Podkategoria: Szkolenia - strona 31 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Angielski Bydgoszcz »

  Angielski Bydgoszcz - Smile School to to bydgoska Szkoła Języka Angielskiego, której biuro mieści się w Fordonie w Bydgoszczy. Szkoła specjalizuje się w nauce języka angielskiego dzieci, młodzież jak i dorosłych. Główną metodę jaką wykorzystuje jest tak zwana Metoda Bezpośrednia, tzn. 80% lekcji przebiega na bezpośredniej rozmowie w języku angielskim z lektorem, stopniowo powiększając słownictwo z języka angielskiego oraz zwiększając tak zwane odruchy językowe. Szkoła prowadzi zajęcia na terenie całej Bydgoszczy i okolic. Możliwa jest również nauka indywidualna oraz w grupach poniżej 5 osób.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • SID Group wdraża rozwiązania SAP oraz Tableau »

  Firma SID Group wdraża uznane rozwiązania SAP takie jak SAP ERP HCM, SAP CRM czy SAP ERP. A także elastyczną, wielofunkcyjną platformę przetwarzania danych SAP HANA. Co ważne wdraża także narzędzia Business Intelligence Tableau. Dysponując przede wszystkim doświadczeniem, zasobami ludzkimi i metodologią firma oferuje kompleksową obsługę informatyczna dla firm i instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Co warto wiedzieć o Tableau? Tableau jest rozwiązaniem z obszaru Business Intelligence umożliwiającym analizę danych. Pozwala kontrolować funkcjonowanie biznesu dzięki intuicyjnej i łatwej w użyciu technice przeciągnij i upuścić ułatwiającej wizualizację danych i tworzenie interaktywnych kokpitów menedżerskich. Natychmiastowe wyniki nawet najbardziej złożonych analiz Najnowszy system analityczny SAP HANA wyznacza nowy kierunek w analityce biznesowej i przetwarzaniu danych pochodzących z wielu źródeł.Z kolei SAP ERP HCM to kompleksowe rozwiązanie łączące funkcjonalności miękkiego i twardego HR. Warto powiedziec o tym, że korzysta z niego blisko 300 organizacji w Polsce naliczając wynagrodzenia dla miliona pracowników. SID Group oferuje kompleksowe wsparcie dla użytkowników rozwiązania SAP ERP HCM, w tym bieżącą obsługę i optymalizację systemu, audyty oraz wdrażanie nowych funkcjonalności.Ale SID Group wspiera także przedsiębiorstwa w optymalizacji kosztowej łańcucha dostaw i produkcji u klientów w oparciu o SAP Advanced Planner & Optimizer.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ »

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ w tym; nadzór bhp, szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, badania natężenia oświetlenia, ocena zgodności maszyn, koordynacja BHP na budowie, plany BIOZ, nadzór BHP, koordynacja BHP... Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego jednakże wykonujemy również zadania na terenie całej Polski.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finansowe IQ - Blog na temat oszczędzania i inteligencji finansowej »

  Na blogu FinansoweIQ znajdziesz informację z zakresu oszczędzania, produktów finansowych oraz inwestowania.

  Dlaczego warto regularnie czytać bloga http://finansoweiq.pl/ ?

  Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

  - Czy warto oszczędzać?
  - Czy warto inwestować oraz czy stać Cię na nieinwestowanie?
  - Co z moją przyszłością i emerytura?
  - Jak oszczędzać? oraz jakie narzędzia są do tego najlepsze?
  - Jakie są koszty inwestycji oraz kredytów?
  - Jak wyjść z trudnej sytuacji finansowej? oraz jak nie wpaść w spiralę zadłużenia?
  - Jak zaplanować i zoptymalizować budżet domowy?
  - Co zmienić w sposobie wydawania pieniędzy by nie pogorszyć jakości życia i zmniejszyć jednocześnie wydatki?
  - Gdzie uciekają mi pieniądze?
  - Ile mogę zarobić na inwestycjach?
  - Czy warto zająć się programami partnerskimi?

  Jeżeli któreś z tych pytań brzmi znajomo - zapraszam do odwiedzenia strony już teraz!

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Wzorcowanie, pomiary, szkolenia, audyty. »

  LP-MET, Laboratorium Pomiarów Metrologicznych Długości i Kąta, to laboratorium wzorcujące, które zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych do pomiarów długości i kąta, ale nie tylko. Wzorcowanie suwmiarek, wzorcowanie mikrometrów, wzorcowanie średnicówek, wzorcowanie kątomierzy, wzorcowanie kątowników, wzorcowanie czujników zegarowych, wzorcowanie płytek wzorcowych, wzorcowanie mikroskopów, wzorcowanie długościomierzy, wzorcowanie projektorów pomiarowych oraz wielu innych przyrządów pomiarowych i wzorców zawiera się w ramach świadczonych usług. LP-MET specjalizuje się w wzorcowaniu sprawdzianów gwintowych, pierścieni wzorcowych, wzorców zarysu gwintu, łuków kołowych, szablonów, płytek wzorcowych, itp. Wykonujemy pomiary twardości metodą Rockwella, Brinella, Vickersa, Shore`a typu A i D. Kadra posiada ponad 20 letnie doświadczenie metrologiczne. Działalność oparta jest głównie na wytycznych Normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Wzorcowanie przebiega w odniesieniu do polskich, zagranicznych i międzynarodowych Norm, instrukcji Głównego Urzędu Miar oraz instrukcji własnych. Zapewniamy na tyle krótkie terminy realizacji zamówień, aby wszystkie wymagania metrologiczne były całkowicie spełnione. LP-MET wykonuje pomiary twardości, metodą: Rockwella,Brinell,Vickersa,Shore`a, jak również pomiary czynników środowiska w zakresie natężenia oświetlenia. Prowadzi także szkolenia z zakresu metrologii długości i kąta, kontroli jakości oraz przepisów związanych ze znakiem CE.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kelnerski »

  Jesteś młodą osobą szukającą pracy która będzie Cię ciekawiła i nie da się w niej nudzić? Rozważ pracę kelnera, nie ma w niej monotonii i można wiele zarobić. Aby być dobry kelnerem trzeba zapisać się na kurs kelnerski, a najlepszy kurs to ten prowadzony przez Masters of Bartenders.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - torun.mobileenglish.pl »

  Poszukujesz szkoły angielskiego, która będzie w stanie pomoc Ci rozwiązać problemy z mówieniem, pisaniem albo czytaniem? Kadra mobileenglish Toruń to naprawdę świetnie przygotowani nauczyciele, którzy nie tylko mają olbrzymią wiedzę, ale również wszelkie kompetencje i predyspozycje, aby skutecznie ją przekazywać. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie komfortowa nauka, dlatego proponujemy Ci lekcje w Twoim domu. Angielski może być przyjemnością i mamy nadzieję, że naszą ofertą, referencjami i możliwościami Ci to udowodnimy. Zależy nam na skutecznej nauce, dlatego stosujemy indywidualne programy nauczania. O wszystkich technikach nauki dowiesz się z naszej strony internetowej, na której również znajdziesz formularz zapisu na zajęcia.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching biznesowy Poznań - wsparcie dla biznesu »

  Coaching biznesowy Poznań. Coaching kariery w Poznaniu i u klienta. Wsparcie dla biznesu. Poprowadzimy Twoją karierę do sukcesu. Polepszenie efektów działania Twojego biznesu. Można nam zaufać. Atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coworking Poznań - Biurcoo zaprasza »

  Zaczynasz prowadzić własną działalność gospodarczą? Pracujesz zdalnie, ale w domu nie masz do tego komfortowych warunków, a uważasz, że nie stać Cię na wynajem powierzchni biurowej z dobrą lokalizacją i nie wiesz co dalej? Rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj oferty coworkingowej i wynajmij sobie biurko do pracy u nas - w Biurcoo. Z wykupionego biurka korzystasz sam i masz zapewniony spokój umożliwiający skupienie i skoncentrowanie się na pracy, niemniej jednak przyjemniej pracuje się ze świadomością, że w pobliżu jest ktoś, z kim można w razie potrzeby porozmawiać. Od nas biurko możesz wynająć na 1 godzinę, 1 dzień, 5 dni lub na 30 dni, a koszt wynajmu zależy w dużej mierze od Ciebie, ponieważ kiedy udzielasz pomocy innym osobom z Biurcoo, dzielisz się swoją wiedzą i współpracujesz, wtedy możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.Dlaczego oferta Biurcoo jest najlepsza spośród wszystkich możliwości? Ponieważ nie dostajesz jedynie przestrzeni biurowej, ale również dostęp do drukarki, a przy dłuższym okresie wynajmu również do ciepłych napojów i sali konferencyjnej na 6 osób, co jest nie do przecenienia. Aby poznać szczegóły oferty możesz odwiedzić nas bezpośrednio w naszym biurze w centrum Poznania lub wejść na naszą stronę internetową, do czego zachęcamy, ponieważ znajdziesz na niej nie tylko cennik, ale również więcej informacji o naszej działalności, a także galerię zdjęć, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć, dlaczego oferta Biurcoo jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Arpoż Ochrona przeciwpożarowa »

  Firma Arpoż Rafał Gryga specjalizuje się w zapewnieniu profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego.

  Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Najwyższy poziom proponowanych usług podparty jest ciągłym kształceniem oraz zdobywaniem nowych kwalifikacji i uprawnień.
  Gwarantujemy:
  - wykwalifikowany personel, który dobierze dla Państwa rozwiązanie branży ochrony przeciwpożarowej zarówno pod względem technicznym jak ekonomicznym,
  - stały kontakt z Klientem - bieżące konsultacje oraz doradztwo,
  - rzetelność oraz terminowość realizowanych zleceń,
  - konkurencyjne ceny usług.

  Oferta:
  - Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego (opracowanie oraz aktualizacja),
  - Opracowanie planów ewakuacyjnych,
  - Oznakowanie dróg ewakuacyjnych,
  - Wyposażenie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy,
  - Audyt – ocena bezpieczeństwa pożarowego obiektu,
  - Szkolenia przeciwpożarowe,
  - Stały nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym w obiekcie,
  - Projektowanie instalacji przeciwpożarowych.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa »

  Firma HP Szczecin działa na krajowym rynku od 1996 roku.
  Specjalizuje się w realizacji usług w zakresie hydrauliki siłowej.
  Oferujemy sprzedaż nowych oraz konserwację i regenerację bieżąco użytkowanych elementów.

  Dodatkowo nasi konsultanci często mogą telefonicznie, bez konieczności dojazdu i całkowicie za darmo pomóc rozwiązać Państwa problem.

  Zapraszamy na naszą stronę hp.szczecin.pl.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła talentów piłkarskich »

  Piłkarskie talenty mogą się nie rozwinąć, jeżeli nie są odpowiednio prowadzone i trenowane.nDlatego powstała Piłkarska Szansa, która pozwala na rozwój utalentowanych zawodników pod okiem najlepszych trenerów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i metod szkoleniowych. Jeśli jesteś rodzicem, który posiada utalentowane dziecko lub jesteś zawodnikiem który ma talent, skontaktuj się z nami! Zapewniamy pełny sponsoring! Piłkarska szansa, to najszybsza droga do sukcesu! Jedyni w Polsce prowadzimy selekcję wśród dzieci, które są przyjmowane wyłącznie z wrodzonymi predyspozycjami lub wybitnymi zdolnościami. Dzięki metodzie indywidualnej, dzieciaki są stale kontrolowane zarówno w sporcie jak i w nauce. Prowadzimy współpracę z najlepszymi klubami na świecie. Posiadamy najwyżej wykwalifikowaną kadrę trenerów, rehabilitantów oraz psychologów, którzy dzięki najnowocześniejszym metodom szkoleniowym, prowadzą zawodników do osiągnięcia jak najwyższego poziomu. Stawiamy na naukę oraz zdrowy rozwój i aktywną rekreację w duchu zasad fair play na boisku i poza nim.Do trenowania dzieci podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasze plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską w oparciu o metody największych klubów piłkarskich. Kontakty zagraniczne, które po odpowiednim prowadzeniu dziecka zapewniają testy w wieku 16 lat w zagranicznych klubach i dają szanse gry w reprezentacji Polski.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Upcoaching.pl »

  Firma oferująca profesjonalne usługi coachingu i programy rozwoju osobistego. Dzięki nam zrealizujesz wszystkie założone cele w życiu prywatnym jak i zawodowym. Działamy odważnie a ogromne wyzwania motywują nas do pracy. Inspirujemy i pokazujemy wiele różnych dróg naszym Klientom. Zapraszamy na sesję zerową następujących rodzajów coachingu: Life coaching, Diet coaching, Career coaching, Job coaching, Image coaching, Business coaching.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózek widłowy »

  Jesteśmy firmą, która działa od 2010 roku specjalizuje się w realizowaniu szkoleń na wózki widłowe, podesty ruchome, HDS. Zapewniamy możliwość uzyskania odpowiednich kwalifikacji i zaświadczenie o uzyskanych kwalifikacjach, które pozwalają na wykonywanie pracy zarówno na terenie Polski, jak też takich krajów jak Anglia, Irlandia, Niemcy. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz wykładowców.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • J.G.Training: Szkolenia pracowników »

  Jeśli szukasz profesjonalnych szkoleń z zakresów takich, jak prawo pracy, prawo celne, prawo ochrony środowiska, prawo zamówień publicznych, czy też windykacja należności, zawieranie umów i wiele więcej, skontaktuj się z naszą firmą. J.G.Training od 2004 roku zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń otwartych oraz zamkniętych w tym zakresie, zapewniając przyjazną obsługę, konkurencyjne stawki oraz dogodne i elastyczne terminy. Sprawdź nas!

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie stresem szkolenie »

  HIGH5 Training Group to firma prowadząca szkolenia. Nasza oferta jest szeroka, mamy bowiem szkolenia otwarte, zamknięte (czyli in-company) oraz szkolenia indywidualne. Katalog firmy obejmuje następujące dziedziny: marketing, pr, media, prawo, informatyka, projekty, procesy, hr, kadry, management, rozwój osobisty oraz kompetencje biznesowe. Szczycimy się referencjami od takich firm jak Fakro, Lotos, Malow, Jysk, Michelin, Mobica, Hedy, Mondi, Oracle, Parkier i wielu innych.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia marketingowe Trivo »

  Kierowanie własnym biznesem bywa niezwykle trudne. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że, aby wyróżnić się w swojej branży, musi troszczyć się o jak najwyższą jakość proponowanych produktów lub świadczonych usług, ale i najbardziej odpowiednią reklamę, która pomoże w pokonaniu konkurencyjnych ofert. Często nie wiemy jednakże, jakie strategie reklamowe byłyby perfekcyjne dla naszej firmy. W tym względzie pomoc oferują nam przedsiębiorstwa typu TRIVO, parające się profesjonalnym doradztwem marketingowym dla firm. Wprowadzają one produktywne działania marketingowe dopasowane do potrzeb każdej firmy.

  Jeśli jesteśmy świadomi tego, jak istotnym czynnikiem efektywnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa jest reklama, ale nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl gwarantuje nam nieocenioną pomoc. Jej bogata praktyka, zdobywana przez wiele lat współpracy z różnymi firmami pomaga spojrzeć na dany problem indywidualnie i rozwiązać go dosyć szybko i sprawnie.

  Tak fachowe doradztwo marketingowe przyczyni się do tego, iż biznesmen spostrzeże, jak jego firma się ożywia. Spojrzenie z perspektywy poza branżowej pomaga dostrzec kwestie, jakie we wcześniejszym czasie były przeoczane, wdrażając jednocześnie nowe pomysły oraz rewitalizując metody skutecznego reklamowania się.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • TwConsulting - szkolenia bhp kalisz »

  Firma TWConsulting z Kalisza zajmuje się prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz doradztwem z zakresu BHP. Ponadto doradzamy w kwestiach związanych z ochroną środowiska, w których posiadamy duże doświadczenie. Specjalizujemy się w wykonywaniu oceny zgodności z wymaganiami prawnymi. Na zlecenie klienta wykonujemy pomiary środowiskowe np. pomiary emisji z instalacji lub jakości ścieków.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie EMC »

  Firma EXnIT specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń specjalistycznych i autorskich w zakresie informatyki i administracji systemami IT. Oferta włącza szkolenia EMC, IBM, HP, Dell, Microsoft, Symantec. Obejmują one obszary zarządzania, kopii bezpieczeństwa, pamięci masowych, sieci SAN, systemów operacyjnych, wirtualizacji i wysokiej dostępności. Działamy w całej Polsce. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych terminów szkoleń na stronie!

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia poznań »

  Zapewniamy realizację coachingu związanego z rozwojem osobistym oraz edukacyjnego. Coaching rozwoju osobistego ma zapewnić naszym klientom wsparciu w osiąganiu celów, odnalezienie harmonii życiowej, pogłębianie samoświadomości, pomoc w rozwiązaniu konfliktów relacyjnych oraz wewnętrznych. Coaching edukacyjny ma na celu nauczenie naszych klientów technik oraz strategii uczenia się i zapamiętywania, lepszej organizacji czasu.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: