Podkategoria: Szkolenia - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Doradztwo informatyczne »

  Doradztwo informatyczne ma na celu pomóc ograniczyć koszty wykorzystania informatyki w firmie oraz usprawnić procesy biznesowe. Doradztwo informatyczne jest specyficznym rodzajem usługi. Teoretycznie jest to wsparcie w zakresie bieżących działań w obszarze IT, ale w praktyce jest to o wiele więcej. Polega na optymalnym doborze, który możliwy jest tylko dzięki uwzględnieniu konkretnych zastosowań, kosztów, tendencji rozwoju rynku oraz firmy klienta.

  Świadczymy usługi doradcze firmom planującym rozwój swojej infrastruktury IT. Proponujemy rozwiązania uwzględniające zarówno zachowanie pełnej funkcjonalności jak i optymalizację kosztów do konkretnych przedsięwzięć. Wdrażamy zarówno oprogramowanie typu Open Source jak i dedykowane, komercyjne rozwiązania.

  Odpowiednia znajomość technologii i rynku oraz lata doświadczeń przy wdrożeniach złożonych systemów informatycznych gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasze wdrożenia informatyczne przynoszą wymierne efekty i korzyści dla przedsiębiorstwa. Umożliwia to racjonalne inwestycje w sprzęt i oprogramowanie, dopasowane do potrzeb klienta.

  Każdy problem wymaga indywidualnego toku działań i uwzględnienia wielu czynników. Dzięki wspólnej pracy można jednak szybko i sprawnie pokonać wszystkie przeszkody. Wiemy jak ważnym czynnikiem jest rozwój dlatego nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje całkowicie darmowe i bezpłatne doradztwo w zakresie IT i nowoczesnych technologii!

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywowanie »

  „Każdego dnia możesz zrobić coś aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możesz nie robić niczego. W każdym przypadku podejmujesz decyzję”. Tę wypowiedź Nikodema Marszałka i wielu ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu wielki sukces możesz przeczytać w profesjonalnym poradniku szkoleniowym poświęconym zagadnieniu motywacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Poradnik ten uczy nie tylko tego jak powinniśmy się zachowywać  w grupie, pokaże nam sposoby, które pomogą nam tą grupę prowadzić, tworząc z nas prawdziwego lidera w stadzie. Zrób krok ku temu i wejdź na stronę. Wspaniała Motywacja to coś więcej niż tylko poradnik, to przyjaciel, który pomoże Ci w pokonywaniu słabości i dojściu do upragnionego celu!

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BMTC Poland »

  BM TRADA Certification jest jedną z wiodących jednostek certyfikujących, akredytowaną przez UKAS z ponad 30- letnim doświadczeniem w usługach certyfikacyjnych.
  BM TRADA założona w 1974r posiada biura przedstawicielskie w ponad 25 krajach.
  Od początku 2010 roku oferuje usługi również na terenie Polski, świadczone przez BMTC Poland Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu.
  Realizujemy usługi certyfikacji następujących systemów zarządzania:
  -Jakością na zgodność z ISO 9001
  -Środowiskiem na zgodność z ISO 14001
  -Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na zgodność z OHSAS 18001
  -Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z ISO 27001
  -Bezpieczeństwem Żywności na zgodność z ISO 22000
  Powyższe certyfikacje realizowane są w systemie akredytacji UKAS.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Marcin Sokół Szczecin »

  Kursy nauki jazdy kategorii B, kursy dodatkowe teoretyczne i praktyczne (z egzaminem wewnętrznym), możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazdy. Szkoła nasza stawia sobie za cel wyszkolenie kierowcy posiadającego: dobrą znajomość przepisów ruchu drogowego, poprawną technikę jazdy, podstawowe wiadomości z zakresu obsługi samochodu, umiejętność kulturalnego zachowania się na drodze, wiedzę jak udzielić pierwszej pomocy w razie wypadku. Prowadzimy szkolenie na nowych samochodach Renault Clio. Są to samochody, które aktualnie znajdują się na egzaminach państwowych, a więc kursant bezpośrednio uczy się na takim samochodzie na jakim będzie w przyszłości zdawał egzamin. Nasza sala wykładowa wyposażona jest w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz komputery z testami identycznymi jak w ośrodku egzaminacyjnym. Każdy z naszych uczniów może przyjść do naszego ośrodka i bezpłatnie poćwiczyć zdawanie komputerowych testów również poza godzinami szkoleń. W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów. Biuro i sala mieszczą się w dogodnym położeniu, tzn. na ul. Odzieżowej 33 (I piętro) - w centrum miasta, w pobliżu pasażu handlowego FALA oraz blisko GALAXY. Dojazd tramwajami 2, 3, 12 aleją Wyzwolenia, przystanek Odzieżowa a potem około 100 m pieszo (około 2 - 3 min.)

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sali szkoleniowej Wrocław - sala do wynajęcia »

  Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia sali na organizację, kursów, spotkań, szkoleń itp. Sala jest kameralna, idealna dla grupy 10 - 15 osób. Do dyspozycji są stoły konferencyjne oraz flipchart. Sala mieści się w kamienicy w spokojnym zakątku Wrocławia. Atmosfera miejsca jest przyjemna i domowa. Do dyspozycji oferujemy również w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce, gdzie można odpocząć i zrobić przerwę na kawę i poczęstunek. Atrakcyjne ceny!!!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lean manufacturing - wdrożenie lean »

  Gdyńska firma wdrożeniowo-szkoleniowa Lean in Practice zajmuje się systemem zarządzania produkcją Lean Manufacturing oraz skupia się na minimalizacji kosztów. W skład usług wchodzi m.in.: wdrożenia lean, szkolenia lean manufacturing, wdrożenie kanban, lean management, wdrożenie 5s, wdrożenie smed, optymalizacja produkcji, doskonalenie produkcji, organizacja produkcji, skracanie czasów przezbrojeń, optymalizowanie procesów produkcyjnych itd. itp.. Firma zajmuje się wdrożeniem narzędzi Lean Manufacturing oraz w optymalizacji procesów głównych i pomocniczych. Celem Lean Manufacturing jest ograniczenie marnotrawstwa, metodą – zarządzanie od surowców po produkt końcowy płynnym przepływem wartości produktu.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Pełny outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner bhp, pierwsza pomoc. Profesjonalna obsługa postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji bhp, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, dokonywanie przeglądów obiektów. Pomoc w dostosowaniu budynków, terenów oraz obiektów. Profesjonalne Opracowanie opinii i ekspertyz. Oferujemy pomoc w realizacji zadań: Opracowywania i uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu pokoju i wojny, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń. Doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt. Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Pochmara zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Kancelaria prowadzi w imieniu swoich klientów spory sądowe i arbitrażowe, zajmuje się się zakładaniem spółek i tworzeniem umów handlowych.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK ADA »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców ADA to: Wykłady prowadzone z użyciem nowoczesnych metod multimedialnych;
  Badania lekarskie na miejscu;
  Materiały szkoleniowe gratis;
  Możliwość rozłożenia płatności na raty;
  Do każdego Kursanta podchodzimy indywidualnie.
  Uczymy i nauczymy:
  przepisów ruchu drogowego,
  techniki kierowania pojazdem,
  bezpiecznej i zdecydowanej jazdy,
  respektowania praw innych uczestników ruchu drogowego,
  kultury jazdy.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, osobiste, Kursy | www.pad-szkolenia.pl »

  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne ( osobiste ), osobiste. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO, Norma EXPERT oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się: programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe (Intercenbud oraz Sekocenbud), aktualizacje programów kosztorysowych Norma ("Buduj z Głową"). Organizujemy szkolenia dla kosztorysantów z obsługi programów Norma PRO, Norma Standard.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja odzysku »

  Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. przejmuje od przedsiębiorców obowiązek odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Dowiedz się więcej: opłata produktowa, recykling, organizacje odzysku, organizacja odzysku. Firma prowadzi szkolenia i audyty. Zapraszamy na stronę firmową.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-learning i coachig - Szkolenia Kreatywne »

  Grupa Kreatywna to profesjonalne szkolenia kierowane do menadżerów zarządzających zasobami ludzkimi, handlowców oraz coaching i szkolenia e-learningowe.
  Coaching to nowoczesna metoda szkoleniowa zorientowana na przygotowanie do osiągania jasnych celów określonych na początku przez klienta. Trenerzy z Grupy Kreatywnej pomagają w ich wyznaczeniu i realizacji ścieżek prowadzących do tych celów.
  E-learning to wygodne szkolenia prowadzone zdalnie z wykorzystaniem sieci Internet. Pozwalają obniżyć koszty szkoleń oraz czas jaki pracownik poświęca na edukację w czasie pracy.

  Postaw na rozwój siebie i swoich pracowników- sprawdź szkolenia w Grupie Kreatywnej!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Inprogress jest firmą z bogatym doświadczeniem w swojej branży. Oferuje ona wysokiej klasy usługi szkoleniowe. W zdecydowanej większości prowadzonych przez tą firmę kursów, przedmiotem jest zarządzanie projektami. W bogatej ofercie opisywanej firmy znaleźć można szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju kursów oraz szkoleń. Inprogress przykłada dużą uwagę do jakości oferowanych usług, dlatego prowadzone są one przez doświadczonych trenerów, zgodnie z najnowszymi trendami światowymi takimi jak np. metodyka prince2. Metodyka ta to efektywne zarządzanie projektami o praktycznie dowolnej tematyce i każdym stopniu zaawansowania. Szkolenia prince2 przeprowadzane przez doskonały zespół trenerów pozwalają na zdobycie wielu prestiżowych certyfikatów, cenionych zarówno w kraju jak i za granicą. Klienci firmy mają możliwość skorzystania ze szkoleń otwartych oraz szkoleń kierowanych bezpośrednio dla firm. Klientami Inprogress było wiele znanych koncernów i przedsiębiorstw w których zarządzanie projektami odgrywa bardzo ważną rolę. Z referencjami tych klientów zapoznać można się na stronie internetowej na której znajduje się także harmonogram prowadzonych kursów oraz dotyczące ich szczegółowe informacje. Dlatego zachęcamy do odwiedzenie witryny i zapoznania się z bogatą liczbą zamieszczonych na niej materiałów. Zainwestuj w siebie i w swoją firmę, spraw aby zarządzanie projektami było sprawne i efektywne, dzięki temu możesz odnieść wielki sukces.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • IDEA Trainer House - szkolenia handlowe, managerskie »

  Organizujemy warsztaty / szkolenia, kształtujące praktyczne umiejętności. Szkolenia dedykowane dla kadry zarządzającej, działów handlowych w strukturach firm oraz działów personalnych. Do każdego projektu szkoleniowego podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę branży klienta, doświadczenie uczestników oraz nadrzędny cel szkolenia

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski, niemiecki, francuski Warszawa, Kraków »

  Generationschool - szkoła językowa oferuje konwersacje w takich językach jak angielski, francuski, niemiecki na terenie miast Warszawa i Kraków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia prowadzi native speaker francuski, niemiecki i angielski. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów, korepetycji i konwersacji.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław, AC, OC, NNW - Danuta Jankowiak »

  Witam serdecznie,
  Każdy z nas pragnie poczucia bezpieczeństwa, stabilności finansowej oraz dostatniej emerytury, ale większość nie wie jak tego dokonać. Z największą przyjemnością pomogę Państwu w wyborze najlepszej drogi do osiągnięcia tych celów.
  Ponad 10 lat moją specjalizacją w rejonie Wrocławia są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku oraz sposoby efektywnego inwestowania.
  Profesjonalna i przyjazna obsługa sprawia, że Klienci są dla mnie partnerami dzięki czemu nawiązujemy ze są sobę wieloletnie relacji - dostają dokładnie to, co w pełni zaspokaja ich potrzeby ubezpieczenia i inwestowania.

  Państwa decyzji pozostawiam wybór ubezpieczenia:
  - Na życie ( indywidualne, grupowe, IKE, emerytura, renta )
  - NNW indywidualne i rodzinne
  - OC w życiu prywatnym i firm
  - OC lekarzy i placówek medycznych
  - Budynków prywatnych i mieszkań
  - Pojazdów (AC, OC)
  - Grupowe
  - Turystyczne
  - Majątków firm

  Wszystkich Państwa, którzy wciąż mają wątpliwości również zapraszam do kontaktu - objaśnię wszystkie niejasności.


  Z wyrazami szacunku,
  Danuta Jankowiak
  Agent Allianz

  ul. Ruska 37/38
  50-079 Wrocław
  --
  tel. 602 264 727
  fax. 71 356 46 01

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa Biznes Pozytywny »

  Tworzymy jedyne takie w Polsce Systemy Motywacyjne. W oparciu o psychologiczne podstawy zarządzania, komunikacji, oraz teorii anomii społecznej.
  Wdrażamy systemy EAP- wsparcia pracowniczego. Wspieramy w poprawie przepływu informacji, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi.

  Realizujemy projekty w oparciu o coachingi indywidualne i grupowe. Cała praca opiera się na realnych sytuacjach, problemach naszych klientów, a nie zmyślonych przykładach.

  Nie prowadzimy jednodniowych szkoleń z motywacji, bo MOTYWACJA TO PROCES A NIE ZADANIE.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konfiguracja routerów i switchy CISCO, administracja sieciami CISCO »

  Witam serdecznie na mojej stronie. Jeżeli na nią trafiłeś, znaczy to że technologia firmy CISCO jest Ci znana i interesujesz się nią. Jeżeli natomiast potrzebujesz pomocy przy konfigurowaniu urządzeń firmy CISCO (routerów, switchy, PIX, ASA) - służę swoją pomocą.

  Specjalizuję się w administrowaniu, projektowaniu i wdrażaniu sieci komputerowych opartych na routerach, przełącznikach, firewallach firmy Cisco. Firmom w Gorzowie Wlkp. (poza Gorzowem oferuję zdalną administrację) zapewniam zarządzanie urządzeniami, konfigurację urządzeń, nadzór nad zasadami bezpieczeństwa i reakcję na ich naruszenie, tworzenie kopii zapasowych obrazów IOS i plików konfiguracyjnych urządzeń CISCO, monitoring działania sieci, usuwanie awarii. A osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z sieciami proponuję odwiedzać dział "Wykonane labolatoria" - zamieszczam tam opisy i wnioski z ćwiczeń, które wykonuję na posiadanym przeze mnie sprzęcie - jest to moje hobby i pasja.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe wynajem »

  Wynajem hal namiotowych i namiotów. Hale namiotowe, namioty weselne, imprezowe i plenerowe. Wypożyczanie namiotów i hal. Kompleksowa obsługa imprez plenerowych.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych, produkcji i wynajmie namiotów oraz hal namiotowych.

  Wynajmujemy estrady wraz z obsługą techniczną, oprawą świetlną, profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

  W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto bogate elementy wyposażenia namiotów i hal namiotowych.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: