Podkategoria: Szkolenia - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych »


  Słowo trener dawniej kojarzyło się przede wszystkim z osobą związaną ze sportem. Dzisiaj trener to wszechstronnie przygotowana osoba do pracy z ludźmi. Pracy, która ma na celu zmianę osobowości, zmianę profilu zawodowego, podniesienie kwalifikacji czy kompetencji osobistych szkolonej osoby. Trener dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii, socjologii i wiedzą merytoryczną w określonej dziedzinie. Poznaje ją i trenuje w szkołach trenerów, które oferują różne zaawansowane programy szkoleniowe, często poszerzone o moduły związane ze zrównoważonym rozwojem i partycypacją społeczną.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Tadeusiak - tłumacz języka włoskiego »

  Pisemne i ustne tłumaczenia z włoskiego na polski i polskiego na włoski.

  Moje referencje to m.in.:
  - najwyższy możliwy certyfikat znajomości języka włoskiego
  - ponad 15 letnia praktyka w tłumaczeniu pisemnym i ustnym
  - wieloletnia praktyka w biznesie i kontaktach handlowych

  Specjalizuję się w tłumaczeniach z następujących dziedzin:
  - prawo
  - biznes
  - handel
  - historia
  - artykuły prasowe
  - Unia Europejska

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ratownictwo chemiczne »

  "CKK teresin" - to firma zajmująca się szkoleniami bhp od 1991 roku. Posiadamy własną bazę dydaktyczną z salami do pracy w grupach oraz dużą salą konferencyjną.
  Jako jedni z nielicznych w kraju prowadzimy szkolenia z zakresu ratownictwa chemicznego dla osób pracujących w firmach gdzie pracownicy narażeni są na kontakt z chemikaliami.
  Zakres szkolenia to: ratownictwo medyczne, techniki awaryjne, konserwacja sprzętu ratowniczego treningi na chemicznym torze ćwiczeń oraz ocenę stanu bezpieczeństwa w zakładzie.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Puenta Hanna Szulczewska »

  Nasza firma trudnisię wykonywaniem tłumaczeń oraz organizowaniem szkoleń firmowych dotyczących języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z ogromnym doświadczeniem, która bez wątpienia ułatwi zawieranie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaoferować specjalnie przygotowanie zestawy szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeśli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej lub pod numerami telefonu.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filmy i spoty reklamowe oraz promocyjne produkcja Poznań »

  Filmy reklamowe Poznań, Warszawa – produkcja najlepszych filmów reklamowych w Poznaniu (siedziba główna - Poznań)!
  Kompleksowo realizujemy produkcję filmów reklamowych i promocyjnych. Posiadamy oddziały w miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa. Oferowane przez nas filmy reklamowe to profesjonalne formy filmowe opracowane i wyprodukowane na najwyższym poziomie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem filmowym i doświadczoną załogą. Produkcja filmów reklamowych to nasza pasja. Produkowane przez nas filmy reklamowe przechodzą przez nadzór działu marketingu i PR. Po wielu konsultacjach efekt końcowy prezentowany jest przed klientem. Tak gruntowne i profesjonalne przygotowanie filmu reklamowego jest gwarantem sukcesu i udanej inwestycji w wizerunek.

  Wykonujemy:

  - filmy reklamowe
  - filmy promocyjne
  - spoty reklamowe
  - spoty promocyjne
  - filmy korporacyjne
  - spoty informacyjne
  - spoty telewizyjne
  - reklamy internetowe
  - reportaże i relacje
  - filmy z konferencji i koncertów

  Nasze Studio filmowe i agencja filmowa mieszczą się w miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • RETAIL SYSTEMS »

  RETAIL SYSTEMS jest firmą doradczą, która rozwija zarządzanie firmą. Pomagamy w zarządzaniu siecią, organizujemy sprzedaż nowych produktów i marek, doradzamy w procesach organizacji firmy i zarządzaniu przedsiębiorstwem, szczególnie w zarządzaniu siecią sprzedaży. Nasze szkolenia sprzedaży są dopracowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Organizacja zarządzania, którą wspólnie dla Ciebie dopracujemy będzie miała przemyślane procesy organizacyjne firmy dzięki, którym będziesz miał więcej czasu na organizowanie przyszłości a nie na walkę z problemami teraźniejszości. Najlepszy personel, dla którego przeprowadzimy szkolenia sprzedażowe będzie w tym czasie pracował efektywnie nad wynikami Twojej firmy. Aby zarządzanie firmą było skuteczne wprowadzamy sprawdzone strategie zarządzania firmą. RETAIL SYSTEMS to firma, która zarządzanie przedsiębiorstwem opiera ma sprawdzonych doświadczeniach stosowanych w dużych sieciach sprzedaży. Organizacja sprzedaży nowej marki lub nowego produktu to złożone procesy zarządzania, które służą poprawie wydajności pracy i redukcji kosztów. Dobrze opracowane zarządzanie siecią sprzedaży rozwija firmę i pracujący nad rozwojem firmy – zespół. Oferujemy swoje usługi organizacji zarządzania we wszystkich procesach zarządzania sprzedażą - od krótkoterminowych konsultacji, poprzez szkolenia sprzedaży po długoterminowe projekty poprawiające zarządzanie firmą.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia Biznesu | e-Biznes | Marketing | Branding | PR »

  Encyklopedia nowoczesnego biznesu: hasła z zakresu e-Biznesu, Marketingu, Brandingu i Public Relations

  Celem serwisu Encyklopedia Biznesu (http://EncyklopediaBiznesu.pl) jest przybliżenie Internautom wiedzy z zakresu e-Biznesu, marketingu oraz Public Relations. Witryna ta ma ułatwić, szczególnie tym mniej obeznanym z siecią Internet, wyrównanie asymetrii wiedzy w zakresie wspomnianych dziedzin ekonomii.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia KRD - Krajowego rejestru długów »

  Akademia Krajowego rejestru długów to program edukacyjny, który jest kierowany przede wszystkim do osób interesujących się tematyką odzyskiwania długów, zarządzania wierzytelnościami, lub płynnością finansową firmy. Znajdziesz tu informacje na temat szkoleń i warsztatów, ale także strefę wiedzy z poradami ekspertów z KRD.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ORGANIZER POLSKA - Zarządzanie Czasem i Pracą, Kalendarze Książkowe »

  ORGANIZER POLSKA - System Zarządzania Czasem... teraz może być stosowany w życiu osobistym i w Państwa Firmie przy pomocy innowacyjnego i nowoczesnego narzędzia! dwujęzyczny – polsko-angielski. Organizer 2013 zarządzaj swoją firmą terminowo i nie zapominaj o żadnym spotkaniu czy ważnym wydarzeniu. Już teraz możesz mieć zawsze wszystko pod ręką dzięki swojemu Organizerowi. Zapoznaj się dodatkowo z naszymi skzoleniami z zarządzania czasem.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język chiński Warszawa »

  Instytut Języka Chińskiego w Warszawie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na efektywne i profesjonalne kursy języka chińskiego. Kursy prowadzone są przez native speakerów, którzy posiadają wykształcenie wyższe oraz uprawnienia do nauczania wydane przez Chiński Narodowy Urząd d.s. Nauczania Języka Chińskiego jako Języka Obcego. Szkoła w cenie kursy zapewnia sprawdzone podręczniki do nauki oraz materiały przygotowane przez prowadzących. Więcej można się dowiedzieć na stronie internetowej instytutu.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski poznań »

  Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się języka francuskiego? Szkoła Le Reve z siedziba w Poznaniu i Wrocławiu zaprasza wszystkie dzieci w wieku między 5 a 12 rokiem życia. Nasi doświadczeni lektorzy wykorzystują dziecięcą energię w grach i zabawach językowych a tym samym je uczą. Ponadto w naszej szkole odbywają się zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, w grupach 4 osobowych, gdzie odeszliśmy od nauki schematem książek. Aktywność i konwersacje to główne cele przyświecające na zajęciach. Przekonaj się jak szybki nauczysz się z nami języka.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózki widłowe Katowice »

  Witamy na stronie Vending-Szkolenia.Zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych. Naszą domeną są szkolenia na Operatora Wózków Jezdniowych z Napędem Silnikowym. Popularnie pojmowany “wózek widłowy” to wózek jezdniowy – podnośnikowy.Organizujemy szkolenia zawodowe. Zapraszamy na kursy operatorów wózków widłowych, HDS, żurawie, podesty itp. Szkolenia prowadzimy w całej Polsce. Kursy prowadzimy indywidualnie . Zapisy Non stop.Zajęcia teoretyczne i praktyczne Kurs kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami Uprawnienia unijne z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki w języku polskim i angielskim Terminy ustalane indywidualnie, Lokalizacja – ul. Lwowska 38 Katowice tel:508556589. Zapraszamy

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne z matematyki w Lublinie z MatKursem »

  MatKurs to nowoczesne nauczanie matematyki, które łączy tradycyjne nauczanie z nauką online. Szkoła oferuje prywatne zajęcia pozalekcyjne dla uczniów gimnazjum, liceum i studentów zarówno u nauczyciela jak i z dojazdem do domu ucznia. Oferta obejmuje indywidualne kursy do egzaminu maturalnego z matematyki oraz korepetycje. MatKurs to gwarancja profesjonalnego nauczania matematyki z nastawieniem na błyskawiczne nadrabianie zaległości materiału oraz rozwijanie umiejętności matematycznych.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona vip - Allies »

  Spółka Allies oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Naszą misją jest pomoc w zdobyciu umiejętności niezbędnych w sytuacjach kryzysowych. Podnosimy kwalifikacje pracowników firm komercyjnych, spółek skarbu państwa oraz służb mundurowych. Kursy kończą się egzaminem i otrzymaniem certyfikatu. Nasz zespół składa się z najlepszych szkoleniowców.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Wrocław »

  Szkoła języka hiszpańskiego CASA DE ESPAÑA, jest miejscem gdzie poznacie język i kulturę Hiszpanii. Casa de espana to więcej niż zwykła szkoła językowa. U nas poznasz dogłębnie arkana Hiszpańskiego ale również zagłębisz się w bogatą historię i kulturę Hiszpanii. W naszej szkole językowej uczą jedynie wykwalifikowani native speakerzy. Nasza placówka znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, nieopodal rynku. Naszym kursantom oddajemy najlepszych nauczycieli języka Hiszpańskiego, doskonale wyekwipowane sale dydaktyczne.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HRM-BHP Nysa: kadry - płace - szkolenia bhp »

  Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi personalno-płacowe, zarządzania kadrami oraz bezpieczeństwa i higieny pracy dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Obszar naszej działalności obejmuje województwo opolskie oraz dolnośląskie.
  Nasze usługi kierujemy do pracodawców, którzy koncentrując się na strategicznym zarządzaniu firmą, chcą przeznaczyć możliwie mało czasu i zasobów na sprawy kadrowo-płacowe oraz bhp, przy jednoczesnej pewności, że owe procesy prowadzone są rzetelnie, terminowo i w całkowitej zgodności z przepisami prawa.
  Oferujemy pełną mobilność, co gwarantuje otrzymanie kompleksowych usług bez konieczności opuszczania przez Państwa własnej firmy.
  Profesjonalizm i rzetelność, dokładność i zaangażowanie, elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta to cechy charakteryzujące firmę HRM-BHP.
  Stałe podnoszenie kwalifikacji, uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach oraz ciągłe monitorowanie literatury specjalistycznej, są gwarancją jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Asertywność i rozwój osobisty »

  Jak zyskać poczucie emocjonalnej swobody, spokój w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie – nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie doświadczyłeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które krępują człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je usunąć i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krótka historia sprzedaży - »

  Blog pisany z perspektywy sprzedawcy. Jego perypetie i problemy z klientami w odniesieniu do konkretnych technik sprzedażowych. Jego przemyślenia i krytyczne uwagi wobec swoich własnych błędów. Strona szuka odpowiedzi na odwieczne pytanie: Jak zwiększyć sprzedaż?

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • "TRAWERS - ADR" kursy dokształcające »

  Firma Trawers ADR powstała w 2008 roku. Zajmujemy się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa w trakcie transportu towarów niebezpiecznych, nadzorem nad czynnościami związanymi przygotowaniem, nadaniem, transportem i rozładunkiem towarów niebezpiecznych pod kątem ich zgodności z aktualnymi przepisami. Dysponujemy rozległą propozycją kursów oraz szkoleń dla kierowców i osób biorących udział przy załadunku i rozładunku towarów niebezpiecznych w klasie 1-9 (w tym odpadów). W ramach prowadzonej przez nas działalności proponujemy Państwu doradztwo w obszarze przewozu towarów niebezpiecznych i stworzenia rocznego sprawozdania z działalności gospodarczej danego przedsiębiorcy. W zakresie prowadzonych przez nas szkoleń odnajdziecie Państwo zajęcia doszkalające dla kierowców zamierzających wykonywać pracę w przewozie drogowym przy przewozie osób lub rzeczy, kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat zdolności zawodowych, kursy na wózki widłowe. Kooperujemy wysokiej klasy ośrodkami szkolenia kierowców prowadzącymi kurs na wszystkie kategorie prawo jazdy (A, B, C, D, B+E, C+E, D+E). Rozporządzamy wysoko wykwalifikowaną kadrą wykładowców m.in.: inspektorzy transportu drogowego osoby zajmujące się transportem drogowym, psychologowie lub ratownicy medyczni, których bogate doświadczenie, kwalifikacje oraz wiedza pozwolą skutecznie doskonalić zdobytą wiedzę. Wydajemy zaświadczenia w języku polskim oraz angielskim. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na naszej stronie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASECURA likwidacja szkód »

  Firma Asecura z Knurowa zaprasza. Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi w zakresie likwidacji szkód różnego pochodzenia. Propozycja, jaką do Państwa kierujemy to wszechstronna obsługa szkód majątkowych, komunikacyjnych oraz budowlanych. Opracowywana przez nas dokumentacja zawiera zawsze wyczerpujące i istotne informacje. Angażowani przez nas znawcy oraz likwidatorzy odznaczają się rzetelnością i wysoką efektywnością kierowanych działań na rzecz klientów. Nasze mocne strony to: terminowość, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia tudzież przystępne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług. Firma Asecura oferuje też szkolenia czy kursy z zakresu likwidacji szkód. Więcej danych na ten temat, odnajdziecie Państwo na stronie naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzin i korzystnej współpracy.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: