Podkategoria: Szkolenia - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Kursy i szkolenia do pracy »

  Serdecznie zapraszamy na kurs lub szkolenie, które przeprowadzamy w kilku dużych miastach w Polsce: Kraków, Toruń, Bydgoszcz czy Chorzów.

  Jeżeli jednak jesteś spoza tych miejscowości, to dla Ciebie skierowane są szkolenia online, jak np: szkolenie BHP które cieszy się niesamowitą popularnością w ostatnich czasach.

  Nie zwlekaj tylko czym prędzej odwiedź nasz serwis i zobacz jak wiele szkoleń możesz znaleźć na jednej stronie internetowej, a jeżeli chodzi o atrakcyjność ceny to już na własne oczy musisz sprawdzić jak rewelacyjnie wyglądamy na tle konkurencji pod tym względem.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dedykowane »

  Nowe Kompetencje to firma, która powstała z myślą o wszystkich tych firmach, które chciałyby wprowadzić w życie zmiany, a nie trwać ciągle w tym samym miejscu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale wiedzą, co zrobić, aby wprowadzić w firmie nowe kompetencje - nowe nie tylko z nazwy. Organizujemy liczne szkolenia, zajmujemy się doradztwem i prowadzimy audyty. Warto skorzystać z naszej pomocy, aby wejść na wyższy szczebel biznesu i zyskać popularność na rynku!

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Starbrands - Built To Shine »

  Jesteśmy wiodącą agencją strategii, innowacji, designu i komunikacji marki. Pomagamy budować silne i opierające się kryzysom marki i firmy. Osiągamy to tworząc zyskowne i długotrwałe związki pomiędzy markami a ich nabywcami i konsumentami.Analizujemy konkurencję, trendy rynkowe oraz rodzaj i siłę relacji marka-konsument. Pomagamy identyfikować najbardziej zyskowną grupę nabywców dla marki i wchodzić na nowe rynki. Dodatkowo, wprowadzamy uzgodnioną strategię marki tworząc jej identyfikację, kampanie reklamowe, komunikację w Internecie i Social Media. Projektujemy logo, wizytówki, strony www, opakowania i materiały reklamowe. Współpraca z nami przynosi naszym Klientom wymierne korzyści:- wzrost wolumenu sprzedaży średnio o 135%- wzrost wartości sprzedaży średnio o 78%-87% start-upów otrzymało finansowanie z inkubatorów przedsiębiorczości

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie czasem »

  Na stronie znajdziesz artykuły poświęcone tematyce zarządzanie czasem i szeroko pojętej efektywności osobistej, obejmujące takie zagadnienia jak motywacja czy radzenie sobie ze stresem.
  Na prowadzonej przez Mirosława Brejwo stronie można też znaleźć aktualnie proponowane przez niego szkolenia z zarządzania czasem między innymi dla pracowników administracyjno-biurowych.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Access Kraków »

  Współcześnie możliwość podnoszenia kompetencji i wzrost oczekiwań pracodawców zmuszają nas do ciągłego rozwijania nowych umiejętności. Właściciele firm niechętnie zgadzają się na kupno drogich programów komputerowych. Co zatem może być rozwiązaniem? Często zamiast decydować się na kupno drogich programów komputerowych, bardziej opłaca się dokładniej przyjrzeć się darmowemu pakietowi Office. Oferta szkoleń z Pakietu MS Office na rynku jest bardzo duża – możemy zdecydować się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie MS Access, szkolenie VBA lub szkolenie PowerPoint. Dla kogo skierowane są te szkolenia i kiedy powinniśmy się zdecydować, na któryś z nich?


  Kurs Access podstawowy pokaże Ci jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Access, dowiesz się też jak stworzyć i zaprojektować nieskomplikowaną bazę danych, odpowiednio wprowadzić dane, ustawić relacje między tabelami, tworzyć i korzystać z prostych kwerend, tworzyć raporty i formularze oraz je drukować.

  Jeśli znamy już trochę program Ms Access warto zastanowić się nad udziałem w kursie Access Zaawansowany. W jego trakcie słuchacze dowiedzą się m.in. jak korzystać z zaawansowanych narzędzi programu Ms Access, tworzyć zaawansowane kwerendy, (również korzystając języka SQL), przygotować bazę dla zewnętrznych użytkowników, przygotować złożone raporty i formularze z wykresami, zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Wroclaw »

  Active Strategy jest błyskawicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego dzięki której poprawisz swoje kompetencje przydające się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.Głównym celem jest udane wspieranie osób i organizacji w świadomym zarządzaniu karierą oraz wytyczoną ścieżką rozwoju.Niezależnie więc czy chcesz podwyższyć swoje menadżerskie kompetencje czy pokierować swoją firmę w stronę sukcesu, specjaliści z Active Strategy ułatwią Ci to!

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neolingua - Szkoła Językowa przez Internet! »

  Neolignua to najlepsza dla Ciebie szkoła Językowa, gdzie nauczysz się języka przez Internet! Język Angielski, język niemiecki, język chiński, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców i wiele innych!
  Przekonaj się jak wygodna, łatwa i przyjemna jest nauka języka online przez Skype!
  Posiadamy świetnych lektorów, native speakerów, wykonujemy także tłumaczenia.
  Promocje dla małych grup!
  Nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę - będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Kursy i szkolenia BHP - Orime BHP. Od dawna wiadomo, że wydajność pracy nie zależy od jej czasu, lecz biegłości, zdrowia oraz psychicznego komfortu pracowników. Dlatego również spraw związanych z BHP nie lekceważy żaden ceniący siebie, robotników, i doglądający o zyski biznesmen. Szkolenia BHP to jedyny wydajny sposób na to, by nie tylko pracodawcy zrozumieli, jak istotne jest zdrowie robotników, ale też sami zatrudnieni. Wiedza na temat zapobiegania wypadkom i jej praktyczne stosowanie ograniczają ryzyko związane z przerwą w świadczeniu pracy, i utraty dochodów. Poza pieniędzmi nie wolno zapominać o zdrowiu, które w razie utraty skomplikuje życie poszkodowanego, zaburzy aktywność oraz płynność finansową pracodawcy, a nawet niepomocnie wpłynie na wizerunek jego firmy. Z tego powodu należałoby zaintrygować się naszą klarowną propozycją, znaną pod nazwą Szkolenia BHP Kraków. Z naszą profesjonalną pomocą Wasza jednostka gospodarcza będzie znacznie przyjaźniejsza dla pracowników oraz odbiorców Państwa usług czy też towarów.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Ochrony VIP Kielce »

  Biuro Ochrony VIP to kielecka firma profesjonalnie zajmująca się usługami ochrony osób i mienia. Nasza specjalność to obsługa najbardziej wymagających klientów ragi VIP, ale oferujemy także szereg innych usług w dziedzinie ochrony. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości monitoring, konwoje, ochronę fizyczną stałą i doraźną, systemy zabezpieczeń i doradztwo w sprawach bezpieczeństwa. Szkolimy także pracowników ochrony i nie tylko w dziedzinie boksu i strzelectwa. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa bezpieczeństwa.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach, Trener »

  Coaching i Nowa Psychologia Biznesu to unikalny program autorski opracowany przez Vadima Rekel - Psychologa Biznesu, Coacha, Trenera. Osobisty Coach, Trener, Psycholog to najnowszy trend w USA i Europie Zachodniej. Popularność coachingu tam wynika z faktu, że przynosi spektakularne korzyści i ułatwia ludziom osiąganie sukcesów tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W Polsce coaching jest na etapie wdrażania, ale już można docenić jego efektywność. To dotyczy takich odmian coachingu jak: coaching osobisty, coaching personalny (z ang. life coaching) jak i biznesowej odmiany coachingu jakim jest coaching kariery i biznes coaching (z ang. business coaching).
  Każda odmiana coachingu stosuje metody psychologiczne i uczy jak zastosowywać psychologię w biznesie, reklamie i życiu prywatnym.
  Coaching odbywa się w formie sesji indywidualnych i szkoleń grupowych. Główna tematyka szkoleń to rozwój osobisty, motywacja, przywództwo, zarządzanie. Rezultaty szkoleń z coachingu to większa samoświadomość, skuteczniejsze wyznaczanie celów, zrównoważone życie, niższy poziom stresu, większa pewność siebie, lepsza jakość życia, poprawa kompetencji komunikatywnych, lepsze zarządzanie.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi doradcze - Smart Solutions »

  Smart Solutions – Usługi Doradcze, jest firmą specjalizującą się w działaniach polegających zarówno na planowaniu, jak i wdrażaniu już określonych celów biznesowych, a także tworzeniu nowych strategii rozwoju firmy.

  Jest to zespół skutecznych i doświadczonych praktyków zajmujących się wsparciem w rozwoju firm. Usługi świadczone przez Smart Solutions, tworzone są w oparciu o najwyższe kompetencje pracowników. Firma dysponuje szeroką, praktyczną i merytoryczną wiedzą z zakresu sprzedaży, strategii marketingu i zarządzania procesami.
  Współpraca z Smart Solutions daje ich Klientom komfort sprawnego opracowania, a następnie wdrożenia działań z danej dziedziny w obszarze ich przedsiębiorstw. Świadczone usługi skierowane są dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Zostały one zaprojektowane z myślą o firmach zatrudniających wielu pracowników na różnych szczeblach i w różnych działach.

  W zakres usług proponowanych przez Smart Solutions wchodzi między innymi prowadzenie negocjacji, doradztwo marketingowe, szkolenia, organizacja i przeprowadzanie przetargów, audyt działań firmy, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie procesami.
  Smart Solutions wyróżnia się wysokimi kompetencjami, praktyką biznesową, umiejętnością zrozumienia sytuacji Klienta i wyjątkową skutecznością, co potwierdzają nietuzinkowe referencje od Klientów.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jezyków Obcych Lingualand »

  Lingualand Szkoła Języków Obcych to  jedna z najlepszych szkół językowych na terenie naszego kraju. W naszej szkole nauczenie się wielu języków obcych potrzebnych w codziennym życiu.  Języki angielski, francuski, język niemiecki, hiszpański, włoski oraz język rosyjski niemalże od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku.  W naszej szkole możliwe będzie opanowanie bardziej egzotycznych języków typu szwedzki jak również norweski. Szkoła wykorzystuje nowoczesne techniki nauczania, które dają dobre rezultaty w bardzo wielu krajach. Wykłady prowadzone są przez lektorów, którzy są doskonale przygotowani do przekazywania studentom swojej wiedzy w sposób czytelny. Dobry kontakt z uczniami jak i małe grupy sprawiają, że uczniowie błyskawicznie robią postępy, które widoczne są na co dzień, w konwersacjach z osobami z innych krajów. Nasza szkoła prócz usług na wysokim poziomie, oferuje również dogodne terminy nauki oraz rozłożenie czesnego na mniejsze raty. Proponujemy pakiety dla przedsiębiorstw oraz kursy dla osób prywatnych.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Team Evolution - Szkolenia i Coaching »

  Firma Team Evolution zajmuje się realizacją profesjonalnych przedsięwzięć szkoleniowych oraz programów coachingowych (indywidualnych i grupowych) w firmach i instytucjach.
  Nasza oferta to ciekawe rozwiązania, profesjonalni trenerzy i coachowie oraz konkurencyjne ceny.
  ​Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Kompleksowość naszej oferty pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań rozwojowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciele.pl- oferty pracy »

  Sprawnie działający oraz stale i dynamicznie rozwijający się serwis ogłoszeń o pracę w branży handel i sprzedaż. Usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji i selekcji pracowników
  oraz wynajmu hostess. Profesjonalne doradztwo i fachowa pomoc.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje rachunkowość | Subito »

  Ośrodek szkoleniowy Subito skupia w sobie specjalistów z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy zarazem kadrę, która ma doświadczenie i predyspozycje do prowadzenia szkoleń, kursów i lekcji prywatnego nauczania z zakresu rachunkowości. Wraz z początkiem roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów i studentów na korepetycje rachunkowość, prowadzone celem zażegnania problemów z nauką zagadnień z takich dziedzin jak: ekonomia, księgowość, rachunkowość. Wymienione tu dziedziny wiedzy są szczególnie bliskie naszemu sercu, dlatego też poszliśmy tą właśnie drogą zawodową, która pozwoliła nam na otwarcie biura rachunkowego. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zapewnia profesjonalne usługi księgowe, ukierunkowane na wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy i jej reprezentowaniu przed organami kontroli zewnętrznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • OES Kraków - Ośrodek badań kierowców w Krakowie »

  Testy przeprowadzane w Naszej pracowni:
  Badania kandydatów na kierowców;
  Badania przyszłych instruktorów nauki jazdy;
  Badania kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania instruktorów nauki jazdy;
  Badania egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania kierowców zawodowych, wykonujących transport drogowy;
  Badania osób skierowanych przez policję;
  Badania kierowców jakichkolwiek kategorii.

  Osoba zgłaszająca się do badania powinna posiadać ze sobą:
  dowód osobisty;
  prawo jazdy;
  okulary (jeżeli ma wadę wzroku i używa okularów do chodzenia lub czytania);
  skierowanie na badania (jeżeli takowe otrzymała).
  Winna być zdrowa, wypoczęta i trzeźwa!!!

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Marketingowe, Interpersonalne, Sprzedażowe »

  Firma Advance to prężnie rozwijający się zespół specjalistów z dziedziny szkoleń. Dzięki naszej wiedzy nauczysz się zarządzać czasem, zrozumiesz jak być asertywnym i staniesz się mistrzem autoprezentacji. Nasze szkolenia organizowane są w całej polsce. Możliwe są także zamknięte szkolenia w firmach. Pamiętaj, że umiejętności interpersonalne są podstawą udanych kontaktów biznesowych. Z nami nauczysz się rozmawiać, duskutować i negocjować. Sprawdź ofertę już dziś.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy »

  Medivita oferuje usługi z zakresu szkoleń BHP i kursów pierwszej pomocy w Warszawie.W ramach szkoleń BHP oferujemy wstępne szkolenia pracowników przyjmowanych do pracy oraz okresowe Szkolenia BHP. Ponadto szkolimy pracowników z zakresu pierwszej pomocy.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • London Eye »

  Placówka zajmuje się, prowadzeniem kursów z języka angielskiego.W zakres jej działania wchodzą również szkolenia dla firm, korepetycje przedmiotowe między innymi z języka polskiego, chemii i fizyki oraz tłumaczenia tekstów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Porozumień Biznesowych i Interpersonalnych »

  CePeBe- Wspieramy klientów w pozasądowym rozwiązywaniu sporów biznesowych i interpersonalnych bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy sądowe. Naszą specjalizacją są mediacje w sporach gospodarczych, biznesowych i pracowniczych. Ponadto prowadzimy szkolenia z zarządzania konfliktem i rozwiązywania sporów oraz organizujemy indywidualne sesje konsultacyjne np. w sytuacji sporu "utajonego" lub gdy strony nie wyrażają zgody na ingerencję osoby z zewnątrz.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: