Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Kalkulator oc »

  Udostępniamy Kalkulator OC i AC. Na naszej stronie odnajdą Państwo oferty ubezpieczeniowe zaufanych ubezpieczycieli posiadających w swojej ofercie ubezpieczenia AC i OC oraz szereg pozostałych rodzajów ubezpieczeń. Jeśli interesuje Państwa najtańsze ubezpieczenie OC na rynku to nasz kalkulator OC z pewnością się przyda. Ubezpieczenie OC czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni nas na wypadek wypadków drogowych, do których doszło z naszej winy. To ubezpieczenie musi opłacić każdy właściciel pojazdu a w razie nie przestrzegania tego obowiązku musi liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi oraz z przymusem pokrycia kosztów każdego wypadku drogowego, który spowoduje. AC jest ubezpieczeniem nieobowiązkowym ale chroni nas na wypadek ewentualnych kosztów stłuczek, które powstały z naszej winy, kradzieżą, niszczącymi czynnikami atmosferycznymi. Zakłady ubezpieczeń dają możliwość wykupienia ubezpieczenia OC i AC razem w pakiecie co bardzo się opłaca jeżeli zdecydujemy się na obydwa. Istnieje kilka spraw które decydują o koszcie ubezpieczenia. Kierowcom, którzy na swoim koncie nie mają wypadków, oferowane są duże zniżki, o których przeczytają Państwo już w naszym serwisie i u przyszłych ubezpieczycieli. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora OC.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie maszyn »

  Zarządzanie ryzykiem, transfer ryzyka. Ubezpieczenie maszyn oraz uczestników procesu budowlanego. Dobierz odpowiedni zakres ubezpieczenia celem ochrony swoich maszyn. Proponujemy równiez ochroną dla wszystkich uczestników procesu budowlanego tj. iwnestora, projektanta, inspektora nadzoru oraz wykonawcy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator ubezpieczenia AC »

  Nasz serwis Kalkulator AC adresowany jest do wszystkich właścicieli pojazdów, kierowców, osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z ubezpieczaniem pojazdów. W dzisiejszych czasach warto pomyśleć o ubezpieczeniu Auto Casco, gdyż spotykamy się z coraz większą ilością kradzieży, a także kolizji drogowych, czy wypadków, w których ucierpieć może np. nasze auto. Warto wyliczyć koszt ubezpieczenia AC, porównać oferty towarzystw ubezpieczeniowych, a nasz serwis to Państwu umożliwi.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • "U SŁAWKA" - NAUKA JAZDY. UBEZPIECZENIA WOŁOMIN I UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE ONLINE »

  Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem szkolenia kierowców-OSK, który bezustannie tworzy nowe standardy w prowadzeniu kursów na prawo jazdy w Wołominie i Poświętnem. Naszym głównym celem jest takie wyszkolenie kursantów, aby jako kierowcy posiadali poczucie doskonałego przygotowania merytorycznego oraz praktycznego. Dla nas priorytetem jest wiedza i umiejętności przyszłych kierowców, dzięki którym będą czuli się na drodze pewnie i bezpiecznie.

  Ubezpieczycieli jest wielu:Liberty Direct, Warta, Pzu, TUW, Compensa, Uniqua,Ergo Hestia, Inter Risk, PTU, HDI, Proama, Generali, Aviva, Warta Travel Online z Rabatem 10% .
  Pomożemy Ci w podjęciu decyzji i wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.
  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się w pełni zadowolony z naszych usług. Ważne jest dla nas by klienci mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług ubezpieczeniowych dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi zakładami ubezpieczeń.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bankowość elektroniczna - kredyty i pożyczki online »

  Zapraszam serdecznie do nowego serwisu "iBankowosc.pl" o tematyce finansowej.
  Znajdziesz u nas bazę ciekawych serwisów i artykułów, które są mocno związane z tematyką finansową, w tym grą na giełdzie, podatkami, bankowością elektroniczną oraz inwestowaniem i ubezpieczeniami. Każdy internauta może dodać swoją stronę, jak również artykuł, który zostanie opublikowany w wybranym dziale finansowym.
  Wkrótce znajdziesz u nas również produkty finansowe, jak pożyczki, kredyty i konta osobiste. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OFERTA Ad-Valorem - Odszkodowania powypadkowe Lublin »

  Ad-Valorem - odszkodowania powypadkowe Lublin. Specjalnością firmy jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z tytułu szkód osobowych z OC sprawcy. Powierzenie prowadzenia postępowania przed Zakładem Ubezpieczeń, przygotowanemu, licencjonowanemu negocjatorowi, a przed Sądem adwokatowi z długoletnim doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych, jest dla Ciebie gwarancją uzyskania należnego Ci zadośćuczynienia.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży, ubezpieczenie turystyczne, samochodowe, ubezpieczenie oc ac »

  W branży ubezpieczeń Grupa Compensa jest liderem na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykwalifikowani i doświadczeni doradcy pomogą i dostosują do Państwa ubezpieczenie w podróży. Poza tym doradzą jakie ubezpieczenie samochodowe – OC, AC wybrać aby Państwo na tym skorzystali.
  Wchodząc na stronę mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy która swoim zasięgiem obejmuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak »

  Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowy ch do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia w dobrej cenie - komunikacyjne, majątkowe oraz ubezpieczenie firm - ASIS Multiagencja »

  Ubezpieczenia to nasza pasja. Multiagencja ubezpieczeniowa jest nastawiona na obsługę klientów z Poznania oraz firm z całej Polski. Jako multiagent ASIS jest niezależny i przedstawia oferty 15 ubezpieczycieli. Zawsze poznasz oferty taniego ubezpieczenia oraz takie które mają najszerszy zakres ochrony. Dla Ciebie wyszuka OC z niską składką, AC dające pewność likwidacji szkody w autoryzowanym serwisie. Dla firmy działania obejmują: przeprowadzenia audytu obecnych polis, opracowanie planu ubezpieczenia, zebranie i przedstawienie ofert w formie raportu oraz pomoc w podjęciu decyzji. Przez cały okres trwania polisy ubezpieczeniowej agent będzie do Twojej dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania dotyczące ubezpieczenia firmy oraz pomoże przy sprawnej likwidacji szkody. Korzystanie z usług Multiagencji ASIS pozwoli obniżyć Twoje koszty i ograniczyć ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkania »

  Na co dzień wolimy nie pamiętać o ubezpieczeniach. O polisie przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy jest już po wszystkim - przydarzyła się szkoda, trzeba dochodzić odszkodowania... I okazuje się, że albo nie pomyśleliśmy o bardziej kompleksowym zabezpieczeniu, albo firma ubezpieczeniowa ma prawo zastosować wyłączenie.
  Niechęć bierze się z niewiedzy, a niewiedza - z niemalże instynktownego lęku przed branżowymi publikacjami, które dostarczą wiedzy niezbędnej, aby nie poruszać się po omacku po ubezpieczeniowym świecie. Na szczęście istnieją ludzie tacy, jak pan Antoni Nuciński - agent ubezpieczeniowy, który potrafi w prosty sposób przekazać najistotniejsze informacje o popularnych ubezpieczeniach: polisach OC i AC, ubezpieczeniu domu i mieszkania, ubezpieczeniu turystycznym. Z artykułów czytelnik dowie się m. in. jak należy czytać kruczki w OWU ubezpieczenia nieruchomości.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia OC - sprawdź ich zakres »

  Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń OC. Każde ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zostało dokładnie scharakteryzowane - opis, zakres, podstawy prawne przy obowiązkowych OC. Użytkownicy znajdą satysfakcjonujące informacje na temat np.: ubezpieczenia OC komunikacyjnego, ubezpieczenia OC adwokatów czy radców prawnych. Strona dedykowana jest dla osób zarówno zajmujących się ubezpieczeniami, jak i dla tych, które nie zajmują się nimi na co dzień. Użytkownicy ze strony będą mogli pobrać dokumenty prawne, regulujące obowiązkowe ubezpieczenia OC. Strona jest całkowicie za darmo.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agent ubezpieczeniowy Aviva Daniel Murach »

  Zapraszam na stronę gdzie znajdą Państwo informacje na co zwrócić uwagę ubezpieczając dom czy mieszkanie, jak działają fundusze inwestycyjne, w jaki sposób stać się bogatym oraz wiele innych wiadomości- zakładka warto wiedzieć

  Jestem agentem ubezpieczeniowym firmy Aviva i reprezentuję ją w województwie warmińsko-mazurskim a w szczególności powiaty Mrągowski, Ełcki, Giżycki, Piski, Kętrzyński i okolice.
  Dlatego też na stronie znajdą się informacje o świadczonych usługach.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Anna Kołodziejska »

  Jeśli szukasz dobrej, rzetelnej obsługi prawnej to skontaktuj się z nami. W naszych szeregach jest wielu wykwalifikowanych prawników, którzy zaopiekują się nawet najtrudniejszymi sprawami. Nasze specjalności to:
  - prawo rodzinne - rozwody, alimenty, podział majątku, mediacje
  - prawo pracy
  - prawo gospodarcze
  - prawo ubezpieczeń społecznych
  Skorzystaj z naszego doświadczenia a nie będziesz zawiedziony. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warta, PTU, Hestia »

  Porównywarka ubezpieczeń - ABPORT: ubezpieczenia samochodowe Warszawa. Oferty 21 towarzystw ubezpieczeniowych w 1 miejscu, np. PTU, PZU, Hestia, Warta, PTU, Generali, Liberty Direct. Kalkulator składek AC i OC online - ubezpieczenia samochodowe OC AC czyli Autocasco. W ofercie też ubezpieczenia firmy, mieszkań i turystyczne. Atrakcyjne ceny - porównanie ubezpieczeń, kalkulator OC. Polecamy nasze usługi - wybierz i sprawdź nas, kliknij i zobacz co oferujemy.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  W potoku niezliczonych ofert ubezpieczeniowych bardzo łatwo o ból głowy, szczególnie gdy jeszcze nigdy nie interesowało nas ubezpieczenie samochodu. Brak doświadczenia i wiedzy jest w takiej chwili dosyć kłopotliwą sytuacją. Bardzo łatwo o pomyłkę. Mocne rozbicie rynku ubezpieczeń przeszkadza w znalezieniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia samochodowego. A co jeśli mielibyśmy wszystkich ubezpieczycieli w jednym miejscu oraz można by było porównać każdy typ ubezpieczenia komunikacyjnego pod względem jego ceny i warunków? Jak dużo zaoszczędzimy czasu pieniędzy i nerwów? Na pewno bardzo wiele. Stworzyliśmy porównywarkę ubezpieczeń samochodowych, która znajdzie najlepsze oferty ubezpieczeniowe na rynku. Porównywarka bierze pod uwagę wszelkie potrzebne dane, decydujące o wysokości składek ubezpieczenia samochodu. Wypełniając prosty formularz, szybko przekonają się Państwo na co mogą liczyć w kwestii opłat i warunków ubezpieczenia. Poza zwykłym ubezpieczeniem samochodu wyszukiwarka odnajdzie korzystne zestawy, dzięki którym będą Państwo mogli oszczędzić na składce do kilkuset złotych. Służymy również poradami a także interesującymi informacjami dotyczącymi ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aktuariusz »

  Halley to internetowe usługi aktuarialne. Firma specjalizuje się w inżynierii finansowej i modelowaniu stochastycznym. Dzięki wykwalifikowanej i wykształconej kadrze usługi jakie oferuje firma są najwyższej jakości. W ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak: rezerwy na świadczenia pracownicze, doradztwo aktuarialne dla towarzystw ubezpieczeniowych, wyceny instrumentów (praw) pochodnych, analizy statystyczne i inne. Dodatkowo na stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące zawodu aktuariusza oraz darmową aplikację jaką jest kalkulator pozwalający obliczyć rezerwę na świadczenia. Zapraszamy na firmową stronę internetową.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie • tania polisa grupowa - assistance, becikowe, śmierć, wypadek, zgon »

  Ubezpieczenie na życie i assistance. Strona umożliwia przystąpienie do ubezpieczenia na zasadach polisy grupowej - dla każdego! Ponad 30 zakresów ubezpieczenia, cztery pakiety do wyboru. Idealne ubezpieczenie dla pracowników, przedsiębiorców, rolników, bezrobotnych, studentów - po prostu dla każdego! Świadczenia dotyczą także konkubentów oraz teściów. Zapewnij sobie dodatkowe becikowe, wypłatę dla bliskich na wypadek twojej śmierci, świadczenia w przypadku: zgonu rodziców/teściów czy dziecka, pobytu w szpitalu, osierocenia dziecka, wypadku na lądzie, na morzu i w powietrzu i wielu wielu innych zdarzeń losowych. Przystąp doGrupy i poczuj się bezpiecznie!

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Łódź - COMPAS »

  Komukolwiek może zdarzyć się niewielka stłuczka, dobrze żeby jak najrzadziej, a tak na prawdę lepiej przenigdy. Tymczasem mamy możliwość być kontuzjowani, żeby ekspresowo i pomyślnie dostać fundusze z odszkodowania z tytułu szkody na osobie, uwierzmy sprawy polisy zawodowcom z Kancelarii Radców Prawnych Compas. Kompleksowa obsługa odszkodowań dla osób fizycznych oraz błyskawiczne porady prawne w rozważnej cenie. Nasza siedziba jest w samym środku Łodzi - na ul.Piotrkowska 116. Nie zastanawiaj się długo i zadzwoń!

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  PAMA Ubezpieczenia oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i firm. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zapewnimy Ci największy komfort współpracy.
  Jesteśmy przedstawicielem kilku towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują produkty ubezpieczeniowe dla osób fizycznych oraz prawnych.
  Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz majątkowych umożliwia nam przygotowanie wielu atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę oferowaną dla klientów.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń AC »

  Współpracujemy z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dajemy klientom pełne i obiektywne porównanie ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych oraz podróżnych. Naszym celem jest rzetelna prezentacja starannie dobranych ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb w najbardziej korzystnej cenie. Multitu jest serwisem darmowym dla użytkownika. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja jaką otrzymujemy od ubezpieczyciela za sprzedane ubezpieczenia. Wybierasz sam kierując się kryteriami, które są dla Ciebie ważne (w OC może być to cena, w AC może być to zakres ochrony albo pewność, że ubezpieczyciel pokryje pełną wysokość ewentualnej szkody).

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: