Podkategoria: Szkolenia - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Profesjonalne szkolenia z obsługi klienta »

  Będąc właścicielem przedsiębiorstwa, nie jest łatwo się wybić. Chcąc zrealizować swoje założenia i cieszyć się wynikami swojej pracy, biznesmeni przykładają się do tego, żeby ich załoga działała na jak najwyższym poziomie. Chociaż w części przedsiębiorstw przychodzi to naturalnie, są także przedsiębiorstwa, które potrzebują w tym względzie życzliwej dłoni fachowców. W tym momencie pomoc oferują im firmy takie jak 4Change.pl, zapewniając szkolenia z obsługi klienta i wiele innych, które są zgodne z potrzebami przedsiębiorstwa.

  Profesjonalne szkolenia z komunikacji dopasowane do wymagań klientów są w zasięgu twojej ręki z 4 Change. Pragniemy, by nasi klienci rozmawiali z nami o swych życzeniach i staramy się jak najlepiej im sprostać, szykując szkolenia z obsługi klienta, dzięki którym firmowy zespół pozyska potrzebne wiadomości. 4Change to kadra najznakomitszych coachów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie, dlatego też warto im zaufać.

  Na szkoleniach z komunikacji wykorzystuje się przeróżne techniki przyswajania wiedzy, które są perfekcyjne dla wszystkich pracowników, lecz również dla każdego z osobna.

  Przedsiębiorstwo znajduje się na Śląsku, w Katowicach. Z pracownikami skontaktować można się telefonując albo napisać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie 4change.pl.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja, Kursy i Szkolenia Wałbrzych - Bras Edukacja »

  Firma Bras oferuje profesjonalne szkolenia przeznaczone dla każdego, kto chce zyskać jak najszersze kwalifikacje związane z zawodami takimi jak trener czy choaching. Skorzystanie z przygotowanej przez nią oferty umożliwi rozwój zawodowy i zwiększanie własnych umiejętności w dziedzinach takich jak storytelling. Edukacja odbywa się tutaj w trybie przystosowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Regionem w którym firma prowadzi swoją działalność jest Dolny Śląsk – z przygotowanej przez nią oferty można skorzystać w miastach takich jak Wałbrzych. Dostępne tu kursy są oprócz tego bardzo zróżnicowane, więc każdy będzie mógł wśród nich znaleźć coś dobrego. Jeśli ktoś zainteresowany jest zawodami takimi jak coach, to bez wątpienia będzie to dla niego rewelacyjna propozycja! BRAS, czyli prowadzące działalność na terenie miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to bez cienia wątpliwości doskonałe miejsce dla wszystkich ludzi, których mocno interesują profesjonalne Szkolenia - dot. kreatywności, umiejętności interpersonalnych, lecz również storytelling, kursy dedykowane dla właścicieli firm, nauczycieli, itp.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa usługi bhp i ppoż »

  Szkolenia BHP i PPOŻ w Warszawie i okolicy. Usługi bhp, dokumentacja bhp, ocena ryzyka zawodowego, wypadki przy pracy - sporządzanie dokumentacji powypadkowej, nadzór i obsługa bhp, pełnienie zadań służby bhp, elearning bhp, audyt zgodności bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia ppoż, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ibp, nadzór ppoż, usługi ochrony, przeciwpożarowej warszawa, audyty ppoż, zabezpieczenie ppoż imprez masowych. Profesjonalnie i tanio polecamy szkolenia bhp warszawa, pełen outsourcing bhp

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek »

  Nasza szkoła językowa działa na terenie Krakowa, gdzie naszym klientom zapewniamy kursy z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, szwedzkiego, niderlandzkiego. Prowadzimy również zajęcia z języka polskiego, który oferujemy dla obcokrajowców. W naszej szkole językowej pracuje zespół doświadczonych lektorów, co pozwala nam zapewnić profesjonalnie oraz skutecznie prowadzone zajęcia językowe.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audit IFS - gqcert.com »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług certyfikacji systemów zarządzania jakością. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku BHP oraz systemów bezpieczeństwa żywności pozwala nam zapewnić naszym klientom przeprowadzenie profesjonalnej certyfikacji przez zespół doświadczonych audytorów. Zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń otwartych niezależnie od miejsca siedziby klientów.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych - Auraco sp. z o.o. »

  Auraco sp. z o.o. to firma doradcza z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzimy audyty zgodności działania organizacji z przepisami o ochronie danych osobowych, szkolenia, doradzamy przy projektowaniu procesów biznesowych z uwzględnieniem wymagań określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, asystujemy w kontrolach GIODO i pomagamy usuwać wykrete w ich toku uchybienia, przygotowujemy dokumentację niezbędną do transferu danych osobowych za granicę, doradzamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży baz danych osobowych, rejestrujemy zbiory danych osobowych w GIODO, pełnimy funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji u naszych Klientów.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Gorzów »

  Coaching Gorzów. Agnieszka Rackiewicz zaprasza na business coaching oraz life coaching w mieście Gorzów. Pasją Agnieszki Rackiewicz jest wspieranie innych aby mogli urzeczywistnić swój cel. Coaching jest dziedziną, która pomaga w osiągnięciu wspomnianego celu. Pomagają w tym również takie elementy jak life coaching lub business coaching w przypadku chęci osiągnięcia sukcesu biznesowego. Agnieszka Rackiewicz jest absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Poznaniu o kierunku coaching. Coaching jest profesjonalną relacją jaką tworzy coach i jego klient. Coaching polega na wspomaganiu klienta aby osiągnął swoje zamierzone cele. Life coaching sprawdza się dla osób, które nie wierzą w swoje możliwości lub frustrują się brakiem sukcesów, odczuwają stres oraz zmęczenie i spadek motywacji. Business coaching jest dla osób, które chcą rozwinąć swój własny biznes niezależnie od tego czy jest to biznes mały, średni czy duży oraz chciałyby dostosować się do nowej sytuacji oraz mieć znacznie większą satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeśli chodzi o rodzaje coachingu oferowany jest jeszcze coaching menedżerski dla osób chcących zwiększyć wykorzystanie wiedzy i potencjału oraz podnieść znacznie satysfakcję z pracy i celowość podejmowanych decyzji oraz działań. Agnieszka Rackiewicz pracuje z ludźmi w całej Polsce co jest możliwe dzięki kontaktowi przez Skype lub po prostu po przez bezpośrednie spotkanie. Skorzystaj z coachingu wysokiej klasy jak life coaching i business coaching.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych - MdM »

  Storna zawiera tematykę związaną z kredytami hipotecznymi w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Limity, przepisy, wymagania dostępne w skróconej i przejrzystej wersji. Każda osoba wybierająca opcję kredytu mieszkaniowego z dofinansowaniem MdM powinna się zapoznać z treściami dostępnymi na stronie. Poprzez serwis jest możliwość skorzystania z darmowej pomocy fachowego doradcy MdM lub zapisania się na darmowe szkolenie z zakresu dofinansowania programu Mieszkanie dla Młodych, na którym można dowiedzieć się niezbędnych aspektów związanych z kredytem mieszkaniowym również bez MdM. Sprawdź czy spełniasz warunki aby skorzystać z dopłaty do kredytu.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agrosalon.pl »

  Nasze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego AGROSALON to miejsce gdzie znajdą Państwo profesjonalne szkolenia z zakresu florystyki i ogrodnictwa, zamówią Państwo najwyższej jakości usługi florystyczne oraz otrzymają Państwo doradztwo z zakresu ogrodnictwa, florystyki i przedsiębiorczości. Zapraszamy do owocnej współpracy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma doradcza Rzeszów »

  Głównym celem Firmy CDG jest rozwój i przeprowadzanie badań nad takimi urządzeniami jak: bezzałogowe aparaty latające (DRON), samoloty lekkie,latawce. Poza tym oferuje badania nad obliczeniami aerodynamicznymi (CFD) oraz wytrzymałościowymi (WES). Bada wpływ światła na ubstancje, przeprowadza analizę symulatorów światła.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Nasza szkoła językowa działa na terenie Warszawy w dzielnicach Żoliborz oraz Bielany. Zapewniamy naukę języka angielskiego już od 1993 roku. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową, która realizuje programy nauczania dla szkół oraz przedszkoli. Gwarantujemy indywidualne podejście do uczniów, niestandardowe zajęcia, które realizowane są w oparciu o autorskie programu nauczania i w małych grupach. Naukę realizuję doświadczenie lektorzy i native speakerzy.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja Lean »

  Konferencja Lean Management to najważniejsze wydarzenie dla zainteresowanych tematyką biznesu. Na konferencjach zdobędziesz inspirację do działania, porady specjalistów, usłyszysz opinie ekspertów, z którymi będziesz mógł w cztery oczy porozmawiać. Wszystko to w towarzystwie praktycznych zajęć, podczas których zdobędziesz nowe doświadczenia.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.branas.com.pl »

  Twoje projekty oczekują w długich kolejkach na realizację ? Klienci się denerwują z coraz dłuższych terminów? Znalazłem rozwianie. Idealnym pomysłem jest metoda, którą w takim czasie proponuje Eliyahu M. Goldratt, czyli metodę łańcucha krytycznego.
  Wykorzystanie tej metody przy twoich problemach pozwoli Ci w sposób prosty i dogłębny rozwiązać problem z „korkami” na twojej liście projektów. Opiera się ona o wykrycie etapów najbardziej czasochłonnych i próbę ich wyeliminowania już na etapie planowania.
  Korzyści płynące z zastosowania metody łańcucha krytycznego są obopólne. Ty zyskujesz zadowolenie swoich klientów oraz wyższe dochody, z kolei twoi klienci natychmiastową i terminową realizację projektu.
  Odwiedzając stronę zyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. W jaki sposób szybko i sprawnie wprowadzić teorię łańcucha krytycznego w życie twojego przedsiębiorstwa.
  Jeśli podczas dogłębnej analizy materiałów umieszczonych na stronie napotkasz problem zapraszam do kontaktu lub na szkolenia na temat planowania w biznesie.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresowe Pożyczki Chwilówki do 1400 złotych dla Każdego. »

  Tanie pożyczki chwilówki na dowód osobisty. Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń w domu klienta bez formalności. Nie wymagamy zdolności kredytowej i dobrej kondycji finansowej. Nie potrzebujemy udokumentowanych dochodów. Chwilówki na oświadczenie bez poręczycieli dla każdego, studentów, emerytów, rencistów, nie pracujących, bezrobotnych i osób potrzebujących szybkiej gotówki w danej chwili.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vesti - coaching, szkolenia, rekrutacja »


  Szkolenia – szkolenia Kraków, szkolenia indywidualne, szyte na miarę

  Fundamentalna zasada naszych szkoleń: Budowanie wiedzy/teorii-zastosowanie w praktyce-doświadczenie-refleksja/wnioski.

  Coaching – dobry coach w Krakowie

  Wspieramy rozwój osób, zespołów lub firm w formułowaniu i osiąganiu celów.
  Biznes, to ludzie. Ludzie, to jedyny zasób w firmie, którego żadnym innym nie zastąpisz, bo im bardziej rozwinięta technika wokół nas, tym większa potrzeba aspektu ludzkiego.
  Dobrzy pracownicy, to skarby. O takich trzeba dbać, rozwijać i pomnażać. By to osiągnąć, trzeba dawać im wędkę zamiast marchewkę. Wspierać a nie osądzać. Patrzeć przez pryzmat potencjału a nie przeszłych osiągnięć.
  My, czyli coachowie z różnym zapleczem, silnie osadzeni biznesowo w różnych specjalizacjach jesteśmy gotowi na to, by Cię wesprzeć w budowaniu silnego, zmotywowanego, kreatywnego i elastycznego zespołu, który nie boi się wyzwań.

  Coaching biznesowy to metoda interwencji w organizacji.
  To narzędzie edukacji pracowników, wzrostu standardów i wartości oraz wydajności.

  Rekrutacja – rekrutacja Kraków

  Wy doskonale wiecie, jakie macie wymagania, a my wiemy jak znaleźć osobę, która je spełni.

  Doradztwo – doradztwo zawodowe, personalne Kraków

  Dobre CV nie wystarczy, by dostać dobrą pracę. My pomożemy osiągnąć Ci Twój cel.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • solidmania.com »

  SOLIDMANIA to polski blog o SOLIDWORKS. Strona została stworzona z myślą o inżynierach, konstruktorach CAD, studentach kierunków technicznych oraz wszystkich, którzy są zainteresowani aktualnościami ze świata CAD. Tematyka bloga obejmuje szkolenia, seminaria, imprezy i inne aktualności powiązane z SOLIDWORKS. W artykułach przestawiane są również najnowsze stacje robocze, drukarki 3D i inny sprzęt, informacje na temat projektowania, obliczeń, zarządzania, wytwarzania oraz innych procesów związanych z CAD. Osobny dział stanowi strefa z informacjami przygotowanymi pod kątem studentów.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i obsługa BHP na Śląsku - PREVENSIS »

  Szkolenia z zakresu BHP i ochrony p.poż. dla firm i instytucji oraz pełny pakiet usług BHP. Obsługa BHP firm na Śląsku (pełnienie zadań służby BHP), wykonywanie usług specjalistycznych (ocena ryzyka, instrukcje stanowiskowe, analizy BHP). nOpracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, z uwzględnieniem zagrożenia wybuchem (wg normy ATEX) oraz audyty ochrony przeciwpożarowej i tworzenie dokumentów zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem.nProwadzenie i uczestnictwo w audytach systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością (OHSAS 18001 / PN-N-18001 / SCC / ISO 9001) oraz przygotowanie firm do procesu certyfikacji.nDoradztwo specjalistyczne w zakresie BHP, zarządzania oraz prawa pracy. nSzkolenia z zakresu pierwszej pomocy, użycia podręcznego sprzętu gaśniczego oraz organizacji ewakuacji (w tym dla zespołów ratowniczych i osób wyznaczonych z Kodeksu pracy).nSzkolenia HR oraz z zakresu kompetencji menadżerskich (komunikacja interpersonalna, asertywność, skuteczna praca w zespole, itd.).nSzkolenia BHP online (w formie e-learningu) w najlepszych cenach.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIO-MED Piotr Patała »

  Firma PIO-MED zajmuję się prowadzeniem szkoleń i kursów z pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ochrony przeciwpożarowej,szkoleń BHP oraz zapewniamy zabezpieczenie imprez kulturalno-rozrywkowych pod kątem medycznym.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • NeedIT.pl | Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego »

  Na rynku eventowym mamy kilkuletnie doświadczenie. Nasi pracownicy zrealizowali już kilkaset różnych eventów, zarówno samodzielnie jak i z naszymi partnerami oraz podwykonawcami. Zebrane doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby szybko zmieniającego się rynku i dostosować do Państwa potrzeb. Dzięki współpracy z nami nie będą Państwo musieli płacić za zakup drogiego sprzętu, który zostanie wykorzystany jednorazowo. Pomożemy w wyborze i dostarczymy wszystkie niezbędne rozwiązania na potrzeby szkolenia, konferencji czy imprezy firmowej, a nasza sprawdzona ekipa rozstawi i podłączy cały sprzęt.

  Dodatkowo naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne podczas trwania eventu.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel blisko centrum Łodzi »

  Hotel Kacperski cieszy się dużą popularnością dla podróżujących przybywających do Łodzi. Jego położenie niedaleko od centrum Łodzi oraz bliskość hali sportowej Atlas Arena sprawia, iż jest on częstą bazą noclegową. Hotel stawia na komfort gości, zarazem oferując bardzo przyjazne ceny za nocleg. Ponadto wyróżnia się szerokimi możliwościami spędzania wolnego czasu. Własny kort tenisowy, czy bliskie położenie od nowoczesnego basenu i stadniny koni sprawia, że goście hotelowi mają dużo ciekawych rozrywek. Jednym z atutów hotelu są doskonale przygotowane sale konferencyjne. Profesjonalnie wyposażone sale do szkoleń lub konferencji, dobrze prosperująca restauracja hotelowa wyróżniają hotel na tle pozostałych usług tego typu.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: