Podkategoria: Szkolenia - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Orinoko Szkolenia i Doradztwo »

  Nasza firma posiada bogate doswiadczenie w prowadzeniu szkolen zarówno podczas realizacji projektów wspólfinansowanych ze srodków Unii Europejskiej, jak i podczas realizacji szkolen komercyjnych na zlecenie prywatnych firm.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • It's easy! Szkolenia językowe, tłumaczenia dla firm »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe i tłumaczenia dla pracowników firm, instytucji oraz osób prywatnych, dla których język obcy stanowi narzędzie pracy.
  Z It’s easy! osiągniesz sukces, z It’s easy! to naprawdę łatwe.
  Korzystając z naszych usług możesz tylko zyskać:

  nauczysz się mówić i myśleć po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i włosku,
  poznasz słownictwo specjalistyczne w wybranym języku obcym, niezbędne w Twojej pracy,
  przygotujesz się na negocjacje handlowe lub rozmowę kwalifikacyjną,
  stworzysz profesjonalną prezentację w języku obcym,
  zwalczysz lęk przed używaniem języka obcego w każdej sytuacji.

  Wierzymy, że każdego można bezstresowo, a zarazem skutecznie nauczyć języka obcego.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Futuremd - Szkolenia lekarzy, Obsługa pacjenta, Zarządzanie przychodnią »

  Firma FutureMD oferuje szkolenia dla osób zarządzających placówkami medycznymi. Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi pacjenta, zarządzanie przychodnią oraz prowadzimy szkolenia lekarzy. Wspieramy tworzenie taich miejsc, w których pacjent czuje się bezpiecznie, miejsc przyjaznych dla niego i jego bliskich.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Green Media Agencja Public Relations »

  Zapewniamy dwustronny przepływ informacji pomiędzy firmą a jej otoczeniem. Dbamy o pozytywne relacje z mediami. Pomagamy budować zaufanie poprzez skuteczną politykę komunikacyjną, odpowiednio dopasowaną do strategii firmy. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w zakresie Public Relations i znajomość rynku mediów pozwolą Państwu dotrzeć z informacją do właściwych osób w odpowiednim czasie.

  Łączymy pasję i kreatywność z dbałością o detale. Cechuje nas wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do klienta. Nasza wiedza w połączeniu z pomysłowością pomogą Państwu w tworzeniu efektywnych kampanii PR. Podążamy za nowymi trendami, wciąż udoskonalając naszą ofertę, by móc sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klienta.

  Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w naszych klientów, dopasowując kampanię do indywidualnych potrzeb i budżetu.

  Jesteśmy firmą eko-przyjazną, wspieramy ekologiczne inicjatywy i przedsięwzięcia.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Wypoczynkowy MAX Jarnołtówek »

  Ośrodek MAX usytuowany w miejscowości Jarnołtówek pięknie położonej w Górach Opawskich u podnóża Kopy Biskupiej (889 m.n.p.m,) dużo zieleni, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą państwu zregenerować siły. Dwa przejścia graniczne 3 km-Konradów, 5 km-Głuchołazy. Dużo atrakcyjnych miejsc po stronie polskiej i czeskiej, pozwolą interesująco spędzić czas. Wiele tras narciarskich w Górach Opawskich, wyciąg krzesełkowy na Górę Serak, Zamki w Jaworniku i Bruntalu, Jaskinie na Pomezi, Kurort Jesennik łaźnie i Karlova Studenka wody mineralne, loty turystyczne helikopterem lub motoszybowcem, jaskinia solna, łowiska i smażalnie Pstrąga i Jesiotra w Moszczance, klasztor w Prudniku, Zamek w Mosznej, podziemny labirynt i Cytadela w Kłodzku, Kopalnia złota w Złotym Stoku, Muzeum w Nysie, Park linowy Pokrzywna, JuraPark Krasiejów, Rejsy statkiem "Gracja" po jeziorze Nyskim.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do sitodruku »

  Najwyższej jakości maszyny do sitodruku renomowanej firmy H.G. Kippax & Sons. Oferujemy wiele rodzajów machin do sitodruku. Typowe o szerokim użyciu przez indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta aż po w pełni zautomatyzowanych specjalistycznych maszyn z przeznaczeniem do odcinka nieseryjnego

  Oferta w tym momencie obejmuje ponad pięćdziesiąt rodzajóww do specjalistycznego druku i akcesoriów stosowanych z pomyślnością w ponad czterdziestu krajach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Pod Arkadami Korczew. Wesela, sale weselne Siedlce, Łosice, Siemiatycze »

  Serwis prezentujący salę weselną Pod Arkadami w Korczewie nad Bugiem. Sala weselna Pod Arkadami w Korczewie to idealne miejsce na wesela i przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy Państwu klimatyzowany dom weselny, w którym można zorganizować wesele, studniówkę lub inne przyjęcia okolicznościowe od 100 do 300 osób. Korczew to miejscowość gminna położona na wschód od Siedlec. Odległości od Korczewa do najbliższych miast:
  - Siedlce - 34 km
  - Łosice – 20 km
  - Sokołów Podlaski – 31 km
  - Drohiczyn – 19 km
  - Siemiatycze – 30 km. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sali weselnej „Pod Arkadami” w Korczewie.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez firmowych, integracyjnych dla firm, szkolenia menedżerskie - Bbgroup »

  Firma Bbgroup zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń menedżerskich, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych dla firm, treningów, gier i zabaw szkoleniowych, koncertów. Dla naszych klientów prowadzimy także rekrutacje pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tych dziedzinach kompleksowo zajmujemy się budowaniem relacji między pracownikiem a pracodawcą. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych w tym także integrujących firmę z pracownikami, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przedstawiana oferta popierana jest przeprowadzonymi badaniami i sondażami w państwa firmie. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz referencjami przedstawionymi tam. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć telefonicznie, listownie bądź za pomocą e-maila.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Bezpieczeństwa Rynku IT »

  Zapraszamy do zapoznania sie z oferta szeroko rozumianego marketingu internetowego, marketingu sieciowego, a także bezpieczenstwa IT. Wszystkie osoby, które z nami współpracowały były niezwykle zadowolone w materii naszego profesjonalizmu. Dokładamy wszelakich starań, aby Państwa oczekiwania były zawsze spełnione.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży - SPTS to oferta kursów trenerskich przygotowujących do zawodu profesjonalnego trenera i coacha sprzedaży. Po module certyfikacyjnym uczestnik otrzymuje Certyfikat: Profesjonalny Trener Sprzedaży
  Jakie kompetencje ma kadra szkoleniowa? Wszystkie zajęcia prowadzi jeden lub dwóch Trenerów z doświadczeniami praktycznymi w sprzedaży, zarządzaniu. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie trenerskie poświadczone certyfikatami i superwizją kompetencji w zakresie trenerskich szkoleń specjalistycznych. Czego nauczę się dzięki inwestycji na kursach SPTS? Program Szkoły Profesjonalnego Trenera Sprzedaży to tak naprawdę 11 szkoleń, które możesz kupić na rynku, a w SPTS zaliczysz je w 1 intensywnym 12 dniowym kursie. Szkolenie z zakresu modelu i technik sprzedaży doradczej. Szkolenie z psychologii klientów w procesach sprzedaży. Szkolenie na temat projektowania efektywnych autorskich szkoleń sprzedażowych. Szkolenie z zakresu umiejętności autoprezentacyjnych. Szkolenie z metodologii nauczania osób dorosłych.Szkolenie z technik i umiejętności trenerskich potrzebnych do prowadzenia szkoleń. Szkolenie z budowania i korzystania z autorskich narzędzi trenerskich. Szkolenie Coachingowe. Szkolenie z wystąpień publicznych. Szkolenie w warsztatu trenerskiego - analizy przypadków, symulacje, gry. Szkolenie z zakresu procesów grupowych, dynamiki grup i budowy zespołów. Wejdź do spts

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o spawaniu »

  Serwis branży spawalniczej. Tutaj znajdziesz aktualności z dziedziny spawalnictwa, zaproszenia na konferencje i targi branży spawalniczej. Na naszych stronach znajdziesz oferty kursów i oferty pracy dla spawaczy. Dowiesz się czym się różnią metody spawania TIG, MIG i MAG. Poznasz procesy jakie towarzyszą spawaniu, lutowaniu i zgrzewaniu metali. Specjaliści pomogą Ci dobrać spawarkę i osprzęt spawalniczy do konkretnych zastosowań. Odrębnym działem jest leksykon materiałoznawstwa w którym znajdziesz szczegółowe informacje o stopach metali, metalach nieżelaznych czy też o obróbce cieplnej stopów żelaza. Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy opisując metody badań spoin spawalniczych NDT/DT, głównie chodzi o badania radiograficzne spoin, badania magnetyczno-proszkowe, badania ultradźwiękowe. Jeśli zajdzie taka potrzeba możesz skorzystać z naszej bazy norm spawalniczych.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo samorządowe - Curulis - WPF, obligacje komunalne, szkolenia »

  Firma doradcza Curulis opracowuje: wieloletnia prognoza finansowa, emisja obligacji, analizy ekonomiczne, przekształcenia w spółki komunalne. Organizuje szkolenia i dostarcza oprogramowanie dla jst.

  Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Specjalizujemy się w tworzeniu analiz ekonomiczno-finansowych, przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do pozyskiwania środków zewnętrznych, organizacji szkoleń.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jesteśmy spółką treningową zajmującą się progresem zdolności miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej firm zaczyna zdawać sobie sprawę że największym bogactwem ich organizacji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co istotniejsze rozkwit przedsiębiorstwa.
  Naszą rolą jest odciążyć w rozwoju kadr. Naszą specjalnością są szkolenia przeznaczone dla wydziałów handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w strukturze naszej firmy jest dział zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Po dokładne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Europeistyki szkolenie licencja syndyka, szkolenie rady nadzorcze »

  Instytut Europeistyki prowadzi szkolenia: szkolenia na licencję syndyka, rad nadzorczych oraz wiele innych wyspecjalizowanych szkoleń.


  Zapraszamy:

  - dyrekcje, prezesów oraz członków zarządów spółek,
  - kadrę zarządzającą placówkami służby zdrowia,
  - pracowników naczelnych oraz terenowych organów administracji państwowej,
  - kadrę zarządzającą przedsiębiorstwem,
  - członków związków zawodowych i rad pracowniczych przedsiębiorstw,
  - właścicieli firm,
  - osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa cywilnego, upadłościowego, działalności spółek prawa handlowego,
  - osoby zainteresowane rejestracją w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych.

  Szkolenie skutecznie przygotowuje do egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną w Ministerstwie Skarbu Państwa.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kielce, Szkoła Jazdy, Nauka Jazdy, Krzysztof »

  Szkoła Jazdy Krzysztof w Kielcach

  Szkoła Jazdy "Krzysztof" powstała w 1989 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych szkół jazdy w Kielcach. Zapraszamy kierowców zawodowych oraz osoby które chcą zacząć swoją przygodę motoryzacyjną do naszej szkoły.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe, wsparcie w bieżącym zarządzaniu oraz szkolenia pracowników. Przygotujemy i wdrożymy strategię rozwoju, sporządzimy biznesplan lub wniosek unijny, pomożemy poprawić wyniki sprzedaży lub poziom obsługi i satysfakcji klientów. Prowadzimy szkolenia skierowane do osób zarządzających zespołami i odpowiedzialnych za kluczowe decyzje w firmie. Oferujemy również programy przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień sprzedażą i obsługą klienta oraz dla przedsiębiorców i ich pracowników, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia biznesowego. W naszej ofercie usług doradczych znajduje się przygotowanie kompleksowych projektów, konsultacje godzinowe oraz korzystne abonamenty.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Wiele nowoczesnych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Konferencje to świetna okoliczność do integracji zespołu pracowników. Odpowiednim miejscem na załatwienie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. Współczesne obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w drukarkę oraz ksero. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników oraz podnoszą ich kwalifikacje. Super wielka baza obiektów konferencyjnych.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ICP - incentive travel, realizujemy wyjazdy integracyjne, motywacyjne, firmowe »

  specjalizujemy się w działaniach, dzięki którym firmy zarządzają relacjami ze swoimi pracownikami, partnerami biznesowymi oraz klientami, przez co stają się bardziej konkurencyjne. Projektujemy i realizujemy programy motywacyjne i wyjazdy incentive dla pracowników, partnerów biznesowych i konsumentów. W zależności od charakteru grupy i celów klienta organizujemy: dla pracowników - wyjazdy motywacyjne, integracyjne, spotkania firmowe, programy CSR, wyjazdy na szkolenia, konferencje, kongresy, dla partnerów biznesowych - wyjazdy na konferencje i kongresy, motywacyjne i integracyjne, spotkania okolicznościowe, dla konsumentów - nagrody wyjazdowe w konkursach i promocjach konsumenckich.
  Szczególną formą spotkań firmowych o charakterze motywacyjnym są działania „give instead of take", które wpisują się w programy Corporate Social Responsibility. Polegają na połączeniu integracji i nagrody z działalnością charytatywną lub na rzecz ochrony środowiska.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  W naszym serwisie zdołasz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Zachęcam wszystkich od odwiedzin mojego portalu. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Największy portal konferencyjny w Polsce. Wystarczy że podasz miasto, nasza wyszukiwarka w bezproblemowy sposób wynajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich kwalifikacje.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Tu wyszukasz tylko aktualne i profesjonalne kursy. Chcesz mieć wykwalifikowany personel ? Zainwestuj w jego edukację i zaproponuj mu szkolenie. Najnowocześniejsza i aktualna baza kursów w Polsce. Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najlepszych szkoleń zawartych w serwisie. Świetnym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające charakterowi ich fachu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: