Szkolenia dla spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia dla spółdzielni

Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
- podatek vat w spółdzielni
- wkłady w spółdzielni
- udziały w spółdzielni mieszkaniowej
- wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
- rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
- prawo spółdzielcze

Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
- pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
- analizy finansowe do wfośigw
- tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
- pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
- pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

Szczegóły strony www.kcrp.pl:

Podlinkuj stronę www.kcrp.pl:

Szkolenia dla spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • UFK Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Proponowana przez nas oferta,
  obejmuje pełną obsługę księgową
  firm i przedsiębiorstw.
  Adresowana jest zarówno do spółek handlowych,
  spółek osobowych
  jak i osób fizycznych.
  Oprócz usług z zakresu
  rachunkowości prowadzimy również szkolenia
  i doradztwo.
  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje
  oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia JUMA »

  Jesteśmy szkołą o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Prowadzimy kursy podstawowe i uzupełniające. Również dla osób z niepełnosprawnością ruchową kończyn dolnych. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy z długoletnim stażem. Większość z nich sami przygotowywaliśmy do tego zawodu na organizowanych u nas kursach dla instruktorów nauki jazdy.

  Posiadamy odpowiednią infrastrukturę. Sale wykładowe wyposażone w sprzęt multimedialny oraz plansze skrzyżowań. Place manewrowe przystosowane do nauki jazdy zarówno na Kat. A jak i B, na których można ćwiczyć wymagane na egzaminie manewry.

  Zapraszamy

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy z kite surfingu »

  Jak się okazuje, kite surfing to ostatnimi czasy niezwykle popularna forma spędzania wakacji czasu nad wodą. Trzeba jednak wiedzieć, że dla kogoś kto nigdy nie miał z nim do czynienia może okazać się niezwykle niebezpieczny. Aby zacząć indywidualnie zażywać tego sportu warto skończyć odpowiedni kurs, który przygotuje nas do prawidłowego kitesurfingowania. Wejdź na kurskite.pl i skorzystaj z zamieszczonych tam wiadomości. Dzięki naszej stronie internetowej dowiesz się głównie jak działa kurs kitesurfing. Ten bardzo niekonwencjonalny sport wymaga kursu, o którym możesz dowiedzieć się więcej właśnie z prowadzonego przez nas serwisu. Na naszej witrynie internetowej opisana jest również działalność naszej szkółki kitesurfingu funkcjonującej na Półwyspie Helskim. Oferujemy tam dostęp do cennika naszych usług oraz sporo atrakcyjnych promocji cenowych. Dla amatorów zamieściliśmy niezwykle przydatny słowniczek zagadnień obowiązujących w tym sporcie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • NewTech Solutions Sp. z o.o. - Oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb »

  Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX Parametric CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • OES Kraków - Ośrodek badań kierowców w Krakowie »

  Testy przeprowadzane w Naszej pracowni:
  Badania kandydatów na kierowców;
  Badania przyszłych instruktorów nauki jazdy;
  Badania kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania instruktorów nauki jazdy;
  Badania egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania kierowców zawodowych, wykonujących transport drogowy;
  Badania osób skierowanych przez policję;
  Badania kierowców jakichkolwiek kategorii.

  Osoba zgłaszająca się do badania powinna posiadać ze sobą:
  dowód osobisty;
  prawo jazdy;
  okulary (jeżeli ma wadę wzroku i używa okularów do chodzenia lub czytania);
  skierowanie na badania (jeżeli takowe otrzymała).
  Winna być zdrowa, wypoczęta i trzeźwa!!!

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inprogress »

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleń, których tematyka związana jest ściśle z zarządzaniem projektów. Spośród wielu rodzajów kursów każda zainteresowana osoba na pewno znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Zarządzanie projektami, to bardzo ważny aspekt działalności każdej firmy, dlatego nie zwlekaj i zgłoś swoich pracowników na odpowiednie szkolenie. W ofercie prezentowanej firmy znajdują się również szkolenia zarządzania ryzykiem, zarządzania programami oraz portfelami projektów. Firma Inprogress posiada akredytacje standardów zarządzania takich, jak PRINCE2, ITIL, P3O, M_o_R oraz MSP. Zainwestuj w odpowiednie zarządzanie projektami już teraz!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching i Szkolenia »

  Coaching z nami to gwarancja tego, że podczas pracy w cztery oczy wspólnie znajdziemy ścieżkę do osiągnięcia Twojego celu. To Ty wybierasz na czym się skupimy - wszystkie metody pracy zostaną indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Academy Of Business - kursy i szkolenia dla pracowników »

  Academy Of Business zaprasza na kursy i szkolenia dla firm, pracowników oraz kadry menedżerskiej. Tematyka szkoleń obejmuje: prawo, finanse, podatki, szeroko pojęte zarządzanie, sprzedaż i negocjacje, kompetencje specjalistyczne, menedżerskie, osobiste oraz interpersonalne. Kursy mają formę praktycznych warsztatów, podczas których analizowane są autentyczne sytuacje. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte na najwyższym poziomie, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  ON TIME PR to agencja public relations, która z powodzeniem organizuje targi, konferencje naukowe, eventy oraz prowadzi profile na Facebooku. Jednym słowem - robi wszystko co trzeba, aby dbać o wizerunek swoich klientów. Z racji lokalizacji - posiada biuro w Pruszkowie, przede wszystkim usługi PR świadczy klientom z Warszawy oraz najbliższych okolic. A trzeba przyznać, że współpracowała z wieloma znanymi markami.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »