Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Multiagencja Najlepsze Ubezpieczenia w Poznaniu »

  Multiagencja Najlepsze Ubezpieczenia zaprasza wszystkich mieszkańców Poznania do odwiedzenia strony internetowej najlepsze-ubezpieczenia.pl i zapoznania się z ofertą proponowanych produktów ubezpieczeniowych. Doświadczeni agenci ubezpieczeniowi, Andrzej, Monika, Dawid i Zofia, oferują: najlepsze ubezpieczenia samochodowe – najtańsze OC, konkurencyjne i dostosowane do potrzeb kierowcy Autocasco oraz NNW kierowcy i pasażera; ubezpieczenia domu i mieszkania z szerokim zakresem ochrony mienia, najlepsze ubezpieczenia turystyczne i narciarskie, atrakcyjne ubezpieczenia zdrowotne oraz najlepsze ubezpieczenia dla firm (majątkowe, wypadkowe, transportowe, techniczne oraz finansowe).

  Z poznańską multiagencją współpracuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, wystarczy wymienić choćby te najbardziej znane: PZU, Warta, PTU (czyli obecnie Gothaer), Compensa, Ergo Hestia, Liberty Direct, Link4, AXA Direct, MTU czy InterRisk. Największą korzyścią ze skorzystania z usług multiagencji jest możliwość porównywania ofert ubezpieczeniowych i wybranie dla siebie tej najlepszej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i rozsądną ceną. Klienci multiagencji NU oszczędzają sporo czasu, energii oraz pieniędzy.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Renault Poznań »

  Dealer Renault Poznań, to solidny i sprawdzony serwis Renault Poznań oraz profesjonalny doradca w zakresie wyboru i zakupu samochodów marki Renault - zarówno nowych jak i używanych. Koncesjoner Renault Poznań zapewnia również kompleksowe oraz fachowe wsparcie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Sprawdź nasz profesjonalny i autoryzowany salon i serwis Renault Poznań. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również szeroki wybór oryginalnych części i akcesoriów do samochodów Renault w bardzo konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód ubezpieczeniowych z Liderem BLOS. »

  Firma BLOS jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu zarządzania procesem likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Oferujemy współpracę z prowizją bezpośrednią wynoszącą zawsze 40%, prowizją ze struktury do 20% oraz prowizją z obrotu całej firmy do 10%.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie OC: gdzie je kupić »

  Strona dedykowana jest posiadaczom aut, którzy chcą zakupić tanie ubezpieczenie OC. Strona została tak skonstruowana, aby informacje na niej zawarte były czytelne, podzielona jest ona na trzy kategorie, których pozycje zostały szczegółowo opisane i zawierają tabele z przykładowymi danymi wraz z wysokością składki OC. W ciągu kilku minut właściciel określonej marki auta lub mieszkaniec danego województwa będzie mógł porównać oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najtańsze oraz najkorzystniejsze ubezpieczenie OC dla siebie. Strona jest w pełni darmowa, a każda osoba odwiedzająca stronę będzie mogła ocenić taniość poszczególnych ubezpieczeń oraz zostawić swój komentarz.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa PZU Warszawa »

  Agent ubezpieczeniowy PZU specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży polis i ubezpieczeń mieszkań, domów, samochodów, majątkowych i innych. W ofercie posiada takie firmy ubezpieczeniowe jak PZU, Compensa, Warta. Obsługuje teren Warszawy i okolic.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Żagań Sylwia Gebuza »

  Biuro Rachunkowe w Żaganiu istnieje od roku 2006. Trzonem naszej działalności są sprawy księgowe. Wachlarz naszych usług w tym zakresie jest ogromny. Zajmujemy się prowadzeniem zarówno ksiąg handlowych jak i ksiąg podatkowych przychodów i rozchodów. W Państwa imieniu składamy deklaracje ZUS oraz deklaracje podatkowe. Dodatkowo oprócz głównej naszej działalności jaką jest rachunkowość zajmujemy się również ubezpieczeniami oraz inwestycjami.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Wrocław »

  Zdarzenia chodzą po ludziach, jak to się zwykło prawić, a więc nie zwlekaj, tylko spotkaj się z ekspertem Allianz Wrocław, który zaproponuje Ci satysfakcjonującą Cię ofertę. Nie można zaufać byle komu, przekazując mu swoje interesy, a jeżeli chodzi o Allianz Wrocław, to spokojnie nie masz się co martwić - Twój los będzie w rzetelnych rękach. Ze swoim zdrowiem nie warto pogrywać, tylko zainwestować w na tyle niezawodne i rzetelne ubezpieczenia, żeby z odszkodowania stać nas było na ewentualne leczenie i fizykoterapię. Ubezpieczenie chroniące nas przed następstwami niemiłych wypadków czy odpowiedzialność cywilna to bardzo delikatne sprawy, które zdecydowanie należy pozostawić specjalistom.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agent ubezpieczeniowy w Poznaniu | pzuagent.pl »

  Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, a także ubezpieczenia nieruchomości, biura, domu, mieszkania czy magazynu. 5 letnie doświadczenie w ubezpieczeniach społecznych. 15% rabatu dla nowych klientów. Zapraszam na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Młodzi kierowcy - jungersi.pl »

  Jungersi.pl to serwis dedykowany tym osobom, które:

  1. Już od dłuższego czasu noszą się z zamiarem zapisania na kurs prawa jazdy.

  2. Chcą dowiedzieć się jak wyglądają zasady i procedury egzaminacyjne w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (WORD).

  3. Poszukują testów na prawo jazdy i innych materiałów do nauki.

  4. Właśnie zdały egzamin na prawo jazdy i zastanawiają się co dalej: gdzie warto kupić dobry i tani samochód np. do 5-10 tys. zł, czym się sugerować przy wyborze auta.

  5. Rozważają przejście na ekonomiczny jazdę samochodu i chcą wiedzieć czy warto.

  6. Pragną kupić tanie OC dla swojego pojazdu (co dla młodych bez wypracowanych zniżek może być trudne, ale nie niemożliwe).

  Jeżeli któraś z powyższych możliwości wzbudziła Twoje zainteresowanie, odwiedź serwis jungersi.pl. Chcesz być na bieżąco? Czytaj aktualności a nie będziesz zaskoczony i bez problemu rozpoczniesz swoją przygodę z motoryzacją.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Oc jest obowiązkowe i tego właściwie nic nie jest w stanie zmienić. Musimy być przecież ubezpieczeni od konsekwencji swoich błędów, które czasem popełniamy na drodze. Bez opłaconego oc nie możemy poruszać się pojazdem po ulicach gdyż możemy za to ponosić konsekwencje do końca życia. Zazwyczaj będzie to zbieg okoliczności, pech lub coś innego lecz musimy być na tą ewentualność przygotowani dlatego, że prawdopodobieństwo, że będziemy kiedyś powodem takiego incydentu jest zbyt duże. Właściciele aut krytykują często rosnące koszty ubezpieczeń samochodowych, lecz mało da się zrobić w tej sprawie. Samochodów przybywa na drogach, coraz większe jest przepełnienie, więc co za tym idzie coraz więcej mamy incydentów drogowych, pomijając rosnące ceny samochodów i napraw. Ubezpieczyciele muszą się do tego dostosować gdyż znacznie częściej muszą wypłacać bardzo wysokie zadośćuczynienie. Udostępniliśmy dla Państwa portal, w którym w każdym momencie będzie można znaleźć aktualny ranking ubezpieczeń, można będzie zestawić ze sobą wiele ofert pod względem ceny i warunków. Oferujemy Państwu przegląd zawsze aktualnych ofert ubezpieczeń samochodowych i pakietów oc i ac. Poznaj wszystkie Towarzystwa ubezpieczeniowe które są w tym momencie na rynku. Znajdź najtańsze ubezpieczenia samochodowe i nigdy więcej nie przepłacaj.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie auta »

  Ubezpieczeniaaut.pl to blog o ubezpieczeniach komunikacyjnych.

  Blog powstał z myślą o kierowcach, którzy nie chcą przepłacać i kupować coraz droższych ubezpieczeń. Autor bloga dzieli się wiedzą z własnego doświadczenia i wyczerpująco odpowiada na następujące zagadnienia:

  1. Czy warto kupować OC i AC w pakiecie?
  2. Czym jest polisa Autocasco i jaki zakres ochrony ubezpieczeniowej proponuje?
  3. Jakie ubezpieczenia warto rozpatrzyć, gdy planujemy zakup nowego pojazdu?
  4. Ile wynoszą aktualne kary za brak OC?
  5. Czy porównywarki OC podają rzetelne wartości składek ubezpieczeniowych?
  6. Jak kupić tanie ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy, który nie zdążył jeszcze wyrobić sobie zniżek za bezszkodową jazdę?
  7. Dlaczego ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania kierowcy, któremu skradzono auto i dlaczego? Na co zwrócić szczególną uwagę przed podpisaniem umowy polisy AC.

  Jeżeli interesują was rzetelne informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych, warto czytać bloga ubezpieczeniaaut.pl!

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Witam Państwa.

  Nazywam się Katarzyna Klonowicz - Rutka i jestem agentem ubezpieczeniowym Aviva w Łodzi i Warszawie. Prowadzę agencję Sukcesya, której oferta przedstawia się następująco:

  - ubezpieczenie na życie Aviva, stanowiące zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich;
  - planowanie spadkowe, aby scheda po Tobie była odpowiednio rozdzielona pomiędzy najbliższych;
  - programy emerytalne i oszczędnościowo-inwestycyjne IKE i IKZE dla lepszego poziomu życia na emeryturze;
  - ubezpieczenia majątkowe dla osób prywatnych, grupowe - dla firm i komunikacyjne dla wszystkich zainteresowanych.

  Z czystym sumieniem mogę proponować Państwu ubezpieczenia Aviva. Sama od lat korzystam z produktów tejże firmy i powierzyłam jej swoją przyszłość. Ofertę kompleksowych ubezpieczeń przedstawiam mieszkańcom Łodzi i Warszawy, gdzie istnieje możliwość dojazdu.

  Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam,
  Katarzyna Klonowicz - Rutka, agent Aviva.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, inwestycje, ubezpieczenia »

  Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytową, najtańsze ubezpieczenie OC i najlepsze AC, pomożemy również w znalezieniu najodpowiedniejszego programu inwestycyjnego zarówno zyskownego jak i bezpiecznego.Porównamy dla Ciebie oferty 25 banków...Ubezpieczymy Twój samochód nawet o 55% taniej, porównując 16 towarzystw ubezpieczeniowych...Ubezpieczenia na życie i zdrowie, znajdziemy najodpowiedniejszy zakres dla Ciebie i Twoich bliskich...Miałeś wypadek?? Odzyskamy Twoje pieniądze...Już dziś wypełnij formularz na naszej stronie, a nasz profesjonalny doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie...

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator PZU »

  Najstarsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, PZU, współpracuje z setkami agentów w całym kraju. Wpływają oni wymiernie na wizerunek ubezpieczyciela.
  Jeśli więc wolisz wybierać ubezpieczenia po spotkaniu oko w oko z przedstawicielem firmy, zapraszamy do odwiedzenia serwisu PZU - Kalkulator.pl. Znajduje się tam praktyczny katalog agentów PZU. W ten chwili na dodanie strony do naszego serwisu zdecydowały się agencje z Warszawy, Wrocławia, Gdyni i paru innych miast.
  Prócz danych o placówkach w naszym serwisie znajdują się również opisane ubezpieczenia PZU: samochodu (OC, AC, etc), nieruchomości, turystyczne, zawodowe i prywatne. A jeśli wolisz mimo wszystko zakup ubezpieczeń przez internet, to polecamy inną funkcjonalność: kalkulator PZU OC, który wyliczy wysokość ubezpieczenia i porówna ze stawkami proponowanymi przez innych ubezpieczycieli.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Strona opisująca szczegółowo ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i NNW pojazdów silnikowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacją czym tak naprawdę jest OC i co nam gwarantuje w sytuacjach które mogą nam się na drodze przydarzyć. Jakie są koszty takiego ubezpieczenia? Dlaczego autocasco jest takie drogie? Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i musi je wykupić każdy właściciel pojazdu. Często wraz z OC, firmy ubezpieczeniowe dodatkowo proponują swoim klientom ubezpieczenie AC. Jest ono już znacznie droższe, jednak daje właścicielowi pojazdu ochronę finansową w razie powstania jakichkolwiek szkód. Czy aby na pewno? Czy posiadacze ubezpieczenia autocasco mogą czuć się w pełni bezpiecznie? Zobacz, kiedy ubezpieczyciel może nie wypłacić Ci odszkodowania! Czy opłaca się wykupić ubezpieczenie NNW? czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków - uszkodzenia ciała, stały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć osoby ubezpieczonej. Na te i wiele innych pytań szczegółowo odpowiedzieliśmy na naszej internetowej stronie. Nie czekaj sprawdź już teraz jakie czekają Cię niebezpieczeństwa związane z niewłaściwym doborem ubezpieczenia Twojego samochodu. Tylko rzetelna wiedza przekazana przez naszych ekspertów jest wstanie Cię ustrzec przed popełnieniem błędu w zakupie niewłaściwego ubezpieczenia. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również oferty firm ubezpieczeniowych z których można skorzystać wysyłając formularz kontaktowy z agentem ubezpieczeniowym danej firmy.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oc przewoźnika »

  Jeśli szukasz ubezpieczenia dla siebie jednak gubisz się w gąszczu ofert zajrzyj na naszą stronę. U nas przejrzysty opis wszystkich ubezpieczeń oraz ich porównanie, a to wszystko w jednym miejscu. Dzięki nam nie będziesz musiał odwiedzić wielu placówek oraz marnować swojego czasu. Współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeń dzięki czemu nasza oferta jest bardzo bogata. Na naszej stronie możesz wypełnić formularz za pomocą, którego wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Oferujemy ubezpieczenia na życie, majątkowe, turystyczne, rolne, osobowe, dla firm, gwarancje ubezpieczeniowe. Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie jak najlepszej oferty o najwyższej jakości. Nie marnuj więc swojego czasu oraz pieniędzy bezskutecznie próbując porównać oferty firm. Dzięki nam szybko i w łatwy sposób wybierzesz coś dla siebie.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bagińska- ubezpieczenia dla firm »

  Liderem w zakresie wszechstronnych usług doradztwa z zakresu ubezpieczeń majątkowych, zdrowotnych, a także lokat oraz finansów, jest, mające swoją siedzibę w Opolu, Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe Irena Bagińska. Naszą, stale wzbogacaną, propozycję kierujemy, zarówno do firm, jak i do osób prywatnych, a w jej skład wchodzą ubezpieczenia samochodów, domów, mieszkań, OC dla firm, przystosowane do indywidualnych potrzeb produkty finansowe, zarządzanie funduszami ubezpieczeniowymi oraz doradztwo ubezpieczeniowe związane z udzieleniem kredytu. Wykwalifikowana i sprawdzona kadra pracowników, jakich fachowość poparta jest wieloletnim doświadczeniem i praktyką, dysponuje wiedzą potrzebną do wyboru najwłaściwszych i najtańszych rozwiązań, dla danego przypadku. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie OC »

  W dzisiejszych czasach jeśli chcesz mieć produkt najwyższej jakości w odpowiedniej cenie, musisz wpierw zestawić ze sobą konkurencyjne oferty. Dotyczy to zwłaszcza ubezpieczeń, które standardowo są produktem niezwykle do siebie zbliżonym w każdej firmie. Dlatego z myślą o klientach powstały narzędzia, które pozwalają porównać składki na ubezpieczenia drogą online. To oczywiście - porównywarki OC. Mamy dzisiaj zaszczyt zaproponować Państwu jedną z nich. Szesnaście towarzystw ubezpieczeniowych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, autocasco - oto funkcjonalności, które chcielibyśmy Państwu zaproponować. Zapraszamy również oczywiście do zgłaszania uwag i opinii na temat funkcjonowania serwisu - każde zdanie, nawet druzgocące jest dla nas niezwykle ważne.Zapraszamy. Z nami naprawdę zaoszczędzisz na ubezpieczeniu samochodu!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FKU kredyt gotówkowy »

  Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą FKU, która zapewnia dostęp do tysięcy ofert kredytowych oraz ubezpieczeniowych, dostosowanych do Państwa możliwości finansowych oraz potrzeb. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. W zakresie kredytów, proponujemy Państwu fachowe doradztwo i bezpłatne usługi powiązane z pośrednictwem finansowym. Proponujemy również szereg usług w zakresie ubezpieczeń. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej obsługi już od chwili zawarcia umowy i jej bieżącą obsługę, aż po doradztwo prawno-ubezpieczeniowe i kompleksową likwidację szkody. Pomagamy wybrać stosowne ubezpieczenie na życie, emerytalne, domu czy też firmy. Nasze siedziby odnajdą Państwo w Suwałkach, Filapowie, Augustowie, Grajewie, Olecku i Gołdapi. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polisy ubezpieczeniowe »

  Komunikacyjne polisy ubezpieczeniowe, to m.in. OC (ubezpieczenie obowiązkowe), AC, NNW, Assistance, etc. Dla pełnej ochrony warto wypłać pełen pakiet ubezpieczeniowy, nie zawsze jednak kierowcy mają czas na poszukiwanie najlepszej oferty na rynku, która będzie jednocześnie pozostawać w granicach dopuszczalnego budżetu.

  W serwisie superpolisy.com.pl zamieszczone są kompleksowe informacje, które umożliwią każdemu kierowcy zakup najlepszego ubezpieczenia komunikacyjnego. Co znajduje się w serwisie?

  - baza multiagencji ubezpieczeniowych znajdujących się w największych miastach Polski,
  - kalkulator OC AC umożliwiający porównanie składek kilkunastu firm ubezpieczeniowych jednocześnie,
  - ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych i opis najważniejszych jej założeń,
  - artykuły poradnikowe dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Korzystając z serwisu można wg preferencji wybrać zakup polisy ubezpieczeniowej online samodzielnie lub za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego, nie tracąc czasu na weryfikację ofert w placówkach ubezpieczycieli, a więc szybko, tanio i pewnie!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: