Podkategoria: Szkolenia - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Szkolenia dla menedżerów - Heuresis »

  Firma Heuresis istnieje na rynku od 13 lat i powstała z inicjatywy doświadczonych trenerów posiadających Międzynarodowe Certyfikaty.
  Oferta firmy jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb Klienta, a kwalifikacje zdobywane przez uczestników szkoleń biznesowych spełniają wymogi światowych standardów. Ponadto firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Heuresis to innowacyjne metody szkoleniowe oraz sprawdzone techniki i mierzalne efekty. Wszystko to gwarantuje najwyższej jakości usługi oraz wysoki stopień ich efektywności.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń: szkolenia dla menedżerów, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych, a także badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Więcej informacji na stronie www.heuresis.pl.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIRP Szkolenia Doradztwo - usługi i szkolenia bhp »

  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co zwykle przeradza się w stałą współpracę. Działamy kompleksowo, dzięki czemu zawsze realizujemy postawione nam ambitne cele biznesowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dbamy o najwyższe standardy.Celem naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu bezpiecznych warunków pracy. Dlatego też, jeśli poszukujecie współpracowników posiadających duże doświadczenie, a jednocześnie potrafiących współdziałać powinniście powierzyć obsługę Waszego przedsiębiorstwa firmie MIRP Szkolenia Doradztwo.Zakres naszych usług obejmuje m.in.:- szkolenia z zakresu bhp: wstępne i okresowe- szkolenia okresowe bhp dla pracodawców- szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej- szkolenia z metodyki instruktażu stanowiskowego- szkolenia z ochrony przeciwpożarowej- szkolenia z zasad ewakuacji- ocena ryzyka zawodowego- ocena ryzyka zawodowego - chemiczne i biologiczne- tworzenie instrukcji stanowiskowych- przeglądy bhp- audity bhp- analiza środowiska pracy pod kątem pomiarów- obliczenie wydatku energetycznego- prowadzenie postępowań powypadkowych- podnoszenie kompetencji pracowników w sferze bhp- doradztwo w stosowaniu przepisów prawa pracy i bhp- wykonywanie zadań służby bhp- pomoc przy wykonaniu nakazów PIP- pomoc przy wykonaniu decyzji Inspektora Sanitarnego- pomoc przy dostosowywaniu maszyn do minimalnych wymagań.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Gdańsk »

  Grupa Kvadro zachęca do zapoznania się z ofertą dotyczącą szkoleń PHP, pierwszej pomocy i z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy złożoną obsługę z zakresu bezpiecznych warunków pracy. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Jest dla nas jasne, że Twoja firma to Ludzie. To ich bezpieczeństwo gra pierwsze skrzypce. Dlatego wychodząc naprzeciw – rozpoznamy potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i ułożymy dla Ciebie wyjątkową ofertą. Dzięki naszym profesjonalnym szkoleniom sprowadzimy do minimum zagrożenie i ryzyko jakie niesie za sobą każda praca. Ulepszamy cały czas umiejętności, aby podołać potrzebom naszych klientów. Przyłącz się do nas i TY! Wejdź na szkoleniabhpkvadro.pl!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowości »

  Centrum Doskonalenia Zawodowego CEDOZ to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, zapewniające doskonalenie zawodowe, jak i zdobywanie kwalifikacji zawodowych w dziedzinach związanych z prawem pracy, kalkulacją wynagrodzeń, podstaw rachunkowości, księgowością, sprawozdawczością finansową, jak również podatkami i finansami. Działamy od 1994 roku, a z naszej oferty do tej pory skorzystało ponad 35 tysięcy osób. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - Warszawa »

  Firma BHP & Fire Protection organizuje szkolenia z zakresu BHP oraz PPOŻ. Zajmujemy się obsługą osób prywatnych oraz firm działających we wszystkich branżach. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta - przeprowadzamy szczegółowe instruktaże stanowiskowe, wypełniamy dokumentację i dokonujemy oceny ryzyka zawodowego. Gwarantujemy niewygórowane ceny oraz stały kontakt.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sebastian Trzaska - Coaching, Szkolenia, Konsulting »

  Jeżeli poszukujecie trenera i doradcę biznesowego, to trafiliście idealnie! Nie od dziś wiadomo, że najwyższe stanowiska wymagają od osób je piastujących dużego zaangażowania w powierzone im obowiązki. Dlatego właśnie stworzone przeze mnie szkolenia, porady powstały z myślą o tych wszystkich, którzy chcą poprawić komfort swojej pracy. Jeżeli szukacie dobrych rozwiązań na prowadzenie swojej firmy, chcecie polepszyć sytuację komunikacji między pracowniczej, poznać zasady decyzji strategicznych i personalnych, a także rozwinąć w sobie zdolności przywódcze, zapraszam do kontaktu ze mną! Jestem po to, aby pomóc rozwinąć Tobie skrzydła. Szkolenia to moja pasja!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w zakresie premiowania pracowników »

  Jeżeli szukacie miejsca, w którym moglibyście odbyć odpowiednie szkolenia w dziedzinie premiowania i motywacji pracowników, to serwis premiowanie.pl jest odpowiednim dla Was miejscem. Nasi specjaliści zaproponują Państwu najbardziej odpowiadające Waszym potrzebom szkolenia. Dzięki nim poznacie na czym tak naprawdę polega premiowanie pracowników, czym jest premia zadaniowa oraz co zrobić, aby jeszcze bardziej zmotywować pracowników do pracy. Te niełatwe zadania czekają na kadry HR, kadry menedżerów oraz kierowników, którzy to zarządzają zasobami ludzkimi i to właśnie głównie od nich zależy efektywność pracy podwładnych oraz osiągnięte przez nich cele.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z kawą »

  Sklep internetowy producenta kawy Piccolo Caffe - Remex Caffe Service. Specjalnie dla Państwa w naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości kawa ziarnista, jak również profesjonalny sprzęt baristyczny. Asortyment wzbogaciliśmy najlepszymi herbatami i czekoladami. Świadczymy usługi cateringowe.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lean Vision »

  Wdrażamy filozofię lean management - pomagamy firmom w podniesieniu wydajności produkcji oraz obniżeniu kosztów. Dzięki naszemu wsparciu każde przedsiębiorstwo jest w stanie usprawnić swoje działanie i zwiększyć zyski. Prowadzimy treningi i szkolenia, aby jak najskuteczniej przekazać naszą wiedzę.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Kalisz - Belfor - Ochrona środowiska, ppoż »

  Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Krakowskie biuro księgowe oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości i rachunkowości. Dla swoich klientów prowadzimy księgi rachunkowe, różnego typu ewidencje (trwałych środków, wartości prawnych i niematerialnych czy wyposażenia). Sporządzamy także wszelkie przelewy, finansowe sprawozdania, statystyczne sprawozdania. Możemy również wykonać deklaracje podatkowe. W zakresie kadrowo-płacowym zajmujemy się tworzeniem deklaracji, raportów, miesięcznych list wynagrodzeń i ich przesyłaniem do ZUS-u. Umożliwiamy wysłanie ZUS-owskich deklaracji online przy pomocy podpisu kwalifikowanego. Kolejnym obszarem naszych działań jest sporządzanie umów pracowniczych - o pracę, dzieło, zlecenie. Przygotujemy dla państwa roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników oraz poprowadzimy ich osobiste akta. Organizujemy także szkolenia BHP dla firm. Księgowość Raś i Raś oferuje oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia. Osobom prywatnym proponujemy pomoc w wypełnianiu wniosków o zrot VAT za wydatki poniesione w remontach budownictwa mieszkalnego. Jeśli twoja firma zatrudnia osoby niepełnosprawne pomożemy ci napisać sprawozdania do PFRON oraz stworzymy wniosek o dofinansowanie czy zwrot zapłaconych składek.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bik Invest »

  Firma zajmuje się wypełnianiem obowiązków informacyjnych spółek giełdowych. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne opracowanie regulaminów, przeprowadzanie szkoleń oraz dbanie o odpowiedni obieg informacji w spółce.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • A. LENCZEWSKI szkolenia rusztowania »

  Aranżujemy kształcenia dla przyszłych osób, które są czynne zawodowo, a branżą ich aktywności jest sektor porządkowy i przemysłowy. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax posiada żądane dokumenty i frapuje się kompleksowym tworzeniem nauczań i kursów, jakie wspomagają w praktyce. Angażujemy najważniejszych wykładowców, jacy lata temu ukończyli takie specjalizacje jak prawo czy mechanika. Na stałe kooperujemy z wieloma renomowanymi placówkami edukacyjnymi i naukowymi, dzięki czemu mamy ewentualność kierowania lokalnych badań. Więcej informacji, takich jak nasze dane kontaktowe czy posiadane certyfikaty, znajdują się na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy archicad »

  Jesteśmy szkoleniową placówką oświaty, która prowadzi szkolenia stacjonarne w Warszawie od 2006 roku. Nasze szkolenia związane są z projektowaniem. Zapewniamy naukę pod okiem wykładowców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz dydaktycznym. Prowadzimy kursy projektowania wnętrz I i II stopnia oraz kursy komputerowe związane z projektowaniem wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo sprzedażowe | Szkolenia sprzedażowe i konsulting | Warszawa »

  Konsulting i doradztwo sprzedażowe, szkolenia sprzedażowe, Warszawa. Szkolenia dla sprzedawców, handlowców, menadżerów i pracowników telemarketingu. Audyt sprzedażowy dla firm i przedsiębiorców weryfikujący pracę i efektywność działań działów handlowych i obsługi klienta.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sukces misja »

  Misja portalu jest taka aby dostarczyć wiedzy, która pomoże Ci odnieść sukces w każdym aspekcie życia. Może to być twoja nowa działalność gospodarcza, wspaniały rozwój dziecka czy po prostu całościowy sukces w grze zwanej życiem. Ważne, aby pośród osób odwiedzających naszą stronę, zapanowała wszechobecna moda na sukces! Aby praca nad sobą była przyjemnością, a samo życie płynęło spokojnie i dostatnie! Zobacz stronę i przekonaj się że jeszcze nigdy sukces nie był tak blisko ciebie.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy excel »

  IT Innovations to firma, która posiada swoją siedzibę w Warszawie i na co dzień zajmuje się niczym innym jak tylko wsparciem Information Technology dla różnych firm. Kończymy z oczekiwaniem na realizację zgłoszeń oraz bardzo wysokimi stawkami. My zapewniamy profesjonalizm w atrakcyjnie niskich cenach. Spełniamy najwyższe standardy wsparcia ITIL i dzięki nam Twój biznes będzie dobrze zaopatrzony pod względem IT, ale przede wszystkim bezpieczny. Dowiedz się więcej o usługach na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ConferencePartner - Organizacja konferencji i szkoleń »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń, konferencji oraz organizacją międzynarodowych targów. Swoje usługi kierujemy do małych, średnich i dużych grup. Celem naszych działań jest zapewnienie Klientom całościowej pomocy przy organizacji konferencji i szkoleń. Odciążamy Klienta w sprawach organizacyjnych co pozwala mu na pełne zaangażowanie się w prace nad merytoryczną częścią projektu.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • mobilne-szkoleniakosmetyka.pl »

  Firma Estetiqa - mobilne szkolenia i usługi kosmetyczne, zajmuje się się profesjonalnym wykonywaniem usług kosmetycznych oraz pielęgnacyjnych dłoni i stop. Posiadamy 9 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku i jego zapotrzebowań, stworzyliśmy Centrum Szkoleń, w którym nasi instruktorzy przeprowadzają cały wachlarz warsztatów dotyczący stylizacji paznokci oraz wiele innych kursów kosmetycznych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Roboty i spółka »

  Nasza firma to zespół ludzi, którzy chcą pokazać naukę w niecodzienny sposób. Instruktorzy w naszej firmie to inżynierowie lub absolwenci kierunków ścisłych, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadzimy warsztaty i pokazy, które realizowane są w wielu szkołach, przedszkolach, ośrodkach kultury na terenie całej polski a także galeriach handlowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: