Podkategoria: Szkolenia - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • Kursy dla handlowców i porady na Handlowe Szkolenia24h »

  W obecnych czasach wszyscy muszą się szkolić, tak też jest z przedstawicielami branży handlowej, dla których stałe podnoszenie wiedzy jest bardzo ważne.

  Platforma handlowe.szkolenia24h to miejsce w sieci, gdzie znaleźć można nie tylko informacje o najnowszych szkoleniach, ale także liczne porady przydatne do obsługi klienta, a także oferty pracy na stanowiska handlowe i sprzedażowe. Jednym słowem cała masa wiedzy z dziedziny handlu, marketingu, zarządzania i sprzedaży w jednym miejscu.

  Wśród opracowanych tematów znajdują się na przykład: ABC skutecznego handlowca, jak zwiększyć sprzedaż czy o najczęstsze błędy popełniane przez sprzedawców. Jednym słowem wiedza i dla początkującego handlowca i dla kogoś, kto w tej branży pracuje już od lat.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznanie siebie i rozwój osobisty. »

  Testy on-line i ćwiczenia badające predyspozycje zawodowe, talent, osobowość.
  Jaka praca da ci spełnienie ? Gdzie masz największą szansę na osiągnięcie sukcesu ?
  Unikalny test badający predyspozycje do prowadzenia własnego biznesu takie jak : reaktywność układu nerwowego, stosunek do pieniędzy, wewnątrzsterowność i inne.
  Wykaz wszystkich zawodów w Polsce.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Franczyza Banku »

  FranczyzaBanku.pl to specjalistyczny serwis branżowy dedykowany ludziom z franczyzy bankowej. Platforma łączy franczyzodawców i franczyzobiorców oraz przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnego biznesu i placówki bankowej. Efektywne szkolenia dla pracowników sektora finansowego oraz franczyzy bankowej.
  Serwis FranczyzaBanku.pl to platforma, która ułatwia prowadzenie biznesu we franczyzie bankowej. Otwórz franczyze i osiągaj zyski! Doradztwo franczyzowe to wsparcie franczyzobiorcy we wszystkich kluczowych obszarach działań. Pokazuje jak prowadzić biznes we franczyzie bankowej. Wybór franczyzy bankowej, analiza możliwości oraz zagrożeń. Skorzystaj z doradztwa franczyzowego. Pomagamy otworzyć biznes we franczyzie bankowej. Praktyczne porady jak prowadzić własny bank.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe z całej Polski »

  Szkolenia.com.pl - szkolenia, kursy i konferencje zebrane w profesjonalnym serwisie. Szkolenia biznesowe, otwarte, zamknięte, efs, firmowe, finanse, informatyka, rozwój osobisty, księgowość, marketing, ochrona środowiska, podatki, prawo, sprzedaż, unia europejska, zarządzanie, zasoby ludzkie.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wellness Korporacyjny - prodialog.pl »

  Prodialog to profesjonalna firma szkoleniowa i doradcza, a także prekursor Wellnessu Korporacyjnego w Polsce. Prodialog proponuje interesujące programy szkoleniowe, oferuje stałą współpracę z osobami zarządzajacymi ludźmi oraz zapewnia opiekę nad rozwojem firmy. W ofercie również ciekawe warsztaty jak radzić sobie z emocjami, szkolenia z rozwoju osobistego, coachingi i konsultacje w wybranych przez klientów tematach. Wszystkie usługi Prodialog oparte są o indywidualne potrzeby klientów, osób prywatnych i przedsiębiorców. W biznesie najważniejszy jest człowiek, który powinien posiadać umiejętność balastowania między życiem zawodowym i prywatnym.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala bankietowa Białystok »

  Bankiety, wesela, konferencje oraz wiele innych imprez okolicznościowych to specjalność Centrum Bankietowego Niagara. Zaletą kompleksu z całą pewnością są przestronne oraz eleganckie sale, a także obsługa nastawiona na zadowolenie swoich gości. Powierzenie organizacji danej imprezy Centrum Bankietowemu Niagara to dobry wybór, a uroczystość będzie bardzo miło wspominana.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na przewóz rzeczy »

  Firma ABC Szkolenia organizuje kursy na przewóz rzeczy dla kierowców zawodowych.
  Kursy na przewóz rzeczy na nowych zasadach organizowane są w zakresie: kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej uzupełniającej przyspieszonej lub szkolenie okresowe kierowców. Dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu na przewóz rzeczy jest świadectwo kwalifikacji zawodowej wydane przez kierownika ośrodka szkolenia lub uprawnionego wojewodę,. Ponadto, każdy kierowca, który otrzyma świadectwo kwalifikacji zawodowej po kursie na przewóz rzeczy ma obowiązek wymienić prawo jazdy. Celem wymiany jest wpisanie nowych uprawnień. dodatkowo do wymiany prawo jazdy będzie potrzebne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazani do kierowania pojazdami mechanicznymi oraz badanie psychologiczne.
  Zwolnienia z uzyskania kursu na przewóz rzeczy dotyczy kierowców podjazdów poniżej 3,5 tony dmc oraz kierowców wykonujących prywatny przewóz rzeczy.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacji ERUDIO »

  Prowadzimy kursy i szkolenia płatne oraz bezpłatne. Oferujemy m.in. kursy kosmetyczne tj.: kurs makijażu, kurs wizażu, kurs stylizacji paznokci, podologia, kurs manicure, profesjonalny kurs kosmetyczny. Również kurs fryzjerski, kurs fotografii amatorskiej i profesjonalnej oraz rozmaite kursy masażu np masaż w SPA, masaz sportowy, klasyczny, masaż zimnymi i gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi, szklanymi kulami i inne. Zapraszamy na kursy medyczne dla pielęgniarek i położnych, specjalizacje i kwalifikacyjne.Od tego roku zapraszamy do Policealnej Szkoły ERUDIO, możesz zdobyć tytuł technika usług kosmetycznych, technik masażysta, technik usług fryzjerskich i florysta.Skorzystaj ze zniżek i promocji, tylko na Ciebie czekają!Sprawdź program nauczania na erudio.com.pl

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin do rad nadzorczych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta innowacyjnego kurs przygotowującego do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.Oprócz płatnej oferty szkolenia do rad nadzorczych na stronie umieściliśmy wiele informacji o egzaminie do rad nadzorczych, pytań i odpowiedzi o kurs i egzamin a także bezpłatne materiały i referencje wystawione nam przez naszych klientów, którzy są już po egzaminie dla członków rad nadzorczych.Dzięki innowacyjnemu i efektywnemu opracowanemu przez nas sposobie nauki, skuteczność przygotowania jest kilkukrotnie wyższa niż na tradycyjnym kursie, zdawalność naszych klientów za pierwszym podejściem wynosi ponad 95 %. Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20%.Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Na teście jest 150 pytań, a czas na odpowiedzi to 150 minut. Za prawidłową odpowiedź otrzymujemy 1 punkt, za błędną odpowiedź bądź jej brak 0 punków. W ciągu 1-2 godzin po skończeniu testu ogłaszane są wyniki. Test zalicza osoba, która uzyskała co najmniej 100 punktów.Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja. Część ustna składa się zazwyczaj z 3-4 pytań przed 3 osobową komisją i odbywa się w ten sam dzień co część testowa.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków - ochronapracy.com »

  Jesteśmy firmą, która wszechstronne wspiera klientów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawnej ochrony pracy. W ramach świadczonych przez naszą firmę usług zapewniamy między innymi stały nadzór w ramach wykonywania zadań służby BHP, doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP, przeprowadzania szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników, pracodawców oraz osób kierujących pracownikami. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bhp Szkolenie bhp jako samokształcenie kierowane »

  Od ponad 15 lat świadczymy działalność szkoleniową w dziedzinie BHP. Problematyka szkoleń nie polega jedynie na ich skwitowaniu formalnym zaświadczeniem końcowym. Ten „dokument” bez właściwego oparcia w stosownej dokumentacji formalnej, którą jest zobowiązany prowadzić każdy organizator szkolenia bhp, nie ma żadnej wartości praktycznej i nie budzi skutków prawnych, jeśli nie jest umocowany w dokumentacji źródłowej. Jako podmiot oświatowy a nie zwykły podmiot gospodarczy, taka dokumentację musimy prowadzić i tym samym nie ma możliwości kwestionowania naszych zaświadczeń przez organ PIP. Każdy kurs BHP musi się zakończyć egzaminem i dopiero ten egzamin, a nie sam fakt uczestnictwa w procedurze szkoleniowej, upoważni organizatora do wystawienia zaświadczenia . To zaświadczenie jest przekazywane uczestnikowi szkolenia, a nie organizatorowi szkolenia, chociażby za szkolenie bhp zapłacił jego realizatorowi. Czyli to nie pracodawca jest w posiadaniu oryginału ale jego pracownik. Tym samym pracownik nie może podnosić w przyszłości, że w szkoleniu nie uczestniczył i o nim mnie wiedział, jeśli to jemu zostanie wydane stosowne zaświadczenie za pokwitowaniem. W działalności oświatowej jest przyjęte, iż zaświadczenia końcowe otrzymuje uczestnik szkolenia zawodowego i kwituje jego otrzymanie. Szkolenie bhp jest normalnym doskonaleniem zawodowym i nie można go traktować, jako działania co do którego istnieje dowolność, często wynikająca z preferencji pracodawcy.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOS Pierwsza Pomoc »

  SOS Pierwsza Pomoc organizuje kursy pierwszej pomocy o tematyce pediatrycznej. Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby chętnej, a w szczególności rodziców i osób zawodowo pracujących z dziećmi.
  Ponad 5cio letnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra gwarantują pełen profesjonalizm naszych zajęć.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • FM Group »

  Czy kiedykolwiek marzyła ci się praca w której sam decydujesz czy i kiedy pracujesz? Wyobraź sobie że także sam decydujesz z kim chcesz współpracować. Pomyśl o możliwościach jakie daje ci to niesamowite podejście, nie wspominając już o poczuciu wolności. Otrzymujesz przejrzysty system rozliczeń, bez zamartwiania się o księgową czy prawnika. Nawet nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Twoje zarobki są realizowane 3 dnia każdego miesiąca. Zapomnij o złośliwym przełożonym - teraz to ty będziesz szefem!Jeżeli czegoś z tego nie rozumiesz nie przejmuj się. Napisz do nas, a wszystko wytłumaczymy ci podczas spokojnej rozmowy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław »

  Zachecamy do realizacji szkolen okresowych i Ppoz przez nasza firme ALFA mieszczaca sie we Wrocłaqwiu. Nasza kadra ma wieloletnie, wszechstronne doswiadczenie w kwestiach prawa pracy i jest na bierzaco z przepisami prawa bhp które niejako się zmienia z dnia na dzien.
  Korzystamy z najnowszych dziennikow ustaw.
  Szkolimy w nowym systemie e-learningu. Przesylamy dokumentacje mailowo bezposrednio do zakladow pracy oraz samych pracownikow po uwczesnym uzgodnieniu.
  Wykonujemy szalenie wazne dla nowych przedsiebiorcow analize budynkow pod kontem BHP i Ppoż oraz dokumentacje warunkow ryzyka zawodowego na poszczegolnych stanowiskach pracy.
  Pracodawcy nie musi już interesowac to zagadnienie. Przedstawiajac nam swoje potrzeby my przygotujemy rzetelny plan szkolen i wykonamy cala dokumentacje tak aby wlasciciel firmy mogl być spokojny i podpisac tylko w koncowym okresie dokumenty.
  Zachecamy do wspolpracy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 standard możliwy do otrzymania dzięki firmie Isocert. »

  Firma Isocert z Wrocławia przeprowadza profesjonalne audyty w celu określenia czy system zarządzania jakością danej organizacji spełnia wymagania norm, które pozwolą jej na uzyskanie certyfikatu ISO. W naszej pracy gwarantujemy bezstronność, rzetelność i solidność, za co odpowiedzialni są nasi świetnie wykwalifikowani audytorzy. Poza przyznawaniem certyfikatów, nasza jednostka organizuje również szkolenia dla pracowników odpowiedzialnych za kontrolę produkcji. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Tax Consilium dla miasta Kraków »

  Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń dotyczących takich zagadnień jak prawo gospodarcze, księgowość, kadry i płace, rachunkowość czy obsługa programów komputerowych w firmach. Ponadto oferta Tax Consilium zawiera organizację szkoleń na terenie całego kraju, których tematami są między innymi rachunkowość i księgowość, kadry i płace czy prawo pracy oraz prawo gospodarcze. W razie zainteresowania propozycją polecamy skorzystanie z newslettera, który informować będzie o wszystkim co dzieje się wokół firmy Tax Consilium.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wysokościowe - Rock Master »

  Rock Master to firma zajmująca się popularyzowaniem bezpiecznej pracy na wysokościach. W zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości, prowadzi swoją działalność od 1997 roku. Natomiast działalność szkoleniową rozpoczęła już w 1991 roku, w oparciu o doświadczenia w alpinizmie, współpracę z firmami telekomunikacyjnymi, energetycznymi, budowlanymi, wojskiem, policją i strażą pożarną. W swojej ofercie firma Rock Master posiada zarówno szkolenia wysokościowe, jak również wykonywanie przeglądu sprzętów, dostarczanie zabezpieczeń zbiorowych, produkcję i montaż stałych systemów zabezpieczających na dachach i obiektach wysokich, wykłady dla służb BHP, przeprowadzanie audytów, opracowywanie ocen ryzyka czy usługi wysokościowe. Firma dysponuje największym doświadczeniem w zakresie szkoleń bezpiecznej pracy na wysokościach w Polsce! Do tej pory przeszkoliła już ponad 26 tysięcy osób!

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Stylu | Szkolenia z zakresu wizerunku »

  Poradnik Stylu to firma, która zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu kreowania wizerunku. Nasza oferta obejmuje spotkanie z profesjonalnym wizażystą, stylistą, specjalistą z zakresu PR: autoprezentacji i zasad savoir vivre (także modowego).

  Poradnik Stylu specjalizuje się zarówno w szkoleniach zorganizowanych jak i warsztatach indywidualnych.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesinstytut.pl - inwestowanie w nieruchomości »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń biznesowych. Zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe rozwiązania związane z edukacją poprzez praktykę. Naszym klientom zapewniamy oparte na aktywnym uczestnictwie szkolenia związane między innymi z nieruchomościami, w tym kupnem, sprzedażą nieruchomości, wynajmem nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz komercjalizacją. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Norma medyczna »

  Firma Constant Improvement prowadzi wdrożenia ISO w tym najnowszej normy medycznej PN-EN 15224:2013. Wdrażamy normy ISO 9001, 14001, 15224, 18001, 27001, dzięki którym firmy oraz placówki medyczne zwiększają swój prestiż. Nasza firma prowadzi również szkolenia audytorów oraz pełnomocników ds. jakości. Udostępnione za pośrednictwem naszej strony formularze, pozwalają złożenie wniosku o bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę wdrożenia poszczególnych norm. Oferta dotycząca najnowszej normy medycznej PN-EN 15224:2013 oraz formularz wyceny wdrożenia normy w szpitalu, klinice lub domu opieki, pozwoli Państwu w krótkim czasie poznać szczegóły dotyczące audytu, wdrożenia oraz opracowania dokumentacji. Jeżeli szukasz firmy, która wdroży w Twojej placówce normę ISO, to koniecznie się z nami skontaktuj.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: