Podkategoria: Szkolenia - strona 36 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • P. U. GRAFRED - Kancelaria ABI »

  Audyt początkowy i prowadzenie rocznych kontroli zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie raportów pokontrolnych i przedkładanie ich Administratorowi Danych Osobowych. Przygotowanie dokumentacji ODO. Stworzenie i aktualizacja: Polityki Bezpieczeństwa, Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi wraz z koniecznymi załącznikami i formularzami. Identyfikacja podstaw prawnych legalizujących przetwarzanie danych osobowych a w przypadku stwierdzenia uchybień pomoc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. Opracowanie i wdrożenie klauzul wynikających z obowiązku informacyjnego wobec klientów, petentów, pracowników. Prowadzenie wewnętrznego rejestru zbiorów danych osobowych a tam, gdzie jest to wymagane zgodnie z art. 27 i art. 43 Ustawy o ochronie danych osobowych zarejestrowanie zbiorów w GIODO. Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na temat zasad przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych i zapoznanie pracowników z obowiązującą w organizacji dokumentacją ODO. Zarządzanie upoważnieniami, oświadczeniami i umowami poufności. Przygotowywanie umów powierzenia (poufności).Wsparcie w opanowaniu kryzysów wynikających z incydentów bezpieczeństwa. Reprezentowanie Administratora Danych Osobowych w kontaktach z GIODO. Opiniowanie dokumentów organizacji pod kątem ich zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych (umowy z klientami, oferty, treść mailingu). Działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa danych osobowych w organizacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jedynka-osk.pl »

  Jedynka OSK to warszawska szkoła jazdy, którą cechuje profesjonalizm i wysoka skuteczność. Skorzystanie z usług firmy oznacza nie tylko rzetelne przygotowanie do egzaminu, ale również praktyczne opanowanie samochodu i zapoznanie się ze specyfiką panujących na polskich drogach warunków. Nauka jest bezpieczna i bezstresowa.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zebra Academy- Konwersacje z angielskim Native Speaker'em »

  Jesteśmy szkołą językową z pięcioletnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego z native speakerami. Zajęcia z rodzimym mówcą danego języka to obecnie jedna z najpopularniejszych metod nauczania, ale nasi lektorzy to nie tylko osoby posługujące się perfekcyjnie językiem angielskim, a przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów potrafiących badać potrzeby słuchaczy i opierać na nich system swojej pracy. Lektorzy w Zebra Academy posiadają doskonałe metody skutecznego przekazania zarówno merytorycznej wiedzy, jak i nabycia płynności w mowie. Nasza oferta to przede wszystkim konwersacje z Amerykaninem lub Brytyjczykiem podczas których każdy jest w stanie przełamać barierę językową, niezależnie od poziomu języka na jakim jest. Jeśli rozumiesz większość wypowiadanych treści w języku angielskim, ale obawiasz się mówić nasi nauczyciele poprzez luźną atmosferę na zajęciach szybko sprawią, że się otworzysz. Oferujemy Państwu zajęcia indywidualne oraz w grupach, które w naszej szkole są zawiązywane na bieżąco przez cały rok. Zebra Academy to oprócz nauki, ciekawi ludzie i przyjazna atmosfera sal mieszczących się na 12 piętrze w Zebra Tower w Warszawie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia cło »

  SGP-Training & Consulting to platforma o charakterze szkoleniowo-doradczym. Na rynku szkoleniowym jesteśmy obecni już od ponad ośmiu lat. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte dla firm z wielu branż. W ofercie posiadamy szkolenia miękkie, jakościowe i specjalistyczne. Mają one formę warsztatów, na których wybitny ekspert porusza tematykę i rozwiązania gotowe do wdrożenia. Nasi eksperci są zarazem praktykami w swoich dziedzinach. W ofercie posiadamy szkolenia z zakresu obsługi sprzedaży, kadr i HR, IT, marketingu i PR, rozwoju osobistego, księgowości i finansów. Polecamy także szkolenia dla kolejnictwa, lotnictwa, jakościowe, z zakresu systemów zarządzania i wielu innych tematyk.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Winnik consulting & courses »

  Krzysztof Winnik - certyfikowany trener, szkoleniowiec, mówca i praktyk zajmujący się tematyką e-marketingu i komunikacji B2C z naciskiem na digital marketing, zaprasza na szkolenia, warsztaty i wystąpienia adresowane do firm i korporacji.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA kursy dla TSL »

  Prowadzenie szkoleń dla TSL: agent celny Unii = specjalista d/s celnych,Unijny Kodeks Celny - warsztaty biznesowe, technik spedytor kurs zawodowy, specjalista d/s logistyki, etc. Firma ADVICE ANDRZEJ WĄSIK to firma o wielkich tradycjach w nauczaniu agentów celnych w całym kraju, którą cechuje: uczciwość biznesowa, fachowość wykładowców i ich kompetencje. Specjalizuje się w kształceniu dla branży TSL: spedytorów, agentów celnych i logistyków.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rosyjskiego »

  Dzięki rozwojowi technologii już jest możliwa nauka języka rosyjskiego online. Rosyjski.pro oferuje tę opcję osobom, które rozpoczynają naukę rosyjskiego od podstaw oraz wszystkim tym, którzy chcą wzbogacić wiedzę z zakresu języka rosyjskiego na poziomie A1 – B2. Z nami poznasz alfabet rosyjski, nauczysz się poprawnie czytać według podanych wzorców z nagraniami audio, dowiesz się co piszczy w Rosji i rosyjskiej kulturze (za wyjątkiem wydarzeń politycznych). Wykupując kurs rosyjskiego online od Rosyjski.pro skutecznie opanujesz gramatykę – wprowadzenie i opis poszczególnych części mowy udostępniamy w języku polskim, co ułatwi naukę rosyjskiego osobom rozpoczynającym przygodę z tym językiem. Liczne interaktywne testy pomogą utrwalić wszystkie zagadnienia z gramatyki rosyjskiej. Natychmiastowe wyniki wskażą uczestnikowi kursu jaki zakres materiału warto powtórzyć. Z Rosyjski.pro nauczysz się czytać, pisać i poprawnie mówić po rosyjsku. Już przygotowujemy część leksykalno-gramatyczną, która zawiera wiele współczesnych tekstów rosyjskich, ciekawe słownictwo, żywe dialogi. Z nami przygotujesz się do matury z języka rosyjskiego i opanujesz słownictwo z wybranych kręgów tematycznych. Rosyjski online to świetna opcja dla: uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów szkół wyższych, pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe, pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i lektorów języka rosyjskiego, miłośników języka rosyjskiego, osób uczących się samodzielnie.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sap szkolenia »

  Firma Seargin oferuje szeroki wybór szkoleń SAP. Wszystkie nasze kursy szkoleniowe są autoryzowane, pozwalają poznać wiedzę potrzebną do pełnego wykorzystania funkcji SAP. Prowadzimy szkolenia otwarte dla osób indywidualnych – ich zakres dostępny jest w naszym katalogu. Firmom proponujemy szkolenia zamknięte, które możemy przeprowadzić w ich siedzibie, a program zmodyfikować pod kątem indywidualnych oczekiwań. W ofercie posiadamy także szkolenia online oraz możliwość certyfikacji z różnych modułów SAP.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnytutoring.pl »

  „Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring” z Gdańska oferuje szeroką gamę warsztatów i szkoleń obejmujących rozwój osobisty oraz biznesowy. Naszą specjalnością jest także tutoring. Są to cykliczne spotkania z mentorem, które pomagają wyznaczyć sobie nowe cele, odkryć słabsze i mocniejsze strony oraz pasje, zmotywować się do działania, pracować nad talentami. Tutoring stanowi doskonałe wsparcie osobiste, zawodowe, naukowe oraz społeczne. W ofercie posiadamy także otwarte i zamknięte szkolenia dla firm, warsztaty z zakresu motywacji, wolności finansowej, komunikacji interpersonalnej, kreowania własnego wizerunku i innych tematyk.

  Data dodania: 02 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Językowe - Open Education Group Białystok »

  OPEN EDUCATION GROUP jest ogólnopolską firmą edukacyjną, skupiającą jednostki szkoleniowe oraz osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, organizowania i prowadzenia kursów i szkoleń. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych, realizowanych na zlecenie firm i instytucji. Prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami w całej Polsce. Z naszych szkoleń skorzystało już ponad 100 firm i przedsiębiorstw oraz kilkadziesiąt instytucji sektora publicznego, gdzie około 3000 słuchaczy podniosło swoje kompetencje językowe w ponad 320 grupach szkoleniowych. Swoje umiejętności udoskonaliło 125 dyrektorów i prezesów na indywidualnych konwersacjach dla kadry zarządzającej.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak grać na giełdzie - Inwestowanie od strony praktycznej »

  Jak Grać Na Giełdzie Dla Praktyków to Blog o inwestowaniu w akcje, surowce i ETF'y. Skupia się głównie na praktycznej stronie inwestowania na rynkach finansowych. Tematyka podzielona jest na 4 główne działy. Portfel & Research tu analizujemy ciekawe spółki i ETFy. Lekcje Inwestowania to zawsze aktualne edukacyjne wpisy o technikach inwestycyjnych. Książki o giełdzie - co miesiąc recenzujemy wartościowe książki dla inwestorów giełdowych. O giełdzie przy kawie - to trendy, żarty i luźne przemyślenia o rynkach finansowych.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • WMSB - Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu »

  Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu to uczelnia ekonomiczna, która przygotowuje studentów do obecnych wymogów na rynku pracy pod względem wiedzy praktycznej. WMSB oferuje studia licencjackie oraz podyplomowe na kierunku ekonomicznym. Dzięki specjalnościom takim jak marketing internetowy, mikroprzedsiębiorczość, biznes elektroniczny, techniki sprzedaży zyskasz pewien zawód i praktyczne wykształcenie.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dedal Konsulting - szkolenia menedżerskie, doradztwo strategiczne »

  Firma doradcza Dedal Konsulting istnieje od 2004 roku. Specjalizuje się w projektach doradczych z zakresu zarządzania strategicznego oraz operacyjnego. W ofercie firmy znajdą Państwo szkolenia z zakresu szkoleń z zarządzania, szkoleń z komunikacji, a także wiele innych. Konsulting z prawdziwego zdarzenia! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sprzedaży - skuteczna sprzedaż towarów i usług »

  Prowadzisz działalność gospodarczą? Odwiedź naszą stronę i dowiedź się jak sprzedawać więcej oraz jak lepiej dotrzeć do najważniejszych odbiorców. Dzięki nam poznasz innowacyjne metody sprzedażowe, a co za tym idzie pozyskasz nowych cennych klientów, a twoja sprzedaż wzrośnie!

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Brass Willow - szkolenia Scrum »

  Zespół Brass Willow z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi z zakresu przeprowadzania szkoleń i warsztatów Scrum.org. W skład usług wchodzą m.in. warsztaty i szkolenia techniczne, coaching i spotkania moderowane a także inne.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm »

  Lingopro to: Dostawca kompleksowych usług językowych dla firmn. Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy: Szkolenia językowe dla firm, Tłumaczenia pisemne i ustne Audyty kompetencji językowych, Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji. Zajęcia w systemie on-line E-learning

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Slow Fashion Cafe »

  Slow Fashion Cafe to miejsce niezwykłe. To pracownia krawiecka, szkoła szycia, butik i do tego kawiarnia. Stworzone miejsce wpisuje się w modny nurt Slow Life. To miejsce, w którym czerpie się przyjemność z szycia, z otaczania się pięknymi rzeczami, z radości tworzenia. Taka krawiecka kawiarnia to coś zupełnie nowego i niespotykanego. Przekonaj się sam.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pisania »

  Pasja Pisania to szkoła kreatywnego pisania prowadzona przez dziennikarzy i literatów mających na swoim koncie publikację poczytnych książek. Kursy prowadzimy już od 2009 roku. Zajęcia stacjonarne dostępne są w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Prowadzimy także kursy internetowe. Dbamy o jakość zajęć i czas dla uczniów, dlatego grupy liczą nie więcej niż 12 osób. W naszej szkole skutecznie uczymy rzemiosła – już ponad 30 naszych kursantów wydało własne książki. Prowadzimy także warsztaty dla firm z pisania dokumentów biznesowych.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić szeroki dostęp zarówno do kursów a także szkoleń, które są dostępne za pośrednictwem naszej nowoczesnej strony internetowej. Oferujemy kursy, które pozwalają na realizowanie nauki w dowolnych miejscu oraz czasie a także przy zapewnieniu również innowacyjnych form nauki. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom możliwość uzyskania przydatnych umiejętności zawodowych.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun dzienny kurs »

  Edumi to firma, która zajmuje się szkoleniem osób pracujących z małymi dziećmi. Jesteśmy jednostką edukacyjną, która specjalizuje się w szkoleniach opiekunów w żłobku. Zajęcia odbywają się na zasadzie e-learningu. To nowoczesna i skuteczna forma nauki, która nie wymaga stałych godzin zajęć. Można uczyć się w domu, o każdej porze. Naszymi klientami są wolontariusze, którzy pracują w żłobku lub w klubie dziecięcym.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: