Podkategoria: Szkolenia - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Koimbra Centrum Doradczo-Szkoleniowe w Łowiczu »

  Firma zajmuje się szkoleniami z zakresu doradztwa zawodowego, rozwijania umiejętności poznawczych, poradnictwa kariery i doradztwa dla osób niepełnosprawnych. Szkolenia odbywają się zarówno w Łowiczu jak i na terenie całego kraju.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów choszczno »

  Z bardzo dużym doświadczeniem w branży pożarniczej. Wykonuję kompleksową obsługę zakładów pracy w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego (instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, oznakowanie obiektów znakami ochrony p-poż i ewakuacji i wyposażenie w podręczny sprzęt gaśniczy i urządzenia p-poż, przeprowadzenie ewakuacji, korespondencja z właściwą terenowo Komendą PSP).

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP, PPOŻ, kursy bhp, doradztwo »

  Ośrodek Szkolenia DORADCA S.C. zaprasza Dyrektorów i Właścicieli Firm do korzystania z naszych usług. Ośrodek nasz jest nowoczesną placówką dydaktyczną opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu w działalności szkoleniowej i doradztwie BHP, PPOŻ.

  Ośrodek na bieżąco analizuje potrzeby rynku w zakresie nowych treści kształcenia i doskonalenia pracowników.

  Zlecenie wyspecjalizowanej firmie obsługi BHP i PPOŻ. jest formą najtańszą i najwygodniejszą dla zakładów zatrudniających do 100 pracowników.

  Przy zawarciu umowy, wszystkie szkolenia z zakresu BHP są bezpłatne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Przygotowaliśmy tekst ujednolicony Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r.).

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bukiety ślubneBukiety ślubne Poznań »

  Biznes Gretaflowers zajmuje się tworzeniem kompleksowym upiększaniem ceremonii ślubnych. Jesteśmy jednostką z ponad 15 letnim doświadczeniem, zaś nasi floryści to wyspecjalizowany zespół znawców z wykształceniem florystycznym. Naszą propozycję zwracamy do wszystkich którzy mają gotowość zawrzeć sakrament małżeństwa, szczególnie mieszkających w Wielkopolsce, jakkolwiek nie jedynie. Inwitujemy do odwiedzenia firmowej strony internetowej na której odszukają Państwo przykłady naszych adaptacji wystrojów ślubnych.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Language Partner - Angielski Dla Firm »

  Jeśli Państwa firma poszukuje profesjonalnego kursu językowego, to Language Partner spełni wszelkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kursów językowych dostosowanych do potrzeb pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw i instytucji. Oferujemy szkolenia językowe ogólne, business English (z podziałem na kursy biurowe i menedżerskie), egzaminacyjne z języka ogólnego (np. Cambridge, TELC), szkolenia specjalistyczne, obejmujące takie dziedziny jak: finanse i bankowość, księgowość, human resources, prawo, medycynę, lotnictwo czy zarządzanie. Przygotowujemy także do egzaminów English for Specific Purposes; wreszcie szkolenia dające doskonałe przygotowanie do egzaminów biznesowych BEC Preliminary, Vantage i Higher oraz LCCI. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy też kursy języka angielskiego w odmianie amerykańskiej przygotowujące do zdawania egzaminu TOEFL. Oferta ta obejmuje zajęcia z native speakerem amerykańskim lub/ i lektorem, który ukończył studia o specjalizacji filologia amerykańska lub lingwistyka stosowana

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Open BHP - Usługi i szkolenia, »

  Open BHP to profesjonalna firma świadcząca usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma zatrudnia specjalistów z dziedziny BHP, charakteryzujących się ambicją, skrupulatnością, otwartością i zaangażowaniem.

  Nieodpowiednie warunki pracy są powodem podnoszenia przez gospodarkę krajową wysokich kosztów związanych z kosztami nieobecności w pracy jak i kosztami leczenia. Powyższymi kosztami obciążone są osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, sektor publiczny, w efekcie końcowym koszty te obciążają wszystkich obywateli, jako podatników i jako konsumentów.

  Wyższe koszty działań prewencyjnych (w tym pokrycie kosztów szkoleń bhp, utworzenie lub zapewnienie wykonywania zadań służby BHP) prowadzą do wzrostu poziomu bezpieczeństwa i poprawy warunków pracy, stąd obniżają koszty związane z niewłaściwymi warunkami pracy.

  Współpraca z Nami zapewni Państwu obniżenie kosztów, wzrost bezpieczeństwa, a przez to wzrost wydajności pracy pracowników.

  Człowiek od zarania dziejów wykonuje prace, które w mniejszym bądź w większym stopniu wpływają na jego zdrowie. Naszą misją jest ochrona pracownika i zapewnienie mu „bezpieczeństwa ponad wszystko”.
  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, kursy BHP Kraków »

  Podejmując pracę w którejkolwiek spółce, musisz pozostać uświadomiony z regułami Bezpieczeństwa i higieny pracy. Analogicznie jeżeli jesteś pracodawcą, Państwo narzuca na Ciebie ustawowy obowiązek odpowiedzialności za troskę o pracobiorcę na terenie warsztatu pracy. W takim przypadku nie powinno się potraktować zdawkowo warunków pracy - wystarczy pojedyncza kontrola Państwojej Inspekcji Pracy, żeby wyszukać pojedyncze niedociągnięcia. Dlatego dobrze zostaje ukończyć szkolenia BHP. Kraków to aglomeracja miejska mnóstwa instytucji, jakie się tym zajmują. Tutaj chcę polecić jednostkę Jezierski. Aranżujemy zawodowe kursy BHP. Kraków jest podstawowym obszar naszej firmy. Decydując się na kolaborację z nami możesz przewidywać zupełne i zawodowe poparcie w najmniejszej wątpliwości zespolonej z medycyną pracy i BHP. Asystujemy także projektować systemy ewakuacyjne na obszarach rozlicznych obiektów. Aby zapoznać się z naszą rozległą propozycją, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alior Instytut Biznesu »

  Alior Instytut Biznesu to skuteczne szkolenia z zakresu sprzedaży, jakości obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz efektywności osobistej.

  Alior Instytut Biznesu to spółka, która powstała na gruncie doświadczeń zebranych w trakcie tworzenia i budowania Alior Banku. Zgromadziliśmy nasze najlepsze sprawdzone wzorce szkoleniowe, najlepszych trenerów i utworzyliśmy Alior Instytut Biznesu. Tak samo jak Alior Bank dbamy o najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów. Oferujemy szkolenia najwyższej jakości.

  Wszystkie nasze programy zostały sprawdzone w praktycznych działaniach a ich efekty biznesowe zostały potwierdzone w praktyce. Nasi trenerzy to grupa specjalistów, która reprezentuje wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem. Jesteśmy praktykami. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w codziennej pracy Alior Banku i przynoszą wymierne efekty biznesowe. Dowodem na to jest niezaprzeczalny sukces marki Alior Banku na polskim rynku – funkcjonujemy na nim zaledwie 3 lata.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia w domenie szkolenia.nf.pl to zdecydowanie największa i najbardziej aktualna baza szkoleń na rynku szkoleń, dostępnych w internecie. Szkolenia darmowe, szkolenia EFS, unijne, dla firm i użytkowników indywidualnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich żądnych wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedawców »

  Szkolenia sprzedawców, telesprzedawców i pracowników działów handlowych i infolinii - tylko skuteczne techniki sprzedaży! Ile razy Twoi handlowcy spotkali się z odmową potencjalnego klienta, zanim zdążyli nawet zaprezentować swoją ofertę? Jak często słyszą odmowę niemal natychmiast po tym, jak tylko skończą się przedstawiać? Jeśli zajmujesz się sprzedażą to jestem przekonany, że słyszysz to często. Nie tylko Ty bo tak mają praktycznie wszyscy sprzedawcy, pracownicy infolinii, działów handlowych oraz telemarketerzy i przedstawiciele handlowi. Z ankiet, które otrzymywałem od sprzedawców wynika, że opór i natychmiastowe odrzucenie przez potencjalnych klientów to najczęstszy powód zniechęcenia i późniejszego unikania dalszych prób sprzedaży. To również ich największy problem przy pierwszym kontakcie, ponieważ wywołuje najwięcej frustracji i jest często genezą spadku samooceny handlowców. Jest jednak sposób na to, aby zminimalizować niemal do zera ryzyko oporu oraz odrzucenia na samym początku rozmowy. Zamów dla swojego działu sprzedaży szkolenie dla sprzedawców i telemarketerów albo wyszukaj rozwiązanie swojego problemu sprzedażowego na mojej stronie - za darmo!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - Lauren Peso Polska S.A. »

  Pole działalności przedsiębiorstwa Lauren Peso Polska to w szczególności profesjonalne szkolenia biznesowe. Zespół ekspertów proponuje szkolenia o różnorodnej tematyce, skupiającą się na zarządzaniu w firmie, a także sprzedaży. Oprócz kompleksowych szkoleń dla firm Lauren Peso zapewnia klientom wszechstronne doradztwo zwłaszcza personalne, jak również gospodarcze, podatkowe i doradztwo prawne. Treningi biznesowe to przede wszystkim wzmocnienie kompetencji istotnych we współczesnym otoczeniu biznesowym. Dotyczą rozwoju umiejętności zarządczych - tworzą i łączą grupy pracowników, uczą meandrów sprzedaży, a także profesjonalnej obsługi klienta. Szkolenia dla firm to nowoczesne metody wprowadzania do firm stosowania w firmach rozwiązań, które dopiero co pojawiły się w zakresie szkoleń. Polegają one przede wszystkim wprowadzaniu wiedzy do firm, przez tych, którzy tą firmę budują. W ofercie firmy ponadto wyjazdy integracyjne dla firm oraz kompleksowe usługi human resources oraz księgowe.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Webcomm - webinar, webcast, webconferencja w szkoleniach i marketingu »

  Webcomm specjalizuje się w marketingu z użyciem webinarów i webconferencji, synchronicznych szkoleniach e-learningowych, rozwiązaniach do pracy w wirtualnych zespołach.
  Pomożemy Ci wykorzystać webinary, webconferencje, webcasty w działaniach marketingowych i sprzedażowych w Twojej firmie. Dobieramy oprogramowanie i szkolimy jak prowadzić webinary.
  Prowadzimy także szkolenia dla menadżerów i pracowników wirtalnych zespołów nt. pracy zdalnej, dostarczamy oprogramowanie do pracy w wirtualnych zespołach, tworzymy strategię promocji pracy zespołowej w organizacji.
  Z nami wdrożysz synchroniczne szkolenia e-learningowe (webinary, warsztaty online) w firmie. Dobierzemy oprogramowanie i przeszkolimy trenerów wewnętrznych.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edu-Pharm - utsourcing marketingu i szkolenia dla branży farmaceutycznej »

  Edu-Pharm.pl - prowadzimy outsourcing marketingu i szkolenia dla branży farmaceutycznej. Budujemy relacje w z klientami B2B i pacjentami. Prowadzimy telemarketing do aptek, szkolimy farmaceutów i przedstawicieli farmaceutycznych z budowania długotrwałych relacji wspierając tym samym sprzedaż. Oferujemy działania direct marketingowe oraz e-marketingowe, budując bazy wiedzy na platformach e-learningowych i docierając do odbiorców przez direct marketing w tym telemarketing oraz przez media społecznościowe (e-pr dla farmacji).

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne Bielsko Biała, Kraków »

  Nazwa naszej firmy Eko Program Systemy Solarne wskazuje na ekologiczną celowość naszej działalności. Zajmujemy się głównie kolektorami słonecznymi, które pozyskują energię cieplną. Nasz program obejmuje import, sprzedaż, montaż kolektorów oraz pokazy i szkolenia. To pierwsze wpływa na niską marżę, którą narzucamy pojedynczym klientom oraz sklepom. Wyszkolone przez nas ekipy monterskie działają w całym kraju jako autoryzowani instalatorzy. Zapraszamy na szkolenia nowych. Prowadzimy pokazy handlowo informacyjne dla gmin i większych miast. Śląsk i Małopolska to tereny, gdzie jesteśmy znani najbardziej. Dajemy się poznać, jako firma szybko załatwiająca dotację. Po rozmowie z nami przeciętny klient jest przekonany o słuszności inwestycji w nowoczesny system solarny.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego »

  Oferta Kancelarii skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną z następujących dziedzin:
  - prawo cywilne
  - prawo spadkowe
  - prawo rodzinne
  - prawo lokalowe
  - prawo gospodarcze
  - prawo przewozowe
  - prawo pracy
  - prawo spółek
  - prawo stowarzyszeń.
  Oferta obejmuje:
  - porady i konsultacje prawne
  - reprezentację przed sądami i urzędami
  - stałą obsługę prawną firm
  - sporządzanie opinii prawnych
  - udział w mediacjach
  - opracowywanie umów, statutów, regulaminów oraz innych dokumentów
  - szkolenia dla firm oraz ich pracowników.
  Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl
  Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teleperformance Polska infollinia dla twojej firmy »

  Teleperformance Polska należy do Grupy Teleperformance – światowego lidera na rynku usług outsourcingu w zakresie zarządzania relacjami z klientem i telefonicznych centrów obsługi klienta.
  Nasze bogate doświadczenia zdobywamy obsługując klientów na całym świecie, odnosząc wspólnie z nimi wyjątkowe sukcesy w takich obszarach jak: pozyskiwanie nowych klientów, obsługa obecnych klientów, wsparcie techniczne, windykacja należności i w wielu innych.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROBOTICO »

  Robotico to warsztaty, zajęcia pozalekcyjne i półkolonie z wykorzystaniem nowoczesnych form edukacji i materiałów dydaktycznych. Uczestnicy zajęć zgłębiają wiedzę z dziedzin takich jak robotyka, informatyka, konstrukcja maszyn, matematyka i fizyka, wykorzystując do tego klocki Lego i inne pomoce dydaktyczne. Dzięki temu szybko i z przyjemnością przyswajają nową wiedzę. Metodyka kursów oparta jest na bazie materiałów dydaktycznych Lego Education, Carnegie Mellon Robotics Academy oraz naszego doświadczenia.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa B&O Navigator »

  B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizujemy się w szkoleniach z następujących obszarów tematycznych:
  Szeroko pojętej problematyki sprzedaży - począwszy od technik sprzedaży i negocjacji, a skończywszy na zarządzaniu sprzedażą.

  Marketingu - proponujemy unikalne programy szkoleniowe np. Marketing Usług, Marketing Ceny i wiele innych.

  Zarządzania zasobami ludzkimi - to głównie tematy dotyczące zagadnień związanych z motywowaniem, rekrutacją, szkoleniem pracowników oraz doskonaleniem umiejętności menedżerskich.

  Prawa gospodarczego - prowadzimy szereg szkoleń związanych ze zmianami w polskim prawodawstwie gospodarczym i finansowym oraz problematyką prawa unijnego.

  Logistyki - oferujemy szkolenia skierowane do firm, które chcą doskonalić umiejętności pracowników w zakresie gospodarki magazynowej, planowania i zarządzania produkcją itp.

  Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko Trenerów - Praktyków, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: