Podkategoria: Szkolenia - strona 33 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Szkoła Językowa LOGOS »

  Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Oferujemy szkolenia dla firm oraz dla najmłodszych z dojazdem do domu. Zajęcia indywidualne i grupowe. Wysoka jakość, dostępność i nowoczesność. Zajęcia prowadzone przez dyplomowanych nauczycieli języka angielskiego lub native speakera - do wyboru.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grupa szkoleniowa WYMAGAMY.PL »

  Specjalizujemy się w komunikacji biznesowej.
  Kluczowe obszary naszej działalności:
  1. nowoczesna komunikacja marketingowa (content marketing, social media)
  2. budowanie wizerunku firmy, osoby czy marki (employer branding, personal branding, social media)
  3. rozwój kompetencji osobistych (warsztaty i coachingi z autoprezentacji, komunikacji, wystąpienia publiczne, budowanie kariery)
  4. komunikacja wizualna (warsztaty wizerunkowe, fotograficzne, percepcja obrazu)
  5. komunikacja inwestorska i komunikacja w CSR (raporty roczne, raporty CSR, nowoczesna komunikacja inwestorska)
  6. szkolenia rozwojowe i superwizja trenerów wewnętrznych w firmach.
  Bardzo dobrze znamy i rozumiemy środowisko w którym klient funkcjonuje, przygotowujemy rozwiązania będące połączeniem wieloletniego doświadczenia oraz gruntownej – stale pogłębianej wiedzy.
  Rekomendujemy rozwiązania, które mogą być bezpośrednio wdrażane w organizacji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb i osadzonych w świecie klienta.
  Na życzenie firmy projekty mogą być realizowane wg wystandaryzowanych i uznanych narzędzi metodyk „klasycznych” – PMI, zwinnych – SCRUM lub BPMS i SixSigma.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Sułkowski - wypoczynek, konferencje, wesela. »

  Hotel Sułkowski.
  Nasz hotel mieści się nad najczystszym jeziorem w Wielkopolsce, niedaleko trasy Poznań - Wrocław. To idealne miejsce do wypoczynku po trudach podróży, spotkania biznesowych i konferencjach. Zatrzymując się w naszym hotelu możesz cieszyć się pięknem natury, możesz skorzystać z naszej bazy rekreacyjnej - łódki, rowery, biegi. Malownicze krajobrazy możesz podziwiać wprost ze swojego hotelowego okna - po prostu wypoczynek nad jeziorem.

  Konferencje.
  Hotel Sułkowski to największy w tym regionie wielkopolski obiekt konferencyjny, który oferuje kompleksową i profesjonalną organizację spotkań i imprez biznesowych, eventów, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych. Posiadamy siedem sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 500 mkw z pełnym wyposażeniem.

  Szkolenia, eventy i imprezy integracyjne.
  Poza organizacją szkoleń i konferencji proponujemy również szeroką gamę warsztatów i imprez towarzyszących. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia z wykwalifikowanymi trenerami prowadzone w salach konferencyjnych, jak również atrakcyjne gry terenowe, które dają możliwość analizy postaw uczestników oraz wzmacniają ich umiejętności komunikacyjne.

  Wesela.
  Oferujemy sale weselne, organizację wesel, chrzcin i przyjęć okolicznościowych. Jeśli chcecie znać przepis na udany ślub, przyjęcie weselne - zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu - nasze sale weselne i restauracje są zawsze przygotowane na przyjęcie gości.

  Data dodania: 20 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Standardy sprzedaży, szkolenia dla handlowców »

  Firma prowadzi audyty sprzedażowe, buduje standardy sprzedaży, prowadzi szkolenia handlowców oraz coachingi indywidualne. Nie szkolimy tylko teoretycznie. Możemy pochwalić się własnym odnoszącym sukcesy zespołem sprzedażowym. Potrafimy wprowadzić u państwa rozwiązania, które poprawią sprzedaż, pomogą zbudować zespół handlowców, poprawić ich wyniki. Prowadzimy coachingi indywidualne dla handlowców. Prowadzimy stałą rekrutację sprzedawców do naszego zespołu. Oferujemy staże z gwarancją zatrudnienia w naszej firmie. Nasz zespół handlowców zajmuje się sprzedażą urządzeń energii odnawialnej.

  Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio filmowe - ABRA-MEDIA »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studia filmowego ABRA-Media, które od 1999 roku produkuje programy telewizyjne. Oferujemy również reklamy, a także reportaże. Gwarantujemy kompleksową obsługę medialną firm!

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona o tematyce BHP »

  Strona Wszystko o BHP poświęcona jest tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy - znajdują się na niej fachowe teksty o godnych polecenia artykułach, które zapewnią skuteczną ochronę pracownikom każdego zakładu pracy, porady związane z wyborem odpowiednich zabezpieczeń dla przemysłu czy prac na wysokościach oraz wskazówki dotyczące prowadzenia szkoleń z zakresu BHP. Teksty tworzą profesjonaliści, którzy kształtowali swoją wiedzę przez lata pracy, w oparciu o polskie i unijne normy.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP online Gniezno Inowrocław | Kursy na wózki widłowe »

  Firma IDEAL BHP oferuje profesjonalne szkolenia BHP i PPOŻ w bardzo atrakcyjnych cenach. Działamy w takich miastach jak: Inowrocław, Gniezno, Bydgoszcz, Poznań, Żnin, Toruń, Mogilno i wszystkich okolicznych. Ponadto prowadzimy wyspecjalizowane kursy na wózki widłowe. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom firm i najnowszym trendom, mamy również w swojej ofercie kursy i szkolenia bhp online – przez Internet.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • BHP - produkty i porady »

  Strona redagowana jest przez zespół BHP Ochrona, zajmujący się prowadzeniem szkoleń i podnoszeniem standardów bezpieczeństwa w firmach i zakładach pracy. Na stronie znaleźć można liczne artykuły poświęcone tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym opisy produktów zwiększających bezpieczeństwo pracy. W przygotowywaniu opisów autorzy kierują się doświadczeniem lat pracy w branży, swoją szeroką wiedzą oraz uwzględniają przepisy, które obowiązują w danej kategorii środków ochrony, przybliżając czytelnikowi przepisy prawne w sposób klarowny i zrozumiały.
  Opisują również szkolenia i sposoby ich prowadzenia w sposób ciekawy i zapadający w pamięć.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Opole »

  PROINSPEKT to ogólnie pojęte usługi BHP PPOŻ i szkolenia. Terenem naszej działalności jest głównie Opole. Przedmiot działalności firmy to bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa, a podstawy prawne stanowią przepisy prawa unijnego oraz polskiego. Znamy obowiązujące przepisy, i wiemy jak stosować je w praktyce – dzięki temu Ty nie musisz się martwić, czy nie zapłacisz grzywny, nie zostaniesz pozbawiony licencji lub Twoja działalność nie zostanie zawieszona.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia iso 9001 »

  Centrum.jakosci.pl jest portalem internetowym, który dostarcza kompleksowej wiedzy w zakresie systemów jakości ISO. Internauci poruszając się po stronie będą mogli dowiedzieć się o aktualnościach związanych między innymi z nowymi regulacjami, czy też szkoleniami prowadzonymi w poszczególnych miastach. Dzięki darmowym ebookom osoby pracujące i zawodowo zajmujące się systemami jakości ISO mogą poszerzyć też swoją wiedzę.

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z prezentacji publicznych - DorotaKostowska.pl »

  Nazywam się Dorota Kostowska i oferuje Państwu swe niezwykle fachowe usługi. W niezwykle prosty i skuteczny sposób umiem tłumaczyć, pokazywać, jak coś działa, wspólnie tworzyć, wymyślać. Jestem ekspertką od takich spraw, jak nagrywanie i organizacja webinarów, facylitacja graficzna, sketchnoting, myślenie wizualne, autoprezentacja, szkolenia z wystąpień publicznych, przemówienia publiczne. Szkolę, tworzę sytuacje edukacyjne, inspiruję. Z zaangażowaniem podchodzę do każdego wyznaczonego mi zadania.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aaxis.pl »

  Centrum Szkoleniowo-Wydawnicze AAXIS zaprasza do uczestnictwa w profesjonalnym kursie medycznym noszącym nazwę „Ochrona radiologiczna pacjenta”. Kurs ten prowadzony jest w formie zdalnej - we wszystkich specjalnościach medycznych. Naszą kadrę naukową stanowią wysokiej klasy specjaliści, ze wszystkich dziedzin objętych tematyką kursu. Co ważne, posiadamy akceptację - Naczelnej Rady Lekarskiej!

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Knowledge Brasserie »

  Knowledge Brasserie to unikalna platforma e-commerce, która umożliwia wybór i zakup produktów edukacyjnych. W ofercie posiadamy warsztaty, prezentacje rozmaitych narzędzi biznesowych. Proponujemy także symulacje i warsztatowe gry oraz wystąpienia publiczne. Tematyka warsztatów powiązana jest z IT, biznesem, sprzedażą, negocjacjami i innymi umiejętnościami potrzebnymi w pracy. Wszystkie produkty przygotowane zostały przez doświadczonych ekspertów – współpracujemy z grupą 20 osób dbających o poziom merytoryczny. Warsztaty prowadzone są stacjonarnie.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak go rozwiązać? Napisz do nas. Nasi profesjonalni prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, pomogą Ci. Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub napisania pozwu albo innego pisma procesowego lub dokumentu wystarczy, że tylko napiszesz. Odpowiedź otrzymasz niezwłocznie. U nas porady prawne online od 29 zł brutto.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Limanowa »

  Współcześnie większość dorosłych ludzi decyduje się na zrobienie prawo jazdy, szczególnie ludzie młodzi, ale także coraz częściej spotyka się na kursach osoby starsze. Chcąc odbyć kurs na prawo jazdy stajemy przed wyborem który ośrodek szkolenia kierowców wybrać. Polecamy naszą firmę czyli OSK START z Limanowej ponieważ znajdujemy się w czołówce zdawalności, szkolimy na samochodach wykorzystywanych podczas egzaminów. Co więcej nie ograniczamy się tylko do kategorii B, w naszej firmie mogą Państwo przejść szkolenie na prawo jazdy kategorii AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C, C+E oraz D.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Megaszkolenia.pl »

  Megaszkolenia.pl to portal internetowy, przy pomocy którego osoby poszukujące szkoleń będą mogły znaleźć wiele ciekawych kursów dla siebie, czy też dla swoich pracowników. Za pośrednictwem portalu można wyszukiwać szkoleń z różnych dziedzin oraz branż, w tym między innymi takich, jak szkolenia menadżerskie, zarządzania zespołem, umiejętności osobistych, sprzedaży i marketingu, czy też w zakresie finansów i wiele innych.

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Paramediko - kursy pierwszej pomocy Warszawa »

  Kursy i szkolenia pierwszej pomocy - Warszawa. Oferujemy kursy zarówno dla firm i instytucji. W ich programach znajduje się także pierwsza pomoc u dzieci. Firmę Paramediko tworzą aktywni zawodowo ratownicy medyczni oraz doświadczenie instruktorzy pierwszej pomocy.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą rozwoju osobistego. Motywacja, sukces czy też sam proces osiągania celów to główne tematy, na których bazujemy. Dostarczamy narzędzia, które pozwalają monitorować oraz pracować nad własnym rozwojem w dziedzinie, którą wybierzemy na etapie rejestracji.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii działającej na terenie Warszawy, Marek oraz całej Polski doradzają w wielu sprawach. Świadczymy doradztwo na rzecz osób fizycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności,
  prawo cywilne,
  prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień.

  Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji.

  Doradzamy w takich sprawach jak:
  prawo rodzinne,
  spadkowe,
  prawo pracy,
  prawo nieruchomości i prawa budowlanego,
  prawo zamówień publicznych,
  karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek),
  prawo gospodarcze i prawo spółek.

  Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i arbitrażowe.

  Prowadzimy szkolenia.

  Zapraszamy: www.kancelaria-ssp.pl

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa Human Skills »

  Firma szkoleniowa Human Skills świadczy usługi z zakresu: usługi HR, szkolenia, coaching, Sensualna Kobieta Biznesu. Najpierw staramy się efektywnie poznać potrzeby naszych Klientów. Odpowiadamy na wszelkie pytania skierowane do nas drogą elektroniczną czy telefoniczną. Oferujemy szkolenia najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Działamy elastycznie oraz dynamicznie. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: