Podkategoria: Szkolenia - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • System ERP - Microsoft Dynamics NAV »

  Microsoft Dynamics NAV (dawniej zwany Navision) to zintegrowane oprogramowanie biznesowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP na świecie, co jest najlepszą rekomendacją dla Twojej firmy. Intuicyjna obsługa, wiele udogodnień oraz rozwiązania zgodne z polskim i międzynarodowym prawem, to najczęściej wskazywane atuty systemu Microsoft Dynamics NAV.

  Microsoft Dynamics NAV codziennie ułatwia pracę prawie 2.000.000 użytkowników w blisko 100.000 firmach.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • KERPRO - Sklep podologiczny »

  KERPRO to coś więcej niż zwykły sklep podologiczny. W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim zasadą uczciwości kupieckiej. Wierzymy, że profesjonalne i szczere doradztwo jest kluczem do sukcesu w budowaniu długoterminowych relacji.

  Z wielką uwagą dobieramy dostawców materiałów i narzędzi podologicznych, po to by móc zaoferować Państwu produkty sprawdzone, najlepsze jakościowo i takie, którą wnoszą wartość dodaną do pracy gabinetu, w którym służą z korzyścią dla klientów.

  Oferujemy kompleksowe wyposażenie gabinetów podologicznych oraz szkolenia podologiczne i doradztwo. W naszej ofercie znajdą Państwo także wyposażenie gabinetów pedicure i manicure.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy IT, biznesowe, księgowe »

  Jako, że szkolenia biznesowe i informatyczne stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne, przygotowaliśmy stronę internetową poświęconą tematyce szkoleń biznesowo informatycznych. Zainteresowanych szkoleniami serdecznie zapraszamy na naszą stronę www w celu zapoznania się z materiałami. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gordo Studio - Projektowanie i budowa ogrodów »

  Profesjonalna pracownia architektury krajobrazu specjalizująca się w projektowaniu wielkoprzestrzennych terenów zieleni i w budowie zbiorników wodnych takich jak: fontanny, baseny przydomowe, dekoracyjne oczka wodne, ekologiczne stawy kąpielowe, kaskady i strumienie. Firma prowadzi w swoim sklepie w Warszawie sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów do budowy ogrodów, stawów wodnych i systemów nawadniających. Dla architektów krajobrazu, firm ogrodniczych i wykonawców ogrodów firma oferuje certyfikowane szkolenia praktyczne z zakresu projektowania i urządzania ogrodów.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Valkir Academy - Szkolenia Agile, Lean, .NET »

  Szkolenia otwarte, zdalne, zamknięte, Agile, Lean, .NET

  Valkir Academy dostarcza usługi o wysokiej jakości z zakresu programów zwinnych transformacji, doradztwa, coachingu oraz szkoleń m.in. Agile, Lean, .NET.

  Valkir Academy oferuje szkolenia, konsulting i doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz organizacją.

  Valkir Academy oferuje usługi konsulting i doradztwo w metodach zwinnych Agile - Scrum oraz Lean - Kanban. Wsparcie w Zwinnych Transformacjach organizacji.

  Valkir Academy oferuje usługi konsulting i doradztwo w zwinnych praktykach technicznych. Doradztwo w XP, BDD, CI, CD, automatyzacji środowisk i procesów.

  Promocje i rabaty na szkolenia. Agile, Lean, .NET

  Valkir Academy oferuje promocje i rabaty na szkolenia z programowania oraz zarządzania: Oferta specjalna dotyczy .NET, C#, Agile, Scrum, Lean, Kanban.

  Szkolenia z zarządzania dla Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Manager.

  Szkolenia techniczne: ASP.NET MVC, WPF, WCF, Windows 8, Windows 10.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia klasyczna dla dzieci »

  Czym jest ekonomia klasyczna? Pewnie wszyscy kojarzą ją z nudnego wykładu na Uniwersytecie lub z lekcji w szkole. Ale czy tak być musi? Może wystarczy odrobina dobrej woli, aby rodzic już od najmłodszych lat tłumaczył dziecku, czym jest ludzkie działanie, pieniądz, inflacja lub deflacja. Jednakże nie zawsze sami rodzice mają odpowiednią wiedzę na temat ekonomii lub nie potrafią w łatwy sposób przekazywać informacji.
  Strona Ekonomia klasyczna dla dzieci zawiera rozmowę Ojca z Synem na tematy okołoekonomiczne, w których poruszane są kwestie, które leżą najbardziej na sercu młodemu czytelnikowi. Syn, osoba szesnastoletnia, wchodząca w dojrzałe życie, dostrzega otaczającą go zewsząd ekonomią. Zauważa że pieniądz rządzi światem, że ludzie pobierają zasiłki, że nie mają pracy, a nawet po dłuższym zastanowieniu spostrzega, że jego ulubiona piłka do nogi nagle stała się droższa lub że cola lub piwo w sklepie nie mają zawsze tej samej ceny.
  Syn ciągle nie ma narzędzia, dzięki któremu potrafiłby stwierdzić, które decyzje ekonomiczne są dobre, a które są wynaturzeniem. Wtedy do gry wchodzi Ojciec, który z mistrzowską precyzją oraz jednoznacznie pokazuje Synowi dobre zachowania, które mnożą kapitał oraz pomagają dostrzec wypaczenia ekonomiczne.
  Serdecznie zapraszam do pasjonującej lektury.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sale Szkoleniowo-Konferencyjne w Łodzi »

  Centrum szkoleniowe i konferencyjne usytuowane w Centrum Łodzi (w pobliżu ulicy Piotrkowskiej). Sale od 10 do 100 osób, kompleksowo wyposażone: ekrany, projektory multimedialne, nagłośnienie, tablice flipchart, Internet bezprzewodowy, drukarki, kopiarki, skanery, laptopy. Aranżancja wnętrza według potrzeb Klienta (teatralne, szkoleniowe, szkolne, inne). Ceny atrakcyjne, ustalane indywidualnie. Zapewniamy przerwy kawowe, lunch, obiad. Organizujemy konferencje, szkolenia, wykłady, sympozja, spotkania biznesowe, rekrutacje, kursy językowe. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • certyfikaty-ebcl.pl »

  Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji PRAGMATIC to firma o szerokim spectrum działania. W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór kursów oraz szkoleń pozwalających poszerzyć kwalifikacje zawodowe, usługi tłumaczeń konsekutywnych oraz symultanicznych, doradztwo przy pozyskiwaniu funduszy UE, prowadzenie egzaminów na certyfikat ECB*L i znacznie więcej. Pełna oferta Centrum znajduje się na jego stronie internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska »

  Eco soul to firma, która ma misję aby tworzyć technologiczne i biznesowe rozwiązania dla przemysłu, organizacji i przedsiębiorstw. Priorytetem rozwiązań oferowanych przez firmę Eco Soul jest ochrona środowiska. Eco soul zapewnia pomoc w stworzeniu zielonego eko wizerunku firm swoich klientów, poprzez branding i realizację kampanii wizerunkowych. W obecnych czasach jest to bardzo dobrze widziane i buduje zaufanie wśród klientów.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP-Center »

  Firma BHP Center świadczy szereg usług z zakresu BHP. Zajmujemy się stałą obsługą BHP firm w ramach outsourcingu (dokumentacja, instruktaże). Organizujemy i prowadzimy również szkolenia BHP. Oferta obejmuje instruktaż ogólny i szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych oraz zatrudnionych na produkcji, kadry menadżerskiej, techników i inżynierów. Proponujemy także szkolenia dla służb BHP, kursy pierwszej pomocy oraz wiele usług PPOŻ.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROfesja - szkolenie excel, szkolenie word, szkolenie powerpoint »

  PROfesja — to firma specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach z programów MS Excel, Word, PowerPoint, Access, Visio, Outlook. Naszą misją jest wspomaganie rozwoju i doskonalenia umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami internetowymi.

  Oferowane przez nas szkolenia otwarte organizowane są w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Kielce, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Bydgoszcz.


  Oczywiście możemy też przeprowadzić szkolenie zamknięte dla Państwa w dowolnym miejscu Polski. Korzystamy z usług sympatycznych wykładowców z wysoką kulturą osobistą i bogatym doświadczeniem, poświadczonym pisemnymi referencjami oraz certyfikatami. Nasi trenerzy są bardzo mobilni, mogą przyjechać do Państwa do firmy i przeprowadzić szkolenie indywidualne (zamknięte) lub konsultacje. W takim wypadku zarówno termin szkolenia jak i zestaw zagadnień - program kursu mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • EMER Protection - ocena zagrożenia wybuchem, szkolenia bhp »

  Firma Emer Protection specjalizuje się w szkoleniach BHP, P-POŻ, zabezpieczeniach przed ogniem i wodą oraz usuwaniu skutków zalań powodziowych i po pożarowych.
  Specjalizacją firmy Emer Protection jest przede wszystkim bezpieczeństwo cywilne. Głównymi naszymi zaletami są doświadczenie, pasja i zaangażowanie.
  Nasza kadra to specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego.
  Świadczymy usługi związane się zapobieganiem jak i również usuwaniem skutków powstałych zdarzeń.
  Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalizm oraz szybkość działania.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Eurokadra - Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa »

  Grupa EuroKadra to kompetencje i najwyższy poziom zaufania wśród Agencji Pracy Tymczasowej. Wieloletnia historia naszych działań wskazuje, że optymalizacja kosztów zatrudnienia oraz dostarczanie pracowników tymczasowych przebiegają w sposób efektywny. Przekłada się to na zaufanie dotychczasowych i potencjalnych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym celem jest pozyskanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientem. Idziemy z duchem czasu oraz wymagań naszych Klientów, zarówno tych mniejszych jak i większych. Zatrudniając rocznie kilka tysięcy pracowników, tworząc nowe biura na terenie całego kraju chcemy być bliżej Klienta i pracownika stając się istotnym narzędziem w realizacji ich codziennych potrzeb.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.ith24.pl »

  Najważniejszym kapitałem każdego przedsiębiorstwa jest kapitał ludzki, to od jego potencjału zależy jego progres, dlatego coraz ważniejsza w polityce firm staje się z każdym dniem troska o rozwój pracowników w niej zatrudnionych. Nasza firma szkoleniowa pomaga rozwijać kompetencje pracowników w kilku kluczowych obszarach, oferujemy: szkolenia handlowe, szkolenia menedżerskie oraz szkolenia interpersonalne. Wszystkie szkolenia którymi zajmuje się nasza firma można określić mianem szkolenia miękkie.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez integracyjnych i szkoleń w Poznaniu »

  Gwarantujemy kompleksowość idei i pomysłów oraz zaspokojenie usługobiorców. Jeśli poszukują Państwo wykonawcy imprez firmowych, eventów czy szkoleń o najwyższej możliwej jakości to Poznańska Grupa Eventowa jest dla Państwa najlepszym obiorem. Wyjątkowość każdego robionego przez naszą firmę eventu, zapewnia personel, w który w skład wchodzą ludzie z szerokim doświadczeniem i zasobem wiedzy. Część usług jakie oferujemy to m.in. integracyjne gry terenowe, gry hotelowe jak i programy indoor. Działania Poznańskiej Grupy Eventowej obejmują strefę całej Wielkopolski. Na stronie internetowej zobaczą Państwo niedługo zarówno teksty o organizacji eventów, integracji pracowniczej i motywacji oraz procesu zespołowego.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków. Szkolenia BHP Kraków, usługi BHP i P. poż. »

  Oferujemy szkolenia BHP, szkolenia P.poż., szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej dla wszystkich grup zawodowych, usługi BHP w pełnym zakresie.Oprócz szkoleń, obsługa firm w zakresie BHP i P. poż, to między innymi: sporządzanie ocen ryzyka zawodowego, sporządzanie instrukcji i dokumentacji BHP, pomiary natężenia oświetlenia, w tym awaryjnego w pomieszczeniach pracy oraz na zewnątrz budynków, których wynikiem jest opracowanie karty pomiarów (protokołu) dla SANEPID, Straży Pożarnej lub innych jednostek zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami.W zakresie ochrony przeciwpożarowej przeprowadzamy audyty przeciwpożarowe, oraz plany ewakuacji dla wszystkich rodzajów budynków, prowadzimy także szkolenia przeciwpożarowe. W zakres usług wchodzi również sprzedaż sprzętu przeciwpożarowego. Usługi wykonujemy na terenie Krakowa i Małopolski oraz Górnego Śląska z dojazdem do klienta.Przeprowadzamy także szkolenia BHP e-learning, a więc szkolenia zdalne dla firm i osób indywidualnych z całej Polski.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  ON TIME PR to agencja public relations, która z powodzeniem organizuje targi, konferencje naukowe, eventy oraz prowadzi profile na Facebooku. Jednym słowem - robi wszystko co trzeba, aby dbać o wizerunek swoich klientów. Z racji lokalizacji - posiada biuro w Pruszkowie, przede wszystkim usługi PR świadczy klientom z Warszawy oraz najbliższych okolic. A trzeba przyznać, że współpracowała z wieloma znanymi markami.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rękojmia za wady »

  Nowy darmowy poradnik online dla sprzedawców i kupujących - portal poświęcony odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady. Portal przedstawia tematykę odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady, różnic pomiędzy rękojmią i gwarancją, oraz odpowiedzialności sprzedawcy za szkodę.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty rozwojowe i szkolenia dla Firm- psychodrama i morenowskie metody aktywne »

  Strona pasjonatów pracujących morenowskimi metodami aktywnymi zarówno na rzecz rozwoju osobistego, jak i wprowadzania trwałych zmian w organizacjach.Morenowskie Metody Aktywne oparte są na pracy w grupie i kreatywnym działaniu. Pozwalają wypróbować i doświadczyć nowe sposoby zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.Zamiast mówić o skomplikowanej relacji, masz szansę odtworzyć konkretne sytuacje, korzystając z potencjału grupy. Odbywa się to głównie poprzez „wejście w buty” drugiej osoby, dostrzeżenie jej punktów widzenia, znalezienie innowacyjnych rozwiązań konfliktów, sytuacji trudnych i nieoczekiwanych, a następnie dokonanie zmiany.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: