Podkategoria: Szkolenia - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Internetowe Szkolenia BHP »

  Wszystko odbywa się w internecie. Świadectwo na papierze. Kurs dla pracodawców, osób kierujących pracownikami, osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółek, zakładów prywatnych, urzędów, spółdzielni. Zaświadczenie ukończenia szkolenia, wysłane pocztą tradycyjną. Możesz go zrobić z każdego miasta, miasteczka czy wsi w Polsce! Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Łatwiej się już nie da.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko-Biała »

  Nie wahaj się i już dziś zapisz się do szkoły językowej Mobile English. Szkoła ta oferuje naukę języka obcego, gdzie to nauczyciel dojeżdża do ucznia. Dzięki nowoczesnym metodom nauczysz się angielskiego skutecznie i profesjonalnie. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe. Zajęcia odbywają się w domu – nauczyciele dojadą do wyznaczonego przez Ciebie miejsca, co sprawi, że oszczędzisz czas na dojazd i będziesz czuł się swobodnie. Co istotne, dostarczamy wszystkie materiały potrzebne do nauki języka. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Już dziś ulepszaj swoje umiejętności i dołącz do rzeszy zadowolonych klientów.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Cieszyn »

  Zapraszamy dzieci i dorosłych na angielski do Mobile English. Nasza szkoła jako jedna z nielicznych w Polsce oferuje naukę języka obcego z dojazdem. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania nabędziesz praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe. Zajęcia są przeprowadzane w domowym zaciszu – lektorzy i native speakerzy dojadą do Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz będziesz czuł się pewniej. Co istotne, zapewniamy wszystkie podręczniki i pomoce niezbędne do nauki języka angielskiego. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Szlifuj swoje umiejętności językowe i dołącz do grupy zadowolonych klientów.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Grzesiak- szkolenia nlp »

  Oficjalna strona Matusza Grzesiaka, który od wielu lat uczy ludzi na całym świecie jak myśląc efektywniej mogą prawdziwiej, szczęśliwiej i pełniej żyć. Wykładowca, szkoleniowiec, terapeuta, coach, autor bestsellerowych książek. Jedyny w Polsce i jeden z kilkunastu na świecie Master Trener NLP.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Kaczmarek i Partnerzy »

  Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych informacji.
  Każdemu Klientowi gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz rozważną i poufną obsługę. Zawsze przestrzegamy zasad etycznych podczas wykonywania powierzonego zadania. „Tomasz Kaczmarek i Partnerzy” realizuje zlecenia Klienta w sposób jawny lub niejawny.
  Jako jedyni na rynku oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod pozyskiwania informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.
  Kontakt z naszą firmą objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej. Podczas realizacji zlecenia informujemy Klienta o planowanej metodzie działania oraz postępach pracy. Naszym atutem jest unikalne wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowa skuteczność. Szczycimy się praktyczną wiedzą zdobytą podczas służby w jednostkach specjalnych organów ścigania m.in. w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane sprawy wymagające rozległej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii, socjologii oraz psychologii.
  Skutecznie pomagamy w minimalizowaniu ryzyka w biznesie. Dostarczane przez nas informacje z zakresu stanu prawno-organizacyjnego oraz kondycji finansowej partnerów biznesowych pozwolą Państwu podejmować skuteczne decyzje oparte o fakty i rzetelną ocenę realnej sytuacji.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs maklerski »

  Globalna sieć wszystko znacznie ułatwiła. Zdołasz w kilka chwil odszukać prawie dowolną informację. Jednakże nieprzerwanie pozostaje mnóstwo płaszczyzn do niedostępności jakich nie będzie żadnych niejasności. Jedną z nich jest giełda. Tu bez dogłębnej wiedzy i ogrania które zapewnia kurs maklerski, bez wątpienia nie uzyskasz upragnionych wyników. Bez kursu nie będziesz miał pojęcia co to fale elliota, ani jak kreowana jest wytrawna analiza techniczna. A to wszakże tylko podwalinie, bez jakich z pewnością ci się nie powiedzie.nNa mnóstwo z takich zagadnień także jak grać na giełdzie potrafi udzielić informacji czytelny, ale i efektywny forex kurs. Bezdyskusyjną wartością tego projektu jest profesjonalista jakim jest Paweł Szczepanik, da odpowiedź na pytania co to w ogóle giełda, jak grać na giełdzie. Dodatkowo usiłuje błyskotliwie pokierować dalszymi decyzjami amatorów, aż zdobędą adekwatny poziom. nKiedy zatem myślisz nad niepewnym ale niesłychanie korzystnym biznesie jakim jest giełda dokonaj przynajmniej profesjonalny kurs maklerski i naucz się profesjonalnego myślenia. To stanie się twoim plusem i przepustką do ogromnych zysków które siedzą w tym interesie.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Pinakolada.pl »

  Agencja Reklamowa Katowice.
  Oferujemy pełen zakres usług reklamowych: logotypy, poligrafia, tworzenie stron internetowych, reklama zewnętrzna, reklama na pojazdach, wydruki wielkoformatowe, wycinanie ploterowe, organizacja spotkań i eventów, prowadzenie kampanii marketingowych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  www.pinakolada.pl
  Agencja Reklamowa Pinakolada.pl
  ul. Mikołowska 39/21
  40-066 Katowice
  +48 509 871 864
  +48 505 447 999
  biuro@pinakolada.pl
  www.pinakolada.pl

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Białystok »

  Zapraszamy do szkoły językowej Mobile English. Nasza kadra, jako jedna z nielicznych w Polsce, oferuje naukę języka obcego z dojazdem. Z nami nabędziesz praktycznych umiejętnosci w posługiwaniu się językiem angielskim. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe. Lekcje mają miejsce w domu – prowadzący zajęcia dojadą do wyznaczonego przez Ciebie miejsca, co sprawi, że zaoszczędzisz czas oraz będziesz czuł się pewniej. Ponadto, dostarczamy wszystkie materiały niezbędne do nauki. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Już dziś udoskonalaj umiejętności i dołącz do rzeszy zadowolonych klientów!

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe Excel, VBA, SQL, Oracle »

  Od 2005 roku, oferujemy naszym klientom profesjonalne szkolenia komputerowe. Nasza wiodąca tematyka to szkolenia Excel, szkolenia Visual Basic for Applications VBA, kursy Oracle zarówno SQL jak i PL/SQL i administracja bazą danych. Oprócz tego proponujemy również szkolenia z zarządzania projektami, na podstawie programu Microsoft Project, a także systemy zarządzania treścią CMS na przykładzie Joomla.nnZ naszych usług korzystały największe firmy w Polsce. Mamy wielu zadowolonych, stałych Klientów, którzy poświadczyli nasze doświadczenie i zaangażowanie pisemnymi referencjami.nnOferowane przez nas szkolenia otwarte organizowane są w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Kielce, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Bydgoszcz. Oczywiście możemy też przeprowadzić szkolenie zamknięte dla Państwa w dowolnym miejscu Polski. nnKorzystamy z usług sympatycznych wykładowców z wysoką kulturą osobistą i bogatym doświadczeniem, poświadczonym pisemnymi referencjami oraz certyfikatami. Dlatego też nie stanowią dla nas szkolenia na dowolnym poziomie zaawansowania.nnNasi trenerzy są bardzo mobilni, mogą przyjechać do Państwa do firmy i przeprowadzić szkolenie indywidualne lub konsultacje. W takim wypadku zarówno termin szkolenia jak i zestaw zagadnień - program kursu mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb.nnCały czas poszerzamy swoją ofertę, obecnie poszerzyliśmy ją o szkolenia autorskie z dziedziny VBA a także szkolenie zamknięte Adobe Photoshop i Illustrator.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego legionowo »

  Zapraszamy do mobile ENGLISH! Z naszą pomocą nauczysz się angielskiego skutecznie i profesjonalnie. Zatrudniamy tylko najlepszych, dzięki czemu efekty nauki są natychmiastowe.Zajęcia mają miejsce w domu klienta – to lektorzy dojadą do Ciebie. Oszczędzisz czas i będziesz czuł się swobodnie. Ponadto, zapewniamy wszystkie podręczniki i pomoce niezbędne do nauki języka angielskiego. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Już teraz szlifuj umiejętności i dołącz do rzeszy zadowolonych klientów. Przygotowujemy do egzaminów, uczymy języka biznesowego i prowadzimy zajęcia z native speakerami.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Listen Languages - Szkolenia dla firm, Szkolenia z angielskiego »

  Listen Languages powstało z myślą o obsłudze podmiotów biznesowych. Uczymy języka angielskiego biznesowego i prawniczego w siedzibie klienta. Nasza metoda pozwala osiągnąć szybkie wyniki w nauce, a czas trwania jest uzależniony ściśle od postępów w nauce.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych. »

  Strona zawiera opis kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Na kursie prezentowana jest podstawowa wiedza z ekonomii, finansów, marketingu oraz prawa.
  Szkolenie obejmuje program kursu dla kandydatów na członków rad nadzorczych, zawarty w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, oraz w zarządzeniu nr 20 Ministra Skarbu Państwa z 30 czerwca 2008 r. w sprawie organizacji i przeprowadzania egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych podmiotów z udziałem Skarbu Państwa.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener biznesu »

  strona zawiera informacje o kompetencjach i czynnikach psychologicznych w zawodzie profesjonalnego trenera biznesu.
  trener to zawód przyszłości. Szkolenia realizowane obecnie są wyceniane na miliardy zł rocznie. Profesjonalne przygotowanie trenera do prowadzonych szkoleń jest szansą na efektywne i skuteczne zrealizowanie celów szkoleniowych.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Turystyczne Horyzont | wycieczki szkolne | imprezy firmowe | pielgrzymki »

  Od 15 lat specjalizujemy się w organizacji imprez na zamówienie grup. Oferujemy wycieczki szkolne, imprezy dla firm, imprezy integracyjne, pielgrzymki. Wielu naszych Klientów docenia poziom obsługi, wykwalifikowaną kadrę, profesjonalne przygotowanie i realizację zadań.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omni Modo- ochrona danych osobowych »

  Firma zajmuje się audytem, doradztwem oraz szkoleniami z zakresu ochrony informacji, w szczególności ochrony danych osobowych. Kompleksowe doradztwo najwyższej klasy ekspertów. Każda usługa dostosowana jest do konkretnych potrzeb klientów zarówno z sektora prywatnego jak i administracji publicznej.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean Management »

  Lean Management, który poprzez przyjęcie i akceptację tej filozofii przez całą załogę, zastosowanie wizualizacji pracy i metodologii ciągłego usprawniania sprawia, że w firmie powstaje nowa kultura pracy. Marnotrawstwem według filozofii Lean Management jest każda działalność, która absorbuje zasoby, pochłania czas, a nie dodaje wartości produktom.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA DELTA TRAINING: praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe »

  Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie.

  Delta Training to zespół doświadczonych trenerów, pracujących na salach szkoleniowych już od 15 lat. Każde nasze szkolenie jest dla Państwa szyte na miarę. Dlatego każde szkolenie jest inne, bo każdy klient i jego potrzeby są odmienne. Nasi trenerzy pracowali z członkami zarządów międzynarodowych korporacji, menedżerami wysokiego i średniego szczebla, ale także z pracownikami niższych szczebli organizacji.

  Nasze szkolenia są interaktywne. Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Mamy w swojej ofercie innowacyjne programy: przywództwo transformacyjne, techniki narracyjne, jakość 360 stopni, to tylko niektóre z nich.

  Prowadzimy również procesy AC i DC.

  Proszę skontaktuj się z nami. Każde nasze działanie jest podporządkowane naszej misji: Podnosić jakość pracy w Polsce.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Megali Szkolenia Projekty Doradztwo »

  Szkolenia dla OPS, DPS i NGO. Praca socjalna i opieka społeczna. Szkolenia dla kadr pomocy społecznej oraz samorządu terytorialnego. Firma Megali świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i prowadzi projekty socjalne z zakresu pracy socjalnej i integracji społecznej. Więcej na naszej stronie internetowej www.megali.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Szczygielski, Barbara Szczygielska »

  Nasze Kancelarie zapewniają pełną, profesjonalną obsługę osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, szczególnie w postępowaniach przed sądowych i sądowych wraz z wykonaniem (egzekucją) orzeczeń.nn Tradycja kancelarii, to ponad 20 lat intensywnych działań - w tym w najpoważniejszych procesach karnych, gospodarczych oraz cywilnych - satysfakcjonujących naszych klientów; stabilność poziomu usług i dalszy rozwój działalności gwarantują także zatrudnieni w kancelarii prawnicy średniego i młodego pokolenia.nKancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Płocku.n Nasi klienci posiadają zabezpieczoną pewną gwarancje zachowania tajemnicy adwokackiej - nieograniczonej w czasie; zapewniamy komfortowe warunki osobistych konferencji klienta z wybranym adwokatem, uznając, że bezpośrednia współpraca rodzi sukces.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgi jakości RTG »

  Konieczność wprowadzenia i utrzymania SZJ w pracowni ze sprzętem RTG wprowadziło Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 25.08.2005r w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej (Dz.U. Nr 194, poz. 1625). System zarządzania jakością w gabinecie RTG obejmuje zarówno odpowiednią dokumentację, jak i przeprowadzanie testów specjalistycznych, podstawowych oraz kontroli wewnętrznych.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: