Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 17 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Palia »

  Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową z siedzibą we Wrocławiu. Współpracujemy z największymi Towarzystwami z polskiego rynku takimi, jak PZU, Ergo Hestia, Warta, Uniqa, Proama, Axa itd. Kompleksowo obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy oraz instytucje. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc fachowym doradztwem.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OBRKBiDT EKSPERT-BUD »

  Przeważającą działalność przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i rzeczoznawstwo budowlane, przeglądy i oceny stanu technicznego obiektów budowlanych, badania w dziedzinie akustyki i drgań konstrukcji, badania i analizy środowiskowe, działalność w zakresie ochrony środowiska oraz kompleksowe likwidacje i wyceny i szkód majątkowych. Wszelkie prace techniczno-badawcze, oceny, kontrole, projektowanie i nadzory budowlane, wyceny kosztorysowe, oceny i raporty środowiskowe wykonują inżynierowie budownictwa z uprawnieniami budowlanymi i rzeczoznawcy budowlani oraz inżynierowie ochrony środowiska i doświadczeni kosztorysanci.
  Naszą codzienną działalność w zakresie projektowania i kosztorysowania wspiera licencjonowane oprogramowanie komputerowe. Badania środowiskowe wykonujemy przy użyciu legalizowanych urządzeń pomiarowych, m.in. cyfrowych analizatorów dźwięku DSA-50, komputerowego analizatora drgań KSD-400, wilgotnościomierzy, sklerometrów Schmidta i profesjonalnych kamer termowizyjnych Flir E30bx dla budownictwa.
  Podczas osiemnastu lat działalności na rynku polskim i zagranicą wykonywaliśmy prace dla wielu inwestorów. Dostarczyło nam to nie tylko wielu doświadczeń, ale – co jest najistotniejsze dla przedsiębiorstwa – zyskaliśmy uznanie i prestiż. Uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma" KRD BIG S.A., z którego można pobrać certyfikat rzetelności przyznany firmie.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PZU - ubezpieczenia OC AC »

  Strona pzu-kierowcom.pl została poświęcona tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych w towarzystwie ubezpieczeniowym PZU. PZU jest największą firmą ubezpieczeniową w Polsce o długoletniej tradycji oraz zaufaniu użytkowników. Na stronie znajduje się oferta ubezpieczeń samochodowych jakie przygotowało dla państwa PZU. Dodatkowo użytkownikowi zostało udostępnione bardzo ciekawe narzędzie jakim jest kalkulator składki OC i AC, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wyliczenie ceny jaką należy zapłacić za polisę do samochodu oraz porównanie konkurencyjności z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli szukają państwo pewnego i stabilnego ubezpieczenia dla swojego pojazdu to serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • WOCIECHOWSKA-KRAWCZYK AGENT PZU ubezpieczenia »

  Agent ubezpieczeniowy Anna Wojciechowska-Krawczyk zaprasza do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Polecam duży zakres obowiązkowych i dodatkowych ubezpieczeń dla firm i osób indywidualnych. Są to polisy ubezpieczeniowe PZU. Zajmuję się ubezpieczeniami majątkowymi, wypadkowymi, komunikacyjnymi, w tym OC, AC i NNW, firmowymi, rolnymi i zawodowymi. Staram się dobrać najlepsze rozwiązania, w pełni odpowiadające potrzebom moich Klientów. Doradzam oraz pomagam w skompletowaniu dokumentacji oraz uzupełnianiu formularzy. Moje duże doświadczenie i współpraca z znanym towarzystwem ubezpieczeniowym i dokładna obserwacja obecnego rynku ubezpieczeniowego są gwarancją najlepszej jakości obsługi. Bliższe informacje można uzyskać kontaktując się ze mną telefonicznie, mailowo albo po wejściu na stronę internetową.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RATIONA - Odszkodowania | Odzyskaj swoje odszkodowanie! »

  Kancelarię Rationa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy zespół wyspecjalizowanych prawników, świadczących wysokiej jakości usługi prawne z zakresu odszkodowań. Naszym podstawowym celem jest pomoc indywidualnym Klientom w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.W skład naszego zespołu wchodzą prawdziwi fachowcy z dziedziny odszkodowań, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Filozofię, którą kieruje się nasza Kancelaria, najlepiej odzwierciedla nasze motto: „pierwsza pomoc w odszkodowaniach”. Powierzając nam swoją sprawę, mogą być Państwo pewni, iż dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi prowadzone były przez prawników z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym.Nasze liczne sukcesy na tym polu stanowią najlepsze potwierdzenie, iż sprawnie i rzetelnie dokonujemy analizy i oceny możliwości prawnych związanych z uzyskaniem zadośćuczynienia, odszkodowania bądź innych świadczeń odszkodowawczych, tj. renty z tytułu zwiększonych potrzeb, zmniejszonych widoków na przyszłość itp.Naszym głównym celem jest zakończenie sprawy na etapie polubownym, jednakże podejmując współpracę z naszą Kancelarią, otrzymują Państwo gwarancję należytego i starannego wykonywania wszelkich czynności prawnych zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu przed sądem.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, bez ponoszenia ryzyka i zbędnych kosztów.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja ubezpieczeniowa »

  Nasza agencja oferuje gwarancje ubezpieczeniowe, reprezentujemy czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe posiadające w swojej ofercie takie produkty jak gwarancje ubezpieczeniowe. Nasza praca polega na przygotowaniu oferty a po jej akceptacji dostarczeniu gwarancji. Ocena czy podmiot wnioskujący o gwarancję kwalifikuje się do jej uzyskania jest bezpłatna.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PTD DRAPIŃSKI PIOTR chwilówki warszawa »

  Pożądasz pieniędzy, jednak bank nie

  uznał Ci kredytu? Firma PTD Finanse ma umowy z największą w Polsce ilością banków, a także innych jednostek pożyczkowych, dlatego też zawsze odszukamy należyte rozwiązanie. Profesjonaliści z firmy PTD Finanse

  obsługują nie tylko klientów indywidualnym, ale również małe, średnie i

  duże firmy. W latach kryzysu, bankowe sponsorowanie i

  zachowanie płynności finansowej jest

  marzeniem wielu biznesmenów, a także zwykłych ludzi. Nie musisz się już kłopotać swoją kondycją finansową. Wspomożemy uzyskać Ci pożyczka o najlepszym oprocentowaniu na rynku. Odwiedź teraz stronę

  internetową PTD Finanse i sprawdź jakie to łatwe.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczeniezycia.com.pl »

  Kiedyś wybór ubezpieczenia na życie mógł wydawać się koszmarem. Wielu agentów ubezpieczeniowych, mnóstwo ofert... Jak się w tym wszystkim odnaleźć?
  Cóż - Ubezpieczenia Online.pl znalazły rozwiązanie. Za ich przyczyną powstał serwis ubezpieczeniezycia.com.pl, czyli znakomity sposób na to, aby odnaleźć się w trudnym świecie polis życiowych. Można znaleźć tutaj:
  - świetne narzędzie do wyboru ubezpieczenia na życie online - a więc kalkulator ubezpieczeń;
  - ranking ubezpieczenia - tworzony dzięki samym ubezpieczonym;
  - liczne poradniki i artykuły - dla tych, którzy (słusznie!) przed wyborem ubezpieczenia chcieliby co nieco na ten temat poczytać.
  Zapraszamy serdecznie! Dzięki tam temat ubezpieczeń na życie staje się dużo prostszy i przyjemniejszy.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Strona została stworzona dla użytkowników, którzy w internecie szukają informacji na temat ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej. Znajduje się na niej szczegółowy opis poszczególnych ubezpieczeń OC. Począwszy od OC komunikacyjnego, a skończywszy na OC firmy i przedsiębiorstwa. Dodatkowo na stronie udostępniliśmy użytkownikowi bardzo ciekawe narzędzie jakim jest porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która daje możliwość szybkie wyliczenia składki i porównanie tego jak kształtuje się oferta ubezpieczenia samochodu. Po skorzystaniu z podstrony dedykowanej wypowiedzeniu umowy OC mogą państwo wygenerować bezpłatnie formularz wypowiedzenia umowy wraz z uzupełnionymi danymi. Serdecznie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klim - Ubezpieczenia Gorzów »

  Profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń. Oferujemy tanie ubezpieczenia mieszkań, komunikacyjne, turystyczne i na życie. Agencja ubezpieczeniowa Kilim zapewnia likwidację szkód w cenie polisy oraz wiele korzystnych dla klienta rabatów.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cielesz D. Ubezpieczenia »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Pośrednictwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Danuta Cielesz. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, ale działam na obszarze całego Trójmiasta. W razie potrzeby oferuję dojazd do Klienta. Specjalizuję się w sprzedaży ubezpieczeń oraz doradztwie finansowym oraz pomocy przy uzyskaniu kredytu. Pośredniczę przy zawarciu kredytu gotówkowego, hipotecznego oraz samochodowego. Proponuję ubezpieczenia: OC, AC, NW, na życie, NNW, dla firm, turystyczne oraz dla osób prywatnych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaram się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości i pełną propozycję zawiera strona internetowa, na którą serdecznie Państwa zapraszam.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeszow-ubezpieczenia.pl »

  Mobilny agent PZU. Nasza firma jest liderem w branży ubezpieczeniowej. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia na nieruchomości, ubezpieczenia podróżne i polisy na życie i wiele innych. Działamy na rynku od wielu lat zajmując pozycję lidera w naszym kraju. Skorzystaj z naszej oferty i umów się na spotkanie już w dniu dziś.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MultiTop - ubezpieczenia »

  Firma MultiTop oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, grupowe, na życie, ubezpieczenia nieruchomości i pracownicze. Profesjonalna pomoc w sferze wyboru najlepszej ochrony ubezpieczeniowej - nasi doradcy chętnie doradzą Państwu, jakie ubezpieczenie wybrać.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • FUN Nieruchomości Ubezpieczenia Finanse Kredyty Zabrze »

  Firma FUN Nieruchomości Ubezpieczenia Finanse jest kancelarią kompleksowo świadczącą usługi w trzech płaszczyznach

  - Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami
  - Ubezpieczenia
  - Pośrednictwo Kredytowe

  Pośrednictwo w obrocie Nieruchomościami

  Kancelaria FUN jest Gwarantem bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji kupna, sprzedaży a także najmu lub wynajmu nieruchomości.

  Ubezpieczenia

  Biuro FUN działając w formie Multiagencji posiada w ofercie produkty wielu czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapewniamy doradztwo w wyborze najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia, dopasowanego do państwa potrzeb i oczekiwań. Proponujemy państwu również weryfikację dotychczasowego ubezpieczenia

  Pośrednictwo Kredytowe

  Firma FUN posiada pełną i aktualną ofertę produktów finansowych większości banków na naszym rynku.

  Oferujemy państwu m.in. następujące Pożyczki i Kredyty:

  - Hipoteczne
  - Gotówkowe
  - Konsolidacyjne
  - Dla firm

  Pomożemy państwu w:
  - wybraniu najkorzystniejszej oferty spośród kredytów/pożyczek proponowanych przez różne banki
  - obliczeniu zdolności kredytowej
  - wypełnieniu wniosków i skompletowaniu wymaganych dokumentów
  - finalizacji umowy z bankiem
  - a także zmianie dotychczasowych kredytów w jeden z niższą ratą, lub
  jednego kredytu w nowy - na korzystniejszych warunkach.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.polisynazycie.com.pl »

  www.Polisynazycie.com.pl powstały po to, aby przekonać ludzi do korzystania z możliwości, jakie daje ubezpieczenie na życie przez internet. Serwis powstał przy wsparciu multiagencji Ubezpieczenia Online. Ludzie zainteresowani najlepszymi polisami na życie w tym miejscu:
  - dowiedzą się, jakie płyną korzyści ze znalezienia ubezpieczenia na życie online;
  - będą mogli skorzystać z praktycznego kalkulatora ubezpieczeń na życie.
  Dzięki naszemu serwisowi życiówka okazuje się wcale nie taka straszna, jak ją malują.
  Zapraszamy do korzystania!

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jolanta Rychter - ubezpieczenia »

  Agencja ubezpieczeniowa Jolanty Rychter świadczy pomoc w wyborze jak najlepszego rodzaju ubezpieczeń w jak najniższej cenie. Oferujemy ubezpieczenia dla klientów prywatnych oraz dla firm. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • OC Spedytora »

  Ubezpieczenia dla transportu: TransBrokers.eu - OC Spedytora i OC Przewoźnika. Jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku, szeroki zakres ochrony i atrakcyjne stawki. Broker ubezpieczeniowy TransBrokers - ubezpieczenia dla transportu.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • DALEO SPÓŁKA Z O.O. biuro rzeczoznawców techniki motoryzacyjnej tychy »

  Biuro Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego Sp. z o.o. znajduje się w Tychach i od 1994 r. prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń oraz wyceny pojazdów. U nas dostaną Państwo najtańsze OC i AC. Specjalizujemy się w likwidacji szkód czy rekonstrukcji zdarzeń wypadkowych a także wydajemy ekspertyzy powypadkowe. Oferujemy fachowe porady w ubezpieczeniach majątkowych oraz na życie. Współpracujemy z doświadczonymi firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak: PZU, Warta, Allianz, Ergo Hestia i Uniqa, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom prace na dobrym poziomie. Szczegółowe informacje o naszych pracach znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, pożyczki bez BIK, ubezpieczenia dla domu i firmy »

  Na stronie znajdują się porównywarki kredytów,szybkich pożyczek bez BIK,lokat,kont osobistych i oszczędnościowych,kart kredytowych,lesingu dla firm i osób prywatnych,ubezpieczeń,ofert banków i firm ubezpieczeniowych oraz inne produkty.Wszystko dla domu i firmy pod względem finansów i ubezpieczeń.Ubezpieczenia na życie,zdrowotne,turystyczne,komunikacyjne,oc ac,domu,firmy,majątku.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka Ubezpieczeń »

  Ubezpieczeo.pl jest szybką i niebywale skuteczną porównywarką, dzięki której można porównać i kontrastować ze sobą oferty ubezpieczeń, w tym domu, mieszkania, czy podróży. Za pośrednictwem strony można też dokonać zakupu wybranej polisy. Znajduje się tutaj również kalkulator pomagający w wyborze najlepszej dla ciebie oferty. Ubezpieczeo.pl jest szybkim i bezpiecznym sposobem na zakup polisy ubezpieczeniowej przez Internet.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: