Podkategoria: Szkolenia - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Audyt it »

  CTPartners S.A. jest liderem polskiego rynku doradztwa z zakresu zarządzania organizacjami IT oraz szkoleń w standardzie ITIL®. Posiada szeroki zakres usług od opracowania strategii IT, budowy informatycznych organizacji usługowych, tworzenia organizacji zarządzania projektami i zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wysoki poziom i jakość oferowanych szkoleń z zakresu ITIL® potwierdzają uprawnienia nadane przez EXIN. Posiada zespół ekspertów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, których wiedza została udokumentowana certyfikatami i akredytacjami uznanych organizacji międzynarodowych. Oprócz działalności komercyjnej spółka podejmuje szereg inicjatyw mających na celu podnoszenie świadomości, szerzenie wiedzy i integrację środowiska związanego z zarządzaniem IT.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Sprzedawców »

  Yellow Project oferuje szkolenia dla sprzedawców, z zakresu Techniki Sprzedaży, Visual Merchandising i Stylizacja Klientów. Yellow Project specjalizuje się w szkoleniach dla sprzedawców sklepów odzieżowych, akcesoryjnych i nie tylko. Trenerzy Yellow Project posiadają doskonałą znajomość branży mody w Polsce i wieloletnie doświaczenie we współpracy ze wieloma sklepami.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i doradztwo - project management, zarządzanie zespołem »

  Obserwując pracę managerów z różnych organizacji i środowisk można zauważyć, że jednym z podstawowych czynników sukcesu są praktyczne umiejętności przywódcze. Odpowiedzialność, osobista odwaga i dawanie przykładu własnym zachowaniem pozwala budować zaangażowanie zespołu, który sprawnie osiągnie stawiane przed nim wyzwania. Misją Leadership Center jest wspieranie managerów na każdym etapie ich rozwoju, aby otrzymując efektywne narzędzia rozwoju mogli się skupić na tym co najważniejsze: budowaniu skutecznych zespołów.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Gra symulacyjna zainicjowana i rozwijana przez Jana Schilta oraz Paula Wilkinsona specjalizujących się w projektowaniu i rozwijaniu kreatywnych sposobów nauki. Adresowana jest do zespołów zarządzających, kierowników projektów, liderów zespołów i innych osób pracujących w zespołach projektowych. Jest intensywnym jednodniowym szkoleniem poświęconym praktycznym ćwiczeniom zasad pracy zespołowej i umiejętności zarządzania projektami. Stanowi wsparcie teoretycznych aspektów szkolenia z zarządzania projektami i można ją wykorzystać w celu ugruntowania wiedzy bezpośrednio po szkoleniu lub w formie przypomnienia zdobytych umiejętności w dowolnym czasie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów WARSZAWA Okęcie »

  Zajmujemy się wynajmem nowych samochodów osobowych, gwarantując stałą cenę
  wynajmu 89 zł brutto ( cena zawiera podatek VAT 22% ) za 1dobę użytkowania (24H).
  Wszystkie samochody posiadają klimatyzacje AC oraz pełne ubezpieczenie w
  standardzie bez żadnych dopłat.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik internetowy »

  Zasoby internetu w obecnych czasach to nieprzebrana skarbnica wiedzy z każdego tematu. Prezentowana tutaj nasza witryna porusza zagadnienia z zakresu marketingu internetowego. Głównymi jej odbiorcami powinny być osoby prowadzące działalność gospodarczą w sieci.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABC podnośników koszowych i nożycowych »

  Wynajem-Sprzedaż-Serwis podnośników koszowych i nożycowych. Szkolenia na operatorów podestów, badania udt, konserwacja podnośników. Serwis hydrauliki siłowej, części do podnośników. naprawa podnośników, transport podnośników, wynajem maszyn budowlanych, minikoparka, miniładowarka, wypożyczalnia maszyn ogrodowych

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jerzy Kubina - Trener Biznesu »

  Trener Biznesu z wiedzą popartą wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe: menedżerskie, sprzedażowe »

  Rozwijając kompetencje Państwa pracowników, największy nacisk kładziemy na praktyczne aspekty ich pracy zawodowej. Nie uczymy teorii, jeśli nie jest poparta praktyką biznesową. Wszystkie warsztaty, dedykowane zarówno dla kadry zarządzającej jak i pracowników działów handlowych, mają na celu wyrobienie w uczestnikach nawyku korzystania z nowo nabytej wiedzy.nDo każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na każdy szczegół naszej pracy.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia MDDP - szkolenia i kursy księgowe »

  Akademia Biznesu MDDP jeden z liderów rynku w zakresie szkoleń i kursów dla działów finansowo-księgowych organizuje:
  -szkolenia z podatków i rachunkowości, -kursy księgowości od podstaw oraz zaawansowane m.in: Główny księgowy, doradca podatkowy, dyrektor finansowy
  -studia podyplomowe z zakresu kadr, rachunkowości i zarządzania.
  - konferencje dla działów finansowo-księgowych
  Wieloletnie doświadczenie kadry prowadzącej oraz najlepsi wykładowcy praktycy wywodzący się z czołowej firmy doradczej gwarantują wysoki merytorycznie poziom zajęć.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osrodkikonferencyjne »

  OśrodkiKonferencyjne.pl - serwis internetowy prezentujący sale konferencyjne, hotele konferencyjne. Wyszukiwarka obiektów, szkoleń, usług i atrakcji na bankiet, konferencje, impreze firmową. Nasze indywidualne doświadczenie, zdobyte podczas organizacji niezliczonych Konferencji, Szkoleń, Eventów powoduje, że jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. Chcesz pomóc naszym Użytkownikom W DOKONANIU WŁAŚCIWEGO WYBORU?? Zaprezentuj swoją firmę korzystając z naszych inowacyjnych rozwiązań.nKonferencje, szkolenia, eventy, usługi, atrakcje, biura podróżynWybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i dołącz do nas.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informatyzacja księgowości, magazynu, sprzedaży. »

  Usługi w zakresie wdrożenia systemów zarządzania (finansowo-księgowe, magazyny, sprzedaż, kadry i płace, CRM). Serwis i szkolenia. Zintegrowane systemy finansowo-księgowe, sprzedażowe, CRM, kadry i płace, wdrażanie systemów i serwis.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NaszaNiania.pl »

  Szukacie niani (opiekunki) dla swojego dziecka?nNasza Niania - Centrum Dobrych Niań powstało z myślą o tym, aby pomóc rodzicom w znalezieniu odpowiedniej niani (opiekunki) dla ich dziecka. nDobrze wiemy, że pozostawienie dziecka z obcą osobą jest niezwykle trudne, dlatego tak istotne jest znalezienie profesjonalnej, ciepłej, odpowiedniej osoby, która zaopiekuje się dzieckiem.nNasza Niania pomoże rodzicom: wyszuka i zrekrutuje właściwą opiekunkę. Dzięki nam poczujecie się bezpieczniej pozostawiając Wasze dziecko pod opieką wybranej i zaproponowanej przez nas niani. Nasz zespół składa się z doświadczonych pedagogów, psychologów i specjalistów do spraw rekrutacji. nObszar działania: Warszawa i okolice.nnZapraszamy do kontaktu i przedstawienia oczekiwań względem niani. Dobra niania (opiekunka) dla Waszego dziecka gwarantowana!

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Wiedzy »

  Pracownia Wiedzy organizuje profesjonalne kursy i szkolenia językowe. Specjalizujemy się w nauczaniu biznesowego języka angielskiego, nasze szkolenia przeznaczone są dla firm i instytucji oraz klientów indywidualnych.

  Naszym celem jest organizacja szkoleń językowych, które przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności, efektywności i skuteczności zawodowej naszych klientów oraz ich firm na rynku międzynarodowym i lokalnym.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • EMINUS Knowledge Management Sp. z o.o. »

  Jesteśmy dostawcą dedykowanych szkoleń e-learningowych oraz zaawansowanych
  systemów do zarządzania informacją tworzonych na zamówienie.

  Tworzymy dowolne ”szyte na miarę” szkolenia e-learningowe między innymi z zakresu:
  * sprzedaży i obsługi klientów,
  * wewnętrznego regulaminu i procedur,
  * wprowadzanych na rynek produktów i usług,
  * szkolenia informatyczno-techniczne,
  * szkolenia kompetencyjne

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imperium Szkoleniowe »

  Imperium Szkoleniowe dzieli się na dwa funkcjonalne działy:

  Dział szkoleń komputerowych - czyli jak optymalnie wykorzystać narzędzia pakietu MS Office,
  Dział szkoleń miękkich - pomagamy Państwu wzmocnić umiejętności interpersonalne.

  Dlaczego my:
  - wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych,
  - szkolenia komputerowe w grupach maksymalnie 8 osobowych,
  - możliwa opieka mentorska,
  - wprowadzamy na rynek produkty innowayjne (np. Dyżury Trenera w Państwa firmie),
  - doświadczona kadra,
  - wysoki poziom zadowolenia dotychczasowych klientów.

  Szkolenia otwarte organizujemy w Warszawie, w klimatyzowanych salach. Szkolenia zamknięte organizujemy na terenie całej Polski.

  Świadczymy także usługi doradcze związane z wykorzystaniem pakietu MS Office, a w szczególności - MS Access, Excel oraz VBA.

  Sprawdź nasze promocje First Minute oraz Last Minute!

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt ekologiczny »

  Audyt ekologiczny to przegląd przedsiębiorstwa pod kątem prowadzonej w firmie gospodarki odpadami. Na stronie informacje o usłudze, audytorach, harmonogram audytu, artykuły prasowe. Audyt ekologiczny przeprowadzany jest w siedzibie firmy i porusza następujące zagadnienia: logistyka odzysku, biznes społecznie odpowiedzialny CSR, zielone biuro, EMAS. Dowiedz się jak uzyskać dodatkowe korzyści prowadząc prawidłową gospodarkę odpadami.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Etta - Doradztwo i Szkolenia dla Biznesu »

  Strona - wizytówka - firmy oferującej szkolenia w zakresie kompetencji menadżerskich, wielokulturowych i coachingu. Odwiedzający znajdzie tu informacje o zakresie działalności firmy a także dane kontaktowe.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porozumienie na rzecz rozwoju Galicja »

  Głównym celem działalności PNRR Galicja jest wspieranie rozwoju naszego regionu, wspieranie regionalnych inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo technicznej oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. PNRR Galicja realizuje program wsparcia lokalnej przedsiebiorczości m.in. poprzez darmowe szkolenia przeznaczone dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, aktywną promocję samozatrudnienia wśród absolwentów szkół średnich i wyższych, promocję działalności lokalnych firm, oferujemy również szeroki zakres bezpłatnych usług doradczych. PNRR Galicja zapewnia pomoc naszych partnerów w pozyskaniu dotacji z PUP i dotacji ze środków unijnych, przygotowujemy biznes plany, pomagamy także ubiegającym się o kredyty. Nasz zespół konsultantów wykonuje także analizy finansowe i zajmuje się doradztwem operacyjnym, a także strategicznym.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - techniki negocjacji, negocjacje w biznesie »

  Szkolenia dla firm oraz rekrutacja dla firm to główne gałęzie naszej działalności. Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą, której misją jest pomaganie organizacjom zmieniać się, doskonalić. Za naszym pośrednictwem macie szanse poznać najlepsze techniki negocjacji. Prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, komunikacji, zarządzania. Szkolenia wspomagamy poprzez Coaching oraz nowoczesne narzędzia jakim jest e-learning.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: