Podkategoria: Szkolenia - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Kurs operatora koparki - Ośrodek Szkolenia Labor »

  Ośrodek Szkolenia Labor z Krakowa od wielu lat profesjonalnie i fachowo specjalizuje się w prowadzeniu odpowiednich i specjalistycznych szkoleń operatorów urządzeń i maszyn zgodnie z obowiązującymi wymogami BHP oraz Urzędu Dozoru Technicznego. Nasze szkolenia pozwalają uzyskać odpowiednie i wymagane uprawnienia na sprzęt oraz uprawnienia UDT. Gwarantujemy fachowość, pełen profesjonalizm, odpowiednie przygotowanie do wykonywania konkretnego zawodu. Więcej informacji na naszej stronie www.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Innovation. Biuro rachunkowe Knurów »

  Biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
  Kompleksowe zrozumienie potrzeb klienta pozwala na świadczenie usług dodatkowych z zakresu BHP, PPoż oraz kadr i płac.
  Świadczymy usługi na terenie całej polski oraz dla podmiotów z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Kazachstanu.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • VSQOOL »

  Dzięki naszym szkoleniom posiądziesz bądź poszerzysz swoją wiedzę w obszarze Excela, VBA, Accessa czy SQLa. Prowadzimy zapisy na kursy dla firm, indywidualne i grup zorganizowanych.

  Dlaczego warto wybrać szkolenie w VSQool:
  - prowadzimy kursy w języku angielskim,
  - organizujemy szkolenia w dogodnym dla klienta miejscu (W siedzibie klienta bądź w wynajętej przez nas sali),
  - wydajemy dyplomy poświadczające zdobytą wiedzę,
  - Certyfikowani trenerzy,
  - Wysokie zadowolenie klientów potwierdzone referencjami.

  Wykonujemy również usługi związane z przygotowaniem makr i raportów w programie MS Excel.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z bogatą ofertą naszych szkoleń.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP Wrocław »

  Firma Derim z Wrocławia to profesjonalne szkolenia BHP dla Państwa firmy przystosowane do stanowisk i zagrożeń występujących w konkretnym miejscu pracy. Nasze szkolenia cechuje łatwa przyswajalność materiału, indywidualne opracowanie kursu BHP dla poszczególnych grup zawodowych oraz możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie zleceniodawcy. Działamy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Gwarantujemy przygotowanie dokumentacji ze szkolenia BHP w postaci programów szkolenia, dzienników zajęć, protokołów przebiegu egzaminów i rejestru wydanych zaświadczeń. Szkolenie BHP Wrocław / Dolny Śląsk:szkolenie wstępne,szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i administracyjno-biurowych. Derim to również audyty wewnętrzne wg ISO 14001, PN-N-18001 oraz audyt sprawozdań środowiskowych. Przeprowadzamy audyty środowiskowe dla firm zamierzających rozpocząć działalność oraz tych, które działalność gospodarczą już prowadzą. Oferujemy usługi środowiskowe: sprawozdania, raporty do KOBIZE, ewidencje. Służymy pomocą i fachową wiedzą z zakresu prawa ochrony środowiska, zarządzania środowiskiem w firmie, gospodarki odpadami i procedur środowiskowych. Na Państwa zlecenie przygotujemy odpowiednie wnioski, raporty, pomożemy w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i decyzji środowiskowych. Prowadzimy usługi konsultingowe i szkoleniowe dla firm z zakresu Ochrony Środowiska.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pleuropa »

  Zapoznaj się z wyjątkową ofertą naszej firmy, w której znajdziesz m.in. szeroki zakres usług w obszarze doradztwa finansowego, a także z zakresu uzyskania wsparcia dla przedsięwzięć ze środków UE. Posiadamy cenne doświadczenie w branży oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu działamy profesjonalnie i skutecznie. Wyróżnia nas zaangażowanie, precyzja, fachowa pomoc i doradztwo na każdym etapie oraz indywidualne podejście do każdego klienta i atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję z naszych usług. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia coaching - reissprofile.pl »

  Nasz instytut jest licencjonowanym partnerem profesora Stevena Reissa, który zajmuje się zarówno realizowaniem badań mających na celu lepsze rozumienie ludzkich motywacji a jednocześnie odkrywaniem motywacji. W ramach naszych działań zajmujemy się między innymi realizowaniem szkoleń, seminariów i warsztatów, które dotyczą motywacji w życiu zawodowym a także biznesie. Jednocześnie zajmujemy się analizowaniem motywacji osób zarządzających.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • BHP Skabat »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się od 2009 roku w realizowaniu profesjonalnych usług z zakresu BHP. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie zarówno usług nadzoru BHP a jednocześnie szerokiego zakresu szkoleń zarówno związanych z BHP a także pierwszą pomocą przed medyczną, ochroną przeciwpożarową, metodyką prowadzenia instruktażu na stanowiskach pracy. Zapewniamy usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy z inwestowania w nieruchomości - Droga-do-bogactwa.pl »

  Chcesz się uniezależnić finansowo? Jednym z rynków, na którym można dużo zarobić są nieruchomości. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem, sprawdź nasze szkolenia i kursy. Nasi szkoleniowcy to zespół doświadczonych inwestorów, którzy mają ogromną wiedzę praktyczną. Pomogą Ci zrozumieć każdy etap inwestowania w nieruchomości. Oferujemy także szkolenia w kursy w formie elektronicznej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berendowicz Zabrze »

  berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych. Nasi prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.
  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i rzetelność działania.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP w Bydgoszczy »

  Nasza firma od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości szkolenia BHP oraz profesjonalne kursy z udzielania pierwszej pomocy. Zatrudniamy najlepszych instruktorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kursantów. Z naszej bogatej oferty szkoleniowej polecamy przede wszystkim kurs ocena ryzyka zawodowego, który cieszy się wśród naszych klientów bardzo dużym zainteresowaniem. Najlepsze szkolenia BHP w Bydgoszczy i pobliskiej okolicy tylko u Nas.

  W naszej ofercie:
  - Ocena Ryzyka Zawodowego
  - Szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej
  - Szkolenie P.POŻ
  - Szkolenie wstępne BHP
  - Szkolenie okresowe BHP

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć firmę? - poradnik. Własna działalność gospodarcza krok po kroku »

  Strona opisuje cały przebieg otwierania firmy krok po kroku. Przedstawienie wniosku CEIDG-1 i ZUS ZUA. Opis prawa podatkowego przy tworzeniu działalności oraz składek ZUS. Na stronie odszukasz danę skąd wziąć kapitał na otworzenie i rozkręcenie firmy oraz zbiór książek potrzebnych do założenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Salony fryzjerskie Akademii Berendowicz&Kublin »

  Sieć ekskluzywnych salonów fryzjerskich w Opolu, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Sz3kolenia fryzjerskie online. Sklep internetowy z kosmetykami i urządzeniami fryzjerskimi.

  Akademia B & K to jeden z najważniejszych punktów na polskiej mapie fryzjerstwa. Renomę i silną pozycję zapewniła jej nie tylko Akademia Szkoleniowa, ale także sieć salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. To wszystko sprawiło, że o Akademii zaczęło być głośno. Nie uszło to uwadze mediów, które zainteresowały się jej fenomenem. Gościliśmy już w: Teleexpressie, Wydarzeniach Polsatu, Dzień Dobry TVN, TV4, TV Opole czy w Antyradiu i RMF FM.
  Talent i pasja to dary, którymi cieszą się tylko nieliczni. Beata Berendowicz i Sławek Kublin akurat mają to szczęście i zaliczają się do tego wyjątkowego grona. Niejednokrotnie podzielili się już swoim talentem i pasją przy okazji wielu imprez medialnych

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dietetyki - pakis.pl »

  Polska Akademia Kultury i Sportu jest jednostką edukacyjną, która ma do zaoferowania kursy instruktorskie, trenerskie i menadżerskie. Wszystkie kursy są w postaci szkoleń e-learningowych. Jest to innowacyjna forma kształcenia, która pozwala kursantom odbywać szkolenia w wybranym i dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Nauka i egzaminy odbywają się online. Z całą listą naszych kursów można zapoznać się na stronie internetowej i wybrać coś dla siebie - coś co najbardziej nas interesuje. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Szkolenia Psów Doberman »

  Szkoła Doberman zajmuje się szkoleniami psów. Szkolenie psów organizowane jest w trybie indywidualnym lub grupowym. Szkolimy psy różnych ras, również te rasy które uznawane są za niebezpieczne czy agresywne. Szkolenie psa w szkole dla psów to zwykle przynajmniej miesięczny kurs. Wszystko po to aby pies dobrze zapamiętał komendy i aby był Ci posłuszny. Szkolenie szczeniaka możemy przeprowadzić gdy pies ma 3 miesiące, a pełne szkolenie pod kątem psiego posłuszeństwa spokojnie można zaczynać gdy pies ma 5-6 miesięcy. Prowadzimy szkolenie psów we Wrocławiu oraz w innych miastach dolnego śląska. Szkolenie psów w Zielonej Górze, Legnicy i Lesznie prowadzimy również ale trzeba się umawiać telefonicznie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Szkoły Doberman, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej psom, znajdziesz tam porady szkoleniowe i darmowe poradniki do poczytanie o takich rasach jak labrador retriever, owczarek niemiecki, cane corso, beagle, akita i inne.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowców szkolenie - Szkolenia Inelo »

  Jeżeli działacie Państwo w branży transportowej, na pewno powinniście być zainteresowani szkoleniami w zakresie ewidencji czasu pracy kierowców. Jeżeli zatem chodzi o rozliczenie i ewidencję czasu pracy kierowców, szkolenia z obsługi tachografu, etc., jak najbardziej warto zapisać się na jedno z naszych szkoleń. Na stronie internetowej są informacje o naszej działalności, a także terminy najbliższych szkoleń.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Technik informatyk »

  Global Edukacja to instytucja oświatowa prowadząca liceum ogólnokształcące dla dorosłych, szkoły policealne na różnych kierunkach oraz wielu kursów zawodowych. Zajęcia odbywają się trybie zaocznym, dzięki czemu nie powinny kolidować z planem dnia osób pracujących. Obecnie prowadzimy szkołę policealną na kierunkach: technik informatyk, technik administracji, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy. W ofercie posiadamy także wiele kursów zawodowych, które pozwalają uzyskać kwalifikacje atrakcyjne na rynku pracy.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bluemetrica »

  Oferujemy sporą ofertę szkoleń dla przedsiębiorstw takich jak szkolenia z języków programowania, Excela i innych. Szkolenia przygotowują specjaliści z komercyjnym doświadczeniem zdobywanym w Polsce i zagranicą. Przygotowujemy również szkolenia indywidualne, na zamówienie klienta. Co ważne, szkolenia organizowane są regularnie w największych miastach w całym kraju, ale jest też możliwość przeprowadzenia szkoleń zdalnych.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs programowania »

  Kodilla to platforma internetowa, dzięki której można nauczyć się tworzenia stron www. Czyli jeżeli chciałbyś zdobyć umiejętności, dzięki którym będziesz mógł znaleźć dobrze płatną pracę - bądź po prostu tworzyć własne strony, zapraszamy pod adres www.Kodilla.com. HTML, CSS, budowa layoutu czy chociażby projektowanie stron pod kątem RWD - u nas można nauczyć się tego wszystkiego bardzo szybko, w doskonałej atmosferze, bez żadnych problemów. Na dodatek nasza szkoła programowania nie jest wcale droga!

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Alte Media »

  Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu SEO oraz obsługi kampanii Adwords? Jeżeli tak to zapraszamy do nas. Organizujemy zarówno szkolenia dla firm jak i szkolenia otwarte, w których każdy może wziąć udział. W głównej mierze skupiamy się na przekazywaniu wiedzy praktycznej, a nie teoretycznej. Gwarantujemy, że dzięki naszym szkoleniom każdy będzie w stanie zarówno poprowadzić swoją kampanie Adwords jak i wypozycjonować swoją stronę internetową. Dzięki inwestycji w siebie z całą pewnością każdy zwiększy swoje dochody.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków - akademiasokrates.pl »

  Jesteśmy firmą, która od 1994 roku zajmuje się realizowaniem szkoleń z zakresu rozwijania talentów, zdolności handlowych, konsultacyjnych i wielu innych. Nasze szkolenia adresowane są zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dysponujemy bardzo wieloma godzinami doświadczenia, które jest gwarancją sukcesu. Ciągle staramy się rozwijać możliwości naszej firmy i staramy się aby nasi klienci otrzymywali od nas pełną wiedzę. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełnymi możliwościami naszej firmy.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: