Szkolenia dla spółdzielni - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia dla spółdzielni

Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
- podatek vat w spółdzielni
- wkłady w spółdzielni
- udziały w spółdzielni mieszkaniowej
- wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
- rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
- prawo spółdzielcze

Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
- pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
- analizy finansowe do wfośigw
- tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
- pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
- pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

Szczegóły strony www.kcrp.pl:

Podlinkuj stronę www.kcrp.pl:

Szkolenia dla spółdzielni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jerzy Kubina - Trener Biznesu »

  Trener Biznesu z wiedzą popartą wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lean Enterprise Institute Polska »

  Jesteśmy specjalistami Lean Management i Lean Manufacturing. Powstaliśmy w 1999 inicjując Program Lean Manufacturing na Politechnice Wrocławskiej przy wsparciu University of Kentucky oraz Lean Enterprise Institute USA. Od ponad 11 lat doradzamy i szkolimy przedsiębiorców prowadząc warsztaty praktyczne, projekty doradcze, audity oraz analizy biznesowe. Jesteśmy najbardziej rozwiniętą organizacją Lean Management w Polsce. Posiadamy wydawnictwo oraz prowadzimy międzynarodowe projekty badawcze.LEI Polska to najwyższej klasy eksperci. Współpraca w ramach sieci Lean Global Network daje nam unikalną możliwość wymiany doświadczeń i najnowszej wiedzy z czołowymi specjalistami Lean na świecie, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w prowadzonych przez nas warsztatach i szkoleniach. W 2010 otrzymaliśmy Medal Europejski będący wyróżnieniem dla programu Warsztatów Otwartych który realizujemy na terenie przedsiębiorstw. Naszą misją jest zwiększanie efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez transfer wiedzy oraz rozwój praktycznych umiejętności z zakresu Lean Management. Szerzymy i rozwijamy najnowszą wiedzę na temat szczupłego podejścia i pomagamy organizacjom w transformacji oraz ciągłym doskonaleniu. Nasze działania i standardy pracy nagrodzone zostały Dolnośląskim Gryfem - Nagrodą Gospodarczą w kategorii instytucji i organizacji wspierających innowacyjność i przedsiębiorczość jak i Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, świadectwem wiarygodności i jakości w biznesie.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków, Rekrutacje, Szkolenia Doradztwo Krakow »

  Firma Muzyk Kraków Urszula Bartkowska prowadzi się: Szkolenia, Coaching i Rekrutacje pracowników dla firm oraz doradztwo biznesowe i personalne. nSprawdź jak sprzedawać. Robimy szkolenia sprzedażowe dla PH, przedstawicieli handlowych, handlowców. Zajmujemy się Obsługą klienta. Pracujemy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku i nie tylko. Pomagamy w rozwoju osobistym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dochodowy Biznes »

  Strona o 3 najważniejszych aspektach w naszym życiu: niezależności finansowej, rozwoju osobistym i kontaktach międzyludzkich. Blog został stworzony w celu zgromadzenia wartościowej społeczności osób wierzących, że sami decydujemy o swoim życiu a wszystko zelży tylko od podejmowanych przez nas decyzji. Nasze życie to dar ale jak i czy w ogóle go wykorzystamy zależy tylko od nas. Możesz powierzyć swoje życie losowi i żyć tym co od niego otrzymasz, lub wykorzystać szansę i zawalczyć o więcej. Zapytasz jak? Mogę jedynie wskazać Ci drogę lub możesz poszukać jej sam. Jednak to czy będziesz nią podążasz, czy znajdziesz na tyle siły by powstać za każdym razem gdy życie rzuci Cie na kolana, zależy tylko od Ciebie. 

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Szkolenia podatkowe, szkolenia dochodowe, kursy vat – Łódź.
  Wcześniej należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez witrynę internetową.
  Firma mieszcząca się w mieście Łódź prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego.
  Szkolenie podatkowe pozwala na samodzielne prowadzenie sklepu a również zajmowanie się księgowością bez korzystania z zleceń księgowych również firm rachunkowych.
  W szkoleniach główny nacisk prowadzony jest na szkolenie vatowskie. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jak minimalizować podatek vat, jest to najbardziej obciążający podatek też świadomość jak go obejść oraz ulg podatkowych może znacznie obniżyć ceny obciążające zakład.
  Dzięki takim urozmaiceniom szkoleń dochodowych, szkoleń podatkowych informacje stają się bardziej przystępne, łatwiejsze do zrozumienia także zapamiętania.
  Firma rewolucja umysłów prowadzi też działania doradcze z zakresu prowadzonych przez siebie szkoleń.
  Proponujemy korzystne w kwocie szkolenia dla księgowych.
  Na kursach poruszane są tematy prawa podatkowego obowiązujące w unii europejskiej.
  Trenerzy do branż takich jak podatki to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący też dla wielu zakładów z gminy Łódź jako doradcy podatkowi.
  Grupy są najczęściej kilku osobowe, tak by mieć kontakt z wykładowcą.
  Szkolenie odbywa się w Łodzi.
  Poznanie zasad i praw rządzących podatkami to krok milowy do sukcesu Waszych butików.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Warszawa centrum »

  Anton Center to profesjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe oferujące wynajem sali konferencyjnej w centrum Warszawy, organizację konferencji, szkoleń i sympozjów, jak również możliwość zarezerwowania noclegów w dogodnej lokalizacji. Oferujemy wynajem sali przystosowanej do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych (pełne wyposażenie multimedialne, klimatyzacja, dogodny dojazd). Zapewniamy wysoką jakość usług i pełne zadowolenie.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • FM Group »

  Czy kiedykolwiek marzyła ci się praca w której sam decydujesz czy i kiedy pracujesz? Wyobraź sobie że także sam decydujesz z kim chcesz współpracować. Pomyśl o możliwościach jakie daje ci to niesamowite podejście, nie wspominając już o poczuciu wolności. Otrzymujesz przejrzysty system rozliczeń, bez zamartwiania się o księgową czy prawnika. Nawet nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Twoje zarobki są realizowane 3 dnia każdego miesiąca. Zapomnij o złośliwym przełożonym - teraz to ty będziesz szefem!Jeżeli czegoś z tego nie rozumiesz nie przejmuj się. Napisz do nas, a wszystko wytłumaczymy ci podczas spokojnej rozmowy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z kawą »

  Sklep internetowy producenta kawy Piccolo Caffe - Remex Caffe Service. Specjalnie dla Państwa w naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości kawa ziarnista, jak również profesjonalny sprzęt baristyczny. Asortyment wzbogaciliśmy najlepszymi herbatami i czekoladami. Świadczymy usługi cateringowe.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w zajmuje się organizacją kursów i szkoleń na operatorów koparkoładowarek i innych maszyn drogowych.

  Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i terminowość organizowanych kursów. Zaplecze sprzętowe to nie wszystko – posiadamy również własne sale wykładowe – wyposażone w odpowiedni sprzęt.

  Posiadamy wpis do Rejestru instytucji szkoleniowych wydanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

  Prowadzimy działalnosć szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »