Podkategoria: Szkolenia - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Szkolenia obsługa klienta »

  Szkolenie obsługa klienta jest specjalistycznym blogiem założonym z myślą, o przekazaniu najnowszych rozwiązań dotyczących szkoleń z tematyki profesjonalnej obsługi klientów. Internauci odwiedzający ten blog znajdą na nim przydatne informacje związane z komunikacją z klientami oraz propozycje tematów szkoleń i kursów, dzięki których będą mogli podnieść jakość obsługi klienta zarówno w kontakcie bezpośrednim (osobistym) jak i pośrednim (telefonicznym, internetowym, pisemnym). Celem wszystkich szkoleń jest dostarczenie wiedzy niezbędnej do profesjonalnego wykonywania takich zawodów jak np.: kierownik biura obsługi klienta, specjalista ds. Obsługi klienta, konsultant czy doradca klienta. Zamieszczone na witrynie programy szkoleń zostały przygotowane wyłącznie przez trenerów – praktyków. Są to osoby posiadające doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą i obsługą klientów indywidualnych i biznesowym. Umiejętności i wiedzę zdobytą w czasie wielu lat pracy na stanowiskach menedżerskich przekazują teraz w formie szkoleń. Programy naszych szkoleń mogą być prowadzone zarówno w formie otwartej (dostępniej dla każdego) jak i szkoleń wewnętrznych (incompany lub zamknięte), które organizowane są wyłącznie dla pracowników i menedżerów jednego przedsiębiorstwa lub organizacji.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedaż »

  Szkolenia z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji handlowych i zarządzania sprzedażą marki 3T Train the Traders. Jesteśmy specjalistyczną i ekspercką marką szkoleń dedykowanych wyłącznie handlowcom i ich menedżerom.
  Opieramy się na:
  - Własnej bazie eksperckiej wiedzy o sprzedaży i zarządzaniu nią, psychologii społecznej,psychologii zachowań rynkowych konsument i klientów, komunikacji interpersonalnej, teorii i praktyki negocjacji. Bazę tę nazywamy 3T know - how.
  - Specjalistycznych programach szkoleniowych pozwalających rozwijać umiejętności handlowe i managerskie związane ze sprzedażą i obsługą klienta. Wszystkie programy szkoleń są licencjonowane.
  3T Train the Traders należy do B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z .o.o. wiodącej na rynku firmy szkoleniowej z ponad 11 letnim doświadczeniem.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy Państwu wsparcie w zakresie tematyki związanej z przedmiotami ścisłymi na etapie uczelni wyższych.
  Prognozowanie i symulacje są obszarem nauki z którym spotykają się studenci zarządzania na wielu szkołach wyższych. Rachunki oraz metody prognozowania i zadania są źródłem kłopotu ze względu na zawikłane procedury rachunkowe takie jak np. stosowane w modelach trendu pełzającego, modelach ARMA lub modelach ARIMA. Prognozowanie i symulacje określają nam zarówno zagadnienia teorii prognozowania jak i ich dokładność czyli obliczenia ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako poprawnego lub złego narzędzia prognostycznego. Innym trudnym tematem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli estymacji ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na następne okresy. Proces ten jest złożony ze względu na konieczność użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Microfit, Statgraf lub zręcznego posługiwania się Excelem.
  Inne metody prognozowania które określone są przez przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie roku akademickiego to najczęściej: metoda Browna, Holta, Wintersa, trendu liniowego, średniej ruchomej prostej oraz metody naiwne. . Metody prognozowania wygodnie opracować można w Excelu wstawiając w komórki odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Gdańsk »

  Firma doradczo kontrolna Kvadro dostarcza usługi z obrębu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Prowadzimy działalność szkoleniową w wyżej wymienionym zakresie. Demonstrujemy zagrożenia w środowisku pracy i doradzamy jak je usuwać. Oceniamy i analizujemy zjawisko występowania ryzyka zawodowego. Dozorujemy i kontrolujemy obiekty budowlane. Pomożemy w doborze odpowiednich środków ochrony oraz wymaganego ekwipunku ochrony przeciwpożarowej. Przekrojowe rozwiązania dla Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu – zidentyfikujemy potrzeby i zaoferujemy odpowiednie rozwiązania.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PCDL ProRes (kursy ADR, system HACCP) »

  Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes jest firmą realizującą szkolenia dotyczące bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych transportem drogowym /ADR/ dla kierowców. Szkolenia obejmują kursy podstawowe i specjalistyczne zarówno początkowe jak i doskonalące. Szkolenia zakończone są egzaminem państwowym. Ponadto zajmujemy się wdrażaniem systemu bezpieczeństwa żywności i żywienia, /HACCP – Hazard Analysys Critical Control Point / oraz szkoleniem pracowników, które zakończone jest otrzymaniem imiennych certyfikatów ukończenia szkolenia. Kontakt: www.prores.org, tel. 531716006.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Warszawa centrum »

  Anton Center to profesjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe oferujące wynajem sali konferencyjnej w centrum Warszawy, organizację konferencji, szkoleń i sympozjów, jak również możliwość zarezerwowania noclegów w dogodnej lokalizacji. Oferujemy wynajem sali przystosowanej do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych (pełne wyposażenie multimedialne, klimatyzacja, dogodny dojazd). Zapewniamy wysoką jakość usług i pełne zadowolenie.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie testów online »

  Testportal to aplikacja internetowa umożliwiająca tworzenie i przeprowadzanie testów online. Testy internetowe to sprawdzone i prestiżowe rozwiązanie, znajdujące zastosowanie w biznesie, edukacji oraz rozrywce. Doskonalne nadają się do rekrutacji, szkoleń oraz nauki własnej. Postaw na egzaminowanie online!

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające w Warszawie »

  Trudnimy się doszkalaniem przedegzaminacyjnym samochodem i motocyklem. Wspomniane doszkalanie prowadzimy w rejonach WORD w Warszawie, miejsce egzaminowania Odlewnicza, Bemowo, Radarowa.

  Usługi nasze kierujemy zarówno do osób słabych, klientów wymagających jak i indywidualistów o konkretnych zapotrzebowaniach. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację szkoleń z gwarancją wysokiej jakości usług. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi konkurencyjne cenowo.

  Strona internetowa zapewnia dodatkowe wsparcie dla osoby szkolonej.
  Przedstawiamy trudne i skomplikowane miejsca egzaminacyjne w formie foto i wideo relacji.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Janicki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Janickiego w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność w 2012 r. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej przedsiębiorców i podmiotów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo i pomoc prawną świadczoną przez radcę prawnego w zakresie niezbędnym dla skutecznego i efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej mającą na celu ochronę tak samego przedsiębiorstwa (firmy) jak i osób kierujących (zarządzających) prowadzoną działalnością gospodarczą.

  W Kancelarii specjalizujemy się w:

  prawie cywilnym;
  prawie spółek handlowych
  prawie rodzinnym;
  prawie pracy
  prawie autorskim;
  prawie własności przemysłowej;
  prawie reklamy;
  prawie patentowym;
  prawie nieuczciwej konkurencji;
  prawie administracyjnym.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne: Warszawa, Gdańsk, Kraków - SCSK »

  Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo Konferencyjne w Warszawie, Gdańsku i Krakowie oferują atrakcyjną ofertę pokoi hotelowych, wynajmu sal szkoleniowych oraz organizacji spotkań biznesowych. Oferowane przez nas sale konferencyjne oraz miejsca noclegowe dla Gości pozwalają zorganizować nawet duże, kilkudniowe konferencje po atrakcyjnych kosztach. Dodatkowo mozecie liczyć na wsparcie naszej doświadczonej kadry od organizacji konferencji. W pełni wyposażone sale konferencyjne, profesjonalny sprzęt do wykorzystania, a także klimatyzowana sala nawet dla dużej ilości osób to patent na udane szkolenie czy inne spotkanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala Konferencyjna Warszawa »

  Blue Tower ma przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu firmy, nadającego się znakomicie do organizacji kongresów i konferencji, sympozjów naukowych, szkoleń, różnego rodzaju zjazdów, egzaminów, bankietów oraz spotkań integracyjnych. Nowoczesna, przestronna i elegancka sala konferencyjna o powierzchni 265m2 oferuje elastyczne możliwości aranżacyjne.
  Wyposażona jest w: recepcję, szatnię, toalety (męska, damska) oraz toaletę dla niepełnosprawnych, wyjście ewakuacyjne.
  Istotnym atutem przy wyborze naszego kompleksu jest dogodne położenie obiektu w Centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Dworca Centralnego i szerokiej sieci komunikacyjnej, w tym II linii metra (w budowie).

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp online »

  Platforma zrzeszająca firmy prowadzące szkolenia bhp. Oferta obejmue indywidualne szkolenia w firmie oraz szkolenie bhp online. Szeroka gama szkoleń oraz instrukcje na przykład instrukcja bezpieczeństwa pożarowego.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kierowców »

  Drive-green.eu - szkolenia dla kierowców i pracowników branży TSL. Dostęp do bazy szkoleniowej - eco driving, optymalizacja kosztów transportu. Zobacz jak płacić mniej za paliwo i jak zmniejszyć koszty transportu ładunków.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Forex »

  Strona podzielona jest na dwie części:
  - pierwsza z nich skierowana jest do początkujących graczy poszukujących darmowych materiałów o rynku Forex
  - druga: prezentuje oferowane szkolenia z rynku wymiany walut online.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karol Wolski, psycholog i trener biznesu »

  Strona Karola Wolskiego - psychologa i trenera biznesu, strona poświęcona badaniom rynku, badaniom psychologicznym i marketingowym a także analizom statystycznym. Oferta: szkolenia i badania biznesowe, warsztaty i gry dla firm oraz osób indywidualnych, doradztwo w zakresie stosowania psychologii w biznesie.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne szkolenia, coaching, nlp, wystąpienia publiczne. »

  Strona domowa Przemka Mosakowskiego, Trenera Umiejętności Miękkich i Coacha. W ofercie możesz znaleź dla siebie szkolenie Unitive Succes Skills, które zawiera najskuteczniejsze technologie NLP, Pracy na Linii Czasu, Hipnozy czy elementy wystąpień publicznych i coachingu. Usługi coachingu to autorski cykl Unitive Coaching Session, uwzględniający obszary przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, co oznacza kompleksowość oferty. 3 flagowym treningiem jest Unitive Public Speaking, przeznaczony dla osób pragnących nauczyć się profesjonalnie występować publicznie. W treningach motywacji, komunikacji czy szkoleniach umiejętności miękkich, a także w sesjach coachingu wykorzystywane są popularne na całym świecie, znane ze skuteczności, technologie NLP, coachingu, Modelu Linii Czasu, hipnozy.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stay & Play Kursy Pierwszej Pomocy »

  Nasza firma chciałaby przedstawić ofertę dotyczącą przeszkolenia osób z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz reagowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia osób poszkodowanych.
  Zajęcia prowadzone są według najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku (ERC 2010). Zgodne z wymogami nowelizacji Kodeksu Pracy która weszła w życie dn. 18 stycznia 2009 roku.

  Cel szkoleń:

  - zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych zachowania się w najczęściej spotykanych sytuacjach bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia osób poszkodowanych
  - zdobycie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym

  Forma szkolenia
  • zajęcia teoretyczne (wykłady prowadzone przez dwóch wykładowców) .
  • zajęcia praktyczne (pozycje ratownicze, resuscytacja krążeniowo oddechowa z użyciem fantomu i automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED)
  • egzamin sprawdzający nabytą wiedzę.

  Czas trwania szkolenia:

  • w zależności od potrzeb zainteresowanych:

  kurs podstawowy – 8h dydaktycznych
  kurs rozszerzony – 6h dydaktycznych
  kurs BLS-AED – 5h dydaktycznych

  Uczestnicy szkolenia po zdaniu egzaminu końcowego otrzymują imienne zaświadczenia potwierdzające uzyskanie niezbędnych kwalifikacji do udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coach lublin »

  Coach lublin- to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość. 

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe wrocław »

  Szerokie spektrum usług technicznych, wsparcie rzecznika patentowego, to główne dziedziny działalności organizacji techniczno inżynierskich zrzeszonych w federację. Naczelna organizacja techniczna skupia doskonałych fachowców wielu dziedzin a eksperci rzeczoznawcy świadczą usługi doradcze dla prywatnego i publicznego sektora. To w tym zrzeszeniu znajdziemy tłumaczy symultanicznych na inżynierskie konferencje, tu też możemy zlecić opracowanie w obcym języku specjalistycznej dokumentacji technicznej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • LeanPassion »

  Firma Leanpassion to zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi z dużą wiedzą merytoryczną prowadzący projekty dla firm w takich branżach jak przemysł i usługi. Pod adresem internetowym leanpassion.pl znajdują się niezbędne informacje o Leanpassion Sp. z o.o., jej zakresie działania, klientach, skuteczności i szkoleniach. Lean wdraża przedsięwzięcia takie jak Lean management, Kultura Lean czy Lean manufacturing, które mają na celu wprowadzenie zmian w procesach biznesowych klienta, a co za tym idzie poniesienie i poprawę wskaźników dających wymierne efekty finansowe firmie.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: