Podkategoria: Szkolenia - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Interim Management »

  Planujesz udać się na szkolenie pt. „zarządzanie projektem”? Nie wiesz gdzie zarejestrować się na tego typu szkolenie? To właściwe miejsce. Nasza firma oferuje szkolenia dotyczące konkretnie tej kwestii. Wiedza, którą oferujemy uczestnikom szkolenia jest niezbędna do zarządzania, bez niej żaden menadżer nie będzie fachowy. Do wszystkich podchodzimy w inny sposób, tak by każdy z uczestników pojął jak najwięcej a dodatkowo by poznał każde tajniki zarządzania. Z tego względu ze szkolenia przywieść można całe mnóstwo wiedzy oraz umiejętności.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Szkoleniowo Doradcza Biznes-Projekt Sp. z o.o. »

  Szkolenia z MS Excel, szkolenia MS Project, VBA w MS Excel, zarządzania projektami, MS PowerPoint, MS Word, MS Access, MS Outlook, Gimp, Blender, SQL, Java. Specjalizujemy się w prowadzeniu wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz doradczych w zakresie szeroko pojętej informatyki, grafiki komputerowej, zarządzania projektami, controllingu, programów finansowo-księgowych, rozliczeń z ZUS. Usługi wykonujemy po identyfikacji i analizie rzeczywistych potrzeb klientów, w przyjaznej atmosferze i formie. Szkolenia przeprowadzamy z uwzględnieniem praktycznych zastosowań i rozwiązując rzeczywiste problemy występujące w firmach.Oferujemy następujące usługi szkoleniowe i doradcze: Szkolenia - MS Project, MS Word, MS Excel, MS Access, MS Outlook, MS PowerPoint, VBA w Excelu. Szkolenia z programów graficznych - Gimp, Blender, InDesign, CorelDraw, Illustrator. Bazy danych - MS Access. Szkolenia z zakresu controllingu Doradztwo z zakresu wykorzystania oprogramowania Wdrażanie oprogramowania Konsultacje z zakresu księgowości i pomoc we wdrażaniu oprogramowania. Szkolenia otwarte: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Kielce, Rzeszów, Tarnów, Opole, Gdańsk. Szkolenia zamknięte: Warszawa, Kraków, Kielce, Radom, Lublin, Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Łódź, Poznań, Wrocław, Opole, Płock, Kielce, Bielsko Biała, Rzeszów, Zakopane, Tarnów, Toruń, Kutno, Kalisz, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Szczecin, Lublin...

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • UFK Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Proponowana przez nas oferta,
  obejmuje pełną obsługę księgową
  firm i przedsiębiorstw.
  Adresowana jest zarówno do spółek handlowych,
  spółek osobowych
  jak i osób fizycznych.
  Oprócz usług z zakresu
  rachunkowości prowadzimy również szkolenia
  i doradztwo.
  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje
  oraz wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów na polskich uczelniach »

  Serwis Kierunki.net zawiera szczegółowe informacje i opisy wszystkich kierunków studiów jakie można studiować w Polsce. Na bieżąco aktualizujemy wszystkie nowości, zgodność z Krajowymi Ramami Kwalifikacji. Opisane zostały wszystkie kierunki studiów i specjalizacje dostępne na polskich uczelniach wyższych. Dział dotyczący zamawianych kierunków studiów na bieżąco przedstawia oferty kierunków dofinansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Opisujemy także zasady otrzymywania stypendium i warunki jakie trzeba spełniać. Umożliwiamy także sprawdzenie ofert kierunków studiów podyplomowych i programów MBA. Wszystko co potrzebne by w przyszłości zdobyć pracę i rozpocząć błyskotliwą karierę zawodową.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Wrocław »

  Opis usług związanych z praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin. Technologia, chemia, sprzęt.nJak się powinno a jak nie należy czyścić dywanów- na tej stronie znajdą Państwo wszelkie informacje.
  Jeśli mają Państwo domowe sposoby na czyszczenie dywanów prosimy o przesłanie.
  Witryna została zbudowana po to, by służyć wymianie takich informacji.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Crm »

  Trimtab jest doświadczoną firmą działającą już od wielu lat na rynku ekonomicznym, informatycznym i biznesowym. Świadczy szeroki zakres usług gwarantujący kompleksową obsługę przedsiębiorstw czy projektów. Są to między innymi skuteczne realizowanie i prowadzenie projektów, analiza efektywności działań firmy, szkolenie pracowników, analiza wymagań systemowych czy leasing specjalistów. Firma Trimtab działa w różnych branżach, między innymi handlowo usługowych, farmaceutycznych, energatycznych czy telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka SMS »

  Inwestowanie pieniędzy i rozwój firmy wymaga czasami zaciągnięcia kredytu w banku komercyjnym. CO jednak jeśli jesteśmy osoba fizyczną i bank nie chce z nami rozmawiać przez brak zdolności kredytowej? Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki bez BIK i pożyczki na SMS. Na stronie http://youngmoney.pl znajdziesz informację jakie firmy oferują kredyty przez SMS i na jakich warunkach udzielają tych szybkich pożyczek. Aby nie stracić na pożyczce przez SMS musisz wiedzieć jakie są jej koszty przyznania, odsetki i prowizje dla firmy pożyczkowej.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK KONOPIŃSKI Kursy prawa jazdy »

  OSK KAROL KONOPIŃSKI to szkoła nauki jazdy od wielu lat funkcjonująca na terenie Włocławka. Nasza oferta obejmuje zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prawa jazdy kategorii A oraz B. Zapewniamy, iż mamy dobre samochody i motocykle (Toyota Yaris, Yamaha i Suzuki), właściwie wyposażoną salę wykładową, jak również bardzo dobrze przygotowany, oświetlony plac manewrowy (ma 1 tor jazdy dla kategorii A, 2 tory jazdy dla kategorii B, a także górkę do ćwiczenia jazdy po wniesieniu), a nasi wykładowcy i instruktorzy mają duże doświadczenie, zdolności nauczycielskie i wiele cierpliwości oraz wyrozumiałości dla kursantów. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług jest rzesza zadowolonych klientów. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonferencje Warszawa, debaty online, Wideokonferencje i szkolenia, Wideofilmowanie »

  Wideokonferencje Warszawa. Oferujemy możliwość transmisji online, która umożliwia odbiorcom uczestnictwo lub śledzenie wydarzenia przez Internet. Nasza oferta obejmuje m.in.: Usługi dla firm (wideokonferencje, eventy biznesowe itp.) Transmisję na żywo imprez sportowych Usługi dla domów weselnych.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach warszawa »

  Szukając sensu życia po utracie pracy możemy wpędzić się w depresję. Jeśli tylko zauważycie pierwsze tego symptomy to nie wahajcie się ani chwili dłużej. W takiej sytuacji konieczny i bardzo potrzebny jest Wam osobisty coach warszawa. Posiadam olbrzymie doświadczenie w coachingu dzięki czemu potrafię pomóc każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Dlatego odwiedź moją stronę www.wiszenkocoaching.pl, przeczytaj informacje o mnie i mojej ofercie a następnie zgłoś się. Skuteczny coaching warszawa z pewnością będzie w stanie odmienić Twoje życie na lepsze.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Szkolenia podatkowe, szkolenia dochodowe, kursy vat – Łódź.
  Wcześniej należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez witrynę internetową.
  Firma mieszcząca się w mieście Łódź prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego.
  Szkolenie podatkowe pozwala na samodzielne prowadzenie sklepu a również zajmowanie się księgowością bez korzystania z zleceń księgowych również firm rachunkowych.
  W szkoleniach główny nacisk prowadzony jest na szkolenie vatowskie. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jak minimalizować podatek vat, jest to najbardziej obciążający podatek też świadomość jak go obejść oraz ulg podatkowych może znacznie obniżyć ceny obciążające zakład.
  Dzięki takim urozmaiceniom szkoleń dochodowych, szkoleń podatkowych informacje stają się bardziej przystępne, łatwiejsze do zrozumienia także zapamiętania.
  Firma rewolucja umysłów prowadzi też działania doradcze z zakresu prowadzonych przez siebie szkoleń.
  Proponujemy korzystne w kwocie szkolenia dla księgowych.
  Na kursach poruszane są tematy prawa podatkowego obowiązujące w unii europejskiej.
  Trenerzy do branż takich jak podatki to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący też dla wielu zakładów z gminy Łódź jako doradcy podatkowi.
  Grupy są najczęściej kilku osobowe, tak by mieć kontakt z wykładowcą.
  Szkolenie odbywa się w Łodzi.
  Poznanie zasad i praw rządzących podatkami to krok milowy do sukcesu Waszych butików.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Legionowo, sala komferencyjna Legionowo »

  Zapraszamy do skorzystania z usług hotelowych przy hali sportowej Arena w Legionowie. Dysponujemy 7-ma pokojami 2-osobowymi i 6-ma pokojamu 3-osobowymi, w odległości 20 km. od Warszawy.
  Dla klientów biznesowych ARENAHOTEL oferujemy w pełni wyposażoną, salę konferencyjną. Świetnie sprawdza się przy organizacji niewielkich szkoleń bądź spotkań biznesowych. Sala może pomieścić do 50 osób.

  Przy organizowaniu konferencji, wynajem pokoi z 10% rabatem od cen wyjściowych.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing referencyjny - pozyskiwanie klientów z polecenia »

  Strona poświęcona marketingowi szeptanemu i networkingowi - budowaniu sieci kontaktów biznesowych. Jak skutecznie wykorzystać marketing referencyjny do pozyskiwania klientów z polecenia w Twojej firmie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Development Center »

  Wraz z rozwojem gospodarki wolnorynkowej, stanowisk pracy i aktywności ludzi nastąpił gwałtowny rozwój szeregu dziedzin wspomagających rekrutację pracowników na przeróżne stanowiska pracy i rozwój metod i dyscyplin badawczych. Badania obejmują dzisiaj niemal wszystko, co jest związane z kondycją człowieka w otoczeniu gospodarczym: od preferencji i możliwości szeregowego pracownika po dyspozycje menedżera. Efektywność tego ostatniego wiąże się ze stylem przywództwa, które również można zbadać i określić, choćby metodą ILM72 firmy 4 business & people. Narzędzie określa zasady skutecznego przywództwa oraz jego styl. Pomaga znaleźć optymalną drogę przywództwa do osiągnięcia najlepszych efektów.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciel Handlowy-Życie dla Korporacji »

  Prawdy i mity oraz ciekawostki z życia przedstawicieli handlowych, medycznych, farmaceutycznych.Zawiera opis stanowiska oraz niuanse związane z pracą jako przedstawiciel handlowy.Dowiesz się jak nie zwariować w ciągłej gonitwie i walce o klienta.Posiłkuję się wiedzą pozyskaną od przedstawicieli handlowych z różnych branż: dóbr szybko zbywalnych, farmaceutycznych, medycznych, branży budowlanej,finansowej, spożywczej i wielu innych.Masz możliwość sugerowania interesujących tematów oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs programowania c++ »

  Naskuteczniejsze kursy programowania c++ można znaleźć na naszym portalu internetowym z kursami. Posiadamy najbogatszą bazę kursów zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Nasze kilku letnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług i najniższe ceny to między innymi powody dla jakich powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Jeśli potrzebują Państwo przeprowadzić szkolenia swoich pracowników z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności interpersonalnych, marketingu czy umiejętności obsługi klienta to Centrum Szkoleń ROE będzie do tego najlepszym miejscem. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu i organizowaniu różnych szkoleń dla różnych grup odbiorców. Posiadamy profesjonalny zespół nastawiony na ciągłe zdobywanie wiedzy i umiejętności przez co nasze szkolenia są ciekawe, a nasi klienci z satysfakcją pogłębiają swoją wiedzę.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa - Trainers Team »

  Firma Trainers Team powstała w 2010 roku.
  Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pomoc w podnoszeniu kwalifikacji. Naszą misją jest odkrywanie możliwości, uruchomienia nowych przedsięwzięć, lub poprawy istniejących, zapewniając wydajne rozwiązania biznesowe.

  Nasze szkolenia, to szkolenia biznesowe z zakresu:
  - Szkolenia z etykiety biznesowej
  - Szkolenia z E-marketingu
  - Szkolenia IT
  - Szkolenia z zarządzania
  - Szkolenia z obsługi Klienta
  - Szkolenia z obsługi reklamacji
  - Szkolenia prawne
  - Szkolenia sprzedażowe
  - Szkolenia z umiejętności interpersonalnych

  Motto naszej Firmy to : „Najdroższy kapitał – to Człowiek”
  Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę
  Trainers Team

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osrodki konferencyjne - Ośrodki konferencyjne »

  Portal skupiający prestiżowe obiekty konferencyjne w polsce. Ośrodki konferencyjne to nie tylko obiekty nad morzem czy w górach lub nad jeziorem ale również kina, zamki czy nawet pałace i dworki. Polecane ośrodki konferencyjne znajdziesz na naszym portalu łatwo i bez dodatkowych opłat. Powołaj się na nazwę naszego portalu a otrzymasz zniżkę na rezerwację sali konferencyjnej w dowolnym mieście. Wszystkie prezentowane ośrodki konferencyjne umożliwiają dokonanie rezerwacji on-line oraz zapoznanie się z ofertą konferencyjną.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Zielona Góra | Doradztwo, Usługi BHP i PPOŻ, LUBUSKIE »

  Jesteśmy Firmą działającą w branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Korzystanie z naszej wiedzy jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zagadnienia.

  Prowadzimy szkolenia BHP wstępne i okresowe, PPOŻ, Pierwsza Pomoc, HACCP dla wszystkich grup pracowniczych i pracodawcy. Sporządzamy dokumentację powypadkową oraz ocenę ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy. Kompleksowa obsługa Firm.

  Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

  www.bhp-walania.pl

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: