Podkategoria: Szkolenia - strona 28 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Budowanie zespołów, team building, integracja »

  Wyjazd integracyjny kojarzy Ci się tylko ze wspólną libacją? Pora z tym skończyć. Oferujemy kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych i firmowych. Oferujemy gry scenariuszowe, gry miejskie, gry terenowe. W naszych projektach łączymy świetną zabawę z rozwojem i nauką dla Twojego zespołu. W swojej pracy kładziemy nacisk zarówno na dobrą zabawę i pozytywną energię, jak i na wartość dodaną, którą jest mądry team-building. Uwielbiamy tworzyć zaskakujące scenariusze, gry i warsztaty, które pozwalają uczestnikom na oderwanie się od codziennej rutyny i lepsze wzajemne poznanie.

  Jesteśmy psychologami i trenerami z doświadczeniem w pracy z grupą, a proponowane przez nas zadania i następujące po nich omówienia pozwalają zespołom na rozwijanie kompetencji np. współpracy, komunikacji, czy podziału ról, które w przyszłości przełożą się na ich lepsze funkcjonowanie w firmie.

  Wszystkie planowane przez nas integracje dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i jesteśmy przygotowani na różne, niespodziewane pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a w kontakcie z klientem wyjątkowo ważne jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Viden Rafał Łangowski - rozwiązania dla energetyki »

  Oferujemy sprawdzone rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić klientom pieniądze przy jednoczesnym polepszeniu jakości usług. Specjalizujemy się w analizach kosztów zużycia energii, doradztwie energetycznym oraz szkoleniach z rynku energii. Proponujemy również szereg rozwiązań dla przedsiębiorstw energetycznych np. realizację procesów zmiany sprzedawcy (TPA). Ponadto, oferujemy szeroki wachlarz usług IT.
  Jesteśmy po to, aby doradzać naszym Klientom jak lepiej korzystać z energii elektrycznej.

  Zakres usług:
  Doradztwo energetyczne:
  wiedza na temat kosztów ponoszonych za zakup energii
  możliwość obniżenia rachunków za energię i jej dystrybucję
  optymalizacja zużycia energii - analizy kosztowe
  dobór grupy taryfowej i mocy umownej
  analiza zużycia energii biernej
  zmiana sprzedawcy energii
  Szkolenia:
  rynek energii elektrycznej w Polsce
  zmiana sprzedawcy energii - zasada TPA
  umowy w energetyce
  rozliczanie energii elektrycznej i usługi dystrybucji
  Rozwiązania dla przedsiębiorstw energetycznych i back-office:
  obsługa reklamacji i zgłoszeń
  zawieranie umów
  outsourcing procesu zmiany sprzedawcy
  wewnętrzne procesy i procedury działania firmy energetycznej
  Usługi IT:
  kompleksowa obsługa stron internetowych
  opracowanie graficznej prezentacji firmy
  projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych
  wdrażanie: Google Apps, Google Analytics, Google AdWords
  analizy skuteczności działań reklamowych
  projektowanie struktury, przeprojektowywanie oraz odświeżanie baz danych
  konfiguracja systemów komputerowych

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Academy Of Business - kursy i szkolenia dla pracowników »

  Academy Of Business zaprasza na kursy i szkolenia dla firm, pracowników oraz kadry menedżerskiej. Tematyka szkoleń obejmuje: prawo, finanse, podatki, szeroko pojęte zarządzanie, sprzedaż i negocjacje, kompetencje specjalistyczne, menedżerskie, osobiste oraz interpersonalne. Kursy mają formę praktycznych warsztatów, podczas których analizowane są autentyczne sytuacje. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte na najwyższym poziomie, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akwarium dla początkujących czyli Akwariumdlazielonych.pl »

  Dzięki tej stronie przekonasz się że posiadanie pięknego akwarium roślinnego to nic trudnego. Całą niezbędną wiedzę, przedstawioną w przystępny sposób znajdziesz w naszym poradniku.
  Nie ma dwóch takich samych akwariów, dlatego też nie powinno stosować się takich samych nawozów. Za pomocą naszego kalkulatora skomponujesz nawozy przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Naszym celem jest popularyzacja akwarystyki roślinnej w Polsce.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Orso bhp »

  Usługi oraz szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp, prawa pracy, kadr, haccp oraz ochrony przecipożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa w świetle obowiązujących przepisów bhp i prawa pracy. Realizujemy szkolenia także tzw.metodą elearningową (szkolenia na odległość).

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Menedżera KFK - firma szkoleniowa Warszawa »

  Szkolenia i kursy menedżerskie i biznesowe, oraz z rozwoju osobistego. Profesjonalne szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, negocjacje biznesowe, motywacja pracowników, asertywność, perwswazja i wywieranie wpływu, psychologia biznesu. Trenerzy - eksperci wysokiej klasy z dużym doświadczeniem menedżerskim, szkoleniowym, wykładowcy renomowanych uczelni biznesowych.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Częstochowa »

  Coachingbalance.pl jest stroną internetową internetową prezentującą ofertę firmy zajmującej się szkoleniem zasobów ludzkich. Celem firmy jest motywowanie i rozwój osób w zakresie rozwoju osobistego oraz na stanowiskach pracy. Coaching Balance ponadto zajmuje się organizowaniem różnorodnych szkoleń, prowadzi też działalność w zakresie Public Relations. Dostępne są też Programy Rozwojowe z Końmi. Firma oferuje również doradztwo.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTRA Biznes »

  Specjalistyczny dział ośrodka pomocy i edukacji psychologicznej INTRA świadczy profesjonalne usługi dla środowiska biznesowego. Prowadzimy skuteczne szkolenia menadżerskie oparte na rzetelnej wiedzy doświadczonych trenerów. Warsztaty i treningi obejmują takie zagadnienia jak automotywacja, budowanie zespołu czy techniki radzenia sobie ze stresem. Jesteśmy elastyczni w działaniu, diagnozujemy potrzeby wspólnie z klientem i proponujemy adekwatne rozwiązania.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne, systemy fiskalne sprzedaż, serwis »

  Firma "TECH-ART" jest obecna na polskim rynku od 1995 r.Zajmuje się dystrybucją, instalacją, serwisem kas fiskalnych,urządzeń towarzyszących oraz komputerów stacjonarnych,przenośnych i oprogramowania. Nasza oferta zawiera produkty największych światowych producentów,pochodzące z Polski oraz krajów Europy Zachodniej."TECH-ART" w swojej ofercie kas fiskalnych proponuje wyroby firm:POSNET i ELZAB

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Profesjonalne usługi public relations. Usługi public relations świadczone przez agencję public relations PReal's zapewnią Twojej firmie nieskazitelny wizerunek. Przemyślana strategia komunikacji, perfekcyjnie dobrane narzędzia to początek naszych wspólnych działań. Nieprzerwanie od 2008 r. doradzamy naszym klientom jak dbać o dobre imię ich firm. Agencja PR PReal's public relations planuje działania wizerunkowe, reklamowe i marketingowe. Świadczymy usługi public relations, reklamy, marketingu, media planningu, strategicznego PR - tworzymy indywidualne strategie komunikacji, optymalizacji SEO i SEM jak również przygotowujemy kreacje graficzne na potrzeby publikacji papierowych i elektronicznych. Każde działanie zaczynamy o identyfikacji potrzeb. Dbamy o budżet oraz jasne zasady współpracy. Komunikujemy klientów ze światem stosując nowoczesne koncepcje zarządzania informacją. Nieskazitelność wizerunku naszych klientów to efekt ogromnego zaufania w relacjach biznesowych, kreatywności naszego zespołu i przemyślanej strategii. Indywidualne podejście zawsze jest początkiem długofalowych i trwałych działań wizerunkowych, które dzięki wykorzystaniu ogromnego potencjału zadowolonych klientów przynoszą wymierne korzyści.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na podnośniki koszowe i podesty ruchome »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia z zakresu podnośników koszowych, podestów ruchomych, wózków widłowych i innych urządzeń transportu bliskiego. Szkolimy profesjonalnie, do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Wydajemy uprawnienia UDT i certyfikaty w wielu językach.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja konsumencka - www.gwarancja.info »

  darmowy poradnik online dla sprzedawców i kupujących - portal internetowy poświęcony odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową oraz gwarancji, w szczególności z tytułu gwarancji konsumenckiej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal ISOsoft »

  Portal internetowy ISOSoft.eu oferuje innowacyjne e-usługi umożliwiające przedsiębiorcom samodzielne i zautomatyzowane:
  1. wdrażanie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/ lub środowiskowego ISO 14001
  2. utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością ISO 9001 i/lub środowiskowego ISO 14001.
  Najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania naszych e-usług to:
  - prosta i wygodna obsługa programu,
  - przejrzysty interfejs i przyjazna szata graficzna,
  - konkurencyjna cena i atrakcyjne abonamenty,
  - brak dodatkowych kosztów związanych z wdrożeniem systemu,
  - bardzo łatwy i szybki proces wdrożenia systemu,
  - zindywidualizowany proces wdrożenia,
  - kompleksowe przygotowanie do audytu certyfikującego,
  - zdecydowanie niższe koszty utrzymania i doskonalenia systemu,
  - optymalizacja czasu wdrożenia, dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy,
  - dostęp do serwisu i indywidualnego konta firmy dla wielu użytkowników wszędzie tam, gdzie jest możliwość połączenia z Internetem.

  Utwórz własne konto w serwisie ISOsoft.eu, program poprowadzi Cię krok po kroku dając potrzebne informacje i wskazówki. Dzięki e-usługom samodzielnie zaprojektujesz i wdrożysz system zarządzania ISO. Dokładnie taki, jakiego potrzebuje Twoja firma!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online »

  Łódzkie biuro rachunkowe online realizuje usługi na terenie całej Polski (internetowo) oraz stacjonarnie w Łodzi. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie rachunkowości to dla instytucji konieczność, także w sytuacji kiedy mają oni trudności związane z prowadzeniem biznesu. Dokładnie z tego powodu naszych klientów wspieramy także marketingowo. Na zasadach zwykłej współpracy rachunkowo księgowej przekazujemy wszystkim partnerom profesjonalne materiały marketingowe z pozyskiwania klientów, pozycjonowania stron www, wykorzystania w firmie YouTube’a i wiele, wiele więcej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simon Dziak-Czekan, mówca biznesowy »

  Mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, urodzony przedsiębiorca – praktyk. Zwycięzca konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową 2013, Festiwalu Inspiracji SPM. Miłośnik filozofii, socjologii, teologii chrześcijańskiej oraz technik pozytywnego myślenia i samorealizacji, opartej na integralności wszystkich aspektów życia. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek. Autor bloga o rozwoju osobistym i duchowym, Strefa-Geniuszu.pl. W 2003 r. rozpoczął studia na Kent State University, które ukończył z wyróżnieniem Cum Laude pół roku przed czasem, w grudniu 2006 r. Podczas studiów udzielał się w stowarzyszeniach studenckich i prowadził Orientation Camps dla młodych studentów. Pracował wtedy jako sędzia piłki nożnej (certyfikat USSF-FIFA) dla High School i College, a później również jako specjalista ds. marketingu w domach spokojnej starości Gardens W. Reserve w Akron, Oh. W 2007 r. wrócił do Polski i założył firmę Kalman Plastic, zajmującą się innowacyjnym wykorzystywaniem surowców pochodzących z recyklingu oraz hurtową sprzedażą tworzyw sztucznych. Obecnie firma jest jednym z liderów tego segmentu w Europie Centralnej, sprzedając kilkanaście tysięcy ton surowca rocznie, zatrudniając bezpośrednio i pośrednio ok. 150 osób.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Altkom Akademia - Kursy Oracle »

  Nasza akademia działa na polskim rynku od 21 lat. Oferujemy szkolenia dostosowane do potrzeb wszystkich grup pracowników, pamiętając, że w każdej firmie pracują ludzie o odmiennych oczekiwaniach, w różny sposób dążący do rozwoju zawodowego. Zapewniamy ponad 1 000 autorskich i autoryzowanych szkoleń z zakresu IT, zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych, a także z obszaru prawa.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atrium Hotel Szczecin »

  Hotel Atrium znajduje się w samym centrum Szczecina. W obiekcie znajdują się trzy sale restauracyjne, bar, nastrojowa sala kominkowa oraz w dolnej części obiektu sala bankietowo-konferencyjna. Pozostawione do Państwa dyspozycji nowoczesne sale, znakomicie przygotowane są do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń, konferencji oraz bankietów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz rezerwacji online. Polecamy atrakcyjne oferty weekendowe.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bankowe - Baltic Business Training »

  Firma Baltic Business Training Barbara Jasińska oferuje nowoczesną konwencję szkoleniową, która prowadzona jest przez dr Wiesława Jasińskiego. W ofercie jest między innymi pranie brudnych pieniędzy szkolenie, w trakcie którego uczestnicy za pomocą metod warsztatowych dowiadują się jak przeciwdziałać przestępstwu określonemu w artykule 299 KK. Jest to aml szkolenie, które obejmuje charakterystykę zmian w polskim prawie oraz zagadnienia dotyczące obowiązującego systemu przeciwdziałania praniu pieniędzy.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja eventów Warszawa »

  Do organizacji eventów w Warszawie doskonale nadaje się klub Loft44. Jest on położony w centrum Warszawy. Klub Loft44 posiada tysiąc metrów kwadratowych powierzchni którą możesz wykorzystać do organizacji dowolnego wydarzenia. Atutami tego miejsca jest nie tylko ogromna powierzchnia, ale również doświadczenie w organizacji różnych eventów oraz możliwe wsparcie logistyczne, multimedialne czy cateringowe.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urlop wychowawczy »

  Nasz serwis stanowi bazę wiedzy na temat korzystania z urlopów wychowawczych i nie tylko. Prawo, wzory pism, konkretne porady - wszystko przygotowane przez fachowców. Nasz serwis jest wciąż aktualizowany o nowe informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: