Podkategoria: Szkolenia - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Szkolenie psów Skoczów »

  Szkoła dla psów "Psia Kość", szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa, psiego przedszkola, posłuszeństwa zaawansowanego, zajęcia dogfrisbee, przygotowanie do wystaw. Tylko pozytywne metody pracy oparte na wzajemnym porozumieniu i zaufaniu..

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP Center - Rzeszów »

  BHP Center oferuje szeroki zakres usług z zakresu BHP. Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych szkoleń w zakresie BHP dla firm, a także outsourcingiem BHP – przygotowywaniem dokumentacji itp. Firma posiada duże doświadczenie także w szkoleniach ppoż, a także szkoleniach pierwszej pomocy przedmedycznej. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców z pasją. Poznaj szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-learning BHP - szkolenia BHP przez Internet »

  E-learning BHP - prowadzimy szkolenia BHP dla kadry administracyjno-biurowej przez Internet. Proponujemy profesjonalne opracowania tematów. Prowadzimy egzaminie końcowe drogą elektroniczną. Wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z polskimi przepisami.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Szkolenia biznesowe to dziedzina szkoleń, która oferuje zaawansowane techniki zarządzania przedsiębiorstwem i nie tylko, ponieważ grupa docelowa tychże szkoleń to także managerowie, kierownicy, czy też analitycy.
  Ciekawostką jest fakt, iż coraz więcej pracowników biurowych decyduje się na tego typu szkolenia. Zachęcamy do udziału w szkoleniach, gdyż jest to bardzo dobra propozycja i z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni materiałem.
  Prowadzenie szkoleń przez profesjonalistów w swoim fachu gwarantuje pełen profesjonalizm zdobytej wiedzy.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja stanowiska pracy »

  Likwidacja stanowiska pracy - strona dla pracowników i pracodawców. Zadaniem niniejszej strony internetowej jest przedstawienie zasad, jakimi powinni się kierować pracodawcy likwidujący stanowiska pracy.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia Business Intelligence »

  Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla specjalnej grupy odbiorców. Jako, że szkolenia Business Intelligence to zaawansowane techniki analizy danych i przekształcania ich w użyteczne informacje, szkolenia z tej dziedziny przeznaczone są dla przedsiębiorców pragnących dynamicznie zwiększać konkurencyjność własnego biznesu. Szkolenia tego typu są również doskonałe dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwie. W ofercie szkoleń Business Intelligence znajdą się m.in. raportowanie standardowe, wizualizacja danych, a także eksplorowanie danych. Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń oraz do wnikliwego zaznajomienia się z problematyką BI. Naprawdę warto. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na ładowarki teleskopowe Manitou »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kursy z obsługi ładowarek teleskopowych firmy Manitou, ale nie tylko. Szkolimy również na ładowarki JCB, Dieci i innych producentów. Nasze kursy obejmują wszystkie typy ładowarek, bez względu na udźwig czy wysięg. Wydajemy certyfikaty w kilku językach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi programistyczne - Six Squared Intelligent Software »

  Oferujemy usługi w zakresie programowania aplikacji pod Windows.

  Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Nasze rozwiązania analityczne i biznesowe usprawniają wiele procesów i czynności oraz wspierają planowanie i zarządzanie na poziomie strategicznym, taktycznym oraz operacyjnym.


  Organizujemy również Szkolenia z MS Excel oraz VBA w Excelu

  Nasze szkolenia:

  -Skutecznie uczą technicznych umiejętności praktycznego wykorzystania MS Excel / VBA w biznesie (dużym i małym).

  -Prowadzone są przez doświadczonych praktyków, ciągle rozwijających zakres zastosowań MS Excel / VBA.

  -Pokazują jak efektywnie wykorzystywać MS Excel / MS Access / VBA w codziennej pracy menedżerskiej/specjalistycznej/administracyjnej. Sprawne posługiwanie się najważniejszymi funkcjonalnościami przyczyni się do przyspieszenia wykonywania zadań i osiągania pożądanych efektów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu błędów i pomyłek.

  -Dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i dogodnych terminach.

  Projektujemy też strony internetowe. Od małych stron - wizytówek i prostych aplikacji internetowych, przez większe serwisy, po sklepy internetowe i rozbudowane portale

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla budownictwa »

  Specjalizujemy się w tworzeniu oraz rozpowszechnianiu oprogramowania dla branży budowlanej. Systematycznie prowadzimy również działalność szkoleniową i posiadamy status instytucji szkoleniowej. W swojej ofercie mamy programy do projektowania mieszanek betonowych, harmonogramowania, planowania, zarządzania projektami, projektowania architektoniczno-budowlanego oraz kosztorysowania. Wśród aplikacji kosztorysowych największym powodzeniem cieszy się Norma Pro. Zawiera pełną bazę katalogów normatywnych i wyposażona jest w funkcje i moduły niezbędne do sprawnego i rzetelnego tworzenia dokumentacji kosztorysowej. Jedną z wielu zalet Norma Pro jest możliwość importu kosztorysów i przedmiarów z plików PDF.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia SQL Excel »

  Na stronie internetowej firmy Langolian użytkownicy znajdą profesjonalne kursy i szkolenia z programów pakietu Microsoft Office. W naszej obszernej ofercie są między innymi szkolenia Excel dla początkujących, Excel dla średnio zaawansowanych oraz Excel dla zaawansowanych ze wstępem do VBA. Dodatkowo oferujemy naszym uczestnikom szkolenia statystyczne w Excelu. Użytkownikom poruszającym się swobodnie w środowisku Excel proponujemy bardziej zaawansowane kursy z programowania w języku Visual Basic for Applications VBA, dostępne również na różnych poziomach zaawansowania i dopasowane do umiejętności i wiedzy osób biorących udział w kursie. Kolejną kategorię stanowi szkolenie z baz danych Access na którym uczestnik pozna m. in. sposób projektowania baz danych, tworzenie, modyfikowanie i usuwanie tabel, tworzenie formularzy i raportów czy współpracę MS Access z innymi bazami danych. W ofercie szkolenia dostępne są także kursy MS Project. Po odbytym szkoleniu MS Project uczestnik potrafi tworzyć optymalny harmonogram zadań i gospodarować jego zasobami. Szkolenia realizowane są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i innych miastach na terenie Polski. Szczegóły dotyczące kalendarium szkoleń, programów oraz liczne listy referencyjne znajdą Państwo w witrynie www Langolian. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń T&T Academy - tłumaczenia symultaniczne dla firm »

  T&T Academy to ogólnopolskie biuro tłumaczeń zapewniające profesjonalne usługi z dziedziny tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz szkoleń. Oferujemy profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem, konkurencyjne ceny oraz najlepszych tłumaczy i trenerów. T&T Academy oferuje także bogatą ofertę szkoleniową. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, asertywności, savoir vivre i telemarketingu.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Progres - szkolenia BHP i PPOŻ »

  Firma Progres specjalizuje się w usługach związanych z BHP oraz ochroną przeciwpożarową.

  Do podstawowej oferty firmy należy organizowanie szkoleń BHP oraz szkoleń PPOŻ. Dodatkowo Progres oferuje usługi takie jak przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, przeprowadzenie analizy stanu technicznego hydrantów oraz sprzętów gaśniczych, doradztwo, pomoc w przeprowadzeniu badań środowiskowych, wykonanie przeglądu przeciwpożarowego itp.

  Firma Progres działa w branży już od 2005 r.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creator.net.pl - Kursy i szkolenia »

  Firma Creator prowadzi profesjonalne kursy, które objęte są patronatem medialnym. Przeznaczone są zarówno dla osób które nigdy nie zajmowały się tą dziedziną jak również w formie zaawansowanej dla osób które już tę tematykę znają.

  W ofercie znajdują się kursy kreacji - stylizacji wnętrza, projektowania wnętrz, remodelingu budynków, projektowania ogrodów, oraz poszczególne kursy w stopniu zaawansowanym.

  Prowadzimy również autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi w branży i jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

  Jako Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji podlegamy nadzorowi i kontroli Kuratorium Oświaty. Posiadamy też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk Kadrowy - HR outsourcing »

  Outsourcing kadr i płac,
  Outsourcing kadr,
  Outsourcing hr,
  Outsourcing kadrowo-płacowy
  zewnętrzny dział kadr
  Audyt
  audyt wewnętrzny
  audyt kadrowo – płacowy
  Szkolenia indywidualne (zamknięte)
  szkolenia z prawa pracy
  szkolenia z ubezpieczeń
  Pogotowie kadrowo - płacowe
  Doradztwo kadrowo - płacowe
  Opinie prawne
  wnioski o interpretacje
  Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Plus. Fotograf ślubny, rodzinny i reklamowy. »

  Fotograf dla Ciebie, Twojej rodziny i firmy. Uwieczniamy na zdjęciach najważniejsze chwile z Waszego życia oraz dokumentujemy najważniejsze wydarzenia firmowe.

  Oferujemy usługi fotograficzne w Warszawie i we Wrocławiu. Realizujemy m.in.
  – zdjęcia ślubne;
  – rodzinne sesje fotograficzne;
  – zdjęcia dzieci;
  – sesje ciążowe;
  – fotografie reklamowe;
  – zdjęcia podczas eventów firmowych.

  Fotograf Plus od 2004 roku specjalizuje się w fotografii ślubnej, reklamowej i fotoreportażu. Zawsze pracujemy w duecie, co daje dodatkowe możliwości i gwarantuje bezpieczeństwo naszym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zdjęcia ślubne, rodzinne i reklamowe. Pełna oferta znajduje się na stronie: FotografPlus.pl.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adgar Ochota sala konferencyjna »

  Nasza oferta powstała w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie na rynku szkoleniowym i eventowym. Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia nowoczesnych sal szkoleniowych i konferencyjnych. W obiekcie zlokalizowanym w Adgar Park West mieści się 9 sal o łącznej powierzchni 450 m2. Każda sala jest w pełni wyposażona. Ponadto oferujemy kompleksową pomoc w zorganizowaniu szkolenia, eventu, konferencji i prezentacji.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • The Brain - Szkolenia »

  THEBRAIN realizując projekty dla swoich Klientów bazujemy na najwyższych standardach w zakresie opracowywania, obsługi i realizacji szkoleń, przyjętych w branży oraz w oparciu o własne wypracowane procesy edukacyjne.

  Usługi firmy obejmują m.in. realizację konferencji, szkoleń, wykładów i sympozjów. Świadczone są również usługi doradcze m.in. w zakresie rozpoznania potrzeb szkoleniowych i implementacji projektów oraz w ramach rozbudowanych struktur organizacyjnych firmy. W ofercie szkoleniowej The Brain znajduje się ponad 80 obszarów tematycznych, dla których opracowane są autorskie szkolenia, uwzględniające specyfikę pracy i potrzeb Klientów.

  Biuro firmy THEBRAIN mieści się w Warszawie ale usługi świadczone są na terenie całego kraju. W zależności od potrzeb firma dysponuje swoim własnych mobilnym zapleczem technicznym, co umożliwia realizację najbardziej wymagających, pod względem infrastruktury, projektów szkoleniowych.

  Oferta THEBRAIN obejmuje szkolenia IT, w tym szkolenia komputerowe i graficzne jak również szereg róznych szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla różnych odbiorców w tym m.in. szkolenia dla urzędów, szkolenia dla handlowców, szkolenia z zakresu PR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą THEBRAIN.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • AlfaRo Consulting - profesjonalne usługi zarządzania jakością »

  Firma AlfaRo Consulting oferuje profesjonalne szkolenia oraz doradztwo w zakresie Systemów Zarządzania Jakością dla firm i przedsiębiorców. Naszym celem jest ułatwić pracę z wdrożonymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania jakością, lub też wprowadzić sprawnie działający System całkowicie od nowa. Nasze usługi powiązane są zarówno z normami powszechnie znanymi, tj. ISO 9001, 14001, 18001, ale też i specjalistycznymi, jak np. ISO/TS 16949 (motoryzacja), ISO 22000 (żywność), BRC CP (produkty konsumenckie). Zawsze kierujemy się dobrem klienta i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne, psychotechnika Warszawa »

  Nasza pracownia test oferuje dla Państwa pełen zakres badań i szkoleń z zakresu psychotechniki w tym badania psychotechniczne, kurs taxi, szkolenia okresowe dla kierowców, certyfikat kompetencji kierowców, kwalifikację wstępną, oraz przyspieszoną. Wszystkie kursy i szkolenia odbywają się w Warszawie. Gwarantujemy pełny zakres szkoleń i materiałów potrzebnych, aby zdać egzaminy, oraz odnowić uprawnienia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, również z całej polski i województwa mazowieckiego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny szkoleń i kursów, oraz bardzo dużą ilość terminów szkoleń.Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz tysiące zadowolonych kursantów.Oferujemy kompleksowe usługi – możesz odbyć u nas szkolenie, wykonać na miejscu niezbędne badania, a my dodatkowo w twoim imieniu zajmiemy się niezbędną dokumentacją.Oferujemy takie usługi jak: kurs taxi, psychotechnika, badania kierowców, badania psychotechniczne, czy szkolenie okresowe kierowców. Działamy w mieście Warszawa oraz w Toruniu, Płocku i Białymstoku.Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów – terminy kursów, miejsce wykonywania, ceny – możemy o tym rozmawiać.Jesteśmy profesjonalni – chcemy żeby nasi klienci szybko, skutecznie i w przyjaznych warunkach zdobywali u nas nowe kwalifikacje zawodowe oraz wykonywali badania. Widniejemy w rejestrze instytucji szkoleniowych prowadzonym przez WUP w Warszawie.Serdecznie zapraszamy na badania psychotechniczne w Warszawie.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Wawrzyniak - Krotoszyn »

  W południowej Wielkopolsce, w malowniczej okolicy znajduje się Hotel, w którym warto się zatrzymać i odpocząć. Proponujemy Państwu miejsce, o komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

  Hotel Wawrzyniak gwarantuje wysoki standard oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Ekskluzywny wystrój wnętrz w pełni oddaje charakter, jaki posiada to miejsce. Dogodne usytuowanie, w spokojnej okolicy przy pięknym ogrodzie daje gwarancję ciszy, spokoju i zdrowego powietrza oraz stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku.

  Dzięki swojej lokalizacji, między Zdunami a Krotoszynem przy trasie (Wrocław - Gdańsk) Hotel Wawrzyniak jest idealnym miejscem pobytu dla gości biznesowych i turystów.

  Hotel-Restauracja Wawrzyniak to również wspaniałe miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych.
  Położenie obiektu z dala od miejskiego zgiełku zapewnia komfortowe warunki do pracy.
  Cisza, spokój oraz piękne lasy otaczające obiekt sprawią, że każde spotkanie nabierze wyjątkowego wymiaru. Dzięki swojej lokalizacji obiekt jest doskonałą alternatywą dla sal szkoleniowych z takich miast jak Krotoszyn, Milicz czy Ostrów Wlkp.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne Centrum konferencyjno – szkoleniowe (jedno z najnowocześniejszych w regionie), które składa się z czterech przestronnych, klimatyzowanych sal o zróżnicowanej wielkości.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: