Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • OFE w PKOPTE.PL »

  Na niniejszej stronie internetowej użytkownicy znajdą wiele przydatnych informacji dotyczących emerytury i powiązanych z nią produktów. Bank PKO oferuje między innymi obligatoryjne OFE, jak też i dodatkowo DFE. Na stronie znajdują się również publikacje obowiązkowe dotyczące obu funduszy emerytalnych. Ponadto użytkownicy mogą odwiedzić dział z edukacją emerytalną, żeby dowiedzieć się kolejnych przydatnych informacji. Klienci PKO mogą również za pośrednictwem niniejszego portalu zalogować się na swoje konto.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniu autocasco »

  Blog autocascowy.pl został stworzony dla osób, które szukają pomocy i rady w wyborze najlepszego pakietu ochrony dla swojego samochodu. Autorką witryny jest Ilona Dzierzgowska wieloletni specjalista z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych. Stara się przekazywać swoją wiedzę za zakresu ubezpieczeń autocasco w sposób przystępny użytkownikowi. Strona jest głownie poświęcona tematyce autocasco ale nie brakuje na niej również informacji z zakresu ubezpieczenia oc czy też pakietów dodatkowych takich jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy też assistance samochodowym. Chcesz się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy ac. Chcesz wiedzieć dlaczego ilość zakupionych polis spada? To wszystko znajdziesz na tym blogu.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie oc »

  Potrzebujesz rozsądnej polisy ubezpieczeniowej? Wybierz multiagnecję CUK, która współpracuje z różnymi ubezpieczycielami obecnymi na naszym rynku. Pozwala to mieć pewność, iż oferta firmy CUK jest najkorzystniejsza. Ponad 10 lat fukcjonowania w branży owocuje tym, że możesz zaufać multiagencji CUK. Dążymy do osiągnięcia najwyższych wzorców, dlatego każdego klienta traktujemy z przykładną powagą. Sprawdź co możemy Ci zaproponować, za pomocą kalkulatora, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOD PROMOCYJNY WARTA DIRECT KRAD00349000 »

  Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA DIRECT KRAD00349000 i kup ubezpieczenie turystyczne Warta Travel oraz ubezpieczenie domu Warta DOM lub ubezpieczenie mieszkania Warta DOM o 10% taniej na stronie www.wartadirect.pl

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia na życie »

  Dom ubezpieczeniowy „Spectrum” to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają sprawdzonego, satysfakcjonującego ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty ubezpieczeniowe największych towarzystw ubezpieczeniowych istniejących na polskim rynku: PZU, WARTA, HDI ASEKURACJA, PTU, ERGO HESTIA, UNIQA, TUW i INTER RISK. Stawiając sobie za priorytet zadowolenie i satysfakcję Klientów z naszych usług, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy pomoc w wyborze najbardziej korzystnej oferty ubezpieczenia. Jesteśmy otwarci na twoje potrzeby i wymagania, ponieważ dla nas najważniejsze są Państwa komfort i bezpieczeństwo na lata. Zapewniamy pełne zaangażowanie i fachową wiedzę z zakresu odpowiednich dla Państwa ubezpieczeń. Po więcej informacji na temat naszej firmy i oferty, zapraszamy na stronę dus.net.pl.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Twoje-AC.pl – Ubezpieczenia, ac »

  Niebanalna oferta - znajdziesz w niej różnego rodzaju ubezpieczenia. Zrekompensują Ci one straty powstałe na skutek uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży na samochodach. Zrekompensujemy skutki finansowe szkód. Wypłacamy odszkodowanie przy uszkodzeniu pojazdu, w którym sprawca uszkodzeń nie jest znany, również przez zwierzęta, ale także przy działaniu nagłym, termicznym lub chemicznym z zewnątrz samochodu, a nawet przy uszkodzeniu przez osoby trzecie. Czy ubezpieczyć samochód – tylko Ty decydujesz. Zapraszamy na stronę Twoje-AC.pl.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Rejestracyjne Ubezpieczeniowe TOMCAR »

  Firma Tomcar Gmbh zajmuje się kompleksową usługa rejestracyjną pojazdów, żółtych tablic zjazdowych, ubezpieczeń Asisstance oraz Ubezpieczeń EVB. Na życzenie klienta wyrabiamy niemieckie dokumenty do pojazdu, pomagamy w zrobieniu przeglądu technicznego TUV, odtwrzamy zgubiony Brief (książka pojazdu) czy Fahrzeugschein (dowód rejestracyjny). Jesteśmy również sprzedawcą tzw. żółtych tablic wywozowych (kurzzeitkennzeichen) oraz ubezpieczeń EVB. Mamy wyłączność na sprzedaż ubezpieczeń asisstance dla pojazdów ciężarowych! Obsługa również w języku polskim! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne online »

  Każdy, kto kiedykolwiek wyjeżdżał za granicę na urlop, wie, jak ważne są odpowiednie ubezpieczenia turystyczne. Niestety wiele osób kupuje tę polisę na ostatnią chwilę... de facto wybierając produkt, który w żadnym wypadku ich nie satysfakcjonuje.
  Dlatego też Ubezpieczenia Online.pl do życia powołały porównywarkę ubezpieczeń turystycznych. Poprzez kalkulator ubezpieczenia turystycznego, obecny w serwisie PolisaTurystyczna.pl bardzo szybko można obliczyć składkę na interesującą polisę, wybrać najlepszą ofertę spośród 12 dostępnych, kupić ubezpieczenie online, a to wszystko w jakieś 5 minut. Można tę chwilę wygospodarować w przedurlopowej gorączce, aby kupić najlepsze ubezpieczenie turystyczne, prawda?

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ubezpieczeniach samochodu OC i AC »

  Zastanawiasz się jak wybrać ubezpieczenie komunikacyjne? Miałeś stłuczkę, a sprawca nie miał wykupionej polisy OC? Boisz się formalności związanych z ubezpieczeniem samochodu? Na http://ubezpieczenia-autocasco.pl odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Newsy ubezpieczeniowe, porady dla ubezpieczonych, informacje o obowiązujących przepisach dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych. Od odpowiedzialności cywilnej i skutków zniszczeń, szkód i kradzieży ubezpieczysz się bez żadnych problemów, bo o ubezpieczeniach wiemy naprawdę wszystko.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik ubezpieczeniowy - AC, OC, Assistance »

  Wysokie koszty autocasco zbiły Cię z tropu? Przeczytaj nasza porównywarkę ubezpieczycieli na http://ac-oc.org i znajdź najtańsze na rynku OC i AC. Na stronie znajdziesz także porady dla ubezpieczonych, wskazówki jak postępować w wypadku kradzieży, stłuczki lub uszkodzenia samochodu, krótka historię ubezpieczeń i dodatkowe informacje na temat usługi assistance. Nie daj się zaskoczyć firmie ubezpieczeniowej, sprawdź najpierw wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Optimal-finance.pl to portal finansowy umożliwiający porównywanie ofert różnego typu produktów finansowych dostępnych na rynku, takich jak konta (osobiste i dla firm), kredyty, pożyczki, lokaty, ubezpieczenia (np. majątkowe).

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie »

  Jeśli jesteś człowiekiem przewidującym i odpowiedzialnym, to chciałbyś ochronić swoich bliskich. Dlatego też tak ważne jest odpowiednio dobrane ubezpieczenie życiowe - które zapewni finansowe wsparcie Twojej rodzinie w przypadku Twojej śmierci.
  Dlatego też zapraszamy serdecznie do serwisu UbezpieczeniaŻyciowe.pl. Jest to portal wspierany przez Ubezpieczenia Online.pl - jedną z największych na Dolnym Śląsku multiagencji. Tutaj bardzo szybko znajdziesz idealnie ubezpieczenie życiowe online dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń, rankingowi najlepszej polisy życiowej oraz licznym artykułom o ubezpieczeniach na życie.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy »

  Bezpłatne samochody zastępcze dla poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Każdy poszkodowany posiadający oświadczenie sprawcy lub notatkę Policji potwierdzającą winę sprawcy może u nas bezpłatnie wypożyczyć samochód zastępczy na czas naprawy swojego pojazdu. To my będziemy dochodzić zapłaty za samochód u ubezpieczyciela sprawcy.
  Miałeś wypadek - chcesz pozostać mobilny - przyjdź do nas, mamy dla Ciebie bezpłatne samochody zastępcze.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • HORYZONT - ubezpieczenia »

  Witamy serdecznie oraz zapraszamy do skorzystania z naszej pełnej oferty, jaka uwzględnia doradztwo oraz pomoc przy wyborze ubezpieczeń grupowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych, biznesowych. Ponadto pomagamy wypełniać formularze oraz dopasowujemy najkorzystniejsze opcje, które nie obciążą budżetu klienta oraz zapewnią bezpieczeństwo finansów, zarówno w czasie aktywności zawodowej, jak i na emeryturze. Taką ofertę prezentuje przedsiębiorstwo Horyzont z blisko 20 letnim doświadczeniem branży ubezpieczeniowej oraz finansowej. Zatrudnia grupę profesjonalistów, która rzetelnie, uczciwie oraz indywidualnie obsługuje osoby fizyczne, rolników i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Horyzont - wiedza, doświadczenie oraz pełna, kompleksowa obsługa. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Znalezienie ubezpieczenia samochodu w Internecie z dnia na dzień staje się łatwiejsze. Prawie wszyscy ubezpieczyciele oferują możliwość zapoznania się z ich ofertą właśnie przez Internet. Jednak aby poznać oferty z całego rynku ubezpieczeń, trzeba poświęcić kilka godzin na wypełnianie pojedynczych formularzy ubezpieczycieli. Co zatem zrobić aby przeanalizować cały rynek w 10 minut? To proste! Wystarczy wejść na stronę ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl. Serwis został stworzony przez profesjonalistów branży ubezpieczeń komunikacyjnych. Za cel postawili sobie maksymalnie uprościć i skrócić do minimum czas potrzebny na analizę całego rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Dlatego w ręce kierowców oddali nowoczesny kalkulator ubezpieczeń OCAC, który jednocześnie prezentuje oferty do 17 ubezpieczycieli jednocześnie. Wchodząc na stronę ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl/kalkulator.html uzupełniamy dane w krótkim formularzu. Zajmuje nam to ok. 8-10 minut. Po tym czasie otrzymujemy oferty całego rynku ubezpieczeń, ułożone od najtańszej do najdroższej. Kalkulator pozwala też na dowolne sortowanie ofert w zależności od naszych potrzeb i umożliwia bardzo dokładną analizę zakresu odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń, co jest bardzo istotne w przypadku polis OCAC. Największą zaletą serwisu ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl jest możliwośc wykupienia polisy bez wychodzenia z domu. Możemy zrobić to samodzielnie w sieci lub przez telefon. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując ubezpieczenie OCAC.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez zaświadczeń »

  Potrzebujesz szybkiej gotówki bez biegania po bankach z mnóstwem potrzebnych dokumentów? Pożyczka sms jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Wszelkie formalności załatwiasz przez internet. Kredyt bez BIK otrzymujesz w ciągu zaledwie 5 minut. Oczywiście! Dzięki tej stronie najlepsze oferty kredytów gotówkowych są w twoim zasięgu. Za pomocą wyszukiwarki i porównywarki ofert, oraz dobierając odpowiadające warunki kredytowania, mogą Państwo znaleźć takie możliwości, dzięki którym zaciągnięte zobowiązania finansowe okażą się spłacalne w wygodny i łatwy sposób. W naszym serwisie znajdą Państwo bardzo korzystne oferty kredytowe dla firm oraz osób prywatnych.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pordnik ubezpieczonych »

  Serwis poświęcony ubezpieczeniom motoryzacyjnym, lecz nie tylko. Autocasco? Odpowiedzialność cywilna? Ubezpieczenia jachtu,samochodu czy mieszkania - wszystkie te informacje znajdziesz na naszym portalu. A poza tym? Dobre techniki jazdy autem, ranking samochodów i paliw, poradnik dla zgłaszających szkodę, informacje o ubezpieczeniu mienia - to wszystko i dużo więcej znajdziesz na naszym serwisie "Przezorny - poradnik ubezpieczonych".

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog motoryzacyjny »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga - znajdziesz u nas wszystkie nowinki ze świata motoryzacji. Zaczynając od najbrzydszych aut świata, poprzez samochody zabytkowe, techniki bezpiecznej jazdy samochodem, aż po ubezpieczenia komunikacyjne. Pomożemy wybrać Ci najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie, przybliżymy też wszystkie zagadnienia związane z bezpieczną jazdą. Zapraszamy!

  Nasza strona to także bogate źródło, jeśli chodzi o zmiany związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Chcesz wiedzieć co grozi za brak ubezpieczenia? Albo co nowego wniosły dyrektywy UE? Zajrzyj do nas.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MotoMagazyn - motoryzacja to nasza pasja! »

  Zapraszamy doodwiedzenia internetowego MotoMagazynu! Nie wiesz jak uprzyjemnić podróż żonie? Albo jakie auto jej kupić? U nas znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania. A może chcesz się dowiedzieć czegoś o ubezpieczeniach komunikacyjnych? Jak działają, jak zgłosić szkodę, które ubezpieczenie wybrać, czy potrzebujesz Auto-Casco? U nas znajdziesz odpowiedzi napowyższe pytania.

  Doradzimy Ci też w kwestii eksploatacji samochodu. Przetestujemy dla Ciebie różne modele aut, żebyś przy zakupie wiedział czego się spodziewać. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Marki »

  O nasPoczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie i pragnie tego samego dla swych bliskich.Dlatego też, nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych oraz doradztwie ubezpieczeniowym, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.Jesteśmy w stanie ubezpieczyć wszystko, co jest dla Państwa najcenniejsze, tak by czuli się Państwo bezpiecznie i pewnie. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Naszym priorytetem jest Państwa komfort i dobro, dlatego zaproponujemy Państwu rozwiązanie o najwyższych standardach, uwzględniając Państwa potrzeby i sytuację życiową.Każdy z pracowników Consulting ma olbrzymie doświadczenie na rynku ubezpieczeń oraz odpowiednie wykształcenie, co pozwala na profesjonalną obsługę tak różnego klienta. To dla Państwa nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i starannie dobieramy tylko sprawdzone i profesjonalne Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Wyspecjalizowana kadra, doświadczenie w zakresie ubezpieczeń oraz znajomość najaktualniejszych ofert, gwarantują profesjonalną i kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach życiowych.Posiadamy szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych, co pozwala zaspokoić zróżnicowane oczekiwania klientów i przekłada się na Państwa zadowolenie. W naszej ofercie proponujemy ubezpieczenia:

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: