Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Ubezpieczenia Łódź »

  Ubezpieczenia Łódź. Szanowni Państwo, zapraszamy do multiagencji ubezpieczeniowej Magro - ubezpieczenia Łódź. UBEZPIECZENIA Łódź MAGRO to multiagencja ubezpieczeniowa. Oznacza to że oferujemy produkty ubezpieczeniowe kilkunastu najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w Polsce. Zadając pytanie o ubezpieczenie masz pewność że oferta, którą otrzymasz będzie najtańszą oraz najbardziej kompleksową z dostępnych na rynku ubezpieczeń. Magro funkcjonuje w branży Ubezpieczenia w Łodzi. Zadbaj o siebie, swoją rodzinę, a także o swoje mieszkanie czy samochód - polecaj Ubezpieczenia Łódź - MAGRO. Agencje ubezpieczeniowe oferują dziś na tyle szeroką paletę usług, że każdy ubezpieczający bez kłopotu będzie mógł znależć coś dla siebie. Ubezpieczenia obecnie to nie tylko proste produkty ochronne polegające na wypłacie odszkodowania w przypadku kradzieży, wypadku drogowego, czy choroby. To także szeroka oferta produktów assistance, odpowiedzialność z tytułu wykonywania usług, ubezpieczenia od utraty dokumentów, przejęcie odpowiedzialności za szkody w środowisku, ubezpieczenia od zwiększonych kosztów działalności firmy, utraty czynszu należnego ubezpieczającemu z tytułu wynajmu budynku lub lokalu, itp. Ubezpieczenie mieszkania może obejmować nie tylko ryzyko pożaru, kradzieży czy zalania przez sąsiada, ale też ubezpieczenie ogrodzenia, garażu lub innego budynku a nawet ubezpieczenie torebki.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Life Multiagencja Ubezpieczeniowa Bydgoszcz »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się multiagencją ubezpieczeniową. Współpracujemy obecnie z 14 wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki którym możemy Państwu zaproponować każdy rodzaj ubezpieczenia wraz z porównaniem ofert. Oferujemy również pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski.

  Sprawdź nas:
  ubezpieczenia na życie - indywidualne i grupowe, emerytalne, ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenia zdrowotne indywidualne i grupowe, ubezpieczenia rolnicze - dobrowolne i obowiązkowe, uprawy, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC, ubezpieczenia budowlano - montażowe
  ubezpieczenia majątkowe, kompleksowe ubezpieczenia firm, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia finansowe i fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia osobowe indywidualne i grupowe, oraz każde inne w zależności od potrzeb Klienta.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz - Warszawa ul. Sandomierska 19/6 »

  Agencja Allianz Anna Zawadzka powstała 1 lipca 2009 roku w wyniku przekształcenia . Właścicielem zarządzającym agencji jest Anna Zawadzka, związana z Grupą Allianz od 1999 roku. Agencję tworzy zespół Agentów specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń i finansów. Dla nas najważniejszy jest Klient.
  Zapraszamy do rozmowy przy świąteczej kawie, a ubezpieczenienia nie będą już problemem.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka OC »

  Każdy kierowca samochodu, motoru czy też właściciel przyczepki zobowiązany jest ubezpieczyć swój pojazd. Jednak nie każdy wie, gdzie znajdzie odpowiednią i najlepszą ofertę dla siebie. Czy i Ty masz problem z wybraniem odpowiedniej firmy zajmującej się tą branżą?

  www.porownywarka-ocac.pl to strona, która pomoże Ci odpowiedzieć na te i inne nurtujące Cię pytania. Sprawia, że ubezpieczenie oc nie jest już dla Ciebie wielką niewiadomą. Na tej stronie znajduje się całkowicie za darmo porównywarka ubezpieczeń oc, dzięki której znajdziesz szybko i bezpiecznie odpowiedniego ubezpieczyciela. W zakresie masz do wyboru 17 różnych ubezpieczycieli, których możesz sprawdzić. Wystarczy, że starannie i dokładnie wypełnisz formularz, który składa się z trzech kroków, a porównywarka oc znajdzie dla Ciebie oferty, które dopasujesz do własnych potrzeb a przede wszystkim kieszeni.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia domu »

  To, co w ubezpieczeniu domu jest najważniejsze, to zakres ochrony. Odpowiednio dobrany zakres ochrony potrafi zapewnić nam bezpieczeństwo w niskiej cenie. Nie ma sensu czasem ubezpieczać się od zdarzeń, które nam nie zagrażają. Warto rozszerzyć polisę o ryzyka, na które najbardziej narażony jest nasz dom, a także nasza rodzina. W ramach ubezpieczenia domu można bowiem zawrzeć ubezpieczenie OC i NNW, które nie chronią naszego majątku, a naszych bliskich.
  Na stronach serwisu www.ubezpieczdom.pl znajdują się wszystkie informacje niezbędne do wyboru najlepszego ubezpieczenia nieruchomości, ranking towarzystw ubezpieczeniowych oraz porady eksperta - a wszystko to, aby pomóc użytkownikom w zakupie dobrego i taniego ubezpieczenia domu, domu w budowie, mieszkania lub domku letniskowego.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC - najtansze-oc-ac.pl »


  Ubezpieczenie OC to jedno z najczęściej wykupywanych przez Polaków ubezpieczeń. Nic w tym dziwnego - jego wykupienie nie wynika z niczyjej dobrej woli. Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej znane powszechnie właśnie jako składka OC jest w naszym kraju obowiązkowe. Nie możemy od tego obowiązku w żaden sposób się uchylić, a niezapłacenie składki OC wiąże się dla kierowcy z poważnymi, niezbyt przyjemnymi konsekwencjami. Obowiązek ubezpieczenia wynika niejako z ustawy. Wynika jednak z tego jeden czynnik, którego często zdarzamy się nie dostrzegać. Elementem decydującym, który powinien zadecydować o wyborze takiego, a nie innego ubezpieczenia jest cena. Z tego powodu przy wyborze ubezpieczenia OC warto skorzystać z naszej strony. Bez trudu znajdziecie Państwo na niej najtańsze OC. Nie musicie się Państwo obawiać nijak co do jego jakości i warunków, jakie ono Państwu zapewni, ponieważ warunki te w przypadku każdego typu upieczenia wyglądają tak samo bez względu na ubezpieczyciela. Są one bowiem zagwarantowane ustawą.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • UbezpieczoneDziecko.pl - porównywarka ubezpieczeń posagowych »

  Wybór ubezpieczenia posagowego wielu ludziom nastręcza pewnych trudności. Powodów jest kilka. Najczęstszy jest taki, że ofert jest dużo, a ludzie często nie wiedzą również, jak pogodzić swoje potrzeby z wymaganiami wobec ubezpieczenia.
  Pomóc może w tym na pewno serwis ubezpieczonedziecko.pl. Jest on prowadzony przez multiagencję Ubezpieczenia Online.pl z Wrocławia. Dlatego też na łamach serwisu znalazło się wiele artykułów tematycznych i poradników, które pomogą w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Znalazła się również porównywarka ubezpieczeń posagowych, dzięki której możliwe jest szybkie i sprawne porównanie polis i znalezienie oferty najlepszej dla siebie.
  Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu głównie dlatego, że w tych niepewnych czasach bardzo ważne jest odpowiednie należyte zapewnienie dziecku dobrego startu w dorosłość.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia sosnowiec »

  Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w ubezpieczeniach. Z racji podpisanych umów z niemal wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, mamy bardzo szeroką ofertę. Podpowiemy Ci gdzie dostaniesz ubezpieczenie na najlepszych warunkach.
  Nasza siedziba to Sosnowiec Zagórze

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia sosnowiec »

  Nasa firma prowadzi gabinet psychoterapii w Sosnowcu i Będzinie. Mamy bardzo duże doświadczenie z pracą z pacjentami. Stosujemy nowatorskie metody, które mają zadziwiająco dobre efekty. Leczenie u nas to satysfakcja gwarantowana !

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypowiedzenie umowy OC - wypowiadamy-oc, pl »

  Konkurencja na rynku ubezpieczeń sprawia, że często otrzymujemy informacje o korzystnych warunkach, ale nie zawsze wiemy jak zmienić formę, z którą mamy podpisaną umowę. Okazuje się jednak, że jest to bardzo proste, wystarczy przesłać do tej firmy wypowiedzenie umowy OC, a następnie skontaktować się z nowym ubezpieczycielem, który oferuje lepsze warunki. Jako że nie każdy wie jak należy sporządzić wypowiedzenie OC, żeby wszystkie ważne informacje się na nim znajdowały, warto odwiedzić generator, dzięki któremu możemy wypełnić taki dokument za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy wypełnić wszystkie potrzebne pola, a będziemy mieli pewność, że nie zapomnieliśmy o żadnej ważnej informacji. Gotowy wniosek wysyłamy do firmy, z którą chcemy rozwiązać umowę. Dzięki temu nasze ubezpieczenie OC może być w przyszłości o wiele bardziej korzystne.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ubezpieczeń Wybickiego 41, Grudziadz »

  Centrum ubezpieczeń Anna Watkowska Wybickiego 41 w Grudziądzu, Ubezpieczenia samochodu (OC/AC/ NNW/ ASSISTANCE) Ubezpieczenia mieszkania, Ubezpieczenia turystyczne, Ubezpieczenia rolne, FirmWypowiedzenie umowy u starego ubezpieczyciela wypowiemy za Ciebie!!! Wszystkie formalności w jednym miejscu Przyjdź i sprawdź Sam!!!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mfind.pl - bezpłatna porównywarka ubezpieczeń »

  Bezpłatna porównywarka ubezpieczeń OC i AC, która ułatwi Ci wybranie najkorzystniejszej i najtańszej oferty ubezpieczeniowej dla Twojego samochodu. Porównywarka mfind to nowoczesne i intuicyjne narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenie budowy domu »

  Serwis poświęcony jest ubezpieczeniu domu w takcie budowy, ale nie także mieszkaniu w trakcie remontu lub przebudowy. Można dowiedzieć się jak kompleksowo zabezpieczyć budowę domu, budowle znajdujące się na placu budowy, maszyny oraz materiały budowlane. W ramach ubezpieczenia nieruchomości w trakcie budowy można również zabezpieczyć swoją odpowiedzialność cywilną, a także rodzinę. Dowiedz się ile kosztuje takie ubezpieczenie i gdzie najlepiej kupić polisę.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZUS czy OFE? - Serwis Informacyjny »

  Jesteśmy niezależnym Serwisem Informacyjnym stworzonym by pomóc Ci podjąć świadomą decyzję wyboru ZUS czy OFE. Tu znajdziesz wszystko: poradniki, artykuły, opinie fachowców i społeczności internetowej.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator mieszkaniowy »

  Kalkulator ubezpieczenia mieszkania jest narzędziem udostępnionym bezpłatnie na naszej stronie www. Umożliwia bezpłatne porównanie składek za ubezpieczenia 4 towarzystw ubezpieczeniowych i zakup polisy online. W naszym serwisie możesz również zamówić porównanie ofert od agentów ubezpieczeniowych, którzy spotkają się z Tobą i przedstawią konkurencyjne propozycje na ubezpieczenie Twojego mieszkania. Tobie pozostaje jedynie czekać na najlepszą ofertę.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agent Ubezpieczniowy PZU Wrocław »

  Agent ubezpieczeniowy PZU Wrocław Tomasz Szachnowski - doświadczony agent PZU, promocje i ceny na OC, AC, ubezpieczenia majątkowe, mieszkań, komunikacyjne, firm oraz rolne. Ubezpieczam na terenie Wrocławia i okolic!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkań, dla firm »

  Agencja Ubezpieczeniowa Bartosz Szejn oferuje ubezpieczenia z PZU. Działamy na terenie Poznania, Lubonia i pobliskich miejscowości opierając swoją ofertę na produktach ubezpieczeniowych znanego ubezpieczyciela. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wybraniu ubezpieczeń dopasowanych do potrzeb naszych klientów.W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące ubezpieczenia:- ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW)- ubezpieczenia dla firm- ubezpieczenia mienia (domów i mieszkań)- ubezpieczenia w podróży- ubezpieczenia na zdrowie

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń okurka.pl »

  Ubezpieczenie auta nie tak łatwo znaleźć. Doświadczony kierowca wie, że to trudne i czasochłonne zadanie. Dlaczego ubezpieczenie powinno być wybrane z głową? Każdy ubezpieczyciel określa warunki - jeśli szkoda będzie za mała, będziemy musieli naprawiać auto za swoje pieniądze. Jeśli złapiemy gumę pod miastem, holowanie nie będzie nam zapewnione. Dobre, nie znaczy drogie. Czasami najtańsze oc okazuje się tym najlepszym. Dzięki porównywarce łatwiej nam będzie znaleźć takie ubezpieczenie, które spełni wszystkie nasze wymagania. Aby poprawnie skorzystać z tego rodzaju pomocy, musimy przygotować wszystkie dokumenty pojazdu - w porównywarkę będziemy musieli wpisać takie dane jak rocznik samochodu, przebieg, informacje o kolizjach i oczywiście o kierowcy. Dzięki temu pokazana cena będzie wiarygodna. Korzystanie z drogich ubezpieczeń nie zawsze będzie dobre. Czasami jest to po prostu naciąganie klienta, który twierdzi że drogo, to dobrze. Czym jest dobra porównywarka oc? Dobra porównywarka uwzględnia najlepsze ubezpieczenia na rynku. Bierze pod uwagę wszystkie promocje, nowych i starych ubezpieczycieli. Znalezienie dobrego ubezpieczenia oc wcale nie musi nam zajmować wiele czasu. Wystarczy drobna pomoc w postaci tego rodzaju porównywarki i za chwilę znajdziemy idealne ubezpieczenie samochodu. Pamiętajmy jednak o tym, aby dokładnie zapoznać się z umową ubezpieczyciela zanim złożymy podpis. Teraz korzystanie z samochodu będzie prostsze, bardziej bezpieczne i przyjemne.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, poświęconej tematyce ubezpieczeń samochodowych. Szukasz taniego ubezpieczenia komunikacyjnego? Z nami znajdziesz je bez trudu. 

  Każdy właściciel pojazdu wie, jak istotne jest ubezpieczenie samochodu. Obowiązkowe ubezpieczenie OC, bardzo przydatne ubezpieczenie AC to podstawowe polisy, które każdy właściciel pojazdu powinien posiadać. Chcąc ubezpieczyć swoje auto, łatwo dostrzec setki ofert. Którą wybrać? 

  Pomocna w wyborze ubezpieczenia pojazdu, może być dostępna na naszej stronie porównywarka ubezpieczeń.  W banalnie prosty sposób można dzięki niej znaleźć ubezpieczenia warte zainteresowania. Dodatkowym narzędziem, które pomoże w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia, jest kalkulator OC. Dzięki niemu szybko dowiemy się, jakie będą koszty polisy, która nas interesuje. 
  Zachęcamy do odwiedzania strony i korzystania z narzędzi, które na niej się znajdują. Warto wspomnieć - współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, po wybraniu stosownej polisy ubezpieczeniowej, można ją zawrzeć praktycznie natychmiast.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - Link4-Ubezpieczenia.pl »

  Link4 dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów wprowadziło do swojej oferty nie tylko możliwość ubezpieczenia swojego pojazdu za pomocą wykupienia obowiązkowego OC, ale i szereg innych usług co pozawala na pełne korzystanie z ich oferty.

  Klient bez konieczności wychodzenia z domu może w szybki i prosty sposób dzięki link4 kalkulator oc, obliczyć wysokość stawki OC na podstawie kilku informacji, co znacznie skraca i upraszcza procedury zawarcia umowy z ta firmą. Działanie kalkulatora nie jest skomplikowane, co pozwala na jego korzystanie również osobą nie obeznanym w tematyce ubezpieczeń. Link4 ubezpieczenia oferuje swoim klientom nie tylko wybór ubezpieczenia OC, ale i możliwość wykupienia pakietu Autocasco czy ubezpieczenia szyb samochodu.
  Dzięki zróżnicowaniu oferty usługi Link4 dopasowane są dla każdego klienta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: