Podkategoria: Szkolenia - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Kursy na wózek widłowy-Szkolenia, instrukcje, pomiary-BHP-ECO. »

  Szkolenia i pomiary w zakresie bhp.Prowadzimy kursy operatorów wózków widłowych.Pomiary czynników szkodliwych dla zdrowia i emisji zanieczyszczeń.Szkolenia w zakresie bhp dla pracowników na stanowiskach biurowych,robotniczych,kierowniczych, a także dla przedsiębiorców.Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.BHP Kraków.Ośrodek Dydaktyczno-Szkoleniowy BHP-ECO.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Tarnowskie Góry »

  Mobile English to strona szkoły językowej prowadzącej zajęcia z dojazdem do klienta. W ofercie znajdują się indywidualne kursy dla biznesmenów, jak i uczniów wszystkich szkół. Mobile English przygotowuje do egzaminów językowych, maturalnych, a także prowadzi zajęcia z języka zaawansowanego, technicznego, branżowego i specjalistycznego. Lektorzy to wykształceni, zawodowi i profesjonalni nauczyciele, którzy dojadą we wskazane przez Ciebie miejsce, by przeprowadzić zajęcia. Szkoła oferuje też kursy z native speakerami.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zrobię to dzisiaj! Motywacja, Nauka, Psychologia Sukcesu »

  Przestań odwlekać i uwolnij swój prawdziwy potencjał. Zacznij działać. Poznaj polską biblię efektywności.
  Jak wiele razy składałeś sam przed sobą jakieś postanowienia? Większość z Nas deklaruje, że coś zmieni w swoim życiu przed Nowym Rokiem. Po zabawie sylwestrowej wracasz do domu i ... Nic się nie dzieje! Mówisz sobie, że zrobisz to później, że teraz masz ważniejsze sprawy, że najpierw załatwisz to i tamto, itp. itd. I tak mija kolejny rok i kolejny raz deklarujesz, że tym razem naprawdę to zrobisz. Co zrobić, aby to się kiedyś skończyło?
  Sławomir Pieszczek - blog poświęcony rozwojowi osobistemu.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • VBScript, Perl, PowerShell, skrypty VBs - wszystko dla administratorów serwerów windows 2k3 - 2k8 »

  Skrypty VBS, Perl, PowerShell, wszystko czego potrzebuje administrator serwerów Windows 2003 server i windows 2008 server. Te proste jak i zawaansowane aspekty zarządzania środowiskiem za pomocą skryptów. Dodatkowo dostępne są instrukcję jak skonfigurować usługi wam potrzebne, jak naprawić je, jak zarządzać i monitorować. Jest również dostępne działy project management gdzie poruszamy tematy związane z PMBoK, Prince, ITIL, a jeżeli znasz te wszystkie tematy pomóż innym na naszym forum dyskusyjnym

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Zakupy »

  Katedra Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie proponuje nowe i niespotykane dotychczas na polskim rynku Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania. Inicjatywa powstania tego studium zrodziła się po głębokiej analizie polskiego rynku logistycznego w Polsce. Nowoczesne zarządzanie zakupami stało się jednym z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i efektywności.
  Wychodząc na przeciw potrzebom polskich menadżerów logistyki i zakupów Katedra postanowiła uruchomić unikatowe Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania, które już stało się najlepszym ośrodkiem w kraju jeśli chodzi o naukę najnowszych rozwiązań z dziedziny zarządzania zaopatrzeniem i szeroko pojętej logistyki zakupów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Logistyka »

  Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  Prezentowane studia podyplomowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród najwybitniejszych polskich menadżerów logistycznych. Katedra Logistyki SGH nie bez powodu nazywana jest "Warszawską Kuźnią Kadr Logistycznych".
  Głównym celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z teorią i praktyką logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz wskazanie powiązań pomiędzy nimi a zarządzaniem strategicznym, marketingiem, finansami, rachunkowością, zarządzaniem operacjami, jak również przedstawienie strategii logistycznych na tle nowoczesnych koncepcji zarządzania.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OX Press - Kreatywne formy marketingu dla biznesu »

  OX Press to profesjonalne artykuły, porady ekspertów, badania, raporty, nowinki z za granicy. Dowiedz się jak kreatywnie wykorzystać potencjał nowych mediów i osiągnij sukces w Internecie! Nas po prostu warto czytać!

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Gliwice »

  Na stronie mobile ENGLISH Gliwice znajduje się opis oferty szkoły językowej. W ramach usług mobile English znajdują się kursy z angielskiego i innych popularnych języków. Lekcje odbywają się w domu klienta, gdzie lektor przyjeżdża z potrzebnymi materiałami. Szkołą oferuje zajęcia dla biznesmenów, jak i uczniów gimnazjum, czy liceum.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modne eventy zakładowe »

  Eventy outdoorowe cieszą się ciągle rosnącą popularnością nie tylko wśród przedsiębiorstw ale także ich załogi. Dzięki plenerowym spotkaniom znacznie poprawiają się relacje oraz więzi wśród pracowników. Eventy dla firmby mogły sprostać postawionym zadaniom muszą być odpowiednio przygotowane. Na stronach naszego serwisu internetowego zamieściliśmy profesjonalną ofertę przygotowaną przez specjalistów z zakresu technik integracyjnych, które gwarantują oczekiwane efekty.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Zorganizuj naradę którą twoi współpracownicy zapamiętają długo. Wiele hoteli konferencyjnych ma w swojej ofercie dyskotekę. Jeśli chciałbyś zaaranżować konferencję na wysokim poziomie oraz zależy ci na kompleksowej obsłudze niezwłocznie poznaj naszą domenę. Zapraszamy do dodania reklamy swego hotelu do naszej witryny.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs barmański »

  kurs barmański czy jest potrzebny, co daje kurs barmański, jak zostać barmanem bez kursu barmańskiego? Te wszystkie informacje o kursach barmańskich poznasz na stronie kursy-barmanskie.pl
  Na stronie dostajesz możliwość zapisu na darmowy kurs barmański, kurs ten pozwoli Ci zyskać umiejętności i pewność siebie co do pracy barmana

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy, jazdy doszkalające Warszawa, »

  Nowa Skoda Fabia 1.2TSI egzaminacyjna. Profesjonalne i bezstresowe jazdy doszkalające na terenie ośrodka egzaminacyjnego Bemowo i Okęcie. Jazdy trasami egzaminacyjnymi. Młodzi, cierpliwi i wykwalifikowani instruktorzy. Indywidualny system nauczania.Kursy 5-godzinne z zaświadczeniem. Gwarantujemy profesjonalizm, pełne zaangażowanie i dostosowywanie się do potrzeb klienta. Uczymy z pasją sprawdź nas.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski wrocław »

  Witryna szkoły językowej Mobile english oferuje lekcje języka obcego. Na stronie znajduje się oferta lekcji dla dorosłych zarówno z zakresu języka branżowego jak i elementarnego. Lektorzy Mobile english prowadzą lekcje w domu Klienta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie bądź w grupach przez doskonale przygotowanych native speakerów i lektorów. Forma zajęć jest dopasowana do potrzeb Klienta, jego czasu pracy i innych zajęć. Na witrynie szkoły znajduje się kontakt do oddziałów i cennik zajęć.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • TBI Technology - obrabiarki cnc, tokarki cnc, szkolenia, sprzedaż »

  TBI Technology jest firmą działającą na rynku nowoczesnych technologii, zajmującą się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.

  Oferujemy rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie. Ponadto świadczymy takie usługi jak: serwis oraz modernizacje maszyn CNC, usługi obróbki skrawaniem, szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC, szkolenia CAD/CAM.

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym następujących producentów obrabiarek marki: AUERBACH, SAFOP, SPINNER. Proces produkcji wspomagają również oferowane przez nas rozwiązania PLM, system CATIA, ENOVIA oraz DELMIA - firmy Dassault Systemes

  Od 2010 roku firma TBI wprowadziła do oferty obrabiarki pod własną marką, przy współpracy własnych konstruktorów, produkowane w największych zakładach obrabiarkowych na Tajwanie, zapewniając pełną opiekę techniczną i serwisową oraz przejmując zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi. Urządzenia opatrzone są znakiem CE oraz produkowane na bazie najlepszych komponentów znanych europejskich producentów podzespołów obrabiarek.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie samorządów »

  Budżet zadaniowy jako narzędzie wspierające precyzyjne zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego. Kontrola zarządcza w samorządach, audyt wewnętrzny. Historia wprowadzania budżetu zadaniowego w Polsce. Istota budżetu zadaniowego i różnice między budżetem zadaniowym a tradycyjnym. Zakres kontroli zarządczej w samorządach, standardy kontroli zarządczej dla sektora finansów publicznych oraz wiele zagadnień związanych z budżetem zadaniowym w JST.
  Planowanie wieloletnie jest niezbędnym instrumentem nowoczesnego zarządzania finansami publicznymi. Jego zalety akcentowane są w opracowaniach i raportach takich instytucji, jak Bank Światowy i Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Nasza firma oferuje nowatorski produkt najwyższej klasy za przystępną cenę. Zgodność z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi, skuteczność i efektywność działania, wiarygodność sprawozdań, ochrona zasobów, efektywność i skuteczność przepływu informacji, zarządzanie ryzykiem to elementy budżetu zadaniowego, umożliwiającego precyzyjne planowanie i zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego. Oferta zestawu narzędzi umożliwiających precyzyjne, nowoczesne zarządzanie finansami w JST. Mnóstwo informacji o budżecie zadaniowym - zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Poznań »

  W naszej ofercie znajduje się kameralna sala szkoleniowa na wynajem mogąca pomieścić do 12 osób. Jest to idealne miejsce na organizację małych szkoleń, prezentacji, warsztatów czy kursów. Sala konferencyjna, Poznań, oraz cała otoczka sprawią, że goście skupią się na najważniejszym. Organizacja takiego spotkania nie powinna przynieść Ci zbyt wielkiego problemu. W końcu wiele miejsc, które dysponują salami konferencyjnymi do wynajęcia są także gotowi do obsługi przybyłych gości w postaci cateringu czy też innej formy poczęstunku. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną galerią zdjęć sali.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język polski dla obcokrajowców »

  Rzeszów - Podkarpacie. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców. Prywatne lekcje w miłej atmosferze. Możliwy dojazd do ucznia. Jeżeli jesteś obcokrajowcem, który chce mówić po polsku i rozumieć Polaków postaram się pomóc ci i przekonać, że polski nie jest taki trudny.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Team Builder - Integrujemy! »

  Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, pikniki, imprezy sportowe, gry miejskie i scenariuszowe. Kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych. Organizacja pikników. Wyjazdy zagraniczne: żeglarskie, windsurfingowe, narciarskie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uwodzenie mężczyzn »

  Uwodzenie mężczyzn od A do Z w ofercie firmy Womans Attitude – przed nami mężczyźni nie maja żadnych tajemnic. Chcesz poznać ich sekrety, pragnienia i sposób myślenia. Zdobywaj wiedze i wykorzystuje w sposób jaki będziesz tego chciała. Firma Womans Attitude oferuje możliwość pozyskania sprawdzonej wiedzy na najwyższym poziomie.

  Firma Womans Attitude zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem kursów z tematyki uwodzenia dla kobiet. Prowadzi warsztaty dla grup kilku osobowych oraz treningi indywidualne. Bogate doświadczenie oraz właściwe podejście do klientów gwarantują zadowolenie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gorzów Wlkp. - info o pracy, kursach, szkoleniach »

  Witryna stworzona dla osób borykającymi się z trudnościami na rynku pracy w Gorzowie Wlkp. i jego okolicach., którzy z różnych przyczyn nie są w stanie jej znaleźć. Strona poświęcony a jest ofertom pracy, stażom, kursom i różnego rodzajom szkoleniom mogącym się przydać w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto dowiesz się jak napisać dobre CV, jak przygotować się na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, poznasz triki i chwyty pozwalające przechytrzyć przyszłego pracodawcę. Również będziesz mógł przeczytać o bezrobociu i jego rodzajach i powstaniu . Pomożemy znaleźć Ci pracę w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. Znajdziesz ciekawe szkolenia przygotowujące do przyszłej pracy oraz oferty stażu. Zamieść swoje ogłoszenie w dziale szukam pracy a pomożemy Ci ją znaleźć. Ponadto porady jak napisać własne CV oraz list motywacyjny.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: