Podkategoria: Szkolenia - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Wsparcie w statystycznej analizie danych - STATsupport »

  Wykonujemy profesjonalne analizy i obliczenia statystyczne na potrzeby prac licencjackich i magisterskich, rozpraw doktorskich i wszelkich publikacji naukowych. Służymy wsparciem metodologicznym przy planowaniu badań. Pomagamy formułować pytania badawcze i hipotezy, oraz interpretować wyniki. Świadczymy także usługi dla firm i instytucji w zakresie zastosowań metod statystycznych w marketingu i badaniach społecznych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i kursy – dla uczniów i dorosłych »

  Kłopoty w szkole to nic złego! Na naszej stronie nie tylko znajdziesz rozwiązanie swoich problemów, ale uzyskasz fachową pomoc. Specjalnie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przygotowaliśmy szeroki wachlarz korepetycji i kursów.
  Nasze korepetycje i kursy to zajęcia prowadzone przez doświadczonych pedagogów w Twoim regionie. Podczas lekcji stawiamy na przyjazną i twórczą atmosferę, dzięki, której łatwiej będziesz przyswajał informacje. Gdy nie radzisz sobie w szkole skorzystaj z naszej oferty – korepetycje z matematyki czy korepetycje warszawa to skuteczna pomoc w nadrabianiu zaległości. Jeśli czekają Cię egzaminy to nasze kursy są właśnie dla Ciebie – w naszej ofercie znajdziesz kursy maturalne, gimnazjalne, 6-klasisty i językowe. Już dzisiaj możesz dołączyć do grona uczniów, którzy zdobywają najlepsze oceny w klasie i osiągają wysokie wyniki na egzaminach końcowych

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne »

  INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne dla Osób Prywatnych i Biznesu - Olsztyn, Białystok, Gdańsk, Warszawa
  Dyskretnie i Skutecznie rozwiążemy Państwa problemy.
  Bezpłatne Porady i Konsultacje.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.wald-hotel.pl/ »

  Gdy potrzebujesz zatrzymać się w stolicy, sprawdź co oferuje hotel Wald. Jest to miejsce, gdzie twój pobyt stanie się udany, ale też możesz zorganizować konferencję. Hotel oprócz tego oferuje restaurację, dozorowany parking. Aranżujemy również imprezy okolicznościowe.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fizjoterapia »

  Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz nowych wyzwań i chciałbyś poszerzać swoją wiedzę by stać się lepszym lekarzem? Jeśli odpowiadasz twierdząco to koniecznie zapoznaj się z naszą witryną internetową. Dzięki niej będziesz mógł zapisać się na jedno z popularniejszych szkoleń. Poznaj nowoczesne metody leczenia schorzeń kręgosłupa a będziesz w stanie pomóc każdemu pacjentowi. Nie zwlekaj ani chwili dłużej odwiedź naszą stronę i zapisz się na kurs fizjoterapii. Nasza szkoła mieści się w Rzeszowie jednak przyjmujemy kursantów z całego kraju.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP w Bielsku Białej »

  Em-Partner jest firmą zajmującą się doradztwem i obsługą w zakresie kadr i płac, a także szkoleń oraz BHP. Firma funkcjonuje na rynku od 2007 roku, swoją siedzibę ma w Bielsku-Białej. Aktualnie firma prowadzi swoją działalność jako centrum szkoleń, usług i zaopatrzenia, kierując swoją ofertę w szczególności do innych firm oraz przedsiębiorstw. Firma świadczy więc usługi w zakresie między innymi outsourcingu kadrowo-płacowego.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certificate linux »

  Jesteśmy firmą, która oferuje mikro kursy na różnych poziomach zaawansowania. Kursy dopasowane są do potrzeb użytkowników. W ramach serwisu internetowego naszej firmy można przygotować własną, dedykowaną ścieżkę zdobywania wiedzy według certyfikacji. Przygotowaliśmy również zestaw testów pozwalających na sprawdzenie wiedzy oraz umiejętności zdobytych podczas nauki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne i szkoleniowe Warszawa Centrum »

  Powierzchnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach umożliwiających swobodne korzystanie od 10 do 140 osób. Na wyposażeniu każdej sali jest rzutnik multimedialny, a także tablica magnetyczna. Istnieje możliwość doposażenia każdej z sal w nagłośnienie lub dodatkowy sprzęt. W każdej sali dostęp do internetu poprzez WI-FI. Posiadamy także pracownie komputerowe, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy z możliwością podglądu komputera prowadzącego na 42 calowym ekranie LCD.
  Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę cateringową dla Państwa gości.
  Gwarantujemy elastyczność w zakresie terminów i cen.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masil Outsourcing - szkolenia BHP we Wrocławiu »

  Masil Outsourcing to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług i szkoleń BHP. Kursy prowadzimy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Cechuje nas profesjonalizm, zawsze aktualne informacje i konkretne podejście do problemu. Zawsze służymy fachową porada, zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Szkoleń Biznesowych »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia otwarte oraz szkolenia menedżerskie, które poszerzają umiejętność przydatne w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Nasze szkolenia trade marketing to doskonała inwestycja w przyszłość. Na współpracy z naszą firmą można zyskać niezbędne umiejętności, które sprawią, że staniemy się jeszcze bardziej konkurencyjni niż do tej pory. Warto zapewnić sobie szanse na dalszy rozwój. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia - Szkoleniamasters »

  Stronę zbudowano z myślą o ludziach dla których szkolenia są ważne w szczególności, gdy posiadają indywidualne spółki. U nas odnajdziesz artykuły na temat każdego gatunku szkoleń, które w tym momencie są prowadzone na obszarze Polski. Rejestracja przebiega za pomocą formularza, po którym dostaną Państwo istotne informacje na temat danego szkolenia. Jeśli jesteś osobą której brakuje informacji wiedzy o danym temacie lub chcesz dowiedzieć się dużo więcej zapraszamy do sprawdzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.bureauveritas.pl »

  Bureau Veritas oferuje usługi przemysłowe, usługi budowlane, usługi dla branży morskiej, certyfikacje, badania w laboratorium inżynierii lądowej, inspekcje i usługi rządowe oraz szkolenia ISO, IRCA, HACCP i inne. W ramach każdej usługi zapewnia profesjonalne doradztwo z zakresu systemu kontroli jakości, BHP, ochrony środowiska oraz odpowiedzialności społecznej. W szeregu jej strukturach pracują wyłącznie osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla biznesu »

  Szkolenia organizowane przez firmę szkoleniowo-doradczą BALANS obejmują tematykę biznesową oraz szkoleń interpersonalnych. Na firmowej stronie szkolenia-balans.pl można znaleźć zagadnienia szkoleniowe dla sprzedawców oraz liderów; działów human resources, a także pracowników produkcyjnych oraz osób indywidualnych. Najchętniej wybierane szkolenia przez tych ostatnich dotyczą rozwoju osobistego oraz zagadnień związanych ze zdrowiem. Szkolenia biznesowe cieszą się największą popularnością wśród działów HR (systemy oceny pracowniczej, zarządzanie polityką szkoleniową i rozwojowa w firmie, rekrutacja, assesment center/development center) a także wśród managerów (skuteczny lider) oraz handlowców(negocjacje w biznesie oraz efektywna sprzedaż).

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest psychologiem rodzinnym w mieście Kraków, gdzie świadczy usługi zakresu psychologii dla dzieci i dorosłych.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest akredytowanym członkiem w Stowarzyszeniu Psychologów i Psychoterapeutów Rodzinnych, które jest organizacją non-profit i świadczy bezpłatne usługi psychologiczne dla osób potrzebujących pomocy psychologa, psychoterapeuty.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest również psychologiem dziecięcym w Fundacji z siedzibą w mieście Kraków.
  Anna Rekel prowadzi szkolenia z zakresu psychologii i coachingu dla rodzin, par, małżeństw.
  Gabinet psychologiczny terapeuty Anny Rekel znajduje się w zabytkowym Browar Lubicz w Centrum Krakowa koło galerii krakowskiej.
  Oferowane formy leczenia to:
  psychoterapia indywidualna;
  psychoterapia rodzinna;
  psychoterapia małżeńska;
  grupowa psychoterapia;
  coaching;
  psychoedukacja.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Berndson - szkolenia Warszawa »

  Szkolenia organizowane dla Państwa kładą nacisk na praktyczność oraz interaktywność, angażują uczestników i ćwiczą praktyczne umiejętności. Firma organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte projektowane pod indywidualne potrzeby firm i korporacji.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Brains storm »

  Jesteśmy wiodącą marką na polskim rynku biznesowym. Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa biznesowego, strategicznego i szkoleń. Razem z naszą pomocą zbudujesz sukces swojej firmy. My dostarczymy Ci niezbędnych narzędzi know-how i rozwiązań, które przyczyniają się do wzrostu efektywności operacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności na naszej stronie internetowej i w razie pytań zapraszamy do ewentualnego kontaktu – www.brainstorm.biz.pl.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta poznań - usługi filmowe »

  Świadczymy usługi w zakresie filmowania:zjazdów,szkoleń,konferencji spotkań integracyjnych, spotkań rodzinnych,targów.

  Zajmujemy się tworzeniem krótkich filmów reklamowych i dokumentalnych na potrzeby np. Internetu.

  Nagrywamy wypowiedzi video i audio prezenterów, prezenterek, aktorów, aktorek.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hazna Pałac - Hotel Grudziądz »

  Hanza Pałac to komfortowy, czterogwiazdkowy hotel położony niedaleko miasta Grudziądz. Piękna okolica Borów Tucholskich sprawia, że jest on idealnym miejscem dla osób pragnących aktywnie wypocząć. Taką możliwość zapewnia wprost ogromna ilość jezior oraz szlaków turystycznych i spacerowych. Region przyciąga więc turystów praktycznie przez cały rok. Pobyt w hotelu Hanza Pałac do gwarancja odpoczynku w komfortowych warunkach. Pokoje i apartamenty zostały urządzone i wyposażone tak, by sprostać nawet największym wymaganiom i potrzebom. Do bogactwa Borów Tucholskich nawiązuje także hotelowa restauracja. Podawane tu wykwintne potrawy z pewnością przypadną do gustu miłośnikom dziczyzny, grzybów i ryb podawanych z najwyższym kunsztem. Hanza Pałac daje możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Zapewnia to park linowy z placem zabaw. Należy on do największych w Polsce co sprawia, że cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i osób dorosłych. Równie popularne jest hotelowe spa, gdzie można skorzystać z tradycyjnych i autorskich masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Hanza Pałac to także obiekt przyjazny firmom. Komfortowe warunki do organizacji szkoleń i konferencji zapewniają odpowiednio wyposażone sale konferencyjne. W mniejszym gronie można spotkać się w stylowo urządzonej Sali kominkowej. Jej przytulna atmosfera sprzyja kameralnym rozmowom i spotkaniom.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Train For Future »

  Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train for Future - to firma szkoleniowa dla dzieci i młodzieży.
  Organizujemy warsztaty szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odkrywając i rozwijając potencjał, który drzemie w każdym młodym człowieku.
  Kształcimy wysoko cenione przez najlepszych pracodawców kompetencje społeczne, tj. kreatywność, przedsiębiorczość, kulturę osobista itd.
  Pomagamy pokazać jak je pielęgnować i wykorzystywać w codziennym życiu.
  To właśnie u nas młodzi stawiają pierwsze kroki do sukcesu!
  Organizujemy również dla młodych ludzi wymarzone i niezapomniane urodziny oraz inne imprezy okolicznościowe: zabawy karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, halloween, imieniny itp. Chcemy uczcić każdy ważny moment w ich życiu! Czuwamy nad wystrojem, cateringiem i miejscem, ale przede wszystkich organizujemy im świetną zabawę i naprawdę wyjątkowe atrakcje!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Sprzedażowe - Centrum Szkoleniowo Doradcze QUEST »

  Jesteśmy zespołem skupiającym praktyków specjalizujących się w różnych dziedzinach,a to co nas łączy to kreatywność w podejściu do zmiany.Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte o różnorodnej tematyce oraz coaching w języku polskim i angielskim. Pomagamy naszym Klientom znaleźć obszar do rozwoju, a następnie doskonalić to, co wymaga doskonalenia. Pokazujemy jak wykorzystać potencjał zespołu, aby przetrwał w zmieniającej się sytuacji rynkowej. Wskazujemy też drogę zarządzającym przygotowując dla nich warsztaty i coaching menedżerski.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: