawo jazdy i doszkalanie w Warszawie, ofertę swą kierujemy nie tylko do tych, którzy posiadają umiejętności manualne pozwalające na szybkie opanowanie techniki kierowania samochodem, ale też do tych, którym wydaj się, że nigdy się tego nie nauczą, że przerasta to ich możliwości. Z doświadczeń naszej Szkoły Jazdy Warszawa, wynika, iż naprawdę tylko nieliczna grupa ludzi, można wręcz policzyć na palcach, ma brak predyspozycji do kierowania pojazdem. W większości jest to tylko potrzeba wyjeżdżenia odpowiedniej liczby godzin zajęć praktycznych. Zatrudniani przez naszą autoszkołę instruktorzy nauki jazdy, w sposób spokojny i bezstresowy wprowadzą każdego uczestnika kursu, w świat motoryzacji. Jazdy prowadzimy na samochodach, na których obecnie odbywają się egzaminy na prawo jazdy w Warszawie na ul. Radarowa, Odlewnicza, cz ul. Powstańców Śląskich. Najlepsza Nauka jazdy Warszawa.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt ekologiczny »

  Audyt ekologiczny to przegląd przedsiębiorstwa pod kątem prowadzonej w firmie gospodarki odpadami. Na stronie informacje o usłudze, audytorach, harmonogram audytu, artykuły prasowe. Audyt ekologiczny przeprowadzany jest w siedzibie firmy i porusza następujące zagadnienia: logistyka odzysku, biznes społecznie odpowiedzialny CSR, zielone biuro, EMAS. Dowiedz się jak uzyskać dodatkowe korzyści prowadząc prawidłową gospodarkę odpadami.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA »

  Firma zajmuje się walidacją procesów technologicznych, kwalfikacją urządzeń, ocenami higienicznymi instalacji, szkoleniami. Działalność firmy skupia się na obsłudze przedsiębiorstw branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Oprócz szkoleń jakościowych, firma prowadzi specjalistyczne szkolenia techniczne i technologiczne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Poznań »

  W naszej ofercie znajduje się kameralna sala szkoleniowa na wynajem mogąca pomieścić do 12 osób. Jest to idealne miejsce na organizację małych szkoleń, prezentacji, warsztatów czy kursów. Sala konferencyjna, Poznań, oraz cała otoczka sprawią, że goście skupią się na najważniejszym. Organizacja takiego spotkania nie powinna przynieść Ci zbyt wielkiego problemu. W końcu wiele miejsc, które dysponują salami konferencyjnymi do wynajęcia są także gotowi do obsługi przybyłych gości w postaci cateringu czy też innej formy poczęstunku. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną galerią zdjęć sali.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców - champion-osk.pl »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Champion. Nauka prawa jazdy kategora B oraz A Piotr Strygun Tel. 510- 246 708. Cechuje nas cierpliwość, sumienność i wyrozumiałość, a indyidualne podejście do każdej osoby gwarantuje miłą atmosferę szkolenia.
  Za główny cel stawiamy sobie przygotowanie kursanta nie tylko do zadań egzaminacyjnych na prawo jazdy, ale dosprawnego i samodzielnego poruszania się pojazdem w ruchu drogowym.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Development Center »

  Wraz z rozwojem gospodarki wolnorynkowej, stanowisk pracy i aktywności ludzi nastąpił gwałtowny rozwój szeregu dziedzin wspomagających rekrutację pracowników na przeróżne stanowiska pracy i rozwój metod i dyscyplin badawczych. Badania obejmują dzisiaj niemal wszystko, co jest związane z kondycją człowieka w otoczeniu gospodarczym: od preferencji i możliwości szeregowego pracownika po dyspozycje menedżera. Efektywność tego ostatniego wiąże się ze stylem przywództwa, które również można zbadać i określić, choćby metodą ILM72 firmy 4 business & people. Narzędzie określa zasady skutecznego przywództwa oraz jego styl. Pomaga znaleźć optymalną drogę przywództwa do osiągnięcia najlepszych efektów.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w zajmuje się organizacją kursów i szkoleń na operatorów koparkoładowarek i innych maszyn drogowych.

  Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i terminowość organizowanych kursów. Zaplecze sprzętowe to nie wszystko – posiadamy również własne sale wykładowe – wyposażone w odpowiedni sprzęt.

  Posiadamy wpis do Rejestru instytucji szkoleniowych wydanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

  Prowadzimy działalnosć szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTRA Biznes »

  Specjalistyczny dział ośrodka pomocy i edukacji psychologicznej INTRA świadczy profesjonalne usługi dla środowiska biznesowego. Prowadzimy skuteczne szkolenia menadżerskie oparte na rzetelnej wiedzy doświadczonych trenerów. Warsztaty i treningi obejmują takie zagadnienia jak automotywacja, budowanie zespołu czy techniki radzenia sobie ze stresem. Jesteśmy elastyczni w działaniu, diagnozujemy potrzeby wspólnie z klientem i proponujemy adekwatne rozwiązania.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp na terenie całej Polski »

  Innowacyjne metody nauczania i wysokiej jakości materiały szkoleniowe to główne cechy firmy istniejącej pod adresem internetowym http://szkoleniabhp.edu.pl. Firma nasza zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych kursów bhp wstępnych i okresowych oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy dla pracodawców i pracowników. Polecamy nasze kursy wszystkim, którzy szukają niskich cen i wysokiej jakości – posiadamy doświadczenie i wiemy, jak przygotować zespół do pracy w każdych, wymienionych w przepisach bhp, warunkach.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska »

  AZ Management jest biurem świadczącym usługi administracyjno prawne dla biznesu z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy pomoc/consulting przy uzyskaniu licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odbadami. Naszymi klientami często są: skupy złom, stacje demontażu pojazdów, fabryki, huty, zakłady przetwarzania i gromadzenia różnego rodzaju odpadów. Doradzamy, wspieramy i szkolimy na każdym etapie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »