Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Tanie ubezpieczenie samochodu »

  Chciałbyś oszczędzić trochę pieniędzy nie rezygnując przy tym z przyjemności jeżdżenia samochodem? Czy jest to możliwe? Jak najbardziej! Wystarczy nauczyć się oszczędzać na ubezpieczeniach i umiejętnie eksploatować samochód.

  Kierowcy mają niewielką wiedzę o ubezpieczeniach, którymi interesują się zwykle raz do roku, gdy przychodzi kupić ubezpieczenie OC. Przepłacanie za ubezpieczenia samochodu często wiąże się z niewiedzą. Podstawowa wiedza o ubezpieczeniach jest istotna dla każdego kierowcy!

  Zapraszam do czytania mojego bloga, ponieważ dowiecie się z niego jak nie przepłacać za OC (okazuje się że wiele osób nie wie że najtańsze OC jest w zasięgu ręki), czy porównywarki ubezpieczeń OC są wiarygodnym narzędziem, pomocnym w wyliczaniu składki OC, czy warto kupić polisę autocasco, czy można tanio ubezpieczyć samochód itd.

  Dla niejednego właściciela pojazdu wcale nie jest oczywiste jaki jest zakres polisy OC, w jaki sposób ich chroni, a kiedy nie.

  Na blogu zamieszczam bieżące informacje ze świata ubezpieczeń np. o podwyżkach kar za brak OC nakładanych przez UFG, zmiany w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych itd.

  Zapraszam na bloga wszystkich kierowców dla których oszczędności mają duże znaczenie.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM HIPOTECZNE STANKIEWICZ konsolidacje »

  Centrum hipoteczne Stankiewicz to przedsiębiorstwo usługowe z pierwszą siedzibą w Lesznie i pozostałymi w Śmiglu, we Wschowie i Poznaniu, szczycące się jedenastoletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego dla firm i klienta indywidualnego. Centrum oferuje usługi konsultacyjne w zakresie kredytów hipotecznych, refinansowanych, konsolidacyjnych, pożyczek hipotecznych oraz gotówkowych, na każdym etapie zapewniając kuratelę i doradztwo rzeczowe rzeczoznawcy czy notariusza. Co więcej, centrum hipoteczne Stankiewicz pełni rolę pośrednika przy sprzedaży nieruchomości, umiejscowionych przeważnie na terenie województwa wielkopolskiego, a także zajmuje się przygotowywaniem ubezpieczeń i składek ubezpieczeniowych – majątkowych, biznesowych, hipotecznych. Centrum współpracuje także z innymi placówkami usługowymi, jak Ergo Hestia, operator bankowy Fines oraz Idea Expert. Szczegóły na

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo Ubezpieczeniowo Finansowe Jan Męciński Pośrednictwo ubezpieczeniowo finansowe »

  Biuro pośrednika ubezpieczeniowo-finansowego Jana Męcińskiego to sprawdzony i bezpieczny wybór. Swoją działalność prowadzi od 1999 roku, dzięki czemu posiada niemało korzystnie zrealizowanych zleceń, a także długą listę pozytywnych referencji. Indywidualne nastawienie do każdego klienta, jak również wszechstronna kontrola ubezpieczeniowo-finansowa to niezaprzeczalne zalety Biura. Długoletnie doświadczenie pośrednika zapewnia możliwość świadczenia wysokiej jakości usług z zasięgu dostosowania pozytywnych rozwiązań ubezpieczeniowych oraz odszkodowań powypadkowych. W obszernym asortymencie znaleźć można usługi dotyczące ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, indywidualnych, grupowych, a dodatkowo planów emerytalnych, oszczędnościowych oraz doradztwo finansowe. Klientami Biura Jana Męcińskiego są zarówno klienci indywidualni, jak też przedsiębiorstwa i instytucje ze Stalowej Woli. Więcej dokładnych informacji można odnaleźć na stronie.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie OC »

  Tanie OC to strona poświęcona najpopularniejszemu ubezpieczeniu komunikacyjnemu w Polsce. Każdy posiadacz samochodu osobowego pragnie obniżyć koszty eksploatacji swojego pojazdu a jednym ze sposobów jest niewątpliwie znalezienie najtańszej składki na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Warunki dotyczące tego rodzaju polisy regulowane są poprzez ustawę pozwala to skupić się na cenie jaką należy zapłacić pomijając szczegóły dotyczące jakości danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Na chwile obecną na polskim rynku ubezpieczeniowym działa wile towarzystw ubezpieczeniowych aby odnaleźć najlepszą ofertę należy albo sprawdzać każde towarzystwo z osobna lub zgłosić się do multiagencji ubezpieczeniowej, która ma możliwość doradzenia oraz sprzedaży produktów wielu towarzystw w jednym miejscu. Załatwimy tam jednocześnie wszelkie formalności związane z zakończeniem starej umowy czyli złożymy wypowiedzenie poprzedniej umowy na tanie OC. Nasza strona ma służyć Państwu pomocą w odnalezieniu firmy, która będzie w stanie zaoferować najkorzystniejszą ofertę na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej strony i sprawdzenia ofert na najtańsze OC w Polsce.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe »

  Witam Państwa.

  Nazywam się Katarzyna Widawiec i od wielu lat prowadzę agencję PZU Ubezpieczenia w Łodzi. Dzisiaj jednak chciałbym zaproponować Państwu coś nieco innego - a mianowicie mojego bloga ubezpieczeniowego, ubezpiecz.info.pl.

  W dużej mierze jest on poświęcony ubezpieczeniom majątkowym - ubezpieczeniu samochodu (OC i AC), ubezpieczeniu mieszkania, a także indywidualnemu ubezpieczeniu na życie. Tłumaczę zawiłości związane z ubezpieczeniami, przedstawiam różne ciekawostki. Jednym słowem - chcę pokazać, że wbrew pozorom ubezpieczenia wcale nie gryzą. Wiedzą już o tym moim klienci, którzy skorzystali z oferty agencji PZU Ubezpieczenia.

  Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla mądrych kierowców »

  Pewnymadrodze.pl to blog miłośnika motoryzacji, który dostrzega potrzebę edukowania kierowców o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo za kółkiem. Według autora, składa się na to kilka czynników:

  - oczywiście znajomość przepisów drogowych;
  - odpowiedni stan techniczny samochodu, który należy dbać samemu;
  - zakup odpowiedniego ubezpieczenia samochodu - nie tylko ubezpieczenia OC, bez którego niestety jeździ kilkanaście tysięcy kierowców w Polsce, ale i innych komunikacyjnych zabezpieczeń prawnych i majątkowych;
  - wiedza, w jaki sposób dochodzić należnego odszkodowania z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Zapraszamy do śledzenia bloga. Uważamy go za niezbędną pozycję dla wszystkich kierowców - zarówno tych początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny »

  Zapraszamy do skorzystania z usług ubezpieczeniowych multiagencji Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Naszą ideą jest dopasowanie zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb każdego Klienta - ubezpieczamy to co wg Klienta ubezpieczone być powinno. Każdorazowo jednak zapewniamy doradztwo w doborze oferty / zakresu ubezpieczenia.
  Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

  Zapraszamy - Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie auta »

  Blog autoubezpieczenie.com.pl stworzyłem z myślą o kierowcach, który pragną szybko i tanio ubezpieczyć samochód. Trochę znam się na samochodach, a po niemiłej przygodzie z pewnym ubezpieczycielem, na poważnie zacząłem się interesować ubezpieczeniami. Mądry Polak po szkodzie - może i tak, ale już nigdy więcej nie dam się naciąć na żadną umowę.

  O czym przeczytacie na blogu? Poruszam m.in. następujące tematy:

  1. Kiedy przydaje się Autocasco? Okazuje się, że nie tylko w podróży.

  2. Jak oszczędzać na ubezpieczeniach?

  3. Kiedy ubezpieczenie AC nam nie pomoże?

  4. Jak sobie poradzić z awarią podczas zagranicznej podróży samochodem?

  5. Komu i kiedy przyda się NNW?

  Bardzo często ignorujemy problem ubezpieczenia samochodu. Kupujemy pierwszą lepszą polisę i mamy nadzieję, że tyle wystarczy żeby mieć święty spokój. Niestety w przypadku kolizji czy wystąpienia szkody okazuje się że mamy spory kłopot. A przecież w prosty sposób można uniknąć wielu problemów.

  Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Wyszukaj najtańsze ubezpieczenie dla swojego samochodu razem z nami! Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się doradztwem w sprawie polis ubezpieczeniowych wysokiej jakości. Znajdziesz u nas szereg informacji dotyczących tego, czym jest ubezpieczenie OC, jak wybrać najlepszą polisę dla siebie oraz w jaki sposób nie przepłacić. A jeśli chcesz poznać konkretną cenę polisy dla swojego samochodu – skorzystaj z kalkulatora polis, który pomoże Ci osiągnąć pożądane rezultaty.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FABIJAŃSKA- agent ubezpieczeniowy »

  Przezorny zawsze ubezpieczony? To szczera prawda. Ubezpieczenia to w żadnym razie nie kaprys, lecz często jedyny sposób, by uchronić się przed niekorzystnym zrządzeniem losu oraz nie stracić przez fatalny przypadek wszystkiego. Krystyna Fabijańska to doświadczony agent ubezpieczeniowy PZU, od dwudziestu pięciu lat zajmuje się doradztwem w materii wykupu polis ubezpieczeniowych. Jej oferta obejmuje takie rodzaje polis jak: majątkowa, turystyczna, komunikacyjna, rolnicza, dla lekarzy tudzież innych grup zawodowych, dla klientów indywidualnych i prowadzących własną działalność gospodarczą, małych, średnich i dużych firm, ubezpieczenia obowiązkowe oraz dobrowolne. Korzyści z zakupienia ubezpieczenia w PZU to między innymi rabaty dla stałych klientów, nawet do 60% niższe OC za bezwypadkową jazdę, gwarancja wypłaty pieniędzy oraz opieka medyczna na wysokim poziomie. Krystyna Fabijańska zaprasza do dwóch swoich biur w Radzyniu Podlaskim, ale prowadzi działalność na obszarze całej Polski. Więcej na stronie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • THOMEYER- biuro podatkowe »

  Biuro rachunkowo-podatkowe reprezentowane przez Danutę Thomeyer obsługuje firmy, a także przedsiębiorstwa, gwarantując kompetentną i rzetelną obsługę. funkcjonuje na rynku od 1992 roku oraz może poszczycić się obszerną listą zadowolonych klientów. Zdobyte doświadczenie właścicielki biura w organizacji kontroli państwowej i uzyskana wiedza przekładają się na szeroki wachlarz usług, fachowość i mocną pozycję w branży. Poza tym Danuta Thomeyer czuje się zobowiązana do podnoszenia swoich umiejętności przez co dysponuje interdyscyplinarną wiedzą. Klienci biura mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji pracowniczej, doradztwa podatkowego, prowadzenia ewidencji podatkowych oraz fachową pomoc przy inspekcjach m.in. skarbowych i podatkowych. Biuro rachunkowo-podatkowe Thomeyer umiejscowione jest na terenie Elbląga. Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Słupsk »

  Ubezpieczenia Słupsk. partner MTU. Ubezpieczenia OC, AC, majątkowe. Najlepsze ceny.

  MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie.

  MTU rozpoczęło działalność operacyjną w połowie 2002 roku, corocznie uzyskując jedną z najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - KDRO.pl »

  Kancelaria Odszkodowania Wrocław KDRO.pl prowadzi wszelkie sprawy o odszkodowanie komunikacyjne, o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, czy też o odszkodowanie za inne szkody osobowe z polisy oc, polisy nw czy też polisy na życie. Kancelaria prowadzi także sprawy o odszkodowania za słupy energetyczne. W skład pracowników kancelarii wchodzą prawnicy, aplikanci radcowscy oraz radcy prawni, co sprawia iż nasza obsługa obejmuje również prowadzenie spraw o odszkodowanie w Sądzie. Kancelaria KDRO.pl prowadzi sprawy po innych kancelariach oraz zajmuje się sprawami o odszkodowanie za śmiertelne wypadki sprzed wielu lat. Prowadzimy także sprawy o polisy posagowe, które waloryzujemy sądowo. Oprócz odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadek, nasz pomoc obejmuje roszczenia o rentę za wypadek. KDRO.pl reprezentuje także poszkodowanych w sprawach o zaniżone odszkodowania za uszkodzone samochody w wypadkach komunikacyjnych.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE agencja ubezpieczeniowa »

  Bogaty pakiet ubezpieczeń samochodowych proponuje swoim nabywcom Doradztwo ubezpieczeniowe Jolanta Muras Jarosław Muras z Warszawy. Kierowcom oferują: OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które zapewnia ochronę w obszarze odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim), AC, Car Assistance (pomocy w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu w czasie podróży na terytorium Polski oraz w państwach Europy objętych systemem Zielonej Karty), Mini Car Assistance (to z kolei pomoc przy holowaniu, wykonywaniu napraw w drodze, pożyteczne informacje i wiele innych), NNW kierowcy i pasażera, OC graniczne, Zieloną Kartę, ubezpieczenie kosztów reperacji samochodu, informację prawną, ochronę prawną oraz pakiety dealerskie. Mają także szeroki wybór ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń mieszkania i domu, ubezpieczeń turystycznych i ubezpieczeń NNW. Więcej o ich ofercie przeczytać można na stronie:

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC »

  Grupa ekspertów ds. ubezpieczeń zaprasza do swojego nowego serwisu. Na Najtańszym-oc.pl kierowcy znajdą tylko i wyłącznie sprawdzone sposoby na to, aby mieć ubezpieczenie OC i AC tak tanio, jak nigdy dotąd. Ważne wydają się zwłaszcza porady dedykowane młodym kierowcom. Ci najmłodsi zmotoryzowani, zazwyczaj deprecjonowani z powodu braku doświadczenia i zniżek za bezszkodową jazdę powinni najwięcej skorzystać. Dowiedzą się oni m.in.:
  - czy naprawdę warto stosować metodę na krewniaka - i jak to zrobić, aby było dobrze;
  - jakie są inne alternatywy wobec popularnego brania samochodu do spółki z bardziej doświadczonym kierowcą.
  Kierowcy w każdym wieku z kolei dowiedzą się:
  - jakie konsekwencje może mieć stłuczka służbowym autem;
  - czy warto wierzyć w rankingi najtańszych OC;
  - i w opinie na forach internetowych;
  - czy zawsze najlepsze OC i AC wyjdzie nam w pakiecie;
  - oraz jaki jest idealny sposób na najtańsze OC i AC w 2013 roku.
  Zapraszamy gorąco!

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLISA Direct »

  Ubezpieczenia online, wygodnie, bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie samochodu OC AC online. Ubezpieczenie direct. Wniosek w 60 sekund, polisa online.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Emerytalnej »

  Serwis przedstawia stan obecnego systemu emerytalnego w Polsce, w obliczu takich zjawisk jak katastrofalne, pogłębiające się zadłużenie ZUS czy pogarszająca się z roku na rok sytuacja demograficzna.W obecnej chwili Polski system emerytalny nie jest w stanie zapewnić godziwej emerytury większości obywateli. Ogromne już w tej chwili zadłużenie ZUS-u będzię się jeszcze powiększać. Rośnie średnia długość życia, a maleje liczba urodzin, co powoduje że coraz mniejsza liczba osób aktywnych zawodowo będzie pracowała na coraz większą armię emerytów. Otwarte Fundusze Emerytalne otrzymują tylko niewielką część naszej składki, a takie możliwości III-filarowe jak IKE czy IKZE nie cieszą się dużą popularnością.W tej sytuacji wizja naszego przejścia na emeryturę nabiera coraz ciemniejszych kolorów. Czy jesteśmy nieodwołalnie skazani na drastyczny spadek poziomu życia po osiągnięciu wieku emerytalnego?Co mówią eksperci? Andrzej Dadelło: "Ulgi związane z IKZE okazały się chybione i niewystarczające. [...] Kiedy za 20–30 lat ludzie nie będą mieli z czego żyć na emeryturze, to nie będzie to już problem tego czy innego towarzystwa ubezpieczeń, czy Rzecznika Ubezpieczonych. To będzie problem tych ludzi."Robert Gwiazdowski: „Moje pokolenie nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji. [...] Nie mogliśmy wychodzić z domu, nie mieliśmy co robić – zrobiliśmy dzieci, które mogą na nas pracować. Ale jeśli one nie zrobią tego co my, to emerytury będą mieć głodowe."

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZDROWIE Direct »

  Porównywarka Ubezpieczeń Zdrowotnych. Tu kupisz polisę przez internet, znajdziesz Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej świadczonej w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju: LUX-MED, CM DAMIANA, ENEL-MED, DANTEX-MED i wielu innych.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie bez tajemnic »

  Blog zapewni Ci łatwy i przystępny dostęp do wszelkich informacji związanych z odszkodowaniami. Dzięki ciągłym aktualizacjom, pozawala na bycie na bieżąco w powyższej tematyce. Blog o odszkodowaniach poinformuje Cię, jak uzyskać pełne odszkodowanie, dostarczy także wiedzy o szkodach majątkowych lub komunikacyjnych. Ponadto znajdziesz tu wyczerpujący opis takich tematów, jak np. odkup odszkodowań. Blog o odszkodowaniach pozwoli Ci na szybkie przyswojenie wiedzy także o błędach lekarskich i szkodach w rolnictwie. Jego zaletą jest szeroka baza informacji, które przydadzą się nie tylko poszkodowanym. Nie musisz szukać wiadomości w całej sieci - teraz wszystko podane jest w łatwo dostępnym miejscu.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em. Zus na Słowacji! Oszczędzaj! »


  Czujesz się wykorzystywany?
  Zdajesz sobie sprawę, że pieniądze które wpłacasz na swoje zabezpieczenie emerytalne są zwyczajnie przejadane?
  I z pewnoscią emeryturę będziesz musiał sobie zabezpieczyć sam?
  Mamy dla Ciebie propozycję optymalizacji twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: