Podkategoria: Szkolenia - strona 37 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Śląskie Centrum Usług Wspólnych – Szkolenia Katowice »

  Śląskie Centrum Usług Wspólnych jest spółką szkoleniową, oferującą podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy i szkolenie kadr.

  Kursanci mają możliwość podnieść swoje umiejętności interpersonalne, biorąc udział w szkoleniu profesjonalnej prezentacji, komunikacji z klientem czy zarządzania czasem i celami dla pracowników administracyjnych.

  Dużą popularnością w Centrum cieszą się również szkolenia komputerowe: szkolenie podstawowe i zaawansowane z edytora tekstu Word, z arkusza kalkulacyjnego Excel czy zaawansowana nauka Excela w zastosowaniach finansowych.

  Dodatkowo firma oferuje kursy pozwalające zdobyć uprawnienia w dziedzinie pedagogiki na opiekuna osób starszych i schorowanych czy kurs pedagogiczny dla wykładowców, Oprócz tego w ofercie m.in. znajduję się kurs języka migowego pierwszego stopnia.

  Kolejną dziedziną, w której kandydat może zdobyć uprawniania są maszyny budowlane i kurs dla operatorów koparek jednonaczyniowych w zakresie III klasy uprawnień. Ponadto chętni znajdą też kursy na obsługę wózków widłowych.

  Szeroka oferta kursów pozwala na wybór interesującego szkolenia, które podnosząc umiejętności kandydatów, sprawi, że będą bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać w Oriflame - Karolina Kozielska Gliwice »

  Starszy Dyrektor Oriflame Karolina Kozielska podpowie, wyjaśni Ci jak zarabiać sprzedając kosmetyki oraz co trzeba zrobić aby rozwijać się pracując w Oriflame. Na stronie możesz zapoznać się z poradnikami wideo dzięki którym zobaczysz: jak zarabiać w Oriflame, jak zarabiać pracując 2h dziennie oraz zobaczyć wiele przydatnych materiałów m.in. co to jest „MLM” czyli marketing wielopoziomowy. Pracuje z konsultantkami z miasta Gliwice i z całej Polski. Zarabiaj pieniądze jako konsultantka Oriflame, możesz stać się niezależna finansowo i to pracując kilka godzin dziennie. Sama ustalasz ile chcesz pracować, bądź swoim szefem, ustal sobie grafik tak żeby nie kolidowało to z pozostałymi obowiązkami. Kupuj taniej kosmetyki dla siebie i swojej rodziny. Jako konsultantka Oriflame otrzymujesz dostęp do wszystkich kosmetyków w super cenach a do tego nawet zniżkę do -20% dla siebie. Korzystaj z licznych szkoleń dzięki którym zaczniesz się rozwijać i zarabiać coraz więcej. Jeśli masz pytania dotyczące Oriflame skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie, telefonicznie lub w siedzibie biura.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Native speaker Poznań »

  Szkoła językowa, którą prowadzimy oferuje zajęcia native speaker english w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Szkolenia i kursy adresowane są do różnych grup odbiorców. W ofercie posiadamy zajęcia dla dzieci, jak i dorosłych, prowadzone przez native speaker english. Poznań to ważny ośrodek biznesowy, dlatego w ofercie posiadamy również kursy prowadzone dla pracowników firm oraz kadry kierowniczej. Zapewniamy wysoką efektywność kursów oraz naukę w przyjaznej atmosferze.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Licencje »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych szkoleń pilotów śmigłowców. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą śmigłowców, które są dostosowane do możliwości oraz potrzeb finansowych naszych klientów. Zapewniamy naszym klientom również obsługę techniczną śmigłowców, która realizowana jest przez zespół doświadczonych specjalistów, co znów pozwala nam zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Oferujemy także usługi wynajmowania śmigłowców, które mogą być dostosowane do różnych zadań.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kadry turystyki - kursy i szkolenia turystyczne »

  Kursy i szkolenia turystyczne dla osób chcących rozpocząć pracę w turystyce jak również aktywnie wykonujące swój zawód.
  Kursy dla pracowników biur podróży, pilotów wycieczek, rezydentów turystycznych, animatorów oraz przewodników. Zdobądź niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu lub zwiększ swoje kompetencje z Kadrami Turystyki.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Portal powstał w związku z myślą o menedżerach, osobach będących profesjonalistami i pasjonatami Human Resources czy tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Proponujemy Ci miejsce pozwalające na zapoznanie się z trendami. Dzięki nam zapoznasz się też z najnowszymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy HR. Wszystko o czym powiedzieliśmy jest przedstawiane w formie, którą można określić jako ciekawa, przystępna i użyteczna.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe i konferencyjne w Poznaniu »

  Potrzebujesz komfortowej sali szkoleniowej lub konferencyjnej w centrum Poznania? Firma Archeion ma do zaoferowania aż 25 sal szkoleniowych i konferencyjnych, wyposażenie, którego potrzebujesz oraz spersonalizowaną ofertę cateringową. Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie salę oraz zajmiemy się koordynacją szkolenia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: http://poznan.wynajemsal.com/

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • CoachTrenerka Izabela Janusz - Coaching i szkolenia »

  CoachTrenerka Izabela Janusz oferuje profesjonalne usługi coachingowe oraz szkoleniowe dedykowane zarówno firmom jak i osobom prywatnym.

  Wydobądź prawdziwy potencjał i efektywnie osiągaj założone cele!

  Coaching jako jedna z najskuteczniejszych metod wspierania
  rozwoju osób/firm oraz ulepszeniu jakości i efektów działania.


  Potencjalne korzyści z coachingu

  • Poprawa jakości i efektywności działania
  • Podejmowanie bardziej trafnych i przemyślanych decyzji
  • Stworzenie skutecznej strategii rozwoju firmy (business coaching)
  • Wydobycie, rozwój i wzmocnienie umiejętności w drodze do realizacji celu
  • Wzrost motywacji oraz poprawa wydajności pracy
  • Pozbycie się wewnętrznych blokad i ograniczeń
  • Poprawa komunikacji/relacji z innymi ludźmi
  • Poprawa organizacji czasu pracy
  • lepsze radzenie sobie ze stresem i innymi negatywnymi emocjami

  Więcej informacji na coachtrenerka.pl

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.profes.edu.pl - szkolenia Katowice »

  Świetnie zdajemy sobie sprawę, że każdy właściciel firmy chciałby, aby jego przedsiębiorstwo działało jak najlepiej. Często jednak tylko spojrzenie z zewnątrz może ujawnić problemy. Dlatego proponujemy audyt Śląsk, który pomoże zdefiniować problemy i pozwolić je wyeliminować. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia Śląsk, które pomagają podnosić umiejętności, a tym samym podnosić efektywność swoją i pracowników. Swoją radą służymy również samorządom oraz instytucjom publicznym.
  Naszym klientom dajemy także możliwość skorzystania z usługi tłumaczenia Sosnowiec. Oczywiście nie ograniczamy się terytorialnie do tego miasta i zapraszamy zainteresowanych z całego Śląska, a nawet kraju.
  Korzystając z naszego doradztwa z pewnością się nie zawiedziesz. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • ISO medycyna »

  Wdrażanie ISO nie jest w żaden sposób określone prawnie, jednak wiele istniejących placówek decyduje się na szkolenia ISO z zakresu polepszenia świadczonych usług zdrowotnych. Certyfikat ISO zapewnia bowiem większe możliwości współpracy z NFZ, ale przede wszystkim – większą satysfakcję pacjentów udających się dodanej poradni zdrowia.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  BHP Bezpieczna Praca to firma z długoletnim doświadczeniem w swojej branży. Firma oferuje wstępne i okresowe szkolenia BHP, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, PPOŻ oraz z zakresu sprzętu gaśniczego. Firma BHP Bezpieczna Praca to nowoczesna firma zatrudniająca doświadczoną kadrę specjalistów oferujących fachową i kompleksową pomoc. Firmę wyróżnia elastyczne podejście do Klienta oraz mobilność. Firma działa na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe, konferencyjne i komputerowe w Warszawie »

  Zaufało nam ponad 1000 firm, którym przez dekadę świadczymy usługi wynajmu sal szkoleniowych oraz kompleksowej obsługi spotkań biznesowych w całej Polsce. W Warszawie dysponujemy 49 salami w samym centrum miasta. Firma Archeion zapewnia profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta oraz gwarancję satysfakcji. Organizacja szkoleń, konferencji, wykładów, czy rekrutacji, nigdy wcześniej nie była łatwiejsza! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie warszawa.wynajemsal.com

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła lotnicza - ventumair.eu »

  Twoim marzeniem od zawsze było to, żeby zostać pilotem, ale nie wiesz, jak podjąć się realizacji tego pragnienia? Dobrym pomysłem może okazać się przejście szkolenia oraz udanie się w 30 minutowy lot w profesjonalnym symulatorze, który pozwoli Ci przekonać się, jak to by było, gdybyś w przyszłości postawił na taką drogę życiową. Na stronie internetowej http://ventumair.eu/, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Abi szkolenie »

  Proxymo to renomowana firma doradczo-szkoleniowa, która zajmuje się ochroną danych osobowych. Możemy zaproponować Państwu bogatą ofertę szkoleniową - szkolenia i kursy na Administratora Bezpieczeństwa Informacji, na uwagę zasługuje także audyt bezpieczeństwa danych osobowych, wsparcie doradcze, a także przygotowanie i wdrożenie dokumentacji ochrony danych osobowych. Więcej znajdziecie Państwo pod adresem www.Proxymo.pl.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • English4career.pl - Język angielski dla firm Kraków »

  Praca w międzynarodowej firmie to duże wyzwanie. Pojawiają się nowe obowiązki, ale i nowe środowisko pracy. I właśnie z myślą o pracy w otoczeniu osób posługujących się językiem angielskim powstały specjalne kursy.

  Język angielski dla firm w Krakowie to nauka języka biznesowego prowadzona przez Bartosza Tomaszka, osobę z ponad 19-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Na zajęciach poruszane są rzeczywiste kwestie i sytuacje z jakimi być może będzie musiał się zmierzyć kursant. Nauka języka angielskiego dla firm odbywa się w oparciu o case study oraz konwersacje. Zajęcia prowadzone są w siedzibie firmy klienta.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Horart.com »

  Prowadzisz restaurację i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Skorzystaj z Akademii HorArt, która od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z branży gastronomicznej. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom. Z naszej oferty skorzystało wiele renomowanych firm, a ich grono stale się powiększa.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • RHR + »

  Wspieramy firmy w budowaniu i usprawnianiu systemów i narzędzi HR. Działamy także w obszarze doskonalenia kompetencji m.in. managerskich, sprzedażowych oraz optymalizacji procesów produkcyjnych za pomocą narzędzi Lean. Nasza kadra to wyspecjalizowani konsultanci i trenerzy łączący teorię z praktyką i wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług, handlu i produkcji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ponieważ nasza praca opiera się na wdrażaniu zmian i realizacji założonych celów. Naszym mottem jest: kierunek pozytywnych zmian.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania emc »

  Nasza firma zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej w skrócie EMC. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz ogromnemu doświadczeniu naszych szkoleniowców zapewniamy naszym klientom fachowe szkolenie, oraz wiedzę związaną aż tematyką kompatybilności elektromagnetycznej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska »

  AZ Management jest biurem świadczącym usługi administracyjno prawne dla biznesu z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy pomoc/consulting przy uzyskaniu licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odbadami. Naszymi klientami często są: skupy złom, stacje demontażu pojazdów, fabryki, huty, zakłady przetwarzania i gromadzenia różnego rodzaju odpadów. Doradzamy, wspieramy i szkolimy na każdym etapie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • SAFEPRO - BHP Rzeszów »

  Oficjalna strona internetowa firmy Safeprobhp z Rzeszowa, zajmującej się szkoleniami BHP w Rzeszowie. W ofercie firmy znajduje się m.in. pełnienie obowiązków służby BHP w przedsiębiorstwach zgodnie z Kodeksem Pracy w ramach stałych umów, a także udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu uzyskania szczegółów. Oferujemy rzetelne podejście do współpracy, konkurencyjne ceny. Bazujemy na dobrej opinii, jaką otrzymujemy od naszych kontrahentów. Liczymy na wieloletnią współpracę z przedsiębiorcami.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: