Podkategoria: Szkolenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Just Time angielski - Metoda Callana i Direct Method For English »

  Just Time zaprasza na kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Przygotowujemy do FCE.
  Oferta Just Time skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy chcą w szybkim tempie nauczyć się skutecznie języka angielskiego. Metoda Callana i Direct Method umożliwiają szybkie przyswojenie słownictwa i gramatyki i ich skuteczne utrwalenie. Just Time oferuje business english i kursy specjalistyczne ukierunkowane na specyfikę działalności klientów.
  ATUTY SZKOŁY JUST TIME
  · Partnerstwo, profesjonalizm i elastyczność,
  · Indywidualne podejście do każdego słuchacza,
  · Bezpłatne konsultacje z metodykiem,
  · Bezpłatna PLATFORMA INTERNETOWA,
  · Zajęcia z humorem, polscy lektorzy i Native Speakers,
  · Przestronne sale, biblioteczka,
  · Konkurencyjne ceny, lekcje już od 10 zł, nieograniczone rabaty!!!
  · Programy lojalnościowe,
  · Lokalizacja w samym Centrum Warszawy,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe »

  Centrum EDOOR oferuje szkolenia unijne: Specjalista ds. pozyskiwania Funduszy Unijnych, Kurs pisania wniosków o dotacje unijne, E-usługi Działanie 8.1, Dotacje unijne dla Firm, Rozliczanie dotacji unijnych i wiele innych szkoleń.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adsenso - szkolenia online - wiedza i dyplom »

  Adsenso oferuje programy szkoleniowe i kursy przez Internet. Zapewniamy jak najwyższą jakość materiałów i zaawansowaną metodykę. Jesteśmy partnerem Wyższej szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. Tylko u nas w pół roku można ukończyć pełen program w zakresie MBA pod nazwą iMBA Essentials. Stale rozbudowujemy baze szkoleń opierając się na wiedzy wyselekcjonowanych ekspertów. Tylko u nas wiesz za co płacisz - jakość szkolenia stacjonarnego zdobywana kiedy chcesz, w domu, w pracy. Każdemu uczącemu się na naszych kursach wystawiamy dyplom, a w przypadku kursów z WSB jest to dyplom studiów podyplomowych akceptowany przez MEN. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, bezpłatnego założenia profilu celem korzystania ze szkoleń kiedy tylko okażą się potrzebne i interesujące.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mniej Grawitacji - przygody, szkolenia, fanaberie »

  Na początku była fascynacja.
  Fascynacja przygodą, podróżami, poznawaniem świata, aktywnym spędzaniem wolnego czasu, fascynacja spotkaniami w gronie osób mających pasję. Potem była pasja. Następne było pragnienie. Pragnienie zmiany priorytetów, zmiany sposobu życia, przewartościowania wartości…
  (… zapomniałem: były jeszcze konie)
  mniej grawitacji jest małą firmą – pracownią, która działa na styku turystyki aktywnej, przygody z elementami sportów ekstremalnych, szkoleń outdoor, niekonwencjonalnych wydarzeń korporacyjnych oraz fanaberii osób indywidualnych i wszystkie te dziedziny łączy.
  Jesteśmy po to, by wykreować i urzeczywistnić każde nieprawdopodobne wydarzenie w każdym miejscu.
  W naszym gronie osób mających pasję znajdziesz doświadczonych podróżników, trenerów biznesu, byłych żołnierzy jednostek specjalnych, trenerów sportów ekstremalnych, psychologa, reżysera, lekarza, prawnika, specjalistę kreacji wizerunku oraz osoby pozytywnie zakręcone.
  W swojej pracy kierujemy się zasadą przyjmowania ograniczonej liczby zleceń. Każdy projekt, nad którym w danej chwili pracujemy jest naszym dzieckiem, któremu poświęcamy cały możliwy czas i energię.
  Profesjonalna organizacja wydarzeń firmowych. Szkolenia outdoor, eventy, imprezy firmowe, imprezy dla firm, off road, paintball, integracja, imprezy integracyjne, event, wyprawy, szkoła przetrwania.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Firma PM dysponuje dużym doświadczeniem ludzi, którzy ją tworzą. Zajmuje się szkoleniami, zarządzaniem oraz wspieraniem projektów. Oferta szkoleniowa firmy PM skierowana jest do sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw) i dotyczy wiedzy oraz treningu umiejętności z różnych obszarów zarządzania firmą.

  To co wyróżnia nas na tle konkurencji to, to że: w ciągu ostatnich 2 lat zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe na ponad 8 mln zł. Przeszkoliliśmy ponad 10 tys osób z kilku tysięcy firm. Współpracowaliśmy z jednostkami samorządowymi, administracją publiczną, ministerstwem finansów, urzędami miast i gmin.

  Przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele badań, analiz i usług doradczych z zagadnień ekonomicznych, marketingowych i społecznych. W każdym działaniu dokładamy wszelkich starań by utrzymać jakość usług na odpowiednim poziomie i dobrze wypełnić powierzone nam zadania.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • FASHIONMAGENTA Katarzyna Krzyszkowska »

  WIZERUNEK MĘŻCZYZNY
  To jak Was postrzegają inni, w znacznej mierze zależy od tego jak jesteście ubrani, uczesani, wypielęgnowani, czy wasz ubiór jest adekwatny do sytuacji, pory dnia, miejsca spotkania.
  Jeśli myślicie, że nikt na to nie zwraca uwagi, to bardzo się mylicie. Poznacie żelazne zasady doboru kolorów, krojów i faktur garderoby, odkryjecie w sobie dar zjednywania sympatii, swobodnie będziecie czuli się w rożnych sytuacjach, ponieważ nieobce będą Wam zasady etykiety biznesowej i towarzyskiej.
  Swoją ofertę kieruję zatem do każdego mężczyzny, który chce zaoszczędzić czas, pieniądze, a także - awansować i świadomie kreować swój wizerunek. Wszystko to jest w zasięgu Waszych rąk. Wystarczy kilka spotkań ze mną i nużące wędrówki w poszukiwaniu odpowiedniej garderoby i dodatków staną się przeszłością.
  Zapraszam na spotkanie w FASHIONMAGENTA!

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte i zamknięte w Effect Group »

  Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

  Proponujemy Państwu szkolenia otwarte i zamknięte w takich obszarach działalności jak:
  • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
  • umiejętności interpersonalne, windykacja,
  • sprzedaż, marketing, obsługa klienta

  Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Najważniejsza dla nas jest ich wysoka jakość i wartość merytoryczna, dlatego współpracujemy z trenerami o wyspecjalizowanej wiedzy w swojej dziedzinie, wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz bogatym doświadczeniu praktycznym. Zajęcia w większości odbywają się w formie warsztatów, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik mógł zastosować poznane narzędzia w swoim środowisku pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • VERT - opłaty środowiskowe za emisję, korzystanie ze środowiska, szkolenia »

  Vert - Biuro Analiz Ekologicznych: Opłaty za emisję (opłaty środowiskowe), korzystanie ze środowiska oraz szkolenia w tym zakresie. Firma sporządza także: wnioski o wydanie pozwolenia na emisję pyłów lub gazów do powietrza,operaty wodno - prawne (gospodarka wodno - ściekowa),raporty oddziaływania na środowisko,wnioski o pozwolenie zintegrowane,przeglądy ekologiczne oraz określa na indywidualne zamówienie wysokość opłat za korzystanie ze środowiska i prowadzi ich pełną ewidencję

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • FPP Konsulting S.C. »

  FPP Konsulting S.C. świadczy profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie wdrażania oraz doskonalenia systemów zarządzania m.in. ISO 9001:2008, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949:2002.

  FPP Konsulting S.C. to przede wsystkim:
  * Skuteczne, kompleksowe opracowanie i wdrażanie systemów zarządzania.
  * Konsulting i szkolenia na najwyższym poziomie.
  * Doświadczenie we wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu systemów zarządzania.
  * Zrozumienie indywidualnych potrzeb Klienta.

  Usługi Oferowane Przez FPP Konsulting S.C.
  * Wdrażanie systemów zarządzania począwszy od analizy, poprzez opracowanie dokumentacji, audity i przeglądy zarządzania
  * Utrzymanie i nadzorowanie systemów zarządzania: aktualizacja dokumentacji, audity wewnętrzne, przeglądy zarządzania
  * Pełnienie funkcji Pełnomocnika ds. systemu zarządzania - outsourcing
  * Przeprowadzanie niezależnych auditów zewnętrznych
  * Prowadzenie działań doskonalących
  * Szkolenia dla pracowników z zakresu systemów zarządzania, dla auditorów wewnętrznych oraz specjalne dedykowane szkolenie dla Pełnomocnika ds. systemów zarządzania

  Lokalizacja: śląsk
  Żory, Katowice, Bielsko-Biała, Tychy, Rybnik

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ASFmedia, produkcja filmowa i telewizyjna »

  W ASFmedia zajmujemy się realizacją materiałów filmowych na potrzeby reklamy, edukacji i promocji. Nasza oferta skierowana jest do firm, samorządów, jednostek medycznych i edukacyjnych oraz wszelkich instytucji i osób prywatnych. Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe edukacyjne i korporacyjne, filmowe prezentacje firm i produktów, zapewniamy obsługę telewizyjna eventów, spotkań branżowych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szkolenia dla firm z marketingu i promocji w Internecie »

  Darmowe kursy i szkolenia dla firm z zakresu marketingu i promocji w internecie. Bezpłatne porady dla właścicieli firm - jak sprzedawać, jak zdobywać nowych klientów, jak się reklamować. Wszystko co musisz wiedzieć o sprzedaży, promocji, reklamie i skutecznym marketingu oraz o tym jak promować Swoją firmę za darmo. Tego nie dowiesz się ani od firmy która robi strony internetowe, ani od tej która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Co miesiąc darmowe szkolenia stacjonarne w Nowym Sączu.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.magicbarfantasy.pl »

  Strona Oferuje
  Atrakcyjne spektakle i efektowne pokazy barmańskie
  Obsługę imprez okolicznościowych
  (wesela, bankiety, konferencje, imprezy firmowe, eventy plenerowe)
  Podczas pokazów prezentujemy widowiskowe ewoluje butelkami,a także sprzętem barmańskim, oraz prezentujemy nasze tajemnicze sztuczki i triki barmańskie. W trakcie pokazów rozdajemy publiczności drinki, ktore zostały przez nas stworzone. Dajemy również szanse publicznosci do tworzenia swoich kompocycji smakowych, organzujemy liczne konkursy i zabawy dla Państwa gosci, a tuz po pokazie bedziemy Panstwa zachwycac kolorowymi drinkami, ktore bedziemy serwowac w stylu flair podczas trwania calej imprezy

  Naszą ofertę kierujemy do tych wszystkich, którzy cenią sobie elegancję,
  profesjonalizm i dobrą zabawe, oraz tych, którzy chcieliby uświetnić
  swoją imprezę odrobiną szalenstwa.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twoja prezentacja, Twoja historia. Profesjonalne prezentacje Power Point »

  Presente.pl zajmuje się projektowaniem prezentacji Power Point na zamówienie. Jesli masz dane chciałbyś przedstawić je w formie profesjonalnej prezentacji, nie czekaj i skorzystaj z naszych usług. nnZajmujemy sie również poprawą istniejących prezentacji.Jeśli chciałbyś aby wyglądała naprawdę efektownie i profesjonalnie zadzwoń 509580927
  Jeśli chcesz nauczyć się jak profesjonalnie budować oferujemy szkolenie podczas którego będziesz widział jak robić to profesjonalnie. nZakres warsztatównCo jest ważne dla publiczności a co dla Ciebie? nnJak zrobić żeby zrozumieli komunikat? Jak wybrać to co jest ważne?n Wielki pomysł, struktura i historia Twojej prezentacjinTechniki tworzenia wyobrażeń, przedstawiania i wizualizowanie informacjinEsencjonalne podsumowanie – klucz do sukcesunTechniki przedstawiania złożonych i skomplikowanych informacjin Korzyści biznesowe posiadania profesjonalnych prezentacjin prezentacja jest twoją wizytówką, czyli jak Cię widzą tak Cię pisząn- masz większą widownie podczas prezentacji - więcej potencjalnych klientów- widownia lepiej zapamięta Twój komunikat - profesjonalna prezentacja odzwierciedla kompetencjęn - przekonasz swoich odbiorców i zwiększysz sprzedaż - często ostatni etap sprzedaży to prezentacja produktu, usługi, rozwiązania a tam musisz wypaść profesjonalnienPresente.pl prowadzone jest przez firmę innovative services.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia do osiągania zysku »

  Innovative services jest firmą doradczą i szkoleniową, specjalizującą się w środowisku produkcyjnym i projektowym. Głównym zadaniem firmy jest pomaganie innym znacząco poprawić rentowność i zysk oraz zdobyć przewagę konkurencyjną, bez znaczących inwestycji, używając już dostępnych zasobów.n Nasze usługi są oparte na przełomowych narzędziach teorii ograniczeń dr Eliyahu Goldratta. nJeśli chcesz dowiedzieć się:n- jak realizować projekty na czas i zwiększyć zyski. Poznaj jak działa narzędzie Łańcuch krytyczny, Critical Chain Project Managmentn- jak produkować, aby dostarczać na czas i mieć minimalne zapasy. Poznaj narzędzie drum-buffer-ropen- jak skutecznie sprzedawać, budować prezentację i ofertę dla klientówn- jak efektywnie usprawnić procesy i zbudować kulturę ciągłego doskonalenia nPoznaj 5 kroków teorii ograniczeń dr Goldrattan-czy naprawdę to co produkujesz lub jakie projekty realizujesz dają Ci maksymalną rentowność. Sprawdź już teraz jak łatwe staje się zarządzanie przy użyciu rachunkowości przerobowej. nnnapisz do nas lub zadzwoń 509 580 927. Pokażemy Ci drogę, jak to osiągnąć. nnwww.innovative-services.plnnTeoria ograniczeń to filozofia, nauka stworzona przez dr Eliyahu Goldratta. Skupia się na tym, jak w dramatycznie krótkim czasie zwiększyć zyski firmy poprzez wykorzystanie ograniczenia firmy. nnTOC Goldratt

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karstans - doradcy ekonomiczni, controlling i szkolenia »

  Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nail-Center - Paznokcie, żele uv, zestawy startowe uv do paznokci »

  NAIL CENTER

  Jedyny przedstawiciel niemieckiej firmy
  Super Nail Center w Polsce.

  Nasze produkty spełniają oczekiwania najwyższej jakości specjalistów i stanowią niezawodną bazę do uzyskania oczekiwanego efektu pięknych zadbanych dłoni i paznokci dla najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje w górach »

  Kompleks Wczasowy i konferencyjny Sandra spa w Karpaczu z przyjemnością przedstawia swoją ofertę pobytów szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych dla Firm. Sandra SPA jest idealnym miejscem dla wszystkich poszukujących ciekawych miejsc spotkań biznesowych połączonych z relaksem i rekreacją. Dysponujemy odpowiednio bogatą ofertą hotelowo – rekreacyjną, aby zaspokoić większość Państwa życzeń: sale konferencyjne i bankietowe, pokoje i apartamenty, zaplecze gastronomiczne - restauracja, kawiarnia dozorowany parking naziemny i podziemny, wyciągi narciarskie dla amatorów białego szaleństwa w najbliższej okolicy, wypożyczalnia sprzętu w Obiekcie. nWszystko przygotowane tak by maksymalnie wykorzystać cenny czas. nSandra spa w Karpaczu to nowoczesny obiekt dysponujący ogółem 260 pokojami jedno-, dwu-, trzyosobowymi, Studio (2+2) oraz Apartamentami na łączną ilość 550 miejsc noclegowych. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w: TV, Telefon, Mini Bar i Sejf. Posiadamy dwie panelowe sale konferencyjne z mozliwością dowolnej aranżacji od 20 do 200 osób o łącznej powierzchni ponad 500 m2, dysponujące nowoczesnym sprzętem audio-video: projektorami multimedialnymi, zestawami video i DVD, nagłośnieniem konferencyjnym oraz klimatyzacją z możliwością dowolnego ustawienia.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komunikacja interpersonalna - ideainventor »

  Szkolenia to moja pasja . Dzięki temu moje szkolenia sprzedażowe to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również kształtowanie postaw i rozbudzanie inwencji własnej oraz zaangażowania . Klienci, którzy uczestniczyli w moich szkoleniach są w pełni ustysfakcjonowani, ponieważ inwestycja w szkolenia była bardzo trafną decyzją. Szkolenia komunikacja interpersonalna to dopasowane szkolenia do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Szkoła języków obcych w Lublinie, dysponująca bogatym szesnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na rożnych poziomach zaawansowania. Szkoła jest pierwszym, jedynym w Lublinie i regionie Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – przekonaj się sam.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: