Podkategoria: Szkolenia - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Brawurowe prezentacje. Twórcze przetwarzanie informacji »

  Chcesz opowiedzieć o swojej firmie, produktach, usługach, ideach, pomysłach?

  Pomogę Ci.

  Zajmuję się twórczym przekształcaniem informacji w opowieści podane w postaci brawurowych prezentacji.

  Jeśli potrzebujesz prezentacji na konferencję, wystąpienie, ale nie masz czasu, pomysłu, nie wiesz jak ją przygotować, albo potrzebujesz wsparcia - napisz o tym wprost.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia, ale wciąż szukasz inspiracji, chcesz zaskoczyć swoich słuchaczy świeżymi pomysłami – wal do mnie prosto z mostu.

  Stworzyłeś prezentację, ale nie jesteś z niej zadowolony. Poddam ją twórczemu tunningowi i wyciśniemy z niej większą moc.

  Gdy jednak nie zadowalają Cię możliwości tradycyjnych narzędzi do tworzenia prezentacji ( Keynote, PowerPoint, Prezi, SlideRocket), możemy opowiedzieć Twoją historię w postaci multimedialnej prezentacji, animacji, filmu video tudzież twórczo wykorzystując wszelkie dostępne środki wyrazu.

  Zwieńczeniem twórczego procesu będzie absolutnie wciągająca, brawurowa prezentacja!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak »

  Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz obsługę kadrowo-płacową firm. Każdemu wypełnimy wniosek o dotację z urzędu pracy oraz wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane. Tanio i szybko sporządzimy PIT roczny. CENNIK:
  • 290 zł netto pełna księgowość do 30 dowodów miesięczne, plus 3,00 zł netto za każdy dowód powyżej 30 szt., w cenie obsługa wynagrodzeń do 2 pracowników.
  • 120 zł netto lub do 9 % kwoty zwrotu za sporządzenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane
  • 110,00 zł netto za sporządzenie wniosku o dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.Do ww. cen należy doliczyć 23 % VAT.Proponujemy atrakcyjne ceny (od 180 zł netto ) dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą, które są zobowiązane od początku istnienia stosować pełną księgowość ( np. spółki z o.o. ).Mamy również promocyjne ceny dla stowarzyszeń i towarzystw, które również prowadzą pełną księgowość. Jesteśmy firmą, która jest rzetelna i tania. Nadzór księgowy to nowa usługa, która jest przydatna dla osób prowadzących samodzielnie ewidencje księgowe (dotyczy to pełnej księgowości oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów). W ramach tej usługi świadczymy porady księgowe, sprawdzamy prawidłowość zapisów operacji księgowych i dowodów. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Swoje usługi świadczymy bez względu na miejsce zamieszkania klienta. Zapraszamy do serwisu

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Użytkowników Subiekt GT »

  Serdecznie zapraszamy na forum Użytkowników programów Subiekt GT, Rachmistrz, Rewizor i Gratyfikant.
  Dowiesz się u nas wielu interesujących rzeczy związanych z obsługą, konfiguracją i rozbudową programów. Pomożemy Ci wycisnąć z programu więcej niż się spodziewasz. Znajdziesz u nas sposób jak tanio kupić abonament na aktualizacje programu oraz wszelkiego rodzaju dodatki czy rozszerzenia.
  Na forum znajdziesz raporty i zestawienia oraz wzorce wydruków.
  Będziesz mile zaskoczony ile Twój program potrafi. Fakturowanie w Subiekcie, podatki i dekretacja w Rewizor GT, naliczanie płac w Gratyfikant GT stanie się proste. Twój sklep internetowy podłączymy do Subiekta by praca stała się efektywna.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Coach Warszawa - trener osobisty, specjalista HR, HR menedżer oferuje doradztwo w zakresie rozwoju osobistego i kariery oraz w zakresie kadr w przedsiębiorstwach. Projektowanie i przeprowadzanie Assessment Center / Development Center, programów Outplacementu, a także usługi doradcze w zakresie zarządzania personelem.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PracowityPortal.pl »

  Strona poświęcona tym, którzy chcą się rozwijać biorąc udział w szkoleniach stacjonarnych, kursach online, szkoleniach przez internet. Bogata oferta szkoleń i ciekawe artykuły dotyczące rozwoju osobistego. Wkrótce także dział poświęcony szkoleniom dedykowanym. U nas znajdziesz kursy internetowe z języków obcych (niemiecki, angielski, hiszpański), zarządzania, umiejętności osobistych, prawa i innych. Na www.pracowityportal.pl przybywa także szkoleń otwartych stacjonarnych. Prowadzimy również szkolenia dla firm (w tym w formule e-learning) i kursy językowe dla dzieci.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław. Fachowo. Terminowo. »

  Fabryka Tłumaczeń Wrocław to profesjonalny zespół tłumaczy przysięgłych. Tłumaczenia Warszawa: zapraszamy firmy ze stolicy do skorzystania z naszych usług. Biuro Tłumaczeń Wrocław. Fachowo. Terminowo.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lean Enterprise Institute Polska »

  Jesteśmy specjalistami Lean Management i Lean Manufacturing. Powstaliśmy w 1999 inicjując Program Lean Manufacturing na Politechnice Wrocławskiej przy wsparciu University of Kentucky oraz Lean Enterprise Institute USA. Od ponad 11 lat doradzamy i szkolimy przedsiębiorców prowadząc warsztaty praktyczne, projekty doradcze, audity oraz analizy biznesowe. Jesteśmy najbardziej rozwiniętą organizacją Lean Management w Polsce. Posiadamy wydawnictwo oraz prowadzimy międzynarodowe projekty badawcze.LEI Polska to najwyższej klasy eksperci. Współpraca w ramach sieci Lean Global Network daje nam unikalną możliwość wymiany doświadczeń i najnowszej wiedzy z czołowymi specjalistami Lean na świecie, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w prowadzonych przez nas warsztatach i szkoleniach. W 2010 otrzymaliśmy Medal Europejski będący wyróżnieniem dla programu Warsztatów Otwartych który realizujemy na terenie przedsiębiorstw. Naszą misją jest zwiększanie efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez transfer wiedzy oraz rozwój praktycznych umiejętności z zakresu Lean Management. Szerzymy i rozwijamy najnowszą wiedzę na temat szczupłego podejścia i pomagamy organizacjom w transformacji oraz ciągłym doskonaleniu. Nasze działania i standardy pracy nagrodzone zostały Dolnośląskim Gryfem - Nagrodą Gospodarczą w kategorii instytucji i organizacji wspierających innowacyjność i przedsiębiorczość jak i Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, świadectwem wiarygodności i jakości w biznesie.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OMEC - szkolenia i zarządzanie projektami »

  Jesteśmy grupą profesjonalnych praktyków i metodyków, na którą składają się konsultanci, specjaliści różnych dziedzin i coachowie z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na procesach zarządzania przedsiębiorstwami, jak również na przeprowadzeniu i wdrażaniu projektów, związanych z ich lepszym funkcjonowaniem. Odpowiadając za szkolenia oraz zarządzanie projektami oraz, dbając o najwyższe standardy obsługi naszych klientów, oferujemy Państwu specjalistyczne usługi outsourcingowe, szkoleniowe i edukacyjne, które dają realne narzędzia pracy w aspekcie zarządzania, doradcze, dzięki którym łatwiej będzie Państwu diagnozować i rozwiązywać ewentualne problemy oraz techniki, które realnie wspomagają rozwój procesu zarządzania, który ukierunkowany jest na cel, jakim jest powodzenie. Gdy jeszcze wziąć pod uwagę liczne nagrody, wyróżnienia i akredytacje, można bez przesady powiedzieć, ze Omec to profesjonalizm, który dzięki wieloletniej praktyce i doskonałej kadrze pozwala na osiąganie najlepszych wyników. Proszę zapoznać się z naszą ofertą i samemu ocenić jej wartość.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Doradczo-Szkoleniowe Izar »

  Organizujemy imprezy integracyjne, wyjazdy dla firm i pracowników, szkolenia dla handlowców, team building, doradztwo personalne, konferencje, wieczory tematyczne, pikniki, eventy, a także rekrutację pracowników na terenie Śląska. Wspieramy w rozwoju organizacje i ich pracowników. Stawiamy ludzi w centrum naszych działań, wzmacniając ich kompetencje i praktyczne umiejętności, a także dostarczając nowe narzędzia do zastosowania w praktyce. Naszą funkcją jest organizacja szkoleń i zarządzanie firmą, która powstała z pasji dawania ludziom wiedzy i narzędzi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching i szkolenia dla firm »

  COACHING: Prowadzimy coaching jako szkolenia dla menedżerów, którzy chcą stosować coaching w zarządzaniu. Zachęcamy coachów, menedżerów oraz tych, którzy studiują coaching do skorzystania z Coaching online.
  SZKOLENIA DLA FIRM: Prowadzimy szkolenia z zakresu coachingu, zarządzania i przywództwa oraz kompetencji pracowników i zespołów. W ramach oferty szkolenia proponujemy także warsztaty Wykorzystanie psychologii sportu w zarządzaniu.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PM EXPERTS - Firma doradcza, profesjonalne zarządzanie projektami »

  PM Experts Sp. z o.o. to firma doradcza skoncentrowana na usługach związanych z profesjonalnym Zarządzaniem Projektami. Naszą misję realizujemy poprzez wspieranie organizacji biznesowych w rozwoju ich dojrzałości projektowej. Kierujemy uwagę naszych klientów zarówno na kompetencje zespołu, jak i procesy, procedury oraz narzędzia wspierające prowadzenie projektów. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, stale podnosimy efektywność organizacji naszych klientów w Zarządzaniu Projektami, a w konsekwencji w realizacji ich celów strategicznych.
  Nasze atuty to:
  Doskonała znajomość najlepszych praktyk zarządzania projektami według globalnych standardów Project Management Institute (PMI®), oraz innych wiodących standardów,Certyfikowani przez PMI® eksperci z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.Elastyczność i możliwość dostosowania oferty do specyfiki działania i potrzeb klienta.Najwyższa jakość usług dostępna za rozsądną cenę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Greyberry - efektywne prezentacje biznesowe »

  Doradzamy i oceniamy jak poprawić prezentacje firmy, produktu lub usługi. Projektujemy efektywne prezentacje na spotkania biznesowe. Wykorzystujemy naszą wiedzę o sektorze IT i finansach dla osiągnięcia wyznaczonych celów. Prowadzimy szkolenia o projektowaniu prezentacji i ich wykorzystaniu podczas spotkań i konferencji. Dajemy szansę wyróżnienia oferty spośród wielu innych i uzyskania przewagi nad konkurencją.
  Projektujemy prezentacje w formacie Microsoft PowerPoint, Apple Keynote,Prezi i wielu innych.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Topaz - artykuły BHP i odzież ochronna »

  Firma dbająca o bezpieczeństwo w miejscu pracy, wykorzystująca nowatorskie rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały. Kompleksowo zaopatrza w odzież ochronna, obuwie robocze, artykuły bhp i p.poż oraz środku czystości, wszystko dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iweo – Agencja Marketingowa »

  Iweo.pl jest agencją marketingowo-PRową, w której stawiamy przede wszystkim na efektywność i jakość naszych działań. Agencję Iweo tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy w sposób kompleksowy i strategiczny budują komunikację, kreują wizerunek oraz prowadzą działania wspierające marketing firm współpracujących z naszą agencją. Oferujemy kompleksową obsługę Klientów biznesowych w zakresie szeroko rozumianej promocji, eventów, public relations, outsourcingu sił sprzedaży, marketingu internetowego.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z medycyny estetycznej »

  Specjalizujemy się w organizacji szkoleń praktycznych dla lekarzy i lekarzy dentystów z zakresu medycyy estetycznej (kwas hialuronowy, botox, mezoterapia igłowa, lipoliza). Organizujemy konferencje i sympozja medyczne.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca, informacje dla pracowników »

  Nie lubimy pracować od 8 do 16 i męczą nas codzienne podróże z domu do pracy i z powrotem? Pomyślmy o telepracy. Gotowe oferty pracy. Informacje dla pracodawców, studentów, przyszłych pracowników.Zdarza się, że dokumenty potrzebne do podpisania umowy o pracę kompletujemy dopiero po zakończonej sukcesem rozmowie kwalifikacyjnej.Jak poprawnie przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak z sukcesem przejść rozmowę kwalifikacyjną. Jak zmienić środowisko pracy. Jest rzeczą całkowicie normalną i naturalną, że ludzie zmieniają pracę, nawet najbardziej wartościowi i zasłużeni pracownicy będą chcieli w końcu zmienić swojego pracodawcę, aby rozwijać dalej umiejętności w innym środowisku. Czy pomyślałeś już o kierunku studiów, wybór studiów jest poważną decyzją życiową, dlatego warto dobrze ją przemyśleć i odpowiednio się do niej przygotować.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki kredyty »

  TwojeFinanse.waw.pl - portal informacyjny dla Twoich Finansów. Wiadomości i aktualności o: gospodarce, usługach, giełdzie, nieruchomościach. Jak oszczędzać? Zaciągnięcie kredytu hipotecznego łączy się z wieloma wydatkami. Każdy z nas musi co roku rozliczyć się z fiskusem. Operacje przewalutowania kredytu nie są zbytnio skomplikowane, wymagają jednak pewnej ostrożności. Z roku na rok obserwujemy rosnący udział w handlu firm zajmujących się sprzedażą przez internet.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i konferencje »

  Macie Państwo kłopot z organizacją eventu dla klientów, pracowników, kooperantów? Przekaż tę sprawę nam. Oferujemy naszym klientom planowanie i obsługę szkoleń dla pracowników albo kooperantów, organizację wyjazdów integracyjnych, kongresów, targów, wstaw, bankietów, pikników, przyjęć okolicznościowych, koktajli i innych imprez, w dostosowaniu do potrzeb i celów firmowych korporacji, a oprócz tego określonego na realizację wydarzenia budżetu. Nasze portfolio to setki doskonale zaplanowanych i zrealizowanych eventow, zaś najważniejszy atut to ścisła współpraca ze zleceniodawcą, precyzyjne oznaczanie jego potrzeb i priorytetów oraz konsekwentna ich realizacja. Usatysfakcjonowani kontrahenci, którzy do nas powracają stanowią nasz największy kapitał. Skontaktuj się z firmą "Miłe Szkolenia" Miłosz Chlastawa. Zapraszamy

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacja firmy. »

  Serwis został poświęcony zagadnieniom związanym z wizualizacją firmy. Pomocna w kreowaniu wizerunku jest wizualizacja. Profesjonalna wizualizacja firmy ma na celu wzmocnienie rynkowego zainteresowania produktami bądź oferowanymi usługami. Daje to bodziec do rozwoju oraz wzrostu zysków. Wizualizacja firm pomaga odpowiednio wykreować dany podmiot handlowy i utrwalić go na rynku. Klienci i potencjalni klienci będą dzięki temu z łatwością rozpoznawać markę wśród konkurencji. Odpowiednia wizualizacja daje możliwość upowszechnienia charakteru i potencjału. Dzięki wizualizacji firmy można osiągnąć efekty, które wcześniej wydawały się mało realne.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Konstancin »

  Na stronie szkoły językowej Mobile English znajduje się oferta kursów i zajęć indywidualnych dla przedsiębiorców, biznesmenów i osób w wieku szkolnym. Witryna zawiera opis metodyki, informacje o systemie nauki z dojazdem, ofertę języków technicznych i branżowych. Oprócz tego, na portalu mobile English znajduje się informacja o szkole, jej historia i wypis istniejących oddziałów wraz z kontaktem do nich. Jeśli szukasz kursów angielskiego w Konstancinie, a nie masz czasu na dojazd do szkół językowych, zajrzyj na stronę mobile English. Angielski z dojazdem!

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: