Podkategoria: Szkolenia - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Langas Group - szkolenia otwarte, szkolenia wewnętrzne, doradztwo eksperckie »

  Innowacyjne szkolenia dla firm - szkolenia otwarte, szkolenia wewnętrzne, doradztwo eksperckie. W czasach dynamicznych zmian, postaw na firmę, która wie, co to znaczy skuteczność!

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  1. Eksperci - nasi eksperci przechodzą najtrudniejszy etap selekcji doboru kadry trenerskiej.
  2. Metody, narzędzia, case study – korzystamy z metod i narzędzi adekwatnych do branży oraz sytuacji gospodarczej.
  3. „Dostałem więcej niż oczekiwałem” – to zdanie słyszymy bardzo często od naszych Klientów.
  4. 100% gwarancji satysfakcji – aby zapewnić Cię, że Twoja decyzja o uczestnictwie w naszym szkoleniu, nie jest związana z ryzykiem, dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingoplanet - Szkoła języków obcych - Nauka angielskiego i niemieckiego, materiały edukacyjne. »

  Szkoła języków obcych oferuje zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy m.in. szkolenia dla dzieci od 2 do 10 r.ż. w małych grupach, zajęcia indywidualne (korepetycje), naukę języka w przedszkolach, spotkania konwersacyjne dla dorosłych i wyjazdy zagraniczne z lingwistami. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem. W ofercie firmy znajdują się również materiały edukacyjne do nauki języka. Dla stałych klientów oferujemy liczne promocje.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Pasłęk Elbląg P.Poż OŚ »

  BHP OCHRONA ŚRODOWISKA P.POŻ w Pasłęku, Elblągu, Ornecie, Rychlikach, Morągu, OlsztynienPRACODAWCO!nnRyzyko zawodowenntylkonn100 złnn nnBHP CENTRUM PASŁĘKnntel: 697-769-410nn nn ZAPEWNIMY TWOJEJ FIRMIE:nn nnBezstresowe kontrole Państwowej Inspekcji Pracyni Inspekcji SanitarnejnPomoc nw wprowadzeniu rozwiązań podnoszących stan bezpieczeństwani higieny pracynw twojej firmienTerminowe zorganizowanieni przeprowadzenie multimedialnych szkoleń bhp w twojej firmienFachowe i zgodnenz obowiązującymi przepisami przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w twojej firmienTerminowość i bezpieczeństwo:nBierzemy odpowiedzialność za usługi świadczone Twojej firmie.nJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem co znacząco wpływa na bardzo wysoki poziom usług jakie oferujemynJesteśmy najlepszą firmą w regionie pod względem cena/jakośćn n nnUsługi w zakresie bhp:nnprzeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego i sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,nmultimedialne szkolenia pracowników w zakresie bhp,nsporządzanie dokumentacji powypadkowej i prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy,nopracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.nkontrola warunków pracy,nsporządzanie okresowej analizy stanu bhpnbieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,nprowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadkó

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • OKI-EVENT / eventy - imprezy integracyjne - szkolenia »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez:
  eventy,
  imprezy integracyjne - BOGADA OFERTA ATRAKCJI
  szkolenia,
  konferencje,
  bankiety,
  pikniki firmowe,
  obsługa imprez targowych,
  imprezy masowe,

  Współpraca z nami to recepta na profesjonalnie zorganizowane eventy…

  Jesteśmy Firmą zajmującą się animacją czasu wolnego.
  Kompleksowo zorganizujemy każdą imprezę…

  Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm świadczonych usług, a zadowolenie naszych klientów jest ogromną motywacją do dalszej pracy.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Norma PRO »

  Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o programie Norma PRO zapraszamy na specjalistyczne szkolenia. Nasz cykl szkoleniowy składa się z 3 części. Jeśli potrafisz kosztorysować, a Twoim celem jest zdobycie umiejętności obsługiwania programu Norma PRO to zapraszamy Cię na kurs podstawowy, jeśli Twoja przygoda z kosztorysowaniem dopiero się rozpoczyna skorzystaj ze kursu teoretycznego, na którym przekażemy Ci wiedzę dotyczącą podstaw kosztorysowania. Kiedy poznasz już podstawy zachęcamy do ich usystematyzowania i zapoznania się z bardziej złożoną funkcjonalnością tego programu do kosztorysowania na kursie zaawansowanym.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza i ochronna \"MARTEX-BHP\" »

  MARTEX BHP to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów BHP i P.Poż. Zajmujemy się zaopatrywaniem zarówno firm jak i klientów indywidualnych. nnW naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów ochronnych, zawodowych i bezpiecznych dostępnych w szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów. Dzięki temu każdy klient ma możliwość dopasowania artykułów do indywidualnych potrzeb.nnW sprzedaży oferujemy między innymi: nn- Apteczki pierwszej pomocyn- Artykuły przeciwpożarowen- Chemia profesjonalnan- Obuwie medyczne, obuwie profilaktycznen- Obuwie robocze i ochronnen- Kaski ochronne n- Okulary ochronne, goglen- Ochronniki słuchu, stoperyn- Artykuły ochrony twarzy i dróg oddechowychn- Odzież robocza, odzież ochronnan- Rękawice roboczen- Sprzęt asekuracyjnyn- Tablice BHP, naklejki BHP, znaki BHP nnSilną stroną naszego towaru jest gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami oraz przepisami Unii Europejskiej. Wszystkie produkty Martex-BHP posiadają wymagane certyfikaty europejskie kategorii I, II lub III.nnZapewniamy Państwu miłą i fachową obsługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży BHP gwarantujemy rzetelne dostarczanie informacji o produkcie, dobór towaru odpowiedniego do wymagań odbiorcy, a także maksymalne bezpieczeństwo każdej transakcji.nSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem, a także zachęcamy do zakupów w naszych sklepach BHP
  Właściciel MARTEX-BHP

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Lublinie adw. Dorota Janowska - Kunicka »

  Jeżeli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

  Świadczone usługi prawe przeznaczone są dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Nasza propozycja gwarantuje pełen profesjonalizm przy bardzo konkurencyjnych zasadach odpłatności. Odpowiedzialne podejście do obowiązków, wysoka jakość usług, niezawodność, terminowość oraz poważne traktowanie klientów - niezależnie od rodzaju zleconej sprawy - to główne czynniki, które pozwoliły wyrobić Kancelarii obecną renomę.

  Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Activezone s.c. »

  Wyjazdy incentive, integracyjne, szkoleniowe, konferencje dla klientów korporacyjnych. Rok założenia 1997. Organizujemy wyjazdy i konferencje w pełnym zakresie w oparciu o duże doświadczenie i znajomość rynku.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soflab Technology »

  Soflab Technology Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu: zapewnienia jakości w projektach IT, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych. Naszym doświadczeniem wspieramy Klientów w korzystaniu z usług dostawców IT.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komunikado PR Agencja Public Relations »

  Agencja PR Komunikado - komunikowanie i public ralations -to pasja łącząca nasz zespół młodych i pełnych zapału ludzi. 15 lat doświadczenia w PR jest poparte szeroką wiedzą teoretyczną. Znamy specyfikę pracy dziennikarzy i wiemy co decyduje o medialności produktów, osób, firm i instytucji. Prowadząc działania public relations sprawimy, że nasz klient będzie cieszył się zaufaniem publicznym a jego produkty lub usługi będą chętniej wybierane przez klientów.
  Osoby chcące rozpocząć samodzielne prowadzenie działań public relations w firmie lub zgłębić wiedzę z wybranego zagadnienia PR jak np. kontakty z mediami, sytuacje kryzysowe, system identyfikacji wizualnej firmy, czy sztuka profesjonalnej prezentacji zapraszamy na szkolenia organizowane przez nasze Centrum Szkoleniowe Komunikado PR.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Kształcenia Kadr »

  Instytut Kształcenia Kadr w Lublinie specjalizuje się w realizacji szkoleń dla biznesu oraz instytucji administracji publicznej jak również w organizacji imprez integracyjnych. Zapraszamy na szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte oraz szkolenia EFS.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. »

  Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy.

  Rzeczywistość nie jest czymś stałym, nasi Klienci ciągle się rozwijają a co za tym idzie mają nowe potrzeby i oczekiwania. Żeby je zaspokoić, trzeba oferować im nowe produkty, w tym nowoczesne szkolenia i kursy.

  Reagujemy jednak nie tylko na zgłaszane przez Klientów pytania, czy problemy, ale również dzięki naszym specjalistom, staramy się także je przewidzieć i zaproponować rozwiązania, które pozwolą na ich uniknięcie.

  Naszą pasję wkładamy zarówno w organizację jak i prowadzenie szkoleń.

  Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach:

  * księgowych
  * finansistów
  * kadrowych
  * menedżerów

  Organizujemy je w formule:

  * otwartej
  * stacjonarnej
  * wyjazdowej
  * wewnętrznej (zamkniętej)

  Oferujemy również kursy zawodowe pozwalające zdobyć nowe uprawnienia lub przygotować się do egzaminu państwowego:

  * samodzielny księgowy
  * główny księgowy
  * usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  * doradca podatkowy
  * biegły rewident
  * kadry i płace

  oraz poszerzyć wiedzę:

  * międzynarodowe standardy rachunkowości
  * opodatkowanie spółki osobowej

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • IMAGE POWER - potęga wizerunku »

  Konferencja z Piotrem TymochowiczemnnTematem przewodnim będzie możliwość wykorzystania wizerunku w celach marketingowych. Poprzez zaproszenie do udziału w konferencji króla budowania wizerunku chcielibyśmy odpowiedzieć na pytania: Jak odbiór naszej osoby wpływa na nasze życie i relacje biznesowe? W jaki sposób kreować nowe pomysły i rozwiązania? Jaki wpływ na powodzenie ma wizerunek i jak należy nim zarządzać? Dlaczego warto być medialnym nawet wówczas, gdy nie występujemy w mediach? Jakie są najnowsze trendy w PR-ze politycznym?

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotele konferencyjne nad morzem »

  Chcesz zorganizować służbową konferencję odwiedź hotel nad morzem. Jeżeli nigdy nie byłeś nad Bałtykiem koniecznie zorganizuj tam naradę. Polskie morze to fenomenalne położenie na organizację konferencji firmowej. narada nad morzem to zapewnione zadowolenie wszystkich osób. hotele konferencyjne w Polsce są na europejskim standardzie.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Katowice »

  Miastem odznaczającym się dużą ilością ośrodków konferencyjnych są Katowice. Ogromnie obszerna infrastruktura obiektów konferencyjnych. Zachęcam Was od odwiedzin mojego serwisu. W naszym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak również wyszukać obiekt na konferencje. Wystarczy że wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w banalny sposób wykopie ośrodki spełniające Twoje wymagania. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Wiele cudnych miast takich jak Katowice oferuje bardzo dobre miejsca na zaaranżowanie konferencji. Konferencje to cudowna sposobność do integracji zespołu pracowników.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra szkoleniowa zapewni Państwu wysoki poziom oferowanych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na www.behapeks.pl lub pod numerem telefonu 513-279-797. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej »

  FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej. Celami statutowymi są stymulowanie transferu technologii ze świata nauki do biznesu i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, rozwoju mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju zasobów ludzkich dla uzyskania i utrzymania trwałego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja została ufundowana przez fundusz BIB Seed Capital. Obecnie Fundacja realizuje projekty PO KL Działanie 8.2, bierze udział w projekcie PO IG działanie 2.3, poddziałanie 2.3.2, pt. "Wirtualna Akademia Bioinformatyki". Fundacja organizuje praktyki dla studentów bez względu na kierunek, wyposaża w wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pomaga studentom pisać prace dyplomowe. Służymy pomocą w pisaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Pomaga w zakładaniu własnej działalności gospodarczej w tym m.in. spółek z o.o., działalności typu spin off i spin out. Wspieramy także dziedzinę gospodarki elektronicznej poprzez usługę e-bip.org.pl.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP. »

  BHP-Sułkowski to firma, która świadczy fachowe usługi w dziedzinie szkoleń BHP, PPOŻ oraz Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: obsługi BHP firmy w ramach stałej umowy, tworzenie wymaganej prawem dokumentacji, szkolenia BHP, PPOŻ, prowadzenie postępowań powypadkowych. Tak więc, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Rybnik »

  Strona firmowa nauki jazdy w Rybniku. Szkoła dla przyszłych kierowców Rybnik. Szkoła jazdy w Rybniku. Najtańsze prawo jazdy w Rybniku. Prawo jazdy dla każdego. Ośrodek szkolenia kierowców w Rybniku. Nauczymy cię jeździć samochodem.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • WynajemKrzesel.pl - wypożyczalnia krzeseł »

  WynajemKrzesel.pl - wypożyczalnia krzeseł - Oferujemy usługi w zakresie wynajmu sprzętu i organizacji imprez typu: konferencje, warsztaty, spotkania pracownicze. Posiadamy 2000 szt. takich samych krzeseł czarnych. Krzesła możemy stosować w dowolnych miejscach (wewnątrz i na zewnątrz), bez względu na porę roku. Wypożyczalnia oferuje kompleksową obsługę która zawiera transport, wnoszenie rozkładanie i składanie. Krzesła możemy łączyć. A także: scenę, podesty sceniczne, mównice, mobilne wieszaki odzieżowe, słupki odrodzeniowe żółto czarne i stalowe, oświetlenie, nagłośnienie, itp. Zapraszamy do współpracy firmy, urzędy i organizacje.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: