Podkategoria: Szkolenia - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Mericon - Outsourcing kadr i płac »

  Wielu biznesmenów uważa, że kadry i płace to działy, które powinny być w każdej firmie. Jednak dzisiaj można wykryć mnóstwo osób, które oferują kierowanie takich działów za nas. Co można na tym zdobyć? Owszem usługi kadrowo płacowe kosztują, ale są o wiele tańsze niż pensje wszystkich osób zatrudnionych w kadrach i płacach razem wziętych, a więc daje to firmie realne oszczędności. Natomiast jest jeszcze jeden element, który wskazuje nam, że outsourcing tych obu działów jest solidnym wyjściem. Chodzi w tym wypadku o czynnik ludzki. W niektórych firmach jest zakaz rozmawiania o pensjach. Natomiast dział płac wie wszystko i może zwyczajnie udzielać takich informacji jednostkom postronnym lub innym pracownikom. Z kolei dział kadr odpowiedzialny jest za przyjmowanie, pilnowanie i zwalnianie pracowników. Niestety zdarza się, że osoby zaangażowane w kadrach zatrudniają swoich znajomych, którzy nie są najlepszymi pracownikami. Zewnętrzne działy pracują sprawiedliwie, wobec tego są lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Sułkowski Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku »

  Proponujemy programy szkoleniowe skierowane zarówno do osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do firm istniejących. Zakres i tematyka szkolenia są każdorazowo dostosowywane do potrzeb i oczekiwań klienta.
  Organizujemy także seminaria, prezentacje i konferencje na aktualne tematy gospodarcze, prowadzone zarówno przez naszych, jak i zewnętrznych ekspertów z różnych dziedzin.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleniowe dla Samorządu i Biznesu OTUS »

  Wybierając kurs lub seminarium u nas, zyskają Państwo pewność otrzymania rzetelnej, pełnej i praktycznej wiedzy. Czas spędzony z nami nie będzie czasem straconym.
  Szkolimy samorządowców, pracowników jednostek budżetowych, oświatowych, w tym publicznych i niepublicznych, wspieramy biznes. W naszej ofercie odnajdą Państwo szkolenia, konferencje, seminaria, eventy, spotkania integracyjne, caoching i wiele różnych innych form edukacji i warsztatów. Realizujemy zamówienia w miejscu wskazanym przez klienta oraz w przypadku szkoleń otwartych, we wszystkich miastach wojewódzkich naszego kraju.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • WiP Controlling - rachunkowość menedżerska i zarządcza »

  WiP Controling jest firmą szkoleniowo konsultingową, która oferuje usługi z zakresu controllingu, rachunkowości menedżerskiej, rachunku kosztów oraz rachunkowości zarządczej. Działalność spółki obejmuje działalność szkoleniową oraz konsulting biznesowy. Na szkoleniach z rachunkowości zarządczej prezentowane są takie zagadnienia jak projektowanie i wdrażanie Balanced Scorecard, projektowanie systemów rachunku kosztów działań (Activity Based Costing), budżetowanie oraz integracja systemów rachunkowości zarządczej i controllingu z rozwiązaniami informatycznymi. WIP Controling prowadzi także szkolenia z wdrażania rachunku kosztów i controllingu dla podmiotów leczniczych i zakładów opieki zdrowotnej.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hotel szczecin »

  Poszukując hotelu w Szczecinie warto odwiedzić Hotel Dobosz ulokowany niedaleko, w sąsiednich Policach.
  To idealne miejsce na nocleg w Szczecinie, do centrum miasta jest zaledwie kilkanaście minut, a można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku.
  Do użytku gości Hotel Dobosz oodaje dwieście 2 i 3 osobowych pokoi w wysokim standardzie.
  Ponadto dla każdej osoby, która szukając miejsca na nocleg w Szczecinie zdecyduje się na nasz hotel, mamy miłą niespodziankę: możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy SPA.
  Dobosz, jak żaden inny hotel w Szczecinie koncentruje się na obsłudze klientów biznesowych. Ten Hotel to idealne miejsce do organizacji wszelkich konferencji i szkoleń. Sale konferencyjne spełniają najwyższe standardy.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i socjoterapeutów udzielających profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom potrzebującym. Przeprowadzamy szkolenia, warsztaty, superwizje na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.Psychoterapia psychodynamiczna w oparciu o którą pracuje Pomorski Ośrodek Psychoterapii (Gdańsk, Gdynia, Sopot) wywodzi się z nurtu psychoanalitycznego. Celem terapii jest dokonanie zmiany, a drogami prowadzącymi do tego są m. in.: analiza zdarzeń i procesów, praca nad relacjami interpersonalnymi oraz nad procesami intrapsychicznymi, możliwość uzyskania w relacji pacjent – terapeuta korektywnych doświadczeń emocjonalnych w obszarze deficytów.Wnoszone przez pacjenta tematy są podczas sesji terapeutycznej omawiane z uwzględnieniem historii życiowej pacjenta oraz analizy procesów nieświadomych. Poprzez relację terapeutyczną następuje zmiana obrazu siebie pacjenta, postrzegania świata oraz własnych trudności i obszarów konfliktowych.Terapia odbywa się w oparciu o strukturę tj. ustalone na pierwszym spotkaniu częstotliwość, czas trwania sesji (45-50min) oraz odpłatność. Dobór technik psychoterapeutycznych uzależniony jest od typu leczonych zaburzeń.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w zajmuje się organizacją kursów i szkoleń na operatorów koparkoładowarek i innych maszyn drogowych.

  Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i terminowość organizowanych kursów. Zaplecze sprzętowe to nie wszystko – posiadamy również własne sale wykładowe – wyposażone w odpowiedni sprzęt.

  Posiadamy wpis do Rejestru instytucji szkoleniowych wydanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

  Prowadzimy działalnosć szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • EWA ROMANOW-GŁOWACKA architektura wnętrz mieszkalnych »

  Profesjonalne kursy prowadzone przez wykształconych oraz doświadczonych trenerów, jake dotyczą projektowania wnętrz mieszkalnych i home stagingu, proponuje Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu. Materiały szkoleniowe, są tworzone m.in. przez wiodące przedsiębiorstwa, które są partnerami akademii. Najwyższy poziom, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście zapewniane podczas kursów, to gwarancja uzyskania fachowych i cennych informacji. Każdy uczestnik szkoleń, po ich odbyciu zdobędzie certyfikat zamieszony na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Badań Pisma P. U. GRAFRED »

  Pracownia Badań Pisma P. U. „GRAFRED” wykonuje ekspertyzy pismoznawcze (w oparciu o metodę graficzno – porównawczą), opinie grafologiczne (w tym w zakresie doradztwa personalnego), technicznokryminalistyczne badaniach dokumentów z zastosowaniem nieinwazyjnych metody fizyko-optycznych wykorzystujących oświetlenie ukośne i przechodzące oraz podczerwień i promieniowanie ultrafioletowe. Integralną część każdej ekspertyzy stanowi możliwie obszerna dokumentacja fotograficzna. Dodatkowo oferujemy organizację szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących zagadnień kryminalistycznych badań pismoznawczych, prostych sposobów zabezpieczania przed fałszerstwem dokumentów własnych oraz zastosowań badań grafologicznych. Oferujemy także organizację szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących: zagadnień kryminalistycznych badań pismoznawczych, prostych sposobów zabezpieczania przed fałszerstwem dokumentów własnych oraz zastosowań badań grafologicznych.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum konferencyjne - hotele, sale i obiekty »

  Blog dla wszystkich zainteresowanych tematyką eventowo-szkoleniową, ale nie tylko. Myślę, że wiele osób, które szukają informacji na temat ogólnego rozwoju i poszerzania kompetencji znajdzie tu interesujące wpisy. Będę pokazywał, zatem, dwa punkty widzenia: organizatorów i projektantów evntów, konferencji oraz szkoleń, a także uczestników tych wydarzeń. Pragnę również przybliżyć wam zagadnienia związane z branżą eventową. Pewnie każdy, chociaż raz w życiu, brał udział w jakimś evencie lub konferencji. Ja wam pokażę, jak organizuje się takie wydarzenia. Pochwalę się, że mam niezłe osiągnięcia w przygotowywaniu konferencji. Cała sztuka polega na tym, żeby stały na wysokim poziomie merytorycznym, ale nie były nudne. Jednak więcej o tym przeczytacie na moim blogu.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Copa - Usługi Prawne »

  Świadczymy Usługi Prawne w szerokim zakresie, w szczególności: prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa rejestrowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ubezpieczeń gospodarczych, prawa upadłościowego, bankowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, zobowiązań spadków, prawa administracyjnego. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania. Kancelaria to my. Kancelaria (lokal) wyposażona jest we wszystkie środki techniczne, niezbędne dla prowadzenia działalności gospodarczej, jak również posiada pełne zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, oprogramowanie prawnicze. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.Mówimy: PRAWO ISTNIEJE NA TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.... Tobie.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • LASER-WAR Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie »

  LASER-WAR – laserowa rozrywka w iście kosmicznym wydaniu.
  Aktywna zabawa dla niestroniących od ruchu i dobrego humoru. Integruje, bawi i uczy wszystkich w wieku 8-99 lat.
  Aktywnie, wesoło, strategicznie i kosmicznie oraz bezpiecznie.
  Proponuję dwie główne zabawy:
  1. ARENA - Laser Tag /Laserowy Paintball/ - walczymy na laserowym polu bitwy zw. Areną w zadymieniu, świetle UV, wraz z pokazem laserów, przy muzyce, wśród przeszkód tworzących miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek.
  2. LASEROWY LABIRYNT - labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba pokonać nie dotykając tych wiązek. Do dyspozycji mamy trzy poziomy trudności. Osobę przechodzącą labirynt widzimy na żywo na ekranie. ... kluczem jest ... dokładność !
  Zastosowałem jedną z najnowocześniejszych technologii "Laser Tag" dostępnych na świecie – laserwizards. Technologia jest w pełni bezpieczna, bazuje na rozbudowanych rozwiązaniach informatycznych i sprzętowych. Rozwijana jest od 20 lat, co gwarantuje doświadczenie, jak i innowacyjność - a dla nas dobrą zabawę.
  W kantynie /w barze/ serwuje niezłą kawę, coś zimnego na ochłodę też się znajdzie. Pizza, Sushi, Pierogi oraz zakąski słodkie i słone mam, i w wojskowy rynsztunek Cię zaopatrzę.
  ORGANIZUJĘ odjechane urodziny, wyjścia klasowe dla szkół, a także oferta dla firm oraz kawalerskie/panieńskie

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kadrowo-płacowe »

  Firma konsultingowo-audytorska, będąca jednym z liderów na polskim rynku szkoleń. W oferowanych usługach możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach otwartych czy wyjazdowych, zaplanowanych z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowo, firma oferuje również możliwość realizacji szkoleń zamkniętych dla pracowników innych przedsiębiorstw. Możliwość wyboru jednego z kilku dużych miast, w których firma świadczy swoje usługi.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Firma HPR Group od 2005 roku oferuje usługi z zakresu kursów organizowanych na potrzeby osób prywatnych, jak też przedsiębiorstw i instytucji. Klientami firmy są zarówno małe firmy zatrudniające małą liczbę osób, jak również olbrzymie korporacje, które mają bardzo duże oczekiwania odnośnie umiejętności swojej kadry pracowniczej. Zaawansowane szkolenia dla menedżerów cieszą się wielką popularnością, dlatego że HPR Group określa wszystko to, czym powinien charakteryzować się solidny manager, oraz to, w jaki sposób musi działać, by efektywnie wzmocnić możliwości nadzorowanej przez siebie kadry. Każde szkolenia dla managerów warszawa organizują kompetentni coache, świetnie rozumiejący trudności, z którymi ściera się współczesna kadra zarządzająca. Aby było sympatycznie, HPR Group organizuje podobnie jak ciekawe szkolenia integracyjne, które pomagają w osiąganiu nici porozumienia między poszczególnymi pracownikami firmy, bez znaczenia na to, w którym dziale pracownicy Ci są zatrudnieni. Wysoka jakość kursów zapewniona.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Rzeszów »

  Prowadzisz swoją firmę lub jesteś kierownikiem w większej korporacji? Zadbaj o to by ludzie którymi zarządzasz mieli aktualne szkolenie BHP. Jest to wymagane przepisami polskiego prawa oraz potrzebne ze względu bezpieczeństwa pracowników.
  Jako firma świadczymy również szereg innych szkoleń oraz zajmujemy się obsługą kadrową. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego biura na terenie Rzeszowa.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Re-mix.pl - nagłośnienie konferencji »

  Re-Mix zajmuje się pomocą w organizacji imprez w plenerze lub wewnątrz budynków. Posiadamy dział produkcji wyposażenia dyskotek, zadaszeń scenicznych, itp. Wynajmujemy sceny i potrafimy wykonać oświetlenie imprez na wysokim poziomie, aby przyciągnąć maksymalną ilość gości. Każdy event z naszym udziałem odnosi sukces.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na wózki widłowe »

  Centrum Szkoleń już od długiego czasu działa na rynku oferując dużo interesujących usług. Centrum Szkoleń cieszy się w obecnych czasach świetną renomą, ponieważ oferuje jakościowe oraz w pełni profesjonalne usługi kursów i szkoleń oraz uprawnień na operatora wózków widłowych. W firmie pracują wykwalifikowani profesjonaliści, w związku z tym prowadzone przez nich kursy oraz szkolenia odbywają się w sposób doświadczony a jednocześnie ogromnie atrakcyjny.

  Szkolenia są prowadzone w wielu miastach w Polsce, ale uzyskane uprawnienia ważne są także na terenie Unii Europejskiej. Centrum Szkoleń charakteryzuje się również bardzo dogodnym cennikiem. Ukończenie szkolenia pozwala na pozyskanie upełnomocnień i certyfikatu pozwalającego na profesję w charakterze operatora wózka widłowego. Z oferty Centrum Szkoleń na pewno wskazane jest skorzystać, ponieważ jest to obecnie jedna z lepszych firm na rynku.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA »

  Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA we Włocławku prowadzi szkolenia i kursy pozaszkolne, umożliwiające uzyskanie albo uzupełnienie wiedzy ogólnej, teoretycznej i praktycznej. Uczestnik szkoleń i kursów posiądzie także praktyczne umiejętności i kwalifikacje zawodowe, które zaprocentują w pracy.

  Po szkoleniach i kursach organizowanych we włocławskim Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA słuchacz podniesie swoje zawodowe kwalifikacje.

  Kursy oraz szkolenia odbywają się w oparciu o programy autorskie, które są opracowywane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa i uwzględniają aktualne oraz przyszłe wymogi rynku pracy.

  Na kursy i szkolenia przyjmowane są osoby, które ukończyły 18 rok życia.

  W Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA wykładają specjaliści z danej branży. Kursy i szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Zapraszamy do Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bureauveritas »

  Bureau Veritas oferuje szkolenia z zakresu jakości, BHP, lotnictwa, motoryzacji, żywności, budownictwa i wiele innych. Osoby zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji i zdobyciem nowych umiejętności mogą być pewne, że szkolenie zostanie przeprowadzone na wysokim poziomie przez dobrze wykwalifikowanych trenerów. Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu - dokumentu potwierdzającego udział w zajęciach.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń - sala szkoleniowa do wynajęcia »

  Centrum Szkoleń jest firmą powstałą w 2006 roku. Firma świadczy usługi dla Instytucji Obszaru Zabezpieczenia Społecznego i nie tylko. Firma specjalizuje się w szczególności w szkoleniach z zakresu informatyki, jednakże od pewnego czasu uruchomiła cykl szkoleń wypełniających niszę szkoleń merytoryczno-informatycznych. Firma dysponuje też własnym rozbudowanym zapleczem sal szkoleniowych, które klienci mogą też wynająć.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: