Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Ubezpieczenie - Major Broker Poznań »

  Major Broker oferuje doradztwo ubezpieczeniowe i reprezentowanie Twoich interesów, a także tworzenie programu ubezpieczeniowego, porady prawne, likwidacja szkód i wiele innych. Pełną ofertę usług można znaleźć na stronie spółki Major.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Broker Ubezpieczeniowy Warszawa »

  Broker Ubezpieczeniowy Warszawa, Profesjonalna obsługa Brokerska, Specjalne programy ubezpieczeniowe,Obsługa klientów korporacyjnych i detalicznych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Profesjonalna obsługa dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Profesjonalna obsługa dla Wspólnot Mieszkaniowych, Współpraca z Zarządcami Nieruchomości

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania i Windykacja Kallex »

  Kancelaria Prawna KALLEX świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań powypadkowych, windykacji, prawa gospodarzcego, obrony dłużnika w postępowaniu windykacyjnym i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Nasza Kancelaria mieści się w Opolu.Nasza strona internetowa: www.odszkodowania-opole.pl Wykonujemy następujące usługi:
  -kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw- zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę, ból i cierpienie- zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej- odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd- odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych- odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych- występowanie z roszczeniami do Sądu przeciwko zobowiązanym do naprawienia szkody oraz prowadzenie postępowań sądowych w imieniu Klienta- windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym- zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę - sporządzanie wszelkich innych pism w postępowaniu egzekucyjnym- monitorowanie sytuacji dłużnika oraz nawiązanie kontaktu z dłużnikiemposzukiwanie majątku dłużników - reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników- sporządzanie pism procesowych- sporządzanie umów (umowa o pracę, umowa o zakazie konkurencji, umowa zlecenia, umowa o dzieło, kontrakty menedżerskie)- reprezentowanie w sporach sądowych- odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy- doradztwo prawne

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie ac »

  Szukasz dobrego ubezpieczenia komunikacyjnego, ale nie wiesz, które będzie najlepsze dla Ciebie? Zajrzyj na naszą stronę, gdzie znajdziesz profesjonalny blog oraz poradnik dla klienta, pisany przez ubezpieczycieli. Dowiesz się od nas, na co zwracać uwagę, szukając ubezpieczeń OC oraz AC, znajdziesz porównanie ofert firm ubezpieczeniowych i znacznie więcej. Zajrzyj do nas i dowiedz się, jak znaleźć ubezpieczenie szyte na miarę. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo Ubezpieczeniowe PZU Alina Janowska-Boruch »

  Jesteśmy zespołem agentów ubezpieczeniowych o wieloletnim doświadczeniu w branży.
  Zajmujemu się obsługą klientów indywidualnych jak i korporacyjnych.
  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic.
  Czekamy na Państwa wszelkie pytania.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia RCU Olkusz »

  Ubezpieczenia, profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, likwidacja szkód, ewidencja czasu pracy kierowców, fundusze inwestycyjne, dochodzenie praw odszkodowawczych ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firm, turystyczne, na życie, zdrowotne, rolne, fundusze kapitałowe

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarki ubezpieczeń - która jest najlepsza? »

  Szukanie w internecie dobrego ubezpieczenia OC AC nie jest łatwe. Na rynku jest duża konkurencja wśród ubezpieczycieli oraz mnogość ofert. Jak zatem znaleźć najlepszą dla nas ofertę? Które towarzystwo zapewni maksymalną ochronę jednocześnie nie demolując naszego budżetu? Na te pytania odpowiedzą nam internetowe porównywarki ubezpieczeń. To bardzo popularne narzędzia badające rynek i prezentujące wiele ofert jednocześnie. Obecnie na rynku jest ponad 15 tego typu serwisów i z dnia na dzień pojawiają się następne. Kierowcy stają jednak przed kolejnym dylematem: z której porównywarki korzystać? Na to kluczowe pytanie odpowie Państwu serwis porownywarki-ubezpieczen.pl, który został stworzony z myślą o kierowcach szukających oszczędności oraz ceniących sobie najwyższą jakość ubezpieczenia. To pierwszy serwis poddający dogłębnej analizie i bezkompromisowej ocenie funkcjonalność 15 najpopularniejszych porównywarek w kraju. Twórcy serwisu wiedzą, że wybór odpowiedniej porównywarki OC AC ostatecznie przekłada się na oszczędności oraz satysfakcję kierowców. Ponad to serwis porownywarki-ubezpieczen.pl to baza wiedzy z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych oraz cenne źródło najświeższych informacji z tego rynku.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kancelaria Excambium zajmuje się profesjonalnym i całościowym dochodzeniem odszkodowań. Reprezentujemy naszego Klienta na każdym etapie procesu uzyskiwania odszkodowań, łącznie z prowadzeniem sprawy sądowej. Zajmujemy się sprawami z zakresu:
  -nieszczęśliwych wypadków
  -wypadków przy pracy
  -wypadków komunikacyjnych
  -błędów lekarskich
  -śmierci osób bliskich
  -dochodzimy odszkodowań rolniczych, a także za słupy
  Charakteryzuje nas niska i stała prowizja, a także doświadczona kadra.
  Zapraszamy do zgłoszenia sprawy. Wstępna analiza oraz wycena zadośćuczynienia nie jest płatna.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prestimo Insurance - agencja ubezpieczeń Warszawa »

  Prestimo to agencja ubezpieczeń, która oferuje polisy największych Towarzystw Ubezpieczeń w Polsce, m.in. PZU, Proama, Warta, Hestia, Allianz, InterRisk i Gothaer. Ubezpieczamy na terenie Warszawy oraz okolic.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panorama oddziałów ZUS »

  Panorama oddziałów ZUS to zbiór danych teleadresowych do wszystkich oddziałów ZUS w Polsce. Szukając telefonu, adresu lub godzin otwarcia wystarczy wybrać interesujące nas miasto. Dodatkowo serwis TwojZUS.pl to przydatne informacje na temat emerytur, ubezpieczeń zdrowotnych oraz abolicji w ZUS.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finanse-pomorskie.pl »

  Znajdź najlepsze rozwiązania finansowe dla siebie!

  Kalkulatory i porównywarki finansowe dla Ciebie! Kalkuluj, porównuj i zamawiaj online!
  Misja
  Porównanie obecnie dostępnych produktów finansowych na rynku i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla indywidualnego klienta.

  Opis

  Nasza strona to porównywarka finansowa, która pokażę Ci, gdzie obecnie znajdziesz najkorzystniejsze kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, karty kredytowe, lokaty bankowe, lokaty strukturyzowane, polisolokaty, lokaty progresywne, fundusze inwestycyjne, konta osobiste, konta oszczędnościowe, ubezpieczenia OC i AC oraz kredyty dla firm na finansowanie działalności bieżącej, finansowanie inwestycji, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, leasing. Znajdziesz u nas także kalkulatory zdolności kredytowej, porównasz zyski przy różnej kapitalizacji, obliczysz rzeczywistą stopę procentową, porównasz kredyty, obliczysz wysokość rat, dowiesz się jakie dokumenty są potrzebne do kredytu mieszkaniowego, dowiesz się jaki kredyt wybrać złoty czy waluta, dowiesz się również w jakim czasie możesz zostać rentierem, ile zaoszczędzisz odkładając regularnie.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe, za wypadek lub śmierć - KRP Odszkodowania »

  Kancelaria KRP reprezentuje osoby fizyczne oraz firmy w procesie dochodzenia odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów, które zobowiązane są do naprawienia szkody i wypłaty zadośćuczynienia.Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Finansujemy proces sądowy i reprezentację profesjonalnego pełnomocnika. KRP współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, którzy w swojej karierze głównie działają w branży odszkodowawczej. Do dyspozycji mamy również biegłych rzeczoznawców oraz lekarzy specjalistów. Kadra KRP jest doskonale wyszkolona i posiada długoletnie doświadczenie na rynku odszkodowań. Wszystkie te czynniki pozwalają nam na rzeczywiste określenie szkody, a narzędzia, którymi dysponujemy na uzyskanie maksymalnego odszkodowania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy klient jest dla nas ważny. Naszą misją jest niesienie pomocy, a zadowolenie klienta jest największą nagrodą.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kindergeld »

  Firma Piotr Pliszka świadczy usługi w zakresie rejestracji w niemieckiej Kasie Chorych, pomocy w uzyskaniu niemieckiego ubezpieczenia i zasiłków dla dzieci (Kindergeld). Zajmujemy się przygotowaniem kompletnej dokumentacji niezbędnej do uzyskania zasiłków rodzinnych w Niemczech. Siedzibą firmy jest Berlin, ale zapraszamy wszystkich pracujących lub prowadzących działalność w Niemczech.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Ergo Hestia »

  Nazywam się Magdalena Czorny. Jestem doradcą ubezpieczeniowym STU Ergo Hestia S.A. Pomagam w doborze ubezpieczeń. Tnę koszty, wyszukuję promocje. Oferuję ubezpieczenia: komunikacyjne (OC, Autocasco, NNW, Assistance, ubezp. szyb), majątkowe (domu lub mieszkania), na życie i zdrowie (Altima, Aspira, NNW) oraz biznesowe. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Działam na terenie całego powiatu Wrocławskiego oraz samego Wrocławia. Terminy i miejsca spotkań do uzgodnienia. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Money 4 You »

  Usługi finansowe takie jak: kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz nowoczesne formy oszczędzania. Najtańsze kredyty w Łodzi. Współpraca z 26 bankami w Polsce. Osobisty doradca Finansowy. Najlepsze warunki na rynku.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • WWJM - Kredyty i Ubezpieczenia w Lublinie »

  Jestem doradcą finansowym i chciałbym dostarczyć Ci wszelkich możliwych rozwiązań dostępnych w ofercie Firm Ubezpieczeniowych i Banków działających na polskim rynku.

  Pozwoli Ci to korzystać z usług jednego doradcy w sprawach związanych z wszelkimi ubezpieczeniami, kredytami czy innymi produktami bankowymi.

  Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystne i kompleksowe rozwiązania oraz przeprowadzę przez gąszcz procedur, co zaoszczędzi Ci czas, pieniądze i benzynę. Pomogę przygotować wymaganą dokumentację.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z OC »

  Nasze biuro zajmuje się prowadzeniem szkoleń ubezpieczeniowych z zakresu szkody majątkowej, szkody na osobie, w tym obsługę rent z ubezpieczenia OC, obsługę szkód osobowych z ubezpieczenia OC, obsługę komunikacyjnych szkód majątkowych i inne.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Rzeszów »

  Jesteśmy zespołem Profesjonalistów specjalizujących się w uzyskiwaniu odszkodowań oraz wszystkich należnych świadczeń powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działania.Służymy pomocą m.in dla:- kierowców, pasażerów, pieszych, rowerzystów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych- osób, które straciły bliskich w wyniku wypadku- opiekunów małoletnich poszkodowanych w wypadkuJeżeli wymaga tego sytuacja - podejmujemy także stosowne i skuteczne działania prawne reprezentując Państwa przed sądem.Dlaczego warto zgłosić się do nas?- bezpłatnie zweryfikujemy Państwa przypadki i ocenimy szanse na uzyskanie odszkodowania,- nie pobierzemy opłat wstępnych,- weźmiemy na siebie ryzyko niepowodzenia,- pokryjemy wszystkie koszty prowadzenia sprawy,- będziemy bezkosztowo reprezentować Państwa przed sądem.Podejmujemy sprawy nawet 20 lat od zdarzenia!Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • OCetka »

  Magdalena Drozd - Agent Ubezpieczeniowy w . Pojęcie "ocetka" to tak naprawdę pojęcie ubezpieczenie oc. Fakt, że musi być ono najtańsze, ale ma też w sobie wiele różnych dodatków. Jakich? O nich właśnie w tym blogu. Potrzebujesz assistance, nnw kierowcy i pasażerów? W tym miejscu znajdziesz szereg naprawdę przydatnych informacji, które odzwierciedlają faktyczny stan rynku ubezpieczeń! Jeżeli mamy pytanie, dla przykładu: "Co to jest Zielona Karta i gdzie jest potrzebna?" Odpowiedź na to pytanie znajdziesz oczywiście w ogólnych warunkach ubezpieczeń, ale po co przegrzebywać setki paragrafów, podczas gdy Pani Magda opisuje wszystko bardzo prostym językiem i co ważne- zrozumiałym. Z tego też powodu definicje, zagadnienia i wszechobecne "kruczki" nie są obce autorce tego bloga, stąd też wiadomo, że znajdziemy tutaj bardzo ciekawe treści dotyczące naszego popularnego ubezpieczenia oc i wszystko, co jest z nim związane.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Finansowy Zielona Góra, porównywarka kredytów »

  Witam,

  jestem niezależnym doradcą finansowym działającym na terenie Zielonej Góry i okolic.

  Zajmuję się długoterminowym doradztwem finansowym osobą prywatnym jak i przedsiębiorcą.

  Bezpłatnie porównuje produkty funduszy inwestycyjnych, oferty banków oraz ubezpieczeń.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: