Podkategoria: Szkolenia - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Szkolenia dofinansowane »

  Szkolenia dofinansowane. Oferta szkoleń dofinansowanych skierowanych do pracowników i menedżerów polskich firm. Szkolenia dofinansowane są organizowane w formule otwartej w największych polskich miastach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Zapewniamy komercyjną jakość szkoleń w cenie szkoleń dofinansowanych, bez zbędnych formalności.
  Grupa szkolenia dofinansowanego liczy do 16 osób. Z jednej firmy może zgłosić się dowolna liczba osób. Wszystkie szkolenia odbywają się w godzinach 10.00-16.00. Wyjątek stanowią szkolenia dofinansowane dla jednej firmy, gdzie godziny ustalane są indywidualnie z klientem. W czasie szkolenia zapewniamy lunch podczas 30 minutowej przerwy "obiadowej". Zapewniamy przerwy kawowe, które ustalane są indywidualnie przez trenera. Aby dokonać zgłoszenia wystarczy jedynie przesłać do nas wypełnione zgłoszenie. Na 3 dni przed szkoleniem uczestnicy otrzymują na podany adres e-mail harmonogram oraz mapkę dojazdową do ośrodka.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry szkoleniowe i symulacje biznesowe »

  Symulacje biznesowe doskonale sprawdzają jako narzędzie kształcenia menedżerów wyższego szczebla (strategicznych). W sytuacjach, w których tradycyjne formy rozwoju (studia podyplomowe, szkolenia) nie do końca spełniają swoją rolę lub po prostu wyczerpały swój potencjał edukacyjny rozwiązaniem może okazać przeprowadzenie symulacji biznesowej. Profesjonalna symulacja biznesowa, najlepiej prowadzona przez jej autora będącego również doświadczonym menedżerem i trenerem, może przynieść uczestnikom i firmie zlecającej wiele bardzo korzyści.

  Gry szkoleniowe są formą zbliżoną do tradycyjnych szkoleń, z tą różnicą, że koncentrują się na rozwoju umiejętności uczestników, ewentualnie pracy nad podstawami. Główną metodą prowadzenia zajęć są (jak wskazuje sama nazwa): – gry oparte o fabułę (jedna lub więcej), – zadania zespołowe lub indywidualne. Aspekt przekazywania tradycyjnie rozumianej wiedzy jest w grach szkoleniowych ograniczony do tzw. podsumowań lub całkowicie pominięty. W grach szkoleniowych nie używa się w procesie dydaktycznym (w przeciwieństwie do szkoleń) takich metod jak: – wykład, prezentacja, dyskusja, scenki. Gry szkoleniowe mogą być prowadzone w sali szkoleniowej (indoor) bądź w plenerze (outdoor).

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Zbiór materiałów i opracowań dotyczacych zarządzania projektami. Serwis skupia wiedzę dotyczącą najlepszyzch praktyk zarządzania projektami w metodykach Prince 2,PMI,PMBOK oraz Scrum. baza wiedzy zawarta w serwisie pokrywa wszystkie tematy, które można znaleśc w najpopularniejszych branżowych publikacjach.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Progres BHP - szkolenia, doradztwo, nadzór »

  Nasza firma świadczy usługi szkoleniowo-doradcze z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i kontrakty długoterminowe. Oferta ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta po wcześniejszym zapoznaniu się ze specyfiką wykonywanej działalności.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe »

  Kursy Internetowe Dla Każdego to serwis zawierający setki ofert kursów związanych z branżą ebiznesu, email marketingu, marketingu internetowego, seo, sem... Znajdziesz tutaj oferty najlepszych kursów prowadzonych przez osoby początkujące jak i długoletnich coachów.
  Jeśli poszukujesz jakiegokolwiek kursu z branży informatycznej to na tej stronie z pewnością go znajdziesz. Wygodna nawigacja po tagach ułatwi Ci przeszukiwanie kursów według interesującej Cię tematyki.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gentlemans Bar obsługa barmańska wesel i imprez »

  Serwujemy drinki na weselach,imprezach firmowych, spotkaniach biznesowych i różnych eventach. Obsługujemy każdą imprezę. Podajemy nietuzinkowe drinki i owocowe kompozycje w miłej i ciekawej formie.Oferuje Państwu wysokiej jakości obsługę barmańską. Posiadamy doświadczenie w obsłudze imprez firmowych, bankietów, wesel a także przyjęć w stylu garden party, cocktail party. Profesjonalna Obsługa :¤ Wesela ¤ Poprawiny ¤ Wieczór panieński ¤ Wieczór kawalerski ¤ Imprezy firmowe ¤ Imprezy okolicznościowe ¤ Przyjęcia urodzinowe ¤ Eventy ¤ Pikniki ¤ Bankiety¤ Inne..Zapewniamy : ¤ Profesjonalny mobilny bar ¤ Obsługę barmańska ¤ Obsługę kelnerską ¤ Alkohol ¤ Profesjonalny sprzęt barmański i barowy ¤ Profesjonalne szkło gastronomiczne ¤ Lód (kości i kruszony) ¤ Niezbędne dodatki : menu, owoce, zioła, puree owocowe, syropy,rurki, serwetki itp. Usługi dodatkowe :¤  DJ ¤  Saxofonista ¤  Tancerki ¤ Hostessy ¤ Oświetlenie

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp przez internet »

  Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń bhp przez internet. Jest to nowoczesna metoda na szybkie zdybcie wymaganych wiadomości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami. Dzięki wykorzystaniu platformy e-learningowej wszystkie szkolenia bhp prowadzone są w pełni profesjonalny sposób. Szkolenia są przeznaczone zarówno dla pracowników jaki i pracodawców.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Białystok »

  To, ze języki obce przydają się nie tylko na wyjazdach zagranicznych wiedzą wszyscy. Niestety nie wszyscy znają języki obce, co utrudnia to porozumiewanie się z obcokrajowcami. Nic jednaj straconego, są firmy, które świadczą usługę tłumaczenia. Uznaną i jedną z najlepszych są Języki Świata. Firma ta świadczy usługi tłumaczeń, nauki języków i inne związane z tą branżą. O jakości nauczania w tej szkole świadczą setki zadowolonych klientów. Znajdź się w śród nich także Ty.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • D&TB System - wykonawca węzłów betoniarskich, sortowni odpadów. »

  Firma D&TB System Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem. Profil działalności firmy jest bardzo szeroki:
  - budowa maszyn i urządzeń (węzły betoniarskie, systemy transportowe np. transport kruszyw, transport materiałów gotowych, linie produkcyjne do produkcji prefabrykatów betonowych, urządzenia do recyclingu wełny mineralnej, sortownie ).
  - budowa konstrukcji stalowych w tym hal kompleksowo .
  - budowa instalacji przemysłowych (wentylacja obiektów przemysłowych, filtracja np. powietrza w procesach przemysłowych przy dużym zapyleniu mgła olejowa z obrabiarek eurocopter, BMW, Mercedes, EUROCOPTER, odpylanie, rurociągi przesyłowe np. sprężonego powietrza).
  - linie technologiczne (produkcja kostki brukowej, sortownie odpadów, obróbka skór zwierzęcych norczych ).
  - montaż przemysłowy (hale, kompletne zakłady, automatyka i elektryka, uruchomienia)

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę »

  Serdecznie zapraszamy do zaglądania na nasz blog tematyczny, na którym podejmujemy tematy zakładania różnego rodzaju spółek. Jako grupa prawników zajmujemy się tym na co dzień dlatego też, chcielibyśmy podzielić się przynajmniej podstawową wiedzą z Państwem. Nasze wpisy zaczniemy od krótkiego wyjaśnienia każdego rodzaju spółek, a następnie przejdziemy do konkretnych wyjaśnień jak dochodzi w nich do przekształceń. Czekamy także na Państwa pomysły!

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i MBA »

  Studia podyplomowe i MBA. Wyszukiwarka programów studiów, porady dotyczące rozwoju kariery, szukania pracy i rozwoju osobistego. Baza programów podyplomowych i MBA w całej Polsce. Możliwość wyboru odpowiadającego kierunku studiów podyplomowych lub MBA. Szczegółowe informacje na temat startu, długości programu a także zakresu zajęć i nierzadko wykładowców, z których wiedzy można skorzystać. Programy ze wszystkich polskich uczelni a także uczelni zagranicznych współpracujących w ramach programów MBA. Dodatkowo baza szkoleń dostępnych w Polsce. EFS i programy dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń zawodowych.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dochodowy Biznes »

  Strona o 3 najważniejszych aspektach w naszym życiu: niezależności finansowej, rozwoju osobistym i kontaktach międzyludzkich. Blog został stworzony w celu zgromadzenia wartościowej społeczności osób wierzących, że sami decydujemy o swoim życiu a wszystko zelży tylko od podejmowanych przez nas decyzji. Nasze życie to dar ale jak i czy w ogóle go wykorzystamy zależy tylko od nas. Możesz powierzyć swoje życie losowi i żyć tym co od niego otrzymasz, lub wykorzystać szansę i zawalczyć o więcej. Zapytasz jak? Mogę jedynie wskazać Ci drogę lub możesz poszukać jej sam. Jednak to czy będziesz nią podążasz, czy znajdziesz na tyle siły by powstać za każdym razem gdy życie rzuci Cie na kolana, zależy tylko od Ciebie. 

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kluczową wiedzą w organizacji - Testy wiedzy »

  Strona pozwala na zapoznanie się z tematyką zarządzania kluczową wiedzą w organizacji za pomocą profesjonalnych testów wiedzy. Metodologia stosowana przez Instytut Analiz im. Karola Gaussa sp. z o.o. pozwala w łatwy i systematyczny sposób monitorować kluczowe zasoby wiedzy pracowników. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OKU Expert - Szkolenia BHP »

  Jesteśmy firmą, działającą w branży BHP od 1992r. Realizujemy zadania służby BHP w wielu organizacjach z różnych branż. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług oraz profesjonalną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy szkolenia BHP, p.poż oraz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
  Jako zewnętrzna, wykwalifikowana służba BHP sprawujemy stały nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy usługi w ramach outsourcingu oraz zleceń jednorazowych.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trening asertywności Warszawa »

  Strona opisuje ofertę szkoleń z asertywności. Oferta ta jest dostępna zarówno w postaci szkoleń otwartych (na które każdy może się zapisać), zamkniętych (dla firm), jak i indywidualnych (dla osób, które nie chcą opisywać swych problemów przed grupą nieznajomych ludzi). Na stronie można również zapisać się na bezpłatny, emailowy kurs argumentowania, który pozwoli lepiej sobie radzić podczas sytuacji konfliktowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego Warszawa »

  Doświadczony pedagog mag. anglistyki Jolanta Rykowska udziela prywatnych korepetycji na terenie całej warszawy, konkurencyjne ceny od 50 w zależności od dojazdu. Dodatkowo pani Jolanta posiada 11 leni staż w prowadzeniu korepetycji i stawia na ciężką i sumienną pracę nad
  doskonaleniem języka angielskiego, dzięki czemu dokonała wielu sukcesów na tym polu a rodzice podopiecznych polecają panią jako sumiennego i cierpliwego korepetytora.
  Dodatkowo pani magister zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami z języka angielskiego na terenie Warszawy oraz drogą mailową z całej Polski, możliwość ekspresowych tłumaczeń.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROTEGO Zbigniew Wiecheć »

  PROTEGO jest firmą zajmującą się szeroko pojętą problematyką BHP i PPOŻ. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego. Naszą kadrę tworzą wysokiej klasy specjaliści, dla których zapewnianie bezpieczeństwa jest nie tylko pracą, ale również pasją. Dodatkowym atutem naszych pracowników jest wykształcenie inżynierskie oraz nowoczesne podejście, które pozwala spoglądać na problemy w zdecydowanie szerszym zakresie niż oferuje to konkurencja i skutecznie je rozwiązywać. Celem firmy jest pomoc Pracodawcom w poprawie warunków pracy w przedsiębiorstwach oraz zapewnienie bezpieczeństwa zdrowia i życia każdego pracownika. Ciągłe zmiany w prawie polskim i międzynarodowym sprawiają, że spełnienie wymagań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia staje się coraz trudniejsze. Usługi świadczone przez firmę PROTEGO pomogą Pracodawcy, niezależnie od specyfiki przedsiębiorstwa, rozwiązać każdy problem oraz sprawią, że tematyka BHP przestanie być obca. Powierzone nam zadania wykonujemy nie tylko w siedzibie zleceniodawcy, ale wszędzie tam, gdzie znajdują się jego pracownicy. Nasza praca nie polega tylko na zapewnieniu porządku w dokumentach i reprezentowaniu przedsiębiorstwa przed organami kontroli. Naszym celem jest realne poprawienie warunków pracy. Jego osiągnięcie pozwoliło wielu firmom spełnić wszystkie wymagania prawne, jak również podnieść efektywność pracy.Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracy »

  Serwis ocena pracy. Wszystko o tym, czym jest efektywna ocena pracy. Psychologia, zarządzanie i prawo. Dla osób ocenianych: jak poradzić sobie, gdy cię oceniają? Dla osób przeprowadzających oceny okresowe: jak rzetelnie i bez wysiłku oceniać podwładnych? Dla osób zarządzających firmą: jak zarządzać system ocen pracowniczych?

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Chmielewski Consulting Group organizuje szkolenia dla biznesu, uczelni wyższych oraz administracji. Prowadzimy dwa rodzaje szkoleń: otwarte prowadzone dla osób zebranych wokół danego bloku tematycznego, oraz szkolenia zamknięte, w których uczestniczą tylko pracownicy danej firmy. Tematyka naszych szkoleń jest bardzo bogata. Oferujemy: szkolenia biznesowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia interpersonalne, a także warsztaty i treningi psychologiczne.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Easy Language Center Opole »

  Szkoła językowa ELC w Opolu zaprasza na profesjonalne kursy językowe. W naszej ofercie można znaleźć angielski, francuski,włoski, hiszpański i portugalski. Oferta szkoły ELC skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalną ofertę przygotowaliśmy również dla firm. W szkolenia językowych wykorzystuje metodę Callana. Uzupełnieniem naszej oferty są tłumaczenia pisemne. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: