Podkategoria: Szkolenia - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Kursy z kite surfingu »

  Jak się okazuje, kite surfing to ostatnimi czasy niezwykle popularna forma spędzania wakacji czasu nad wodą. Trzeba jednak wiedzieć, że dla kogoś kto nigdy nie miał z nim do czynienia może okazać się niezwykle niebezpieczny. Aby zacząć indywidualnie zażywać tego sportu warto skończyć odpowiedni kurs, który przygotuje nas do prawidłowego kitesurfingowania. Wejdź na kurskite.pl i skorzystaj z zamieszczonych tam wiadomości. Dzięki naszej stronie internetowej dowiesz się głównie jak działa kurs kitesurfing. Ten bardzo niekonwencjonalny sport wymaga kursu, o którym możesz dowiedzieć się więcej właśnie z prowadzonego przez nas serwisu. Na naszej witrynie internetowej opisana jest również działalność naszej szkółki kitesurfingu funkcjonującej na Półwyspie Helskim. Oferujemy tam dostęp do cennika naszych usług oraz sporo atrakcyjnych promocji cenowych. Dla amatorów zamieściliśmy niezwykle przydatny słowniczek zagadnień obowiązujących w tym sporcie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa we Wrocławiu - Szkolenia dla nauczycieli »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty Laboratorium Nowych Perspektyw. Nasza firma szkoleniowa zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych trenerów. Działalność prowadzimy na terenie Wrocławia. Prowadzimy wszelkiego rodzaju szkolenia biznesowe, szkolenia dla nauczycieli, szkolenie rady pedagogicznej i wiele innych. Naszym projektem sztandarowym jest trening asertywności dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Prowadzimy również szkolenia otwarte w ramach dofinansowania z PO KL. Możemy zagwarantować, że nasze zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Więcej informacji uzyskacie Państwo na pod adresem: www.lnp.com.pl. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formacje Cenowe Analizy Technicznej »

  Formacje cenowe analizy technicznej omawiają charakter ruchu w większym wymiarze niż jeden pojedynczy element. Ten materiał to video kurs, który omówia kilka istotnych spraw:
  a) jakie są ogólne cechy i budowa formacji cenowych analizy technicznej
  b) jak prawidłowo określić ruch cenowy?
  c) jak postrzegać granice tych formacji?
  d) jak można ocenić zasięg ich oddziaływania i czy to sztywna zasada?
  e) jak długo formacje oddziałują na los cen?
  f) jakie są konsekwencje złamania granic formacji?
  g) czy można je rozpatrywać w różnych przedziałach czasowych?
  h) czy formacje cenowe analizy technicznej stanowią część czegoś większego lub czy same są są złożeniem innych formacji?
  i) jak je wykorzystać do zarabiania na Giełdzie, a nie tracenia pieniędzy?

  Dzięki temu dowiesz się kiedy:
  a) ruch określa się na generalnie wzrostowy
  b) ruch wykazuje charakter boczny
  c) ruch znajduje się w ogólnym kierunku spadkowym

  Klasyczne formacje cenowe analizy technicznej to jedna z metod na ocenę bieżącego ruchu w większym ujęciu czasowym. Wyjaśnią Ci one dlaczego kurs raz rośnie, raz spada i nigdy nie ma tylko i wyłącznie sesji spadkowych i tylko i wyłącznie sesji wzrostowych lub bocznych.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe »

  Bezpłatna wyszukiwarka, w której znajdziesz sale szkoleniowe w Warszawie i w całej Polsce. Są tu obiekty i sale konferencyjne od mieszczących kilkadziesiąt osób na małe szkolenie po centra konferencyjne na duże kongresy.

  Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Dzięki szczegółowym parametrom znajdziesz tu sale szkoleniowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb a także atrakcje na wieczór i niezbędnych usługodawców.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia LP Warszawa »

  Strona internetowa akademialp.pl opisuje firmę szkoleniową z Warszawy. Znajdziesz tu programy szkoleń, doświadczonych trenerów, aktualności, bazę dotychczasowych klientów oraz słownik trudnych zagadnień typu 5s, smed czy 5W+1H. Akademia LeanPassion oferuje wyspecjalizowane szkolenia w trzech obszarach: usługi, produkcja i łańcuch dostaw. Szkolenia lean to nie tylko gotowe programy szkoleń, ale także możliwość samodzielnego zaplanowania szkolenia dostosowanego do potrzeb indywidualnych firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź stronę internetową Akademii LP.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z OC »

  Nasze biuro zajmuje się prowadzeniem szkoleń ubezpieczeniowych z zakresu szkody majątkowej, szkody na osobie, w tym obsługę rent z ubezpieczenia OC, obsługę szkód osobowych z ubezpieczenia OC, obsługę komunikacyjnych szkód majątkowych i inne.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • NewTech Solutions Sp. z o.o. - Oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb »

  Firma NewTech Solutions Sp. z o.o. jest w Polsce dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla szeregu gałęzi przemysłu. Systemy takie jak: T-FLEX Parametric CAD, SprutCAM, SolidCAM, InventorCAM, Golem OEE, Cimco – są podstawą, na której budowane są kompleksowe rozwiązania dla wsparcia wysiłków firm zainteresowanych podniesieniem wydajności, efektywności i konkurencyjności na coraz bardziej wymagających rynkach. Konsekwentnie realizowany przez nas cel to zapewnienie naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w największym stopniu odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu nasi Klienci zyskują gwarancję profesjonalnego podejścia do ich specyficznych potrzeb uwarunkowanych daną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru optymalnych dla własnych potrzeb rozwiązań z zakresu rozwiązań inżynierskich.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa Gamma »

  Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która wspiera organizacje w efektywnym planowaniu realizacji działań związanych z rozwojem ich pracowników.

  Jako jedni z nielicznych specjalizujemy się w projektach szkoleniowych zawierających moduły mierzące efektywność szkoleń również na poziomie biznesowym.

  Na naszą ofertę składają się trzy linie biznesowe:
  Szkolenia – realizowane w obszarze przywództwa i kompetencji menedżerskich, obszarze sprzedaży
  i obsługi Klienta oraz w obszarze rozwoju osobistego. Poza szkoleniami zamkniętymi prowadzimy również szkolenia otwarte.
  Doradztwo HR – realizowane w zakresie potrzeby, którą zgłasza klient i dopasowane do specyfiki oraz strategii działania organizacji.
  Coaching – indywidualna praca certyfikowanego coacha Gammy (metodologia ICC lub ICF) z pracownikiem.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Serwis - ocena ryzyka zawodowego »

  Prezentujemy Państwu propozycję wprowadzoną przez przedsiębiorstwo BHP Serwis. Swoją siedzibę mamy w Majdanach pod Chrostkowem, w województwie kujawsko- pomorskim. swą ofertę kierujemy głównie do właścicieli firm z Torunia i sąsiedztwa. Główną naszą aktywnością jest organizacja fachowych szkoleń pracowniczych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz postępowania przeciwpożarowego. Organizujemy fundamentalne kursy wstępne dla kadr, a także zajmujemy się realizowaniem okresowych szkoleń mających na celu utrwalenie i aktualizację nabytej przedtem wiedzy. Możecie Państwo zamówić również u nas szkolenia fachowe - na przykład kierowane do kadry zarządzającej Waszego zakładu. Nauczamy również pracowników administracyjno- biurowych z zakresu procedur bezpieczeństwa. To nie koniec naszej propozycji- zobacz na naszej stronie.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia kosmetyczne w Poznaniu »

  Novatio to firma zajmująca się szkoleniami i kursami kosmetycznymi na terenie Poznania. Firma prowadzi szkolenia z nitkowania, depilacji pastą cukrową, przedłużaniem rzęs i pedicure. Szkolenia prowadza praktycy z długoletnim stażem. Zapraszamy

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, pewność siebie, inteligencja emocjonalna »

  Strona poświęcona jest zagadnieniom: jak łatwo i skutecznie osiągnąć pewność siebie,jak znacząco zwiększyć inteligencję emocjonalną, asertywność, perswazja i wpływ,komunikacja interpersonalana,eliminacja wszelkiego rodzaju fobii (arachnofobia, ksenofobia, klaustrofobia itd.), nałogów,rapport,

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Axialus - turystyka biznesowa, turystyka luksusowa »

  Axialus.pl, to przede wszystkim wsparcie firm w organizowaniu wyjazdów firmowych, eventów biznesowych i szkoleń. Proponujemy również podróże dla najbardziej wymagających Klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nie zastanawiaj się zbyt długo, nasza oferta nie trwa wiecznie. Nie mamy sobie równych w branży! To zobowiązuje. Axialus.pl profesjonalnie organizuje konferencje i szkolenia biznesowe, to również turystyka powietrzna (air-taxi). Dbamy o najwyższy poziom i jakość naszych usług.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Wrocław »

  Coaching Wrocław - odkrywamy w ludziach ich ukryte możliwości i wspieramy w zmianie. Pomagamy i kierujemy rozwojem umiejętności oraz kompetencji.
  Jeśli chcesz osiągnąć sukces w swoim życiu osobistym i karierze zawodowej, zrealizować plany, zwiększyć swoją efektywność i pewność siebie, rozwinąć zdolności komunikacyjne, znaleźć równowagę między życiem zawodowym, rodzinnym i osobistym, poprawić relacje z bliskimi lub zmienić coś w swoim życiu … skorzystaj z coachingu w Strefie Zmiany!
  Coaching to proces wydobywania pełnego potencjału osoby i/lub organizacji. To specjalny rodzaj indywidualnych treningów, podczas których Klient pracuje nad ustalaniem i realizacją założonych celów. Szczególną cechą takich spotkań jest ich wysoka efektywność. Coach jest inspiratorem i pomocą w dostarczaniu narzędzi i technik do skutecznej realizacji celów.
  Spotkania osobiste na terenie Wrocławia i okolic. Sesje przez skype na terenie całej Polski.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4RESULTS.PL »

  4 Results oferuje usługi dla polskich i zagranicznych firm, zarówno dużych, jak i średnich. Podstawą współpracy jest chęć rozwoju biznesu i wdrożenia efektywnych zmian. 4 Results tworzą konsultanci i trenerzy, którzy zajmują się między innymi diagnozą potencjału, zarządzaniem zmianą w organizacji, optymalizacją i doskonalenie procesów w przedsiębiorstwie, rozwojem kadry, diagnozą kultury organizacji i zarządzaniem projektami.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Rozwoju Kompetencji »

  Akademia Rozwoju Kompetencji to firma realizująca usługi szkoleniowo - doradcze. Specjalizacją firmy są usługi aktywizujące sprzedaż, zwiększające efektywność pracowników oraz budujące ich zaangażowanie w strategiczne cele firmy. Oferujemy: szkolenia, warsztaty, coaching, rekrutacje, doradztwo biznesowe.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mr. Wallet - usługi finansowe »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z usług firmy MrWallet. Jest to biuro rachunkowe posiadające swą siedzibę zarówno w Warszawie, jak i w Rybniku. Posiada wykwalifikowaną kadrę, która przyjdzie z pomocą w sprawach związanych z obsługą księgową, kadrowo-płacową itp.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wykorzystać narzędzia marketingowe w MLM oraz szkoleniach i stworzyć własną markę? »

  Dowiesz się tutaj jak wykorzystać narzędzia marketingowe w MLM i szkoleniach oraz jak wypromować swój biznes MLM i pozyskać więcej partnerów. Poznasz również metody, które pozwolą Ci szybko i skutecznie zbudować wizerunek w mediach społecznościowych typu Facebook i sprawić, że zaczniesz przyciągać do siebie klientów.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abakano »

  Firma ABAKANO jako JEDYNA W POLSCE oferuje szkolenia w pełni indywidualne.Transfer wiedzy odbywa się w relacji 1 na 1 trenera z Klientem.Oferujemy też skuteczne SESJE COACHINGOWE i SZKOLENIA ZESPOŁÓW.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABI w praktyce - Polityka Bezpieczeństwa Damych Osobowych »

  Strona internetowa firmy zajmującej się konsultingiem z zakresu ochrony danych osobowych a także innych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania danych. W nowoczesnych spółkach bezpieczeństwo danych przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu tym samym ważne jest posiadanie wiedzy na temat norm prawnych oraz ich przestrzeganie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  Portal comparic.pl umożliwia przede wszystkim porównanie ofert brokerów bez marnowania czasu na wielogodzinne analizy. Strona adresowana zarówno dla nowych osób na rynku Forex, jak i dla tych bardziej doświadczonych. Oprócz porównywarki brokerów na serwisie można znaleźć raporty, analizy, forum, książki przydatne do nauki inwestowania, opisy strategii, kalendarze szkoleń i inne informacje.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: