Podkategoria: Szkolenia - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Hsec.pl »

  Szukasz osób do prowadzenia szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? Świetnie trafiłeś, nasze firma zajmuje się właśnie tym. Zapewniamy, że nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego twoi pracownicy będą idealnie przeszkoleni. Zatrudniamy najlepszych Specjalistów w tej dziedzinie, a także Ratowników Medycznych, którzy prowadzą ciekawe zajęcia.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezowijania.com - Szkolenia, audyty, wdrożenia, coaching »

  Firma "bez owijania" skupia specjalistów z poszczególnych branż. Głównym obszarem działania firmmy jest przeprowadzanie szkoleń z zakreu finansów, ISO, menadzerskich, prawnych, HR, informatycznych, obsługi klieenta, sprzedażowych. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowane osoby z danej branży posiadających nie tylko odpowiedni zasób wiedzy ale również wiele lat doświadczeń. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym (ustalone terminy) oraz systemie zamkniętym (terminy szkoleń ustalane indywidualnie). Firma "bez owijania" przeprowadza również audyty z zakresu ISO oraz ochrony danych osobowych. Oferujemy również szereg wdrożeń np.: systemu ISO, systemu ochrony danych osobowych. Ostatnią gałęzią Naszej działalności jest przeprowadzanie zajęć coaching'u. Zapraszamy firmy, instytucje i osoby prawne do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż Poznań »

  Naszą specjalnością jest charakteryzacja, wizaż i profesjonalna fotografia. Mamy bogate doświadczenie w naszej branży, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z firmami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wabinska.com.pl Stylistka Mody »

  Aneta Wabińska to profesjonalna stylistka mody, doradca ds. wizerunku, i psycholog. Prowadzi indywidualne sesje stylizacji ubioru, wizażu i kreacji własnego wizerunku dla kobiet i mężczyzn. Oferta biznesowa obejmuje natomiast szkolenia dla firm z doradztwa wizerunkowego, psychologii wizerunku i dress code. A także organizację różnego rodzaju eventów, warsztatów i konsultacji wizerunkowych.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-gw.pl »

  Ostatnie lata to okres, w którym zarówno kursy instruktorskie, jak i te, które organizuje się z myślą o trenerach, cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Osoby, które decydują się na skorzystanie z możliwości stwarzanych przez kursy instruktorskie muszą liczyć się z tym, że będą musiały wykonywać ćwiczenia wspólnie z grupą swoich podopiecznych. Jeśli instruktor dba tak o swoją renomę, jak i o prawidłowe relacje z innymi uczestnikami kursu, nawet nie przychodzi mu do głowy to, że mógłby unikać ćwiczeń. Takie podejście nie tylko wpływa korzystnie na jego autorytet, ale również jest znakomitym sposobem na motywację uczestników zajęć, którym bardziej zależy wówczas na tym, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Oczywiście, zainteresowanie kursami instruktorskimi przyczynia się również do tego, że mamy do czynienia z zawodem, w którym panuje coraz większa konkurencja. Należy więc mieć świadomość tego, że kurs podstawowy jest traktowany przede wszystkim jako zajęcia wstępne, zwykle nie daje bowiem większych szans na zatrudnienie. Jeśli zatem chcemy zarabiać, a do tego chcemy zarabiać coraz więcej, możliwie jak najwcześniej powinniśmy zacząć myśleć o dodatkowych specjalizacjach. Dziś mamy już zresztą do czynienia z imponującą liczbą kursów instruktorskich. Oferta jest rozległa, a to sprawia, że możemy dostosowywać kursy do naszych potrzeb. Mądrze kierując swoją karierą możemy mieć pewność, że nie będziemy żałować podjętych przez siebie decyzji.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Itlecture.pl/ »

  Szukasz najlepszych szkoleń dla swoich pracowników? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szkolenia z programowania i zarządzania projektami, które pozwolą ci na optymalizację pracy i zmniejszenie kosztów działania twojej firmy. Gwarantujemy, że wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - szkolenia komputerowe »

  Zajmujemy się szkoleniami z pakietu MS Office, oraz wdrożeniami IT.

  W swojej ofercie posiadamy trzy poziomy Excela: kurs Excel podstawy, kurs Excel średniozaawansowany, kurs Excel zaawansowany, Access podstawy, Access VBA.

  W skład naszych szkoleń wchodzą także szkolenie graficzne: CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop czy AutoCad.
  Po skończonym szkoleniu, każdy uczestnik biorący w nim udział, otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, podpisanego przez naszego specjalistę.

  Dodatkowo zajmujemy się Wdrożeniami takimi jak Jednolity Plik Kontrolny (JPK), Exchange, Office 365, System Center, Active Directory, WAPRO.

  Zajmujemy się także automatyzacją pracy.
  Zlecenia wykonujemy w oparciu o wykorzystanie między innymi: MS Excel, MS Access, VBA, .Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP dzięki czemu automatyzacja pracy, będzie ściśle dopasowana do wymogów i specyfiki Państwa przedsiębiorstwa.

  Wszystkie usługi wykonujemy w formie szkoleń zamkniętych jak i otwartych warsztatów. Natomiast zlecenia wdrożeń realizowane są u Państwa w przedsiębiorstwie bądź zdalnie przez naszego specjalistę.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy dla logopedów »

  Zapraszam wszystkich logopedów, psychologów, pedagogów oraz innych terapeutów do udziału w szkoleniach, warsztatach oraz kursach logopedycznych organizowanych w Gdańsku oraz Gdyni. Organizujemy szkolenia z takich zagadnień jak dysfagia, terapia sygmatyzmu międzyzębowego, wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo-tonalnej, logopedyczna diagnoza i terapia
  zaburzeń układu ruchowego narządu żucia czy rehabilitacja zaburzeń głosu. Organizujemy także szkolenia na zamówienie dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych z takich zagadnień jak emisja głosu, kultura żywego słowa, logopedia medialna i artystyczna oraz warsztaty blw.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjer dla psów - Groomer Kraków, Węgrzce »

  Umów swojego czworonoga do groomera. Zadbaj o wygląd sierści kota lub psa u fryzjera. Zadzwoń i umów się: 690 002 963. Możliwe wizyty u klienta! Zapraszamy.
  ,,As" to nowo powstały salon profesjonalnego strzyżenia i pielęgnacji zwierząt, prowadzony przez dyplomowaną groomerkę z czteroletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Niski - rozwój osobisty i zawodowy »

  Jestem trenerką biznesu i coachem rozwoju osobistego z wykształceniem pedagogicznym i kierunkowym w zakresie szkoleń pracowniczych oraz menedżerskich, oferuję szeroką gamę usług szkoleniowych oraz coachingowych.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami »

  Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

  • realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
  • jest to nasza główna specjalizacja
  • mamy tysiące zadowolonych klientów
  • nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
  • dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
  • zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
  • możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
  • zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
  • każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
  • po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

  Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

  - szkolenie VBA podstawy
  - szkolenie VBA dla analityków
  - szkolenie VBA średnio zaawansowane
  - szkolenie VBA dla zaawansowanych

  Zapraszamy na www.hintmine.com

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • MotoKreacja - Motoryzacyjna Agencja Eventowa »

  Agencja Eventowa zajmuje się organizacją imprez i eventów motoryzacyjnych dla firm, pikników motoryzacyjnych, premier i pokazów samochodowych.nnMotoKreacja powstała z połączenia pasji do motoryzacji z doświadczeniem organizacji imprez firmowych. Nasz zespół składa się z koordynatorów eventów motoryzacyjnych z wieloletnim stażem, profesjonalnych instruktorów jazdy, licencjonowanych kierowców rajdowych, animatorów, techników scenicznych, hostess.nnDo dyspozycji naszych klientów i organizowanych eventów motoryzacyjnych oddajemy profesjonalne samochody rajdowe wyposażone w klatki bezpieczeństwa, fotele kubełkowe i pasy szelkowe. Oferujemy także auta supercars na event takie jak Ferrari, Lamborghini i Porsche.nnImprezy motoryzacyjne to nasza specjalność i główny nurt działalności agencji eventowej. Organizujemy imprezy firmowe kręcące się dookoła motoryzacji jak ekstremalna jazda samochodem rajdowym, premiery motoryzacyjne, dynamiczne prezentacje samochodów, co-drive z kierowcą rajdowym.nnNasz dział techniczny zapewnia całe niezbędne zaplecze potrzebne podczas organizacji eventów motoryzacyjnych jak scena, oświetlenie, nagłośnienie, scenografię multimedia. Elementy te wykorzystujemy podczas premier motoryzacyjnych i pokazów samochodów. Organizujemy otwarcia salonów gdzie w roli gwiazdy wieczoru możemy zaproponować osobowości ze świata motorsportu, dziennikarzy motoryzacyjnych. Realizujemy stoiska i ekspozycje na terenie targów motoryzacyjnych i galerii handlowych.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lublin - pietrzyk-bhp.com »

  Szukasz firmy zajmującej się szkoleniami bhp? Odwiedź firmę Pietrzyk-bhp, która specjalizuje się w organizacji szkoleń i nadzorów z bhp, wdrażania HACCP czy doradztwa prawnego. Stała współpraca z doświadczonymi specjalistami jest efektem wysokiej jakości usług, które wzbogacone są najnowszymi informacjami. Nasi klienci mogą ponadto liczyć na kompleksową obsługę, miłą atmosferę i szeroką ofertę usług, która stale pragniemy urozmaicać.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia informatyczne - codeacademy.pl »

  Firma działa na rynku realizowania kursów programowania związanych z językiem Java. Oferta kierowana jest zarówno dla osób chcących nauczyć się programowania od podstaw jak też dla osób chcących zwiększyć posiadane umiejętności programowania w języku Java. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 26 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magda Walczak, TreningManagerski.pl »

  Coaching Biznesowy, Coaching Executive, Indywidualne Treningi dla Managerów, Szkolenia dla Firm, Treningi Antystresowe.

  Trener Magda Walczak - kilkunastoletnie doświadczenie na wyższych stanowiskach managerskich oraz w doradztwie biznesowym w zakresie optymalizacji organizacji i efektywności działania firm, w ramach własnej firmy doradczej. Absolwentka SGH, studiów podyplomowych SGH i SWPS oraz studium coachingu GWPS.

  Jeśli chcesz poprawić efektywność działania, rozwinąć kompetencje organizacyjne własne, lub pracowników, lepiej zarządzać czasem, skuteczniej się komunikować, lepiej organizować, planować delegować, skorzystaj z możliwości jakie oferują indywidualne treningi dla managerów oraz coaching biznesowy.
  Szczegóły na TreningManagerski.pl

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • HR Partners »

  Jeśli szukają Państwo doświadczonej, niezawodnej firmy zajmującej się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem zasobami ludzkimi, nie mogli Państwo trafić lepiej! HR Partners to wieloletnie doświadczenie i zespół praktyków biznesu oraz specjalistów rekrutacji, którzy znajdą dla Państwa najlepszych ludzi w procesie rekrutacji, a także przeprowadzą szkolenia i zaoferują usługi doradcze.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp - i-szkoleniabhp.pl »

  E-learningowe szkolenia BHP to nowoczesna i wygodna metoda szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Ofertę kierujemy dla firm: informatycznych, administracji państwowej, szkół, urzędów, firm biurowych, fundacji, szpitali oraz wszystkich innych, którzy chcą skorzystać z takiej opcji. Dzięki naszemu szkoleniu będziesz umieć prawidłowo ocenić zagrożenie, poszerzysz wiedzę oraz umiejętności w zakresie sytuacji awaryjnych, nabędziesz umiejętności związanych z udzieleniem pierwszej pomocy.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosmetyczne - beautylux.com.pl »

  Beauty Lux to warszawski Instytut Kształcenia Kosmetycznego. Realizujemy praktyczne kursy kosmetyczne, związane ze stylizacją paznokci oraz podologiczne. Przekazujemy poza tym wiedzę o przedłużaniu rzęs, o kreowaniu wizerunku, o wykonywaniu zabiegów odnowy biologicznej. Dysponujemy dobrze wyposażonymi salami ze sterylnymi warunkami do ćwiczeń. Polecamy też szkolenia kosmetyczne z zakwaterowaniem.

  Data dodania: 22 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Przeprowadzamy szkolenia bhp w Warszawie oraz okolicach dla firm i instytucji. Szkolimy pracowników, kadrę zarządzającą oraz właścicieli firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp i ppoż. Prowadzimy dokumentację na zlecenie. Specjalizujemy się w BHP w szkołach oraz gastronomii.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia windykacja Architekci Windykacji »

  Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: