Podkategoria: Szkolenia - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Ochrona środowiska Kalisz - Belfor - bhp, ppoż »

  Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ankieta »

  Ankieta+ to darmowe narzędzie do projektowania ankiety online, sondaży internetowych i kwestionariuszy dla studentów i profesjonalnego biznesu.

  Stworzysz kompletną ankietę internetową wykorzystując wszystkie typy pytań, dodając własny branding dzięki indywidualnemu szablonowi graficznemu, logotyp, faviconę, domenę.

  Zaprosisz respondentów do badania przez rozesłanie zaproszeń przez email, link, widget na stronę www lub bloga. Możesz również wysłać wpis na social media, w tym facebook, google+, linkedin czy twitter. Jeśli posiadasz fanpage możesz dodać zakładkę z aktywnym badaniem ankietowym.

  Zebrane dane przeanalizujesz indywidualnie i zbiorczo, a interesujące Cię dane wyeksportujesz do wybrane formatu. Otrzymasz automatyczne raporty o postępach badania.

  Zarejestruj darmowe konto w 15 sekund - przeprowadź badanie do pracy licencjackiej lub magisterskiej, przeprowadź ewaluacje lub badanie pracowników we własnej organizacji lub poprowadź badanie rynku.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ODEKA SIMP FF ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI BYDGOSZCZ uprawnienia elektryczne »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP z siedzibą w Bydgoszczy. Rodowód naszej jednostki dosięga 1921 roku. Jesteśmy dobrowolną oraz demokratyczną organizacją użyteczności społecznej specjalizująca się w przeprowadzaniu kursów zawodowych. Na przestrzeni naszej wieloletniej aktywności przeszkoliliśmy i przeegzaminowaliśmy ok. 70 tysięcy inżynierów i techników wielu branż oraz zawodów pokrewnych. Na specjalne życzenie firm i instytucji realizujemy szkolenia na terenie ich działalności ściśle z zasugerowanym wcześniej terminem. Szczegółowe informacje dotyczące naszej propozycji znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotele HP Park Plaza we Wrocławiu, HP Park w Poznaniu i HP Park w Olsztynie »

  Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu, Hotel HP Park Poznań i Hotel HP Park Olsztyn to propozycja dla podróżujących w interesach przedsiębiorców, dyrektorów, specjalistów, jak również dla turystów.
  HP Park Plaza w centrum Wrocławia, położony jest zaledwie 10 minut pieszo od wrocławskiego Rynku, nad Odrą w cichej i malowniczej okolicy. HP Park w Poznaniu nad jeziorem Malta bok Term Maltańskich. Hotel w Olsztynie, w sąsiedztwie trasy Warszawa-Olsztyn-Gdańsk, obok UWM. Gastronomia, noclegi, szkolenia i konferencje, i oczywiście dostęp Wi-Fi.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć etat - oferta pracy »

  Serwis objaśnia zasady pracy jako niezależny dystrybutor FM Group. Przedstawia warunki oraz sposób jak działać efektywnie. Naszym wsparciem jest grupa BSG (Międzynarodowa Grupa Wsparcia Biznesowego), która pomaga każdemu dystrybutorowi stać się człowiekiem sukcesu. Mamy mnóstwo materiałów, szkoleń, udzielany pełne wsparcie.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inprogress »

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleń, których tematyka związana jest ściśle z zarządzaniem projektów. Spośród wielu rodzajów kursów każda zainteresowana osoba na pewno znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Zarządzanie projektami, to bardzo ważny aspekt działalności każdej firmy, dlatego nie zwlekaj i zgłoś swoich pracowników na odpowiednie szkolenie. W ofercie prezentowanej firmy znajdują się również szkolenia zarządzania ryzykiem, zarządzania programami oraz portfelami projektów. Firma Inprogress posiada akredytacje standardów zarządzania takich, jak PRINCE2, ITIL, P3O, M_o_R oraz MSP. Zainwestuj w odpowiednie zarządzanie projektami już teraz!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Jeżeli pragniesz przetłumaczyć skomplikowane dokumenty na język rosyjski serwis spełni Twoje oczekiwania. Jako długoletnia tłumaczka jestem w stanie dokonać nie tylko tłumaczeń w pełnym zakresie, lecz także poprowadzić korektę. Występuje szansa tłumaczeń ustnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Prowadzę ponadto naukę języka rosyjskiego, niezależnie od poziomu trudności. Wybierz rzetelność, doświadczenie, cenę zgodną z krajowymi standardami. Gwarantuję pełną bezbłędność, stały kontakt z klientem, do tego realną pomoc w dopasowaniu nietypowych treści do polskich standardów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty kursów zawodowych z całej Polski »

  Serwis kursy24h to platforma edukacyjna dla wszystkich osób zainteresowanych zwiększaniem swoich umiejętności i kompetencji zawodowych. W związku ze słabą sytuacją na polskim rynku pracy, wskazane jest doskonalenie się i zdobywanie nowych kwalifikacji/uprawnień. Nie tylko ułatwi to zachowanie obecnej posady, ale i zdobycie awansu na lepsze stanowisko czy nawet zmianę pracodawcy. Oferta edukacyjna firm szkoleniowych skierowana jest też do osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową – kursy przyuczające do zawodu to znakomita inwestycja na przyszłość, dzięki której łatwiej będzie znaleźć zatrudnienie.W szerokiej ofercie kursów i szkoleń zawartych w serwisie kursy24h każdy znajdzie coś dla siebie. Są wśród nich m. in. kursy językowe, dla kierowców, komputerowe, psychologiczne, zawodowe, prawne, pedagogiczne, księgowe, NLP czy kursy handlowe. Portal kursy24h prezentuje także miejsca na szkolenia z całej Polski. Prezentacje obiektów zawierają zdjęcia sal oraz ich dokładny opis (pojemność, powierzchnia, wysokość). Zapraszamy!

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego KKPG »

  Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego założona przez Radcę Prawnego Pawła Dońca zajmuje się profesjonalnymi usługami prawniczymi dla przedsiębiorców i szeroko rozumianego biznesu.
  Kancelaria zajmuje się takimi kwestiami jak:

  Windykacja i procesy sądowe
  - pozwy sądowe
  - apelacje
  - odpowiedzi na pozwy sądowe
  - nakazy zapłaty

  KKPG zajmuje się również prowadzeniem szkoleń w zakresie prawa gospodarczego.
  Obsługa firm
  - rejestracja spółek
  - zmiany w KRS
  - przekształcenia spółek
  - prawo pracy
  - umowy z kontrahentami
  Nieruchomości
  - umowy przedwstępne
  - umowy z deweloperem
  - umowy kupna/sprzedaży mieszkania
  - umowy kupna/sprzedaży nieruchomości
  Sieci handlowe
  - umowy z sieciami handlowymi
  - prawnicze wsparcie negocjacji handlowych
  - opłaty półkowe

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Informatyczne IT »

  Szkolenia informatyczne IT to nowoczesna strefa wiedzy dla osób z branży IT oraz wszystkich zainteresowanych komputerami, programowaniem, aplikacjami mobilnymi, grami czy projektowaniem stron internetowych. Szkolenia i kursy prezentowane w serwisie skierowane są nie tylko do informatyków, programistów, administratorów i pracowników branży IT, ale też i księgowych, ekonomistów, sekretarek, handlowców, dziennikarzy czy seniorów.

  Serwis zawiera szkolenia informatyczne z takich dziedzin jak administracja, audyt wewnętrzny, certyfikaty i uprawnienia, obsługa Internetu i komputera, programowanie, programy biurowe, zarządzanie procesami biznesowymi, projektowanie. Prezentujemy zarówno szkolenia płatne, jak i szkolenia EFS, szkolenia darmowe, kursy e-learning czy szkolenia dla firm.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia budowlane »

  Zapraszamy do strefy szkoleń i porad dla pracowników budowlanych! W branży budowlanej uprawnienia i certyfikaty są bardzo cenne, gdyż pozwalają znaleźć zatrudnienie w dobrych, stabilnych firmach. Polscy budowlańcy są cenieni nie tylko w naszym kraju, ale też i w Wielkiej Brytanii, Skandynawii czy w Niemczech. Warto więc korzystać ze szkoleń, które umożliwiają zarobienie dobrych pieniędzy, nawet w czasie kryzysu w branży. Specjaliści z uprawnieniami, tacy jak np. spawacz, malarz, elektryk, operator koparko-ładowarki czy hydraulik z łatwością znajdą pracę. Szkolenia budowlane polecane są też pracownikom stawiającym pierwsze kroki w branży - kursy przyuczające do zawodu to dobra inwestycja na przyszłość.

  W naszej platformie budowlanej znaleźć można szkolenia budowlane z takich dziedzin jak: Prawo budowlane i uprawnienia, Obsługa urządzeń i maszyn, Projekty budowlane i wykonawcze, BHP i dokumenty powypadkowe, Instalacje i wykończenia wnętrz, Inżynieria i ochrona środowiska, Obsługa klienta na rynku nieruchomości, Marketing i reklama w budownictwie, Zarządzanie firmą budowlaną, Reklamacje w budownictwie. Polecamy szkolenia otwarte, EFS, darmowe czy zamknięte dla firm.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia finansowe »

  Finanse to temat bardzo ważny dla każdego z nas - bez środków do życia skazani bylibyśmy na ciężki los.Dlatego nowoczesną platformę finansową polecamy nie tylko finansistom, księgowym czy ekonomistom, ale i każdemu, kto chce podnosić swoją wiedzę z zakresu finansów, podatków, rozliczeń czy przepisów prawa finansowego.

  Kategorie szkoleń w naszym serwisie to Księgowość i rachunkowość w praktyce, Zarządzanie kosztami, Płace od A do Z, Podatki w praktyce, Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne w praktyce, Zamówienia publiczne w praktyce, Finanse w firmie i przedsiębiorstwie, Windykacja sądowo – komornicza w praktyce, Finanse osobiste w praktyce, E-biznes.

  Zapraszamy do naszego serwisu wszystkie osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nową wiedzę w zakresie szeroko pojętych finansów.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Tłumaczeń »

  Europejskie Centrum Tłumaczeń ma na swoim koncie ponad dziesięcioletnie doświadczenie, które wypracowało grono ambitnych i bardzo doświadczonych tłumaczy, których umiejętności potwierdzane są nieustannie certyfikatami wysokich standardów usług. Każde tłumaczenie wykonywane jest nie tylko przez sztab, posiadających wysokie kwalifikacje i praktykę połączoną z wiedzą branżową, wspomagane są najnowszym rodzajem oprogramowania, który mocno usprawnia proces tłumaczenia, co niewątpliwie wpływa na szybkie i dokładne wykonywanie powierzonych do Europejskiego Centrum Tłumaczeń, zleceń na wszelkie tłumaczenia, również w tłumaczeniach pisemnych, ustnych czy obsłudze konferencji oraz wszelkich innych działaniach tłumaczeniowych, również pogłębionych o wykresy i graficzne opracowanie pozwalające bezpośrednio na użycie materiałów do publikacji.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement - Coaching - Zarządzanie zmianą. Lee Hecht Harrison DBM Polska. »

  Lee Hecht Harrison DBM Polska to lider w obszarze outplacementu i zarządzania zmianą. Realizujemy programy outplacementu indywidualnego i grupowego oraz coachingu kariery. Specjalizujemy się we wspieraniu firm przechodzących przez procesy trudnych zmian, restrukturyzacji i zwolnień grupowych. Mamy doświadczenie w realizacji programów coachingu indywidualnego i pracy metodami coachingowymi z zespołami.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Negocjator Anna Gąsiorowska »

  Podstawową działalnością biznesową firmy AG Negocjator jest dochodzenie wszelkich roszczeń finansowych, na wszystkich etapach postępowania windykacyjnego. Nasza bogata wiedza pomaga naszym Klientom nie tylko rozwiązywać problemy płatnicze, ale także im zapobiegać. Nie ograniczamy się jedynie do windykacji należności – świadczymy także usługi w zakresie consultingu zorientowanego w szczególności na prawidłowe oszacowanie ryzyka wynikającego z prowadzonej przez przedsiębiorstwo działalności handlowej, właściwy dobór partnerów biznesowych, instrumentów finansowych oraz działania prewencyjne właściwe dla danej działalności gospodarczej.

  Nasza oferta obejmuje: windykację, consulting oraz szkolenia z zakresu windykacji i negocjacji.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji opakowań z tektury falistej »

  Serwis internetowy firmy zajmującej się sprzedażą nowych oraz używanych maszyn. Są to maszyny służące do produkcji opakowań tekturowych (z tektury falistej). Wśród oferowanych przez firmę maszyn można odnaleźć: składarko-sklejarki, maszyny sztancujące, tygle, czy drukarki fleksograficzne. Serwis został podzielony na dwie część, gdzie można odnaleźć maszyny nowe i w pełni sprawne maszyny używane. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych maszyn na stronie.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płatne praktyki Warszawa »

  Jeśli jesteś na studiach powiązanych z medycyną bądź też mających związek z farmaceutyką, lub też już jesteś absolwentem takiegoż kierunku, to bezspornie dobrym pomysłem dla Ciebie do zdobycia praktyki będą praktyki farmacja. Dzięki nim można zobaczyć prawdziwą pracę przed podjęciem swej pierwszej pełnopłatnej posady. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu doświadczenia, a zarazem na niewielkich zarobkach, to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będą płatne praktyki Warszawa. Tego typu płatne praktyki, to doskonała okazja na doświadczenie, zdobycie wiedzy jak i zarobienie trochę pieniędzy. Pomocne informacje pod adresem pigulkasukcesu.pl.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacjonarne studia magisterskie |Informatyka |Wrocław |WWSiS »

  Stacjonarne studia magisterskie na kierunku Informatyka, Wrocław - Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej prowadzi rekrutacje na studia z zakresu sieci komputerowych, grafiki, administracji sieci. Uczelnia prowadzi rekrutacje na inne kierunki nauczania, organizujemy kursy informatyczne dla pracowników firm. Zapraszamy kandydatów na studia - na uczelni wysoki poziom nauczania informatyki!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Serwis prezentuje artykuły z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego. Strona jest wizytówką radcy prawnego z Łodzi. Na stronie możemy dowiedzieć się praktycznych porad związanych ze sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz sprawami komorniczymi. Radca prawny udziela porad w nie tylko dotyczących alimentów czy rozwodu ale również porad związanych z prawem pracy czy błędami lekarskimi. Serwis podzielony jest na kilka działów, które zawierają informacje na temat usług prawnych kancelarii. Oprócz porad radcy prawnego możemy dowiedzieć się na czym polega praca adwokata i jakie są różnice w zakresie ich obowiązków.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy turystyczne i porady »

  Branża turystyczna musi stale podnosić swoje kwalifikacje, gdyż w tym temacie liczy się świeże spojrzenie na panujące trendy w obsłudze klienta. Mając na uwadze powyższe powstała platforma wakacyjne.szkolenia24h, gdzie prezentowane są kursy turystyczne, poradniki dla hotelarzy i touroperatorów, szkolenia dla zainteresowanych tematyką sportową i turystyczną oraz oferty pracy dla branży turystycznej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: