Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Tanieocwarszawa.pl – ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa »

  Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży polis komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych oraz ochrony prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie poruszamy się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów. W przypadku ubezpieczenia oc oczywiście głównym kryterium jest cena, natomiast jeśli chodzi o polisę autocasco należy znać Ogólne warunki Ubezpieczenia aby dobrać polisę dokładnie taką jaką klient potrzebuje. Dzięki temu zapłaci jedynie za to co rzeczywiście może mu się przydać. Poprzez indywidualne podejście mamy lepszy kontakt z klientem i owocuje to obopólnym zrozumieniem. W swojej ofercie mamy polisy ponad 19 największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Naszym motywem przewodnim jest osiąganie dla klienta najniższych możliwych cen. Poprzez takie działanie staramy się zmaksymalizować poziom zadowolenia z jakości i wyniku obsługi. Pomagamy także przy składaniu wypowiedzeń do towarzystw w których polisa nam się kończy. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie inspektoratu swojego poprzedniego ubezpieczyciela. Wszystkich terminów pomaga nam pilnować rozbudowany system informatyczny. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • VOLMAX Ubezpieczenia Dzierżoniów »

  UBEZPIECZAMY:

  - samochody, pojazdy
  - budynki, mieszkania
  - wyjazdy zagraniczne
  - dorosłych, dzieci
  - firmy, wypadki, innen

  VOLMAX - Ubezpieczenia Dzierżoniów - Bielawa i okolice - ZAPRASZAMY !

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Witam Państwa, nazywam się Agnieszka Kosiorek-Herbuś i jestem agentką wyłączną firmy Allianz Wrocław(oddział III). Pragnę Państwu zaoferować kompleksowy zakres ubezpieczeń: od ubezpieczeń życia i zdrowia, funduszy emerytalnych (w tym OFE), po ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne, inwestycyjne oraz ubezpieczenia dla firm. Dobór odpowiedniego ubezpieczenia związany jest każdorazowo ze szczegółową analizą Państwa potrzeb. Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ATENA tanie ubezpieczenia tanie oc ac »

  Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. ATENA jest agencją posiadającą szeroki zakres ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy trafnie doradzić klientowi odpowiedni wybór produktu. Staramy się przedstawić proponowany wariant ubezpieczenia w sposób przejrzysty i czytelny pamiętając, że problematyka ubezpieczeniowa jest często dla Państwa nowym zagadnieniem. Przypominamy naszym klientom o zbliżających się terminach wznowienia polis oraz o terminach rat. Zawieramy umowy ubezpieczenia na terenie całej Warszawy i jej okolic zgodnie z posiadanymi pełnomocnictwami.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systematyczne Oszczędzanie »

  Wybierz swój plan systematycznego oszczędzania, który pozwoli ci zbudować kapitał na dodatkową emeryturę, spłatę kredytu hipotecznego lub wyprawkę dla dziecka.

  Wystarczy regularnie odkładać nawet niewielkie kwoty. Wyższą emeryturę zapewni Ci plan systematycznego oszczędzania, który polega na długoterminowym, systematycznym wpłacaniu określonej kwoty i nieustannym pomnażaniu gromadzonych środków. Odbywa się to dzięki inwestowaniu ich w fundusze inwestycyjne. W naszej ofercie znajdują się fundusze o zróżnicowanym potencjale zysku i ryzyka. Klienci mogą dowolnie podzielić swoje wpłaty pomiędzy oferowane fundusze, zmieniać alokację składki oraz przenosić oszczędności z jednych funduszy do innych.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • III filar emerytalny Nowy Sącz »

  Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego. W przypadku osób myślących o stworzeniu własnego, wysoce rentownego programu inwestycyjnego proponujemy programy: emerytalne (III filar), stypendialne - ułatwiające zgromadzenie środków na wykształcenie dzieci, wnuków, rentierskie - umożliwiające wypracowanie ponadprzeciętnych zysków ze zgromadzonego już kapitału z możliwością wypłat np. comiesięcznych. Proponujemy spotkanie na którym pokażemy, jak dotychczas inwestowane środki, mogą przynosić większe zyski.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia Świętokrzyskie »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa oferuje tanie ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne, turystyczne, techniczne (m.in. CAR_EAR) jak również zabezpieczenie realizowanych inwestycji w postaci gwarancji finansowych. Jeśli zamierzają Państwo ubezpieczyć dom, mieszkanie, auto, podróż - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą multiagencji ubezpieczeniowej PROFIMAX. Oferujemy bardzo szeroki asortyment ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych czy biznesowych – w tym gwarancje finansowe i ubezpieczenia budowy/montażu. Ubezpieczenia Kielce, woj. świętokrzyskie - zapraszamy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe mBank »

  mBank - Najlepszy bank internetowy w Polsce! W naszej ofercie znajdują się konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe, lokaty terminowe i strukturyzowane. Zapraszamy! Wygodny dostęp do pieniędzy - masz dostęp do rachunku 24 godziny przez internet, telefon oraz SMS - płacisz w internecie szybkim przelewem mTRANSFER lub kartą do rachunku - przelewasz ekspresowo pieniądze do innych banków - możesz wpłacać i wypłacać większe kwoty w PLN, EUR oraz USD w kasach MultiBanku - wpłacasz bezpłatnie pieniądze na rachunek dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konfronter.pl - Finanse dla każdego! »

  Darmowy serwis finansowy, połączony z porównywarką usług finansowych i ubezpieczeniowych.
  Ideą naszego serwisu jest wskazanie najkorzystniejszych na rynku produktów finansowych takich jak kredyt, lokata, konto osobiste. W dobie żargonu finansowego, człowiek niezwiązany z finansami, może mieć trudności z wyborem najlepszej oferty. Naszym celem jest analiza i przekazanie jej wyników w przystępnej formie.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona internetowa blog.irdirect.pl gromadzi materiały i opracowania z obrębu ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, osobowych i innych. W naszym portalu zdołasz kupić ubezpieczenia online wypełniając łatwy wniosek ubezpieczenia OC, ubezpieczenia domu i mieszkania i ubezpieczenia turystycznego. Nasza firma jest krajowym liderem w obszarze ubezpieczeń dla firm. Oprócz tego proponujemy szeroką gamę ubezpieczeń samochodu. To, co w największym stopniu przyciągnęło kierowców do korzystania z ubezpieczeń online, to niska cena oraz szybkość i komfort. Zobacz jak błyskawicznie zdołasz zakupić na naszej stronie www ubezpieczenia przez internet lub telefon, bez potrzeby opuszczania z domu. Niezależnie od tego dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń który wkrótce pojawi się na naszej stronie będą Państwo mogli ekspresowo obliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego, osobowego czy turystycznego.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Agencja ubezpieczeniowa świadczy ubezpieczenia: komunikacyjne (samochodu, OC, AC), ubezpieczenia majątkowe (ubezpieczenie domu, mieszkania), ubezpieczenie firmy, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenie na życie, zdrowia, ubezpieczenie emerytalne. W ofercie agencji znajduje się wiele firm ubezpieczeniowych takich jak: Compensa, Hestia, HDI, Uniqa, Aviva, Axa, Allianz, Warta, PZU, Benefia, TUW, TUZ, pzmot, PZM, Link4.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Ofert Sp. z o.o. »

  FABRYKA OFERT Sp. z o.o. jest niezależną firmą doradztwa finansowego, która swoim Klientom proponuje kompleksowe rozwiązania finansowe zakresie kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie. Oferta nasza jest tworzona we współpracy z ponad 23 najlepszymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje najwyższą skuteczność na rynku i elastyczność w dopasowaniu produktu do wymagań i sytuacji Klienta.
  Aspirujemy do pozycji lidera na rynku doradztwa finansowego, dlatego w swoim zespole posiadamy profesjonalnych, wyspecjalizowanych ekspertów, którzy rozumieją potrzeby klienta i potrafią znaleźć odpowiednie dla nich rozwiązania. Formuła działania FABRYKI OFERT dostarcza konkretnych korzyści naszym Klientom – serwis ze strony pracowników z właściwymi kompetencjami, elastyczność w doborze oferty, duże możliwości negocjacyjne, maksymalna skuteczność oraz komunikacja na najwyższym poziomie.
  Dbałość o zadowolenie naszych Klientów to jeden z podstawowych elementów strategii naszej firmy, ponieważ wierzymy, że partnerskie relacje i troska o interesy naszych Klientów są gwarancją udanej, satysfakcjonującej współpracy. Chcemy być Doradcą Finansowym na całe życie, stąd tak indywidualne podejście do Klienta i proponowanych mu rozwiązań.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog ubezpieczeniowy ipolisa.pl »

  Na blogu opisane są wszystkie nowinki ze świata ubezpieczeniowego. Poruszone są kwestie związane z porównywarką ubezpieczeń ipolisa.pl, poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń: turystycznych, mieszkaniowych i samochodowych OC i AC, publikacjami na zewnętrznych serwisach oraz promocjami ubezpieczycieli.
  Blog zawiera streszczenia informacji pojawiających się w serwisie ipolisa.pl i służy wszystkim osobom poszukującym najlepszych ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych. Na blogu znajduje się też wiele przydatnych informacji i porad eksperta ubezpieczeniowego, które pozwolą uniknąć komplikacji prawnych związanych z zawarciem polisy lub dodatkowych kosztów wynikających z umowy ubezpieczenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oblicz OC »

  Kierowcy w końcu stają się świadomymi klientami towarzystw ubezpieczeniowych. Interesują się przede wszystkim narzędziami, które pozwalają na wyliczenie składki OC poprzez internet. Nie reagują również na ubezpieczenia jak diabeł na święconą wodę i zaczynają tą tematyką interesować. Ale kalkulatory OC i artykuły tłumaczące konkretne zagadnienia związane z polisami są niestety rozsiane po całym internecie. My zebraliśmy to wszystko w jednym miejscu po to, aby ludzie wiedzieli, w jaki sposób wygląda obliczanie składki OC, jakie czynniki brane są pod uwagę przy określeniu wysokości ubezpieczenia, udostępniamy również kalkulator OC, który wyliczy cenę polisy samochodu.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje emerytura kredyt »

  Serwis inwestorcafe jest serwisem finansowy, poświęconym głównie tematowi, jakim są inwestycje. W serwisie zostały szeroko opisane wszystkie formy inwestowania pieniędzy, jednak największa uwaga została skierowana na inwestycje alternatywne, takie jak inwestycja w wino, oze, czy ziemię. Można także uzyskać pomoc w odpowiedzi na pytanie: w co zainwestować pieniądze.

  Sporo miejsca w serwisie poświęcono także tematyce emerytur. Odwiedzający mogą dowiedzieć się jak zwiększyć emeryturę lub jak przejść na nią wcześniej, bez ryzyka życia w biedzie.

  Serwis opisuje także temat kredytów hipotecznych, z czym one się wiążą oraz jakie kryteria należy spełnić, aby uzyskać kredyt.

  Serwis inwestorcafe współpracuje z doradcami finansowymi, więc każdy odwiedzający może skontaktować się z doradcą poprzez e-mail, lub telefon, a nawet umówić się na spotkanie i zainwestować pieniądze w wybranej przez siebie formie, lub wziąć kredyt.

  W serwisie publikowane są również ciekawe artykuły, które opisują najnowsze wydarzenia ze świata finansów. Można tam także znaleźć komentarze giełdowe, nowe formy inwestowania oraz prognozy dotyczące przyszłych zmian na rynkach.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Pabianice »

  Serwis pabianickiej firmy ubezpieczeniowej JARO, opisujący szereg polis ubezpieczeniowych, w tym zawodowych, majątkowych. Na stronie można dowiedzieć się więcej na temat zawarcia ubezpieczenia OC lub AC samochodu zarówno osobowego, jak też tranzytu. Spora część strony poświęcona jest IKZE (indywidualne konto zabezpiecznenia emerytalnego), a także gwarancjom bankowym. Na stronie szereg przydatnych wiadomości z zakresu ubezpieczeń rolnych, firmowych lub majątkowych. Warto odwiedzić zakładkę dotyczącą polis PZU, gdzie można dokładniej poznać zakres zawartego ubezpieczenia oraz wybrać najbardziej korzystne OC lub AC dla swojego samochodu.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • LUST Ubezpieczenia Głogów »

  Od kilkunastu lat zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowo-finansowym oraz odszkodowaniami. Lata praktyki w branży pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard obsługi klientów. Współpracujemy z kilkunastoma czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych oraz rzetelną, profesjonalną i kompleksową obsługę. U nas znajdziecie Państwo odpowiednie dla siebie ubezpieczenie w korzystnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę oraz do naszego biura w Głogowie!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie »

  Zakładasz rodzinę i chciałbyś zapewnić jej bezpieczną przyszłość? Masz niebezpieczną pracę albo wyjeżdżasz w daleką podróż? Dobrze jest rozważyć ubezpieczenie na życie. Jest dużo firm ubezpieczeniowych w Polsce. Na naszej stronie dowiesz się po czym rozpoznać wartościowe ubezpieczenie na życie oraz gdzie je znaleźć. Oferujemy szereg wartościowych artykułów oraz porad dotyczących ubezpieczeń. Dowiedz się kim jest broker ubezpieczeniowy, czym się charakteryzują ubezpieczenia zdrowotne i grupowe oraz z jakiego powodu warto ubezpieczyć się na życie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Prywatnymi Nieruchomościami »

  Private Property Management powstało, aby spełniać potrzeby swoich Klientów w oparciu o najwyższe standardy jakości oferowanych usług oraz obsługi Klienta. Celem naszego działania jest dostarczenie alternatywnego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami osób fizycznych i ich prywatnych nieruchomości na rynku lokalnym. PPM koncentruje się wyłącznie w oparciu o profesjonalne rozwiązania i podejście do celów łącząc ze sobą potrzeby Klienta, wysoką jakość oraz czynniki środowiskowe oferując kompleksowe zarządzanie nieruchomościami poprzez badanie i spełnianie potrzeb swoich Klientów. Aby jak najdokładniej rozpoznawać potrzeby kontrahentów oraz je realizować zakres usług podzielony został na dwie niezależne marki: PPM Finance i PPM Services. Misją spółki jest umożliwienie Właścicielom "po prostu" mieszkania i cieszenia się posiadaną nieruchomością, przejmując na siebie wszelkie zmartwienia z tym związane oraz ciężar pracy wkładany w tworzenie własnego, rodzinnego Domu. Jednym z założeń działalności Firmy, było uwzględnianie założeń społecznej odpowiedzialności biznesu i czynników środowiskowych związanych z zakresem usług PPM. Dlatego staramy się propagować ideę ekologii oraz wykorzystywać zrównowarzone rozwiązania w trakcie naszej codziennej pracy. Dla PPM najwazniejszym elementem działalności spółki jest wartość dodana do usług, którą jesteśmy w stanie zaoferować.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Consilior Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Grądys w Częstochowie »

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, firm, spółek.
  Reprezentacja przed sądami, organami administracji. Obsługa prawna osób nie prowadzących działalności gospodarczej.
  Odszkodowania, pozwy, sprawy cywilne, gospodarcze, karne, administracyjne, alimenty, rozwody, podział majątku, spadki.
  Sporządzanie pozwów, sprzeciwów, apelacji. opinii prawnych. Usługi online.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: