Podkategoria: Szkolenia - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Czeska Kuchnia to projekt kucharzy z Bohemian Cuisine Team »

  Czeska Kuchnia to projekt kucharzy z Bohemian Cuisine Team BCT , jegoż celem jest propagowanie i nauka gotowania czeskiej kuchni, wedlug tradycyjnych receptur a smaków. Zespól reprezentują kucharze - Bohumír Vosáhlo w Polsce, Martin Trojánek w Czechach i Daniel Škuta na Morawach. Kucharze z BCT mają dlugoletnie doświdczenie nie tylko z tradycyjną czeską kuchnią, ale i z kuchnią hiszpańską, bawarską czy wloską.

  Na naszych stronach możecie poznać podstawy czeskiej kuchni oraz zamówić Indywidualny Kurs gotowania u Państwa w domu, na imprezie firmowej lub w postaci prezentu. W ramach kursu zaczynamy od podstaw - od zakupu surowców z Państwem i konczymy wielkim finale w Pańskiej kuchni.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca nie etat »

  Dodatkowy dochód uzyskasz z pomocą odpowiednich

  narzędzi internetowych.

  Dochód jaki uzyskasz zależeć będzie od ilości Twojej pracy.

  Jeśli masz komputer i dostęp do Internetu.

  Nauczę cię umiejętności wykorzystania
  mechanizmów, które stwarza Internet.

  Jeżeli jesteś zainteresowany/a pomysłem na własny biznes.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pałac Wiejce - Hotel i Centrum Konferencyjno Szkoleniowe »

  Pałac Wiejce to jeden z najpiękniejszych i największych obiektów zabytkowych zachodniej Polski, położony w miejscowości Wiejce w zakolu Warty i otoczony lasami Puszczy Noteckiej na granicy województw wielkopolskiego i lubuskiego. Pałac znajduje się zaledwie 80 km od Poznania i Zielonej Góry, 50 km od Gorzowa Wlkp. oraz ok. 90 km od granicy polsko-niemieckiej.nSpecjalizujemy się w organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. nCałkowita ilość miejsc noclegowych w układzie konferencyjnym to 130. W zależności od charakteru imprezy i liczby uczestników możemy zaoferować jedną z wielu sal konferencyjnych i bankietowych: dwie Sale Balowe, Sala Rycerska, Restauracja Szmaragdowa, Ogród Zimowy i Drink Bar, Sala Kasztanowa i Klonowa. nPałac jest również wymarzonym miejscem na zorganizowanie wesela. nDla amatorów mocnych wrażeń i z myślą o imprezach integracyjnych oferujemy szeroki wachlarz rozrywek: jazdę konną, przejażdżki bryczką, loty balonem i lotnią, spływy kajakowe, mini golf, strzelanie z łuku, paintball, szachy i kręgle ogrodowe i wiele innych. nPo emocjonujących atrakcjach czy wyczerpujących szkoleniach zapraszamy do relaksu w saunie fińskiej i parowej oraz jacuzzi.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing i umawianie spotkań rezerwacje »

  Msystem to firma doradcza zajmująca się telemarketingiem oraz umawianiem spotkań dla firm. Prowadzimy doradztwo związane z marketingiem, reklamą. Pomagamy w organizacji wyjazdów integracyjnych dla pracowników firm. Rezerwujemy miejsca noclegowe, sale szkoleniowe, bilety, przejazdy i inne niezbędne formy. Konsultujemy miejsca, firmy szkoleniowe i warunki przeprowadzenia integracji firmowej.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Project Management »

  Project Management, MT&DC prowadzi szkolenia z zarządzania projektami wg standardu Project Management Institute. Przygotowujemy do egzaminu Project Management Professional, nadajemy certyfikaty sygnowane przez George Washington University.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotele pobyt spa »

  O winogronach wiemy wszystko. Nasz hotel otoczony jest przez winnice. Codziennie zgłębiamy tajemnice ich pielęgnacji. Nasze winorośle łączą najlepsze cechy odmian europejskich i amerykańskich. W Winnicy SPA i Piwnicy Win można przekonać się o cennych właściwościach i niebywałym smaku winnego trunku. Głęboczek Vine Resort & Spa to raj dla miłośników wina. Winnica Spa to miejsce, gdzie wino działa na wszystkie zmysły. Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym w Polsce hotelem spa oferującym pielęgnację ciała opartą na winoterapii. Winoterapia stanowi harmonijną syntezę tradycji i nowoczesności. To nurt, który zmienia oblicze świata wellness. Czerpiemy w pełni z bogactwa składników odżywczych i pielęgnacyjnych zawartych w winogronach. W naszym menu spa znalazły się kąpiele w winie, peelingi z pestek z winogron, zabiegi inhalacyjno-detoksykujące i okłady z winogronowego miąższu. Spróbuj, a odkryjesz, czym jest nawilżona, gładka i promienna skóra.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie maklerskie w Rzeszowie »

  Kurs kompleksowo przygotowujący do zdawania egzaminu i uzyskania LICENCJI MAKLERA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH!
  Oferta skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wykształcenia, wykonywanego zawodu, stanu wiedzy na temat rynku kapitałowego

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trenerzy sprzedaży, coaching, szkolenia sprzedażowe i handlowe »

  Saleshunter to szkolenia dla handlowców i przedstawicieli. Proponujemy roziązania szkoleniowe oraz coachingowe dla sił sprzedaży. Trenujemy przedstawicieli handlowych, przedstawicieli medycznych, agentów ubezpieczeniowych. Nasze szkolenia poparte są praktyką, prowadzimy efektywne szkolenia i systemy coachingowe. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest skierowana do firm poszukujących wzrostu sprzedaży swoich produktów.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp puławy, szybko i profesjonalnie, gsm. 889-775-852 »

  Bhp puławy, szkolenia bhp puławy, usługi bhp puławy, ppoż. puławy, szkolenia ppoż. puławy.Firma na rynku jest od kilkunastu lat. Zatrudniamy certyfikowanych specjalistów bhp i ppoż. Pomagamy szybko, profesjonalnie i w przystepnych cenach.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karta pola »

  Wita Państwa firma Land-Data Eurosoft Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  GŁÓWNE ZADANIA FIRMY

  Tworzenie i sprzedaż programu Agrar-Office
  Serwis, wsparcie techniczne i szkolenia
  Kompletne rozwiązania systemowe w Precyzyjnym Rolnictwie
  Próby glebowe i pomiary DGPS
  Kompatybilność systemu z wieloma producentami maszyn rolniczych

  Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktu, który będzie częścią systemu a nie pojedynczym elementem. I tak zaczynając od pomiarów DGPS,
  prób glebowych poprzez mapy nawożenia, plonowania, cyfrowe działki ewidencyjne, mapy topograficzne, współpracę programu z rozrzutnikami nawozu aż do precyzyjnego siewu i oprysku oferujemy Państwu pełne spektrum elementów ze sobą współpracujących, których centrum jest program Agrar-Office.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA »

  Firma zajmuje się walidacją procesów technologicznych, kwalfikacją urządzeń, ocenami higienicznymi instalacji, szkoleniami. Działalność firmy skupia się na obsłudze przedsiębiorstw branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Oprócz szkoleń jakościowych, firma prowadzi specjalistyczne szkolenia techniczne i technologiczne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aec design- szkolenia Autocad, Revit, Inventor »

  Zajmujemy się szkoleniami ze wszystkich oferowanych programów w tym m. in. Inventor, Szkolenia Revit, Autocad, Civil 3D oraz wsparciem technicznym. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk, firmą akredytowaną przez Autodesk w obszarze oprogramowania dla architektury i budownictwa, mechaniki oraz animacji 3D/FX. Proponujemy kompleksowe doradztwo i profesjonalne usługi.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia | Doradztwo | Fundusze | Pprogramowanie - Empower Group »

  Firma współpracuje z kadrą menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także z pracownikami naukowymi przyjemniej w randze doktora. Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze: Analiza potrzeb szkoleniowych, także na potrzeby EFS. Analiza Potrzeb szkoleniowychWdrażamy projekty HR, systemy ocen pracowniczych, projekty wartościowania stanowisk pracy, modele kompetencyjne. Najpopularniejsze szkolenia Trening kontroli emocji w konwencji wyszkolenia służb specjalnych,kontrola emocji jak zrobić prezentację w Power PointZobacz jak robić prezentacje, negocjacje windykacyjne, zarządzanie zespołem, przywództwo, finanse dla nie-finansistów, zaawansowane negocjacje. Wdrażamy programy informatyczne na potrzeby HR. Aplikacje usprawniające działania firmy i komunikację z innym oprogramowaniem. Piszemy i prowadzimy projekty dofinansowane z europejskiego funduszu społecznego. Pozyskujemy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka »

  Jesteśmy firmą działającą od 2006 roku w branży szeroko pojętego bezpieczeństwa. Firma założona została przez przez specjalistę ds.bezpieczeństwa zatrudnionego w Zakładach Azotowych w Puławach, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

  Obecnie firma zatrudnia lub współpracuje z wieloma profesjonalistami, dysponującymi rozległą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa z całej Polski na co dzień pracujących w dużych zakładach przemysłu chemicznego, zakładowych i państwowych strażach pożarnych, biurach projektowych, uczelniach technicznych. Stale poszerzamy swój zakres usług i teren działania.

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem procesowym, bezpieczeństwem pracy i ochroną przeciwpożarową.

  Działania firmy RiskCon - Inżynierskie Biuro Analizy Zagrożeń i Oceny Ryzyka, ukierunkowane są na zapobieganie stratom związanym z niebezpiecznymi zdarzeniami w zakładach przemysłowych i innych obiektach produkcyjnych i usługowych. Służymy pomocą osobom prowadzącym procesy przemysłowe w spełnieniu wymogów prawnych związanych z opracowywaniem dokumentacji i analiz. Specjalizujemy się w Ocenie Ryzyka Wybuchu, opracowywaniu Dokumentów Zabezpieczenia przed Wybuchem, wyznaczaniu stref zagrożonych wybuchem. Opracowujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia bankowe »

  Opracowujemy i przeprowadzamy szkolenia zamknięte na zlecenie instytucji finansowych, pozwalające nabyć uczestnikom praktycznych i użytecznych umiejętności i wiedzy z zakresu:
  - przeciwdziałania praniu pieniędzy i innym formom działalności przestępczej w banku,
  - działalności kredytowej w tym m. in. zarządzania ryzykiem kredytowym, analiz jakościowych i ilościowych finansowanych przez bank podmiotów,
  - kontroli wewnętrznej w banku,
  - negocjacji handlowych,
  - zarządzania czasem,
  - obsługi klienta i
  - innych zagadnień bliskich bankowości.

  Wykorzystując najnowsze metody szkoleniowe, pracujemy w bliskim kontakcie z uczestnikami szkolenia, w jego trakcie i po nim, aby upewnić się, że szkolenia są skuteczne i zapewniają korzyści zarówno uczestnikom, jak i instytucji zlecającej.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GBS Szkoelania i Audyt »

  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa


  Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomoglismy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i najwiekszym polskim firmom z sektorów budowlanych, produkcyjnych, petrochemicznych, instalacyjnych itd.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia techniczne ustne i pisemne Katowice »

  mgr Machnik Henryk - profesjonalny tłumacz techniczny języka włoskiego, wpisany do rejestru tłumaczy Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, od 1990 wykonuje tłumaczenia dla firm polskich i włoskich. Jego specjalnością są tłumaczenia pisemne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy, warunki techniczne, DTR, instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Doskonale czuje tłumaczenia ustne, które są jego pasją. Potrafi tłumaczyć kilka godzin bez przerwy podczas negocjacji handlowych lub szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Bardzo dobrze sprawdza się podczas kilkudniowych a trwających po kilkanaście godzin dziennie tłumaczeniach ustnych podczas wizyt włoskich delegacji w Polsce. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska i Małopolski oraz w Warszawie a także bardzo często we Włoszech. O jego rzetelności i wysokim poziomie tłumaczeń świadczy to, że dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • HOMOCREATORE - Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych »

  Ośrodek HOMO CREATORE od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem i szkoleniami związanymi z kompetencjami społecznymi w biznesie, rozwojem osobistym na wybranej ścieżce kariery, zarządzaniem zespołem, strategią organizacyjną i procesami personalnymi.

  Zaufało nam ponad 5 500 firm, przeprowadziliśmy 5 dużych projektów unijnych, uzyskując dofinansowanie dla wszystkich złożonych wniosków, zdobyliśmy profesjonalne doświadczenie w tysiącach szkoleń, skutecznie zrealizowaliśmy szereg projektów doradczych, sprawując z korzyścią dla naszych klientów całościową opiekę nad ich firmami.

  Mamy ponad 30 kluczowych tematów do wyboru w naszej ofercie.
  Dajemy klientom możliwości dynamicznego rozwoju ich kariery i firmy udostępniając sprawdzoną wiedzę oraz doświadczenie i wyczucie biznesowe naszych ekspertów.
  Posiadamy stabilny zespół ok. 20 zaangażowanych, wzbudzających entuzjazm trenerów - profesjonalistów w każdym calu, z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Image Experts »

  Image Experts specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego poprzez właściwy dobór garderoby i dodatków, umiejętne zastosowanie narzędzi szeroko rozumianej komunikacji oraz zasad etykiety towarzyskiej i biznesowej. Kierujemy nasze szkolenia do kobiet i mężczyzn, którzy pragną, by ich image idealnie komponował się z pozycją zawodową, społeczną i prywatną oraz firm, które chcą by ich pracownicy budowali wizerunek firmy poprzez profesjonalny kontakt z klientem.
  Oprócz zaangażowania, cechuje nas entuzjazm i pasja w wykonywaniu powierzonych nam zadań, co przekłada się na zadowolenie klientów. By kompleksowo dbać o ich wizerunek współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z następujących dziedzin: specjaliści ds. komunikacji, wizażyści, styliści, mistrzowie fotografii, logopedzi, fryzjerzy, projektanci odzieży, specjaliści ds. etykiety. Skuteczne i atrakcyjne cenowo usługi Image Experts zaprojektowano w oparciu o najnowsze techniki i narzędzia Personal PR.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Confero.pl - sale konferencyjne - wielkopolska, mazowieckie, nad morzem »

  Confero.pl to portal informacyjny, posiadający obszerną bazę zawierającą sale konferencyjne z całej Polski. Nie zależnie czy jest to województwo wielkopolskie, mazowieckie, albo sale konferencyjne nad morzem, każdy organizator konferencji znajdzie dogodną ofertę.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: