Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze.

Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

* bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
* zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
* wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
* pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
* ocenę jakości oferowanych usług,
* wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

Szczegóły strony www.twojakancelaria.info:

Podlinkuj stronę www.twojakancelaria.info:

Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 154 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 26 Odwiedziny googlebot 207

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe TAX- EXPERT »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i spółek komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Sumator sp. z o.o. »

  Naszą podstawową działalnością jest prowadzenie pełnego zakresu usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien robić to co najlepiej potrafi. Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą my zajmiemy się księgowością, a w tym czasie Państwo będą mieli czas na rozwijanie swojego biznesu. Przygotujemy dla Państwa dostosowaną do potrzeb ofertę, skomponowaną z: usług księgowych ( wszystkie formy działalności ); usług kadrowo-płacowych; usług dla Cudzoziemców; innych usług biurowych. Biuro Rachunkowe SUMATOR Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, produkcyjne, budowlane, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych. Posiadamy Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ubezpieczenie OC. Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Nasza elastyczność i wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na przygotowanie dla Państwa oferty, dostosowanej do profilu działalności firmy, wymagań i oczekiwań.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowość w firmie to niezwykle trudne zadanie, dlatego też aby nie popełniać błędów i nie mieć problemów z fiskusem należy korzystać z usług doświadczonych biur rachunkowych. Tego typu usługi oferuje m.in. biuro rachunkowe Elżbiety Gąsiorowskiej. Księgowość małych i dużych firm, obsługa osób indywidualnych. Zapraszamy

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Causam Vincere- biuro rachunkowe Warszawa »

  Firma świadczy usługi bezpośrednio związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Profesjonalne doradztwo i rzetelne wywiązywanie się z powierzanych zadań i obowiązków.Najlepsze standardy oparte na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Correcta »

  Biuro rachunkowe Correcta to szeroka oferta usług zarówno dla małych jak i dużych firm. Nasze doświadczenie możemy również zaoferować klientom indywidualnym. Bardzo często są to porady podatkowe jak i coraz bardziej popularne wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, analizy prawne umów kredytowych. Pozwalają one zaoszczędzić wiele zmartwień wynikających z podpisania niekorzystnych umów kredytowych. Dla naszych klientów mamy szeroką ofertę kredytów hipotecznych, gotówkowych. Klienci firmowi mogą liczyć na atrakcyjne oferty leasingu. W wielu przypadkach pomagamy naszym klientom w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jak i Urzędem Skarbowym. Wykwalifikowana kadra posiadająca bogate doświadczenie z prawa handlowego jak i podatkowego pomoże w przygotowaniu dla klienta wszelkich umów jak i pism procesowych wszechstronnie zabezpieczających jego odpowiedzialność podatkową jak i prawną. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy na naszej stronie porady prawne online. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które stosujemy w naszej firmie. Najczęściej korzystają z niego klienci z innych miast, którzy doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Biuro rachunkowe Gdynia, Kosakowo - Mirosława Borys. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, doradztwo gospodarcze, kadry i płace, raporty finansowe. Kliknij w link i zobacz więcej - Twój wybór to nasza oferta. Biuro rachunkowe Kosakowo - doradca podatkowy, księgowość Gdynia.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowosc-wroc.pl »

  Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dossier Sp. z o.o. badanie sprawozdań finansowych warszawa »

  Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych i problemów z obszaru prawa pracy. Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych oraz upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne biuro rachunkowe »

  biuro rachunkowe. Kompleksowe usługi księgowe świadczone są dla klientów z całej Polski. Doświadczony i otwarty na ludzi zespół fachowców.Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz polisę OC. Doradztwo podatkowe i biznesowe.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i PPOŻ Warszawa dojazd obsługa »

  Obsługa BHP i PPOŻ Warszawa

  Skuteczna rzetelna obsługa, nadzór i wparcie w dziedzinie BHP i PPOŻ, również po angielsku. Proponujemy sprawną i skuteczną obsługę BHP i PPOŻ Państwa Firmy poprzez fachowy nadzór merytoryczny i sprawne rozwiązywanie problemów. W ramach obsługi realizujemy: szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, opracowanie i aktualizację instrukcji bezpiecznej pracy,wsparcie i nadzór merytoryczny w dziedzinie bezpieczeństwa. Oferujemy wsparcie w trakcie kontroli PIP. Z obsługą BHP i PPOŻ prowadzoną przez naszą firmę możecie Państwo spać spokojnie. Mówimy po angielsku.

  Szkolenia BHP Warszawa - dojazd

  Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia wstępne stanowiskowe BHP i PPOŻ z dojazdem, stacjonarne oraz przez internet prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów również po angielsku. Dojeżdżamy do każdej lokalizacji w Warszawie i w Polsce. Szkolenia BHP i PPOŻ dotyczą stanowisk robotniczych, administracyjno – biurowych, inżynieryjno-technicznych, pracodawców i osób kierujących pracownikami.

  Usługi BHP Warszawa

  Nasi Freelancerzy oferują usługi BHP i PPOŻ: szkolenia, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, instrukcji bezpiecznej pracy, planów BiOZ, IBWR, dokumentacji powypadkowej i innych. Nasze usługi BHP świadczymy głównie w Warszawie i województwie mazowieckim, jednak gdy jest potrzeba dojeżdżamy do każdej lokalizacji w Polsce. Mówimy po angielsku.

  Data dodania: 18 10 2015 · szczegóły wpisu »